7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Góra Kalwaria, 2016-06-19
Dostępne lata w archiwum: 2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2016     Wyniki generalka 2016

Kategoria M3, Dystans MINI - 33.5 Km , Razem : 195

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
2948Sienkiewicz Artur1982M31WIELISZEW HERON TEAM
01:08:05
3891Packi Daniel1983M32VIP TRANS TEAM
01:08:25
7367Karwat Kamil1983M33SHOCKBLAZE TEAM
01:09:14
121157Błachucki Paweł1981M34Alltop Stag Team
01:09:33
14221Wojtkowski Tomasz1978M35WESO-LUCKY
01:09:46
161741Jurek Radosław1980M36MYBIKE.PL
01:10:17
17835Bielecki Łukasz1981M37ABSOLUTE Bike Team
01:10:24
1837Kamiński Radosław1977M38T4B Bike Team
01:10:27
19383Kołodziejek Paweł1980M39KK CYKLON WARSZAWA
01:10:54
22160Struzik Bartosz1977M310Wola Aleksandra
01:11:09
2521Dobosz Seweryn1976M311Wola Bike Orbea Team
01:12:23
2633Gregorowicz Marek1977M312Wola Bike Orbea Team
01:12:45
391981Kukułowicz Jerzy1981M313Szczęśliwi Human Skills
01:14:33
402004Fedor Martin1977M314T4B Bike Team
01:14:54
411984Myszkowski Rafał1984M315Patnet Team
01:14:55
421977Rogiński Marcin1977M316T4B Bike Team
01:15:00
43303Kwiatkowski Krzysztof1982M317Beat Bike Pro Relo Team
01:15:07
44319Borowiecki Konrad1984M318Beat Bike Pro Relo Team
01:15:18
45927Sienkiewicz Sebastian1980M319WIELISZEW HERON TEAM
01:15:19
481882Kieliszek Paweł1978M320CST Velmar Merida Team
01:15:27
56139Leciejewski Kamil1983M321Ożarów Mazowiecki
01:16:48
60224Bronikowski Przemysław1977M322TS MERAN OTWOCK
01:17:05
612602Zieliński Adam1978M323Zielonka
01:17:12
681007Rajchert Radosław1976M324R4Bike Team
01:18:11
7181Rocki Mariusz1981M325Moto Integrator MTB TEAM
01:18:30
721169Ziółkowski Dariusz1980M326Zakroczym
01:18:34
731276Kłos Rafał1983M327T4B Bike Team
01:18:37
751042Kocon Maciej1979M328Team TC
01:18:54
761229Kobyliński Grzegorz1978M329Legionowo
01:18:55
771456Grudny Bartłomiej1978M330Alltop Stag Team
01:18:58
791652Bochyński Tomasz1978M331NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
01:19:02
80908Parzych Konrad1980M332Warszawa
01:19:12
85953Ryciuk Tomasz1978M333AirBike.pl
01:19:31
891961Radomski Paweł1978M334AGR PŁOŃSK
01:20:02
9095Papis Paweł1978M335AMELINIUM RACING TEAM
01:20:07
911104Morawski Konrad1985M336ŚWIAT ROWERÓW RACING TEAM
01:20:09
9220Snopczyński Michał1976M337Lipków
01:20:18
94999Rządkowski Wojciech1979M338Warszawa
01:20:18
961349Falkowski Arkadiusz1982M339Skierniewice
01:20:26
9989Olender Rafał1980M340TIMBUD TEAM
01:20:45
1001632Milke Wojciech1982M341Otwock
01:20:47
10655Kawalec Marcin1977M342Solec
01:21:38
1081246Borowik Tomasz1978M343Rowerowa Team
01:21:51
1111120Gronostaj Sylwester1976M344Niewiadów Boro
01:22:46
112477Bicki Artur1979M345Warszawa
01:23:06
1151623Królik Maciej1978M346MTB OSTRÓDA TEAM
01:23:44
1172503Grabowski Jakub1982M347sklepbicykl.pl - perfectsource
01:24:01
1181431Rowicki Arkadiusz1982M348Blizne
01:24:02
120730Wierzbicki Maciej1985M349Warszawa
01:24:10
1221920Biedź Rafał1981M350Pruszków
01:24:23
1231118Kaszluga Michał1981M351Niewiadów Boro
01:24:28
1251125Ciepłucha Łukasz1976M352Płocki Klub Kolarski
01:24:32
1261019Trześniak Artur1976M353Warszawa
01:24:33
1281505Troiński Jacek1979M354METTLER TOLEDO
01:24:38
1291391Sawicki Piotr1983M355Szczęśliwi Human Skills
01:24:40
13222Dyduch Łukasz1978M356Warszawa
01:24:45
1361206Zajączkowski Michał1979M357Warszawa
01:24:59
1371582Mamcarz Paweł1978M358Wola Bike Orbea Team
01:25:06
1382904Pierścionek Marcin1980M359EPAKA RACING
01:25:07
1391332Sikora Paweł1982M360Bikeholicy Ostrów Maz
01:25:07
141202Gortat Bartłomiej1980M361Rowerowy Squad Bike Team
01:25:15
1461412Jatczak Szymon1976M362Warszawa
01:25:27
1511474Surdyk Maciej1977M363Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
01:26:01
1531344Giernacki Marcin1979M364Warszawa
01:26:12
156572Strach Daniel1976M365R4Bike Team
01:26:49
1582132Niewiarowski Piotr1981M366Józefosław
01:27:11
160181Kubiak Szymon1977M367Team TC
01:27:28
1642554Seferyniak Jacek1977M368TEAM PKO BANK POLSKI
01:27:45
1651237Panufnik Rafał1980M369Warszawa
01:27:47
167335Węgrzynowski Mariusz1977M370TS MERAN OTWOCK
01:28:01
1682208Mika Przemysław1985M371Otwock
01:28:12
169934Kordowski Konrad1980M372WIELISZEW HERON TEAM
01:28:13
1701523Gajewski Krzysztof1977M373Książenice
01:28:28
173705Walicki Robert1985M374MGG HELPEA Team
01:28:38
1761522Karwatowicz Karol1985M375Kraft MTB Team
01:28:47
179766Peciak Paweł1978M376SportAtelier
01:28:53
1812294Wolszczak Hubert1979M377Brwinów
01:29:15
183735Miłkowski Tomasz1982M378Wściekłe Ptaki
01:29:26
1851624Lalak Jacek1981M379Ciechanów
01:29:33
190843Wysocki Marcin1977M380ABSOLUTE Bike Team
01:29:53
191114Marcinkiewicz Sebastian1979M381ŚWIAT ROWERÓW RACING TEAM
01:29:55
193975Hernik Paweł1976M382Polonia Warszawa MTB
01:29:57
1972575Bolesta Karol1979M383Zielonka
01:30:12
2002661Dorsz Jacek1980M384Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
01:30:18
201950Wrotek Piotr1981M385AirBike.pl
01:30:26
2031658Leśniak Sebastian1978M386NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
01:30:31
2041274Węgliński Janusz1980M387Srebrna
01:30:32
2051699Adamczyk Waldemar1976M388LIRENE BIKE TEAM
01:30:37
210418Adamski Tomasz1984M389PZU SPORT TEAM
01:30:59
2111197Kowalczyk Ignacy1980M390Warszawa
01:31:02
2131615Jaczyński Adam1978M391CrazyRacingTeam
01:31:08
2151721Mroczkiewicz Robert1976M392MARO SPORT MTB TEAM
01:31:10
217365Dąbrowa Arkadiusz1980M393Z-Hotel
01:31:27
2201483Ogrodnik Krzysztof1984M394Toyota Marki
01:31:39
223203Romanowski Kamil1981M395Rowerowy Squad Bike Team
01:31:51
224522Czyżewski Bogdan1985M396WARSZAWA
01:31:52
2251124Paprota Przemysław1979M397AGR PŁOŃSK
01:32:00
226320Pliszka Jacek1982M398Beat Bike Pro Relo Team
01:32:04
232944Jankiewicz Marek1978M399WIELISZEW HERON TEAM
01:32:22
234247Witkowski Mikołaj1983M3100MYBIKE.PL
01:32:25
2352850Bator Marek1981M3101Piaseczno
01:32:25
2371067Jóźwik Daniel1976M3102Warszawa
01:32:27
2392656Latuszek Krzysztof1981M3103Otwock
01:32:28
2401860Staniewski Michał1978M3104Warszawa
01:32:32
2422182Solski Nikodem1982M3105TEAM PKO BANK POLSKI
01:32:35
2442318Mrowiński Adam1979M3106Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
01:32:44
245159Chłopik Dawid1980M3107Józefów
01:32:47
2461388Martinowski Marek1980M3108STRABAG BIKE TEAM
01:32:47
247120Zygmuntowicz Rafał1979M3109Sochaczew
01:33:00
253514Gładecki Piotr1983M3110Góra Kalwaria
01:33:24
256806Petryczko Igor1979M3111T4B Bike Team
01:33:33
2571078Majchrzycki Marcin1978M3112Legionowo
01:33:41
2581402Kowalczyk Tomasz1984M3113MONDIAL ASSISTANCE MTB
01:33:41
261801Czajkowski Mariusz1978M3114Mysiadło
01:33:47
262911Adamowski Jacek1978M3115Warszawa
01:33:50
263401Wypych Michał1978M3116Beat Bike Pro Relo Team
01:33:50
2641401Ładny Marek1981M3117MONDIAL ASSISTANCE MTB
01:33:53
2661933Koziarski Marek1976M3118Brzeziny
01:33:55
2671720Brewczyński Tomasz1982M3119WBR Stromiec
01:33:56
268444Gancarz Marcin1977M3120Wola Bike Orbea Team
01:33:57
269377Piejko Dominik1978M3121Warszawa
01:33:59
274205Lis Adam1978M3122Rowerowy Squad Bike Team
01:34:23
2761524Klicki Tomasz1977M3123Rowerowy Squad Bike Team
01:34:38
2781724Rybak Jacek1977M3124proBiznes MTB TEAM
01:34:46
280103Pasternak Wojciech1982M3125Warszawa
01:34:51
281127Borowiec Marcin1978M3126Warszawa
01:34:51
2842703Ciesielski Daniel1980M3127DC TEAM
01:35:01
2861002Krauze Andrzej1976M3128Warszawa
01:35:05
2871555Piskorski Adrian1976M3129ROCHE
01:35:07
2881482Michaliszyn Paweł1981M3130Toyota Marki
01:35:11
2912035Turant Jarosław1982M3131Warszawa
01:35:12
2931936Stefańczyk Maciej1985M3132Warszawa
01:35:21
2971843Kamiński Rafał1979M3133Ciechanów
01:35:36
2981849Lech Paweł1978M3134Warszawa
01:35:42
3071209Smoliński Marcin1976M3135Warszawa
01:36:50
309215Kajak Dariusz1977M3136Wola Bike Orbea Team
01:36:54
3102378Mirkowski Łukasz1983M3137RP Motor Sport
01:37:20
3122010Bachański Rafał1977M3138Otwock
01:37:32
3141565Szewczak Daniel1985M3139Warszawa
01:37:49
3162666Gazda Maciej1980M3140Warszawa
01:38:04
3192228Kurpiel Łukasz1983M3141Lublin
01:38:12
3211695Żołędowski Jacek1976M3142ŚWIAT ROWERÓW RACING TEAM
01:38:17
3252150Głowacki Piotr1981M3143Warszawa
01:38:43
3272307Nożewski Adam1983M3144GTECH MTB TEAM
01:38:50
3301514Zając Michał1979M3145Warszawa
01:39:14
3331536Radzikowski Marcin1978M3146IDEA BANK TEAM
01:39:30
334316Mazurek Marcin1977M3147Otwock
01:39:33
3351784Biegaj Paweł1977M3148Warszawa
01:39:34
3361844Bogaczyk Maciej1985M3149Wrocław
01:39:39
337278Zbojna Mariusz1984M3150
01:39:41
3381861Kulma Tomasz1979M3151Mińsk Mazowiecki
01:39:42
3391137Kacprzak Robert1980M3152Rowerowa Team
01:39:46
342868Rutkowski Piotr1981M3153Piastów
01:40:06
343858Augustyniak Dariusz1979M3154PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:40:10
3442317Gabryś Bartłomiej1977M3155KK CYKLON WARSZAWA
01:40:11
3461868Wrona Michał1980M3156Żabieniec
01:40:24
3481485Kruszewski Jacek1982M3157Toyota Marki
01:40:40
3551718Sobieraj Sebastian1977M3158WBR Stromiec
01:41:17
3571220Dobrogosz Marcin1981M3159Pruszków
01:41:35
3581210Chojecki Tomasz1978M3160Toyota Marki
01:41:50
3632174Guziak Marcin1984M3161Warszawa
01:42:24
3661841Rek Grzegorz1980M3162Warszawa
01:42:36
368741Szejk Tomasz1980M3163Wściekłe Ptaki
01:42:42
3742399Ciarkowski Sławomir1984M3164Mińsk Mazowiecki
01:43:01
377661Pluciński Piotr1976M3165Wodociągi Warszawskie
01:43:14
3801601Damentko Julian1982M3166Warszawa
01:43:23
3822708Mroczek Rafał1976M3167Warszawa
01:43:41
3831925Sztyk Maciej1980M3168Sulejówek
01:43:41
3841362Mikołajczuk Łukasz1981M3169Warszawa
01:43:43
3912397Gwizdała Rafał1977M3170Duchnów
01:44:18
3931637Kukuła Marcin1982M3171ZAP Sznajder Batterien SA
01:44:24
3961780Bisek Piotr1984M3172Warszawa
01:44:41
3971345Rosłaniec Artur1979M3173Warszawa
01:44:57
3982198Polakowski Marcin1979M3174FREETIME TEAM
01:45:05
4001893Owczarczyk Michał1980M3175Red InGO MTB TEAM
01:45:38
4012319Radomski Bolesław1981M3176Toruń
01:45:39
4051866Jaroń Michał1985M3177Toyota Marki
01:46:17
4071333Sarnecki Robert1978M3178Sulejówek
01:46:51
4101900Ochman Arkadiusz1981M3179Warszawa
01:47:18
4111097Mucha Paweł1981M3180Otwock
01:47:32
414759Karwacki Marek1977M3181ZAP Sznajder Batterien SA
01:47:58
4151066Skalski Paweł1978M3182Warszawa
01:48:02
416865Wiatr Andrzej1977M3183Warszawa
01:48:04
4171551Milczarek Radosław1977M3184Warszawa
01:48:08
4202377Suchojad Damian1979M3185Warszawa
01:48:58
4242093Jeziorski Sławomir1977M3186Warszawa
01:49:31
428329Mroziński Robert1981M3187Otwock
01:51:16
4291847Arismendi Jean-Paul1983M3188Milanówk
01:51:55
4322298Wolszczak Bartosz1984M3189Warszawa
01:52:49
435537Myszkowski Paweł1980M3190Kraft MTB Team
01:53:36
4362654Mitura Rafał1981M3191Otwock
01:53:38
4412194Sujecki Marek1978M3192Góra Kalwaria
01:56:53
4431842Wypych Marcin1976M3193Beat Bike Pro Relo Team
01:57:20
4442379Poniatowski Przemysław1983M3194Płock
01:57:46
4571383Smolarczyk Marcin1982M3195Kozienice
02:12:50
Zawodnicy zdyskwalifikowani
11431Rowicki Arkadiusz1982M3 Blizne