7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Legionowo, 2016-05-01
Dostępne lata w archiwum: 2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2016     Wyniki generalka 2016

Kategoria M3, Dystans MINI - 34.0 Km , Razem : 157

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
11082Kuczyński Adrian1985M31Red InGO MTB TEAM
01:14:22
22034Abramczyk Piotr1983M32WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
01:14:24
5948Sienkiewicz Artur1982M33WIELISZEW HERON TEAM
01:17:44
141145Siemiaszko grzegorz1976M34MYBIKE.PL
01:20:35
15733Kulesza Marcin1982M35TRW Cloudware TEAM
01:20:43
178Puź Piotr1984M36Beat Bike Pro Relo Team
01:20:44
19987Górczyński Tomasz1977M37MGG HELPEA Team
01:20:58
25523Orszulak Adam1984M38proBiznes MTB TEAM
01:24:19
271031Rzepecki Tomasz1979M39mBank Crew
01:24:21
29306Misiałkiewicz Piotr1982M310TUW MEDICUM
01:24:40
321035Serafiński Krzysztof1976M311Klub Kolarski 24h
01:24:46
371229Kobyliński Grzegorz1978M312Legionowo
01:25:38
38953Ryciuk Tomasz1978M313AirBike.pl
01:25:46
412004Fedor Martin1977M314T4B Bike Team
01:25:55
481977Rogiński Marcin1977M315T4B Bike Team
01:26:37
49224Bronikowski Przemysław1977M316TS MERAN OTWOCK
01:26:39
50223Witkowski Arkadiusz1982M317TS MERAN OTWOCK
01:27:39
57625Dudkiewicz Daniel1980M318LOTTO
01:27:53
65319Borowiecki Konrad1984M319Beat Bike Pro Relo Team
01:28:12
671456Grudny Bartłomiej1978M320Alltop Stag Team
01:28:14
6913Maciążek Jakub1985M321Warszawa
01:28:16
701007Rajchert Radosław1976M322R4Bike Team
01:28:17
721104Morawski Konrad1985M323ŚWIAT ROWERÓW RACING TEAM
01:28:20
771125Ciepłucha Łukasz1976M324Płocki Klub Kolarski
01:29:10
78927Sienkiewicz Sebastian1980M325WIELISZEW HERON TEAM
01:29:22
80854Surmacki Michał1978M326Wodociągi Warszawskie
01:29:44
8189Olender Rafał1980M327TIMBUD TEAM
01:29:50
83139Leciejewski Kamil1983M328Ożarów Mazowiecki
01:30:04
851103Marcinkiewicz Grzegorz1985M329ŚWIAT ROWERÓW RACING TEAM
01:30:24
89150Powała Sylwester1976M330Zielonka
01:30:30
90999Rządkowski Wojciech1979M331Warszawa
01:30:44
932600Adamczyk Paweł1982M332Accelerating Poland
01:31:43
1051246Borowik Tomasz1978M333Rowerowa Team
01:33:12
1062025Wyczółkowski Łukasz1979M334Zielonka
01:33:17
1091118Kaszluga Michał1981M335Niewiadów Boro
01:33:49
1191332Sikora Paweł1982M336Bikeholicy Ostrów Maz
01:34:25
1201237Panufnik Rafał1980M337Warszawa
01:34:30
123235Korzeb Michał1982M338Kobyłka
01:34:40
1251375Szczepański Mariusz1979M339Niewiadów Boro
01:34:49
1261120Gronostaj Sylwester1976M340Niewiadów Boro
01:34:52
1302110Sobolewski Michał1980M341MARO SPORT MTB TEAM
01:35:08
131365Dąbrowa Arkadiusz1980M342Z-Hotel
01:35:13
135914Zięba Patryk1984M343Warszawa
01:35:41
1361317Trojanek Łukasz1985M344Warszawa
01:35:43
139766Peciak Paweł1978M345SportAtelier
01:36:00
140373Rutkowski Krzysztof1979M346BEPS RACING TEAM
01:36:04
1411274Węgliński Janusz1980M347Srebrna
01:36:05
142801Czajkowski Mariusz1978M348Mysiadło
01:36:10
143572Strach Daniel1976M349R4Bike Team
01:36:13
150320Pliszka Jacek1982M350Beat Bike Pro Relo Team
01:36:35
152776Mroczek Mariusz1977M351Pruszków
01:36:50
1531431Rowicki Arkadiusz1982M352Blizne
01:36:55
1541002Krauze Andrzej1976M353Warszawa
01:36:57
1561217Wojdyła Michał1984M354Legionowo
01:37:08
159944Jankiewicz Marek1978M355WIELISZEW HERON TEAM
01:37:32
162506Zdanowski Krzysztof1984M356Ząbki
01:37:38
163389Mętrak Marcin1985M357Józefów
01:37:41
1641152Jankowski Kamil1984M358Polski Klub MTB
01:37:58
165730Wierzbicki Maciej1985M359Warszawa
01:38:00
167200Kluz Tomasz1977M360Rowerowy Squad Bike Team
01:38:07
1681206Zajączkowski Michał1979M361Warszawa
01:38:17
1691524Klicki Tomasz1977M362Rowerowy Squad Bike Team
01:38:19
1702505Wybranowski Maciej1985M363AirBike.pl
01:38:19
173950Wrotek Piotr1981M364AirBike.pl
01:38:51
174975Hernik Paweł1976M365Polonia Warszawa MTB
01:38:52
1761376Michalak Artur1981M366Błonie
01:39:21
1782022Litawski Andrzej1984M367Puławy
01:39:37
1862575Bolesta Karol1979M368Zielonka
01:40:52
1921236Węgrzyn Łukasz1980M369TS MERAN OTWOCK
01:41:17
1932129Czyżewski Rafał1979M370Grójec
01:41:19
1941369Staśkiewicz Paweł1981M371STACH MTB
01:41:20
1991724Rybak Jacek1977M372proBiznes MTB TEAM
01:41:49
2002061Jarosław Jędral1981M373Warszawa
01:41:58
2011401Ładny Marek1981M374MONDIAL ASSISTANCE MTB
01:41:59
2022132Niewiarowski Piotr1981M375Józefosław
01:42:00
2031067Jóźwik Daniel1976M376Warszawa
01:42:08
204843Wysocki Marcin1977M377ABSOLUTE Bike Team
01:42:11
206203Romanowski Kamil1981M378Rowerowy Squad Bike Team
01:42:15
207293Ostrowski Michał1985M379Garwolin
01:42:18
2081078Majchrzycki Marcin1978M380Legionowo
01:42:19
2111124Paprota Przemysław1979M381AGR PŁOŃSK
01:42:27
214661Pluciński Piotr1976M382Wodociągi Warszawskie
01:42:37
215653Kobus Ireneusz1977M383Warszawa
01:42:43
218198Michalak Piotr1979M384MARO SPORT MTB TEAM
01:42:58
2191807Demiańczuk Maciej1979M385MYBIKE.PL
01:42:58
2222355Jasiński Piotr1982M386Beat Bike Pro Relo Team
01:43:17
226390Kliś Jakub1985M387Józefów
01:43:31
2271412Jatczak Szymon1976M388Warszawa
01:43:33
230868Rutkowski Piotr1981M389Piastów
01:43:35
2321658Leśniak Sebastian1978M390NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
01:43:37
2352080Barthel Michał1980M391Legionowo
01:43:44
236514Gładecki Piotr1983M392Góra Kalwaria
01:43:45
2372146Uliński Rafał1985M393Płocki Klub Kolarski
01:43:52
239934Kordowski Konrad1980M394WIELISZEW HERON TEAM
01:44:05
2402030Tomalik Łukasz1977M395Blizne jasińskiego
01:44:14
242215Kajak Dariusz1977M396Wola Bike Orbea Team
01:44:20
2432033Kazimierski Łukasz1982M397Pruszków
01:44:29
2502069Liedtke Mariusz1979M398Gdańsk
01:45:26
2521382Szulc Mariusz1985M399BEPS RACING TEAM
01:45:58
2532119Goduń Kamil1985M3100Wertepowiec Łochów
01:46:17
254278Zbojna Mariusz1984M3101
01:46:21
2561267Pasiewicz Piotr1980M3102Legionowo
01:46:22
2611434Maciejewicz Paweł1985M3103Warszawa
01:46:39
264205Lis Adam1978M3104Rowerowy Squad Bike Team
01:47:07
2681199Kaczmarek Łukasz1980M3105Wieliszew
01:47:24
2731403Trawiński Kamil1979M3106MONDIAL ASSISTANCE MTB
01:47:54
2751165Malitka Jacek1985M3107Nowy Dwór Mazowiecki
01:48:02
2771279Skalski Michał1978M3108ozorków
01:48:12
2782013Hapak Marcin1979M3109Ożarów Mazowiecki
01:48:22
2822063Kubisiak Kacper1976M3110ALUMEX ALD MTB TEAM
01:48:59
289669Beczkowicz Michał1978M3111Toyota Marki
01:49:41
2921058Zdoński Maciej1981M3112Team TC
01:49:54
294908Parzych Konrad1980M3113Warszawa
01:50:22
2982299Karbownik Albin1979M3114Beat Bike Pro Relo Team
01:50:53
3001305Dulz Marcin1980M3115Legionowo
01:51:01
305865Wiatr Andrzej1977M3116Warszawa
01:51:57
306114Marcinkiewicz Sebastian1979M3117ŚWIAT ROWERÓW RACING TEAM
01:52:10
3071170Klimkiewicz Piotr1976M3118Legionowo
01:52:14
3082035Turant Jarosław1982M3119Warszawa
01:52:28
310858Augustyniak Dariusz1979M3120PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:52:46
3142075Orzechowski Michał1978M3121Warszawa
01:53:04
3152082Sołtysiński Jakub1978M3122Józefosław
01:53:30
3201551Milczarek Radosław1977M3123Warszawa
01:54:47
3231498Miernik Michał1979M3124Warszawa
01:56:01
3242067Mrozek Waldemar1980M3125Legionowo
01:56:03
3271416Cieloch Tomasz1980M3126Marki
01:56:22
3282123Cackowski Robert1976M3127Żabieniec
01:56:29
33057Kaliński Marek1984M3128MGG HELPEA Team
01:57:01
3332115Glimasiński Kamil1982M3129Warszawa
01:57:32
334620Gańko Krzysztof1983M3130ALUMEX ALD MTB TEAM
01:57:32
3371900Ochman Arkadiusz1981M3131Warszawa
01:58:32
3381350Walczak Przemysław1978M3132Warszawa
01:59:21
3392602Zieliński Adam1978M3133Zielonka
02:00:01
3401032Janiak Przemysław1977M3134Płock
02:00:13
3412037Gołaszewski Marcin1982M3135Kobyłka
02:00:53
3422029Roguski Igor1977M3136Łoziska
02:01:09
3461433Byelinskyy Yuriy1981M3137Stolarstwo
02:02:32
347538Młynarczyk Robert1976M3138Kraft MTB Team
02:03:18
3481034Kościk Łukasz1981M3139Wola Bike Orbea Team
02:03:56
352759Karwacki Marek1977M3140Legionowo
02:05:58
356686Kuna Michał1978M3141Legionowo
02:09:34
3572079Kamiński Emil1983M3142Warszawa
02:09:53
3641417Czech Robert1985M3143Biała Podlaska
02:15:09
366492Leśniewski Michał1979M3144Otwock
02:15:23
367659Bęś Michał1979M3145Legionowo
02:15:45
3681096Warlikowski Marcin1980M3146ABSOLUTE Bike Team
02:15:49
369777Lesiak Kamil1982M3147Warszawa
02:16:08
371703Sarnecki Marek1983M3148MYBIKE.PL
02:22:44
3722140Winiarek Bartosz1976M3149Piaseczno
02:23:15
3732093Jeziorski Sławomir1977M3150Warszawa
02:23:21
3742032Jałowiecki Piotr1982M3151Nowy Dwór Mazowiecki
02:23:34
375928Podlaski Artur1978M3152WIELISZEW HERON TEAM
02:24:55
3771122Kuczmara Daniel1977M3153Polski Klub MTB
02:25:57
3781362Mikołajczuk Łukasz1981M3154Warszawa
02:30:16
3811393Zawadzki Michał1978M3155Alltop Stag Team
02:34:37
3832048Sokoliński Marcin1981M3156Pruszków
02:45:11
3841383Smolarczyk Marcin1982M3157Kozienice
02:57:42
Zawodnicy zdyskwalifikowani
11431Rowicki Arkadiusz1982M3 Blizne