7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Nowy Dwór Mazowiecki, 2014-04-12
Dostępne lata w archiwum: 2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2014     Wyniki generalka 2014

Kategoria M4, Dystans MINI - 23.0 Km , Razem : 61

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
7590Miszczuk Andrzej1971M41MayDay Team Lublin00:49:36
15771Piątkowski Tadeusz1968M42BDC RETRO MTB Team00:51:15
23438Kowalski Ireneusz1970M43Super Drob Bike Team00:52:16
311181Mazur Janusz1968M44Orzły Team00:52:59
42105Parzych Mariusz1970M45Lidzbark Warmiński00:54:11
46379Przesław Artur1966M46PATNET TEAM00:54:43
52679Żurek Krzysztof1972M47MayDay Team Lublin00:55:32
60836Masłowski Andrzej1971M48Karakule00:56:05
61133Koss Przemysław1967M49Lew Lębork00:56:17
66394Biedrzycki Roman1967M410Cyklo Kwidzyn00:56:57
71190Gawkowski Robert1973M411BDC RETRO MTB Team00:57:31
73785Rostek Jerzy1964M412ERKADO RT KRAŚNIK00:57:45
74449Rozenbajgier Maciej1973M413Orzły Team00:57:46
76216Wiśniewski Arkadiusz1970M414MS Bud Team00:57:55
77804Grzyb Tomasz1973M415Nowy Dwór Mazowiecki00:57:56
80242Łaniewski Piotr1971M416Legionowo00:58:17
82837Masłowski Sławomir1969M417Karakule00:58:29
84811Lach Paweł1969M418BDC RETRO MTB Team00:58:32
86505Podębski Dariusz1971M419Lirene Bike Team00:58:37
87273Szymaniak Arkadiusz1970M420Red 8 Team00:58:53
100978Paździor Andrzej1972M421Warszawa01:00:08
105826Galaszewski Andrzej1973M422Sulejówek01:00:29
112272Jechanowski Arkadiusz1970M423KK24h-Ostrołęka
01:00:54
1171001Gzula Maciej1966M424SPEC BIKE RACING TEAM
01:01:31
118918Buraczewski Grzegorz1972M425Ełk
01:01:36
119244Łagodziński Adam1967M426Warszawa
01:01:39
12016Malangiewicz Maciek1968M427Łowicz
01:01:42
131577Wojtkiewicz Paweł1973M428PŁOCK
01:02:52
1321197Andrzejczuk Piotr1970M429Warszawa
01:03:07
1441176Kornacki Artur1969M430Red 8 Team
01:04:24
153121Petryszyn Radosław1970M431BDC RETRO MTB Team
01:05:11
155944Włodarczyk Remigiusz1971M432T-Mobile Cycling Team
01:05:16
166647Majek Mariusz1972M433Józefin
01:05:44
180441Kot Jacek1968M434SANTE BSA WHISTLE TEAM
01:06:42
186532Rutkowski Grzegorz1965M435SANTE - BSA Tour
01:06:59
187400Czabok Brunon1967M436Warszawa
01:07:13
1911189Dąbrowski Maciej1973M437Warszawa
01:07:37
192885Bernady Krzysztof1973M438Warszawa
01:07:44
195548Maliszewski Jerzy1966M439BDC RETRO MTB Team
01:07:58
197909Adamowski Paweł1969M440Warszawa
01:08:02
2031007Szulc Rafał1973M441Legionowo
01:08:27
210848Wypich Marcin1970M442Nowy Dwór Mazowiecki
01:09:00
217283Kalinowski Jarosław1972M443Warszawa
01:10:00
226391Wasilewski Piotr1971M444Skierdy
01:10:34
2401732Kulesza Michał1971M445Warszawa
01:12:07
247881Bochenek Wojciech1965M446Warszawa
01:13:04
248782Makowski Jacek1969M447STRABAG BIKE TEAM
01:13:18
251849Januszewski Marek1966M448Nowy Dwór Mazowiecki
01:13:29
257226Szlendak Robert1968M449SZLEDNAK TEAM
01:14:09
258372Skrzyński Mariusz1972M450Warszawa
01:14:12
259670Sabarański Wojciech1973M451Jabłonna
01:14:25
262951Bolek Piotr1968M452RANDONNEURS POLSKA
01:14:37
266922Sycan Krzysztof1972M453Team PKO Bank Polski
01:15:52
289390Grabek Adam1968M454Warszawa
01:20:06
290168Chojnowski Marek1973M455Legionowo
01:20:08
2922004Góralewski Sławomir1969M456TRW Cloudware Team
01:20:19
2931125Jankowski Piotr1970M457N.D.M
01:20:42
295887Szatkowski Grzegorz1972M458Lubań Śląski
01:20:55
297563Dziedzianowicz Tomasz1964M459INTER-BROKER
01:22:35
299976Koczeski Wojciech1970M460Podkowa Leśna
01:23:22
300991Madajczak Dariusz1971M461Prolog Jabłonna
01:23:34