7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Radzymin, 2015-05-23
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2015     Wyniki generalka 2015

Kategoria M3, Dystans MINI - 24.0 Km , Razem : 128

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
376Małek Piotr1976M31KK CYKLON WARSZAWA
00:48:32
4632Sawa Robert1976M32AUTO-MIK TEAM
00:48:57
7424Długołęcki Marek1982M33KOMOBIKE SCOTT
00:50:02
81189Szczygielski Paweł1983M34CRMS AUTO CZĘŚCI
00:50:02
10994Błachucki Paweł1981M35Namagnezzzowani Red-White Team
00:50:04
11566Kalinowski Paweł1984M36REXONA MTB TEAM
00:50:20
13576Wojtkowski Tomasz1978M37WESO-LUCKY
00:50:27
141497Górczyński Tomasz1977M38Bike Atelier Team
00:50:50
16167Struzik Bartosz1977M39Wola Aleksandra
00:51:56
1935Szewczyk Marcin1984M310OŚKA Warszawa
00:52:16
2355Bielecki Łukasz1981M311Warszawa
00:52:33
251003Godlewski Krzysztof1980M312Beat Bike DRUKOBA Team
00:52:36
3137Kamiński Radosław1977M313Ciechanów Racing Team
00:53:21
34800Wojciechowski Wojciech1980M314TRW Cloudware TEAM
00:54:10
351722Dudek Kamil1984M315ABSOLUTE Bike Team
00:54:27
4533Gregorowicz Marek1977M316INCESSIO MTB TEAM
00:56:17
481655Kukułowicz Jerzy1981M317Szczęśliwi Human Skills
00:56:33
5170Wiktorzak Sebastian1979M318Warszawa
00:56:42
531143Szperna Hubert1979M319Ujazd
00:56:45
54622Pieńkos Tomasz1975M320ZAKRĘCONA OSTRÓW
00:56:45
55682Kopaczewski Marcin1983M321Płocki Klub Kolarski
00:56:47
60654Woźniak Łukasz1975M322OŻAROWSKA GRUPA ROWEROWA
00:57:17
61531Bronikowski Przemysław1977M323PRZEMO-CAR.PL
00:57:23
65140Guzewicz Artur1984M324HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
00:57:44
70235Korzeb Michał1982M325Kobyłka
00:58:03
721793Abramczyk Piotr1983M326WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
00:58:10
7598Pierścionek Marcin1980M327Warszawa
00:58:16
79999Rządkowski Wojciech1979M328Warszawa
00:58:20
82677Żylik Łukasz1976M329Kliwer Bike Team
00:58:32
83480Gajewski Paweł1979M330SHOCKBLAZE TEAM
00:58:33
861652Majewski Marek1979M331Szczęśliwi Human Skills
00:59:00
881718Wysocki Marcin1977M332ABSOLUTE Bike Team
00:59:06
891125Powązka Przemysław1980M333Warszawa
00:59:09
90342Zaboklicki Przemysław1976M334WAWER POWER
00:59:09
911013Wasiłek Paweł1980M335ABSOLUTE Bike Team
00:59:11
96190Dobosz Seweryn1976M336OLSH PARAMEDYK
00:59:23
972441Matynia Dariusz1983M337OLSH PARAMEDYK
00:59:25
100569Lankosz Rafał1984M338REXONA MTB TEAM
00:59:30
1011373Chojnacki Artur1981M339Warszawa
00:59:33
1041049Szklarczyk Artur1984M340OLSH PARAMEDYK
00:59:36
106433Przybyłek Radosław1983M341R1DE43 TEAM
00:59:39
1101734Strzałkowski Przemysław1976M342ZESPÓŁ MECHANIZMU KORBOWEGO
00:59:45
113345Zdanowski Krzysztof1984M343Ząbki
01:00:07
114192Mielczarek Michał1981M344SHOCKBLAZE TEAM
01:00:14
115919Sienkiewicz Sebastian1980M345WIELISZEW HERON TEAM
01:00:14
116269Litawski Andrzej1984M346Puławy
01:00:14
1181582Gondek Daniel1981M347Wołomin
01:00:16
122234Zawistowski Tomasz1981M348ZDROFIT ALUMEX MTB TEAM
01:00:26
1241760Tywończuk Maciej1981M349Warszawa
01:00:30
1271889Panufnik Rafał1980M350Warszawa
01:00:38
129219Zięba Patryk1984M351Warszawa
01:00:44
1321812Sobolewski Michał1980M352MARO SPORT MTB TEAM
01:00:45
133100Jakubczyk Marcin1975M353NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA
01:00:47
1351007Rajchert Radosław1976M354Radzymin
01:00:57
13777Paluchowski Paweł1977M355Warszawa
01:01:04
139687Leśniewski Paweł1979M356Rogów
01:01:07
140188Giernacki Marcin1979M357Warszawa
01:01:07
142766Peciak Paweł1978M358SportAtelier
01:01:11
144938Michalik Arkadiusz1983M359WIELISZEW HERON TEAM
01:01:14
156186Michalak Piotr1979M360MARO SPORT MTB TEAM
01:01:47
15968Sawicki Piotr1983M361Szczęśliwi Human Skills
01:01:59
1611252Orlik Łukasz1982M362Wołomin
01:02:07
1631832Michalak Jacek1975M363COLOR TEAM
01:02:11
1661206Jasiński Piotr1982M364Beat Bike DRUKOBA Team
01:02:17
168998Klaus Albert1975M365Piaseczno
01:02:22
171196Borowiec Marcin1978M366Warszawa
01:02:42
1721838Szubierajski Stanisław1980M367Radzymin
01:02:44
1798888Tratkiewicz Łukasz1979M368RKS FAMILY ACTIVE
01:03:10
1831300Gębala Wojtek1978M369ESKA TEAM
01:03:29
1841161Gołaszewski Marcin1982M370Kobyłka
01:03:31
185964Domański Szymon1981M371BIKE-MARKET.PL MIĘDZYRZEC PODLASKI
01:03:34
186120Zygmuntowicz Rafał1979M372Sochaczew
01:03:41
189377Piejko Dominik1978M373Warszawa
01:03:50
1981888Abramowski Karol1980M374Wołomin
01:04:56
2011170Dąbrowa Arkadiusz1980M375Z-Hotel
01:05:13
202661Pluciński Piotr1976M376Ząbki
01:05:18
2051266Ładny Marek1981M377MONDIAL ASSISTANCE MTB
01:05:20
2071785Szczepanik Marcin1983M378Mokre
01:05:26
2081118Gronau Ryszard1979M379TTS PSE Team
01:05:28
2091429Jałowiecki Piotr1982M380Michałów Grabina
01:05:30
214114Marcinkiewicz Sebastian1979M381ŚWIAT ROWERÓW RACING TEAM
01:05:55
2151026Rutkowski Krzysztof1979M382BEPS RACING TEAM
01:05:57
2161692Majchrzycki Marcin1978M383Legionowo
01:05:57
218963Oleksiuk Tomasz1982M384BIKE-MARKET.PL MIĘDZYRZEC PODLASKI
01:06:18
2191782Kosmewa Tomasz1982M385Radzymin
01:06:29
2301308Kamiński Piotr1980M386Płock
01:07:32
2311544Kuczmara Daniel1977M387Polski Klub MTB
01:07:38
2341689Borowski Kamil1984M388Białystok
01:07:47
23595Wypych Marcin1976M389Beat Bike DRUKOBA Team
01:07:49
2371909Bicki Artur1979M390Warszawa
01:08:01
2381724Rybak Jacek1977M391Warszawa
01:08:02
2391615Jaczyński Adam1978M392Marki
01:08:06
2451765Zielony Wojciech1982M393Radzymin
01:08:20
2491243Dulz Marcin1980M394Legionowo
01:08:31
250922Kordowski Konrad1980M395WIELISZEW HERON TEAM
01:08:36
2511218Kobus Ireneusz1977M396Warszawa
01:08:53
2521258Grzyb Maciej1981M397Kobyłka
01:08:56
256320XXX XXX1900M398XXX
01:09:43
25825Gruca Marcin1976M399GOLDENSUBMARINE TEAM
01:10:01
259215Kajak Dariusz1977M3100OLSH PARAMEDYK
01:10:14
2601498Miernik Michał1979M3101Warszawa
01:10:17
262666Rogowski Maciej1977M3102FSL VERUS AOK.pl TEAM
01:10:19
263734Pawlak Michał1979M3103Warszawa
01:10:28
265274Majewski Bartosz1975M3104Warszawa
01:10:52
2671286Sobczak Artur1978M3105Warszawa
01:11:32
2681778Gołaszewski Przemysław1982M3106Ludwinów
01:11:44
2691109Krupa Piotr1979M3107FIZIOTECH
01:11:51
2731726Wojciechowski Mariusz1978M3108Polonia Warszawa MTB
01:13:14
274267Kiełczewski Marek1976M3109Konstancin-Jeziorna
01:13:16
2761247Francuzik Robert1979M3110Polonia Warszawa MTB
01:13:19
2771693Knap Piotr1977M3111rybienko małe
01:13:22
2781699Romaniuk Marcin1983M3112Warszawa
01:13:24
2851563Żmijewski Michał1979M3113LIRENE BIKE TEAM
01:14:17
2881375Cebula Marek1984M3114Radom
01:14:55
289905Snopczyński Michał1976M3115Lipków
01:14:55
2911978Gołaszewski Marcin1978M3116Radzymin
01:15:06
292300Chmiel Artur1975M3117NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA
01:15:27
2941900Ochman Arkadiusz1981M3118Warszawa
01:15:32
2971004Milczarek Radosław1977M3119Warszawa
01:15:43
300227Ruciński Grzegorz1975M3120Warszawa
01:17:37
3011215Raszewski Robert1975M3121Warszawa
01:17:58
3021047Nożewski Adam1983M3122GTECH MTB TEAM
01:17:59
3061333Sarnecki Robert1978M3123Sulejówek
01:19:22
3071820Paluch Jakub1981M3124Klaudyn
01:19:52
3161777Lesiak Kamil1982M3125Warszawa
01:24:54
3181488Wilkowski Mariusz1982M3126Radzymin
01:25:45
3191169Gutkowski Szymon1982M3127JAKOOBCYCLES.COM
01:25:55
3261484Nowiński Sebastian1979M3128Radzymin
01:32:34