7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Otwock, 2016-04-02
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2016     Wyniki generalka 2016

Kategoria M3, Dystans MAX - 61.0 Km , Razem : 108

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1986Kurowski Ernest1976M31Wola Bike Orbea Team02:16:40
21014Mioduszewski Artur1978M32TREZADO BIKETIRES.PL02:16:40
3213Głowacki Roger1980M33Wola Bike Orbea Team02:16:40
4744Góralewski Łukasz1983M34TRW Cloudware TEAM02:16:40
61859Marszałek Mariusz1985M35TRYBIK NORTHWAVE TEAM02:16:44
9388Staniec Artur1980M36WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI02:21:20
10615Szałapski Jakub1978M37Łódź02:21:20
12367Karwat Kamil1983M38SHOCKBLAZE TEAM02:21:21
13321Strzemieczny Tomasz1983M39Płocki Klub Kolarski02:21:25
1570Szewczyk Marcin1984M310OŚKA Warszawa02:21:39
161715Ziółkowski Jarosław1978M311TRW Cloudware TEAM02:21:43
17240Małek Piotr1976M312KK CYKLON WARSZAWA02:22:06
202100Berner Piotr1982M313MYBIKE.PL02:23:29
21824Paszczyk Dariusz1977M314Baran Cycling Team02:23:41
23608Romanowski Karol1982M315Eurosoft Team02:24:13
25862Kiszka Przemysław1977M316Izabelin02:25:52
26639Wójcik Justyn1981M317KS ENERGIA KOZIENICE02:26:00
271357Kudlak Marcin1979M318Rowerowy Squad Bike Team02:26:29
28828Kędzierski Janusz1976M319Baran Cycling Team02:26:35
291657Ostrowski Adam1976M320NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 02:26:37
32831Filipiak Andrzej1984M321ABSOLUTE Bike Team02:27:59
331651Knapczyk Piotr1978M322NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 02:28:30
34405Banasik Sławomir1978M323KOMOBIKE SCOTT02:28:31
35755Wojciechowski Wojciech1980M324TRW Cloudware TEAM02:28:33
37861Jachorek Mirosław1980M325ROZTOCZE TEAM02:28:43
39363Brodowski Rafał1976M326Polski Klub MTB02:29:40
40508Kamiński Przemysław1978M327Polski Klub MTB02:29:40
422700Wacinowski Marcin1983M328Red InGO MTB TEAM02:30:00
43464Podbielski Jacek1976M329E.SKLEP.PL TEAM02:30:01
441853Wilk Paweł1979M330TRYBIK NORTHWAVE TEAM02:30:32
451711Podleś Marcin1985M331TRW Cloudware TEAM02:30:33
461006Żeszczyński Cezary1979M332DIRTY4002:31:57
50472Bożeń Jarosław1984M333MGG HELPEA Team02:32:16
51147Dąbrowski Tomasz1979M334XBOX BIKE TEAM02:32:42
531654Gręda Konrad1981M335NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 02:33:54
54810Sobczak Krzysztof1983M336MGG HELPEA Team02:34:22
5668Błoński Paweł1983M337Polski Klub MTB02:35:36
57364Niemczyk Rafał1976M338Polski Klub MTB02:36:17
591854Baranowski Michał1980M339TRYBIK NORTHWAVE TEAM02:36:24
60954Sachs Karol1982M340AirBike.pl02:36:26
61698Grządka Przemysław1979M341PZU SPORT TEAM02:36:32
66965Suchecki Michał1983M342Wola Bike Orbea Team02:38:47
69842Cieślak Sylwester1979M343ABSOLUTE Bike Team02:40:50
701856Jaworek Grzegorz1985M344TRYBIK NORTHWAVE TEAM02:41:18
72580Fic Tomasz1981M345Piaseczno02:41:18
742016Pawikowski Łukasz1982M346Wola Bike Orbea Team02:42:15
75973Koziński Łukasz1977M347Polonia Warszawa MTB02:42:20
76785Dudek Dominik1979M348Klinika Rowerów02:42:41
86952Lesiak Maciej1980M349AirBike.pl02:43:54
90796Zieliński Arkadiusz1977M350Polski Klub MTB02:45:09
951223Borkowski Marcin1976M351Warszawa02:46:19
96827Sztal Sebastian1977M352Baran Cycling Team02:46:23
9984Duda Marek1978M353KS ENERGIA KOZIENICE02:47:16
100770Adamus Paweł1977M354Polonia Warszawa MTB02:47:29
10146Wyrzykowski Marcin1981M355Polonia Warszawa MTB02:47:36
102980Owsianko Maciej1984M356ALUMEX ALD MTB TEAM02:48:03
1051042Kocon Maciej1979M357Team TC02:48:46
1061652Bochyński Tomasz1978M358NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 02:49:00
1071076Maślany Janusz1980M359Gostynin02:49:18
108977Orzechowski Hubert1981M360Radom02:50:02
111821Błazucki Piotr1985M361Blaze Racing02:51:11
112660Smołuch Przemysław1980M362Rowerowy Squad Bike Team02:51:16
118592Łopatka Krystian1983M363ASD Consulting02:51:36
119208Grochoła Łukasz1985M364Rowerowy Squad Bike Team02:51:47
12186Ziębakowski Artur1981M365Warszawa02:52:29
1231013Wasiłek Paweł1980M366ABSOLUTE Bike Team02:52:50
124555Pilarczyk Michał1984M367Wola Bike Orbea Team02:52:54
1271065Szymaniuk Wojciech1983M368Jabłonna02:53:18
12973Socho Adrian1980M369MYBIKE.PL02:53:25
130423Milej Łukasz1982M370Latchorzew02:53:25
1311600Babij Tomasz1977M371ABSOLUTE Bike Team02:53:32
132169Rek Piotr1981M372Polonia Warszawa MTB02:53:55
133571Boniecki Piotr1977M373Warszawa02:54:03
1357Pakuła Paweł1983M374proBiznes MTB TEAM02:55:33
138964Poneta Mariusz1976M375Bedoń02:56:12
1401040Jankowski Piotr1982M376Team TC02:57:04
1421666Nowotka Michał1980M377MYBIKE.PL02:57:31
148144Abramczyk Szymon1983M378KS ENERGIA KOZIENICE02:58:19
150997Szabłowski Tomasz1980M379Warszawa02:59:03
151990Zduniak Karol1984M380MYBIKE.PL02:59:05
152631Rusinowski Grzegorz1979M381KS ENERGIA KOZIENICE02:59:32
1571075Paździoch Adam1978M382PATATAJNIA03:03:22
1651015Sokołowski Robert1976M383HPE-ESKOM-Whistle03:05:36
166402Musolf Maciej1985M384Warszawa03:06:03
167903Głuszak Grzegorz1983M385Warszawa03:06:40
17321Dobosz Seweryn1976M386Wola Bike Orbea Team03:08:43
175652Bućko Kamil1985M387ALUMEX ALD MTB TEAM03:08:51
17611Pachowski Andrzej1980M388Polonia Warszawa MTB03:08:58
177882Karkowski Rafał1977M389Płocki Klub Kolarski03:09:07
179202Gortat Bartłomiej1980M390Rowerowy Squad Bike Team03:10:15
1841072Gula Konrad1977M391Stara Wieś03:12:47
186234Zawistowski Tomasz1981M392ALUMEX ALD MTB TEAM03:12:58
1871430Sztuka Artur1978M393proBiznes MTB TEAM03:13:56
1888888Tratkiewicz Łukasz1979M394ABSOLUTE Bike Team03:14:25
189216Teperski Wojciech1978M39529R - Kaliska Grupa Kolarska MTB03:14:25
194578Włodarczyk Daniel1985M396Łuków03:17:23
19643Tryc Marcin1978M397TS MERAN OTWOCK03:18:19
200389Mętrak Marcin1985M398Józefów03:21:05
201732Zaboklicki Przemysław1976M399Beat Bike DRUKOBA Team03:21:53
2022050Bokuń Leszek1982M3100Reguły03:22:16
205422Wójcik Sławomir1982M3101Polonia Warszawa MTB03:28:43
2071985Laskowski Paweł1985M3102Piaseczno03:29:41
214344Urbański Sebastian1978M3103Otwock03:36:50
215904Patryn Maciej1983M3104Płock03:36:54
222583Graczyk Kamil1979M3105Warszawa03:47:55
2231009Siwek Maciej1977M3106Warszawa03:52:32
225919Kanigowski Michał1980M3107Brwinów04:08:41
226495Kędziora Marcin1980M3108Staszów04:24:40