7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Góra Kalwaria, 2015-06-28
Dostępne lata w archiwum: 2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2015     Wyniki generalka 2015

Kategoria M4, Dystans MINI - 34.5 Km , Razem : 94

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
51145Szturnoga Sylwester1970M41Smardzewice
01:13:39
12901Chodyka Jarosław1970M42Międzyrzec Podlaski
01:15:36
21577Błoński Tomasz1967M43WESO-LUCKY
01:17:31
261818Kasznia Wojciech1971M44Namagnezzzowani Red-White Team
01:18:46
31817Nowakowski Piotr1970M45KS ENERGIA KOZIENICE
01:19:23
441525Czekirda Radosław1966M46WIELISZEW HERON TEAM
01:22:49
47232Pogorzelski Zdzisław1970M47LOTTO
01:23:05
482124Gembara Dariusz1968M48LOTTO
01:23:05
601121Miszczuk Piotr1971M49Nadarzyn
01:24:39
63543Kowalski Ireneusz1970M410SuperDrob Bike Team
01:24:54
65802Opolski Arkadiusz1969M411PZU SPORT TEAM
01:25:09
752073Dziadowicz Paweł1974M412OLSH PARAMEDYK
01:25:54
76430Rogala Marcin1974M413R1DE43 TEAM
01:26:04
771144Wrzesień Robert1965M414Tomaszów Mazowiecki
01:26:13
79229Nowakowski Rafał1974M415Warszawa
01:26:21
84506Śmietanko Jacek1965M416SCHNEIDER-ELECTRIC
01:27:13
881944Kornacki Artur1969M417Red 8 Team
01:27:54
89647Majek Mariusz1972M418Józefin
01:28:00
90733Góralewski Wojciech1974M419TRW Cloudware TEAM
01:28:27
1021998Kamiński Grzegorz1970M420Otwock
01:29:36
1031119Szymaniak Arkadiusz1970M421Red 8 Team
01:29:44
108944Matraszek Piotr1970M422WIELISZEW HERON TEAM
01:30:35
110493Lachowicz Dariusz1966M423Warszawa
01:30:43
1131378Andrzejczuk Piotr1970M424Warszawa
01:30:48
119726Szymański Radosław1971M425Ząbki
01:31:58
122746Langner Michał1974M426Warszawa
01:32:26
1251102Gawkowski Robert1973M427Retro Rowery Duda Team
01:32:33
1281273Homik Marcin1971M428Warszawa
01:32:42
12948Makowski Jacek1969M429STRABAG BIKE TEAM
01:32:45
1312372Świtaj Paweł1972M430Beat Bike DRUKOBA Team
01:33:00
1322033Kołodziejek Piotr1970M431Warszawa
01:33:01
133108Marcinkiewicz Artur1972M432ŚWIAT ROWERÓW RACING TEAM
01:33:03
1341783Kordaczuk Tomasz1972M433Granica
01:33:05
1411556Zaręba Krzysztof1966M434LIRENE BIKE TEAM
01:33:27
142112Marcinkiewicz Jacek1974M435ŚWIAT ROWERÓW RACING TEAM
01:33:47
1432280Starachowski Maciej1968M436Warszawa
01:33:48
1451420Galaszewski Andrzej1973M437Sulejówek
01:34:18
1461239Paździor Andrzej1972M438Beat Bike DRUKOBA Team
01:34:18
14810Śliwiński Piotr1967M439Milanówek
01:34:27
1501135Ziobro Robert 1969M440Warszawa
01:34:49
1552139Czarnecki Adam1974M441Warszawa
01:35:03
1661065Trzciński Paweł1972M442Wyszków
01:36:06
1681507Szymański Piotr1967M443Józefów
01:36:29
1751050Gromek Arkadiusz1972M444METTLER-TOLEDO
01:37:08
1761500Skalski Mirosław1971M445AKWINATA TEAM
01:37:31
1801468Jasiński Mariusz1969M446Leszno
01:37:58
1872357Wawer Robert1972M447argema.pl
01:38:32
1892456Antoniak Piotr1966M448Warszawa
01:38:44
1951127Rowicki Wiesław1969M449Blizne Jaśnińskiego
01:39:11
196545Bartoszewicki Aleksander1971M450Otwock
01:39:21
199863Kurek Mirosław1967M451LOTTO
01:39:28
202137Szczerba Marek1973M452Starachowice
01:39:37
205372Skrzyński Mariusz1972M453Warszawa
01:39:54
2062134Drela Piotr1966M454Warszawa
01:40:01
211932Dudziński Sylwester1974M455WIELISZEW HERON TEAM
01:40:28
2131205Kielar Paweł1970M456Clear Bike Team
01:40:38
215245Rutkowski Grzegorz1965M457Beat Bike DRUKOBA Team
01:40:48
2191533Świderski Tadeusz1968M458Nowy Dwór Mazowiecki
01:41:07
2211816Łagodziński Adam1967M459Warszawa
01:41:10
2431052Tomaszewski Bogdan1974M460Marki
01:42:33
2451967Wypich Marcin1970M461Nowy Dwór Mazowiecki
01:42:39
256584Tomaszewski Adam1971M462WKK
01:43:30
2572359Mierzwiński Marcin1974M463ESKOM BSH PROTOUR
01:43:33
2621490Bochenek Wojciech1965M464Warszawa
01:43:47
26430Rajczyk Radosław1974M465Patnet Team
01:44:01
269180Deneka Jacek1974M466OLSH PARAMEDYK
01:44:18
276297Kamiński Mariusz1974M467Warszawa
01:44:51
2851610Śmiechurski Robert1966M468Kobyłka
01:45:49
2882370Teleon Piotr1974M469Warszawa
01:45:59
293640Langer Marcin1974M470PZU SPORT TEAM
01:46:28
294974Burlyay Valeriy1966M471Beat Bike DRUKOBA Team
01:46:29
2952354Pruszczak Bartłomiej1974M472Polski Klub MTB
01:46:30
3092334Lech Krzysztof1971M473Michałowice
01:47:41
3142091Puchyr Tomasz1973M474Skierniewice
01:48:19
3182317Soćko Rafał1973M475TIMTIRIMIM TEAM
01:48:36
319744Góralewski Sławomir1969M476TRW Cloudware TEAM
01:48:55
324885Bernady Krzysztof1973M477Warszawa
01:50:00
3261571Kowalik Zbigniew1972M478LIRENE BIKE TEAM
01:50:10
3282324Busza Marcin1973M479Warszawa
01:50:19
330340Gawlik Radosław1974M480Otwock
01:50:53
3322343Chmielewski Artur1968M481Warszawa
01:51:05
3492435Wasilewski Paweł1974M482Warszawa
01:53:30
3671462Barabasz Robert1970M483TS MERAN OTWOCK
01:56:46
370946Łukaszczuk Paweł1973M484WIELISZEW HERON TEAM
01:58:10
371595Perschke Kacper1969M485TEAM PKO BANK POLSKI
01:58:15
3742277Fijka Mariusz1966M486Góra Kalwaria
01:59:06
3751880Nasiłowski Jarosław1966M487Warszawa
01:59:06
3842335Bouillet Arnaud1974M488Warszawa
02:01:37
3861969Onyśk Włodzimierz1969M489Kobyłka
02:02:10
3922068Stelmaszczyk Grzegorz1971M490Warszawa
02:03:48
3932375Połeć Jakub1972M491Prace duże
02:04:03
4032131Wiśniakowski Jacek1968M492LIRENE BIKE TEAM
02:08:50
4061942Sobecki Marcin1971M493Kanie
02:09:43
4111579Knap Paweł1973M494UKS RONIN TEAM
02:11:30