7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Konstancin-Jeziorna, 2016-09-18
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2016     Wyniki generalka 2016

Kategoria M3, Dystans MINI - 34.0 Km , Razem : 166

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
51355Skalski Kacper1982M31www.rsplegal.pl01:03:19
6464Podbielski Jacek1976M32E.SKLEP.PL TEAM01:03:32
8321Strzemieczny Tomasz1983M33Płocki Klub Kolarski01:03:41
111145Siemiaszko grzegorz1976M34MYBIKE.PL01:04:15
121157Błachucki Paweł1981M35Alltop Stag Team01:04:17
13948Sienkiewicz Artur1982M36WIELISZEW HERON TEAM01:04:20
141984Myszkowski Rafał1984M37Patnet Team01:04:54
152551Lewandowski Paweł1981M38TEAM PKO BANK POLSKI01:04:59
2033Gregorowicz Marek1977M39Wola Bike Orbea Team01:05:10
231741Jurek Radosław1980M310MYBIKE.PL01:05:26
241169Ziółkowski Dariusz1980M311TIMBUD TEAM01:05:33
2637Kamiński Radosław1977M312T4B Bike Team01:06:14
271045Lipiec Dominik1983M313Team TC01:06:15
298Puź Piotr1984M314Beat Bike Pro Relo Team01:06:22
301981Kukułowicz Jerzy1981M315Szczęśliwi Human Skills01:06:27
312004Fedor Martin1977M316T4B Bike Team01:06:35
321398Zacharczuk Michał1985M317Warszawa01:07:17
371325Kubecki Michał1981M318Łódź01:07:55
38927Sienkiewicz Sebastian1980M319WIELISZEW HERON TEAM01:07:55
441961Radomski Paweł1978M320AGR PŁOŃSK01:08:29
452904Pierścionek Marcin1980M321EPAKA RACING01:08:32
461031Rzepecki Tomasz1979M322mBank Crew01:08:35
502987Nowakowski Paweł1981M323WESO-LUCKY01:09:01
55208Grochoła Łukasz1985M324Rowerowy Squad Bike Team01:09:43
59139Leciejewski Kamil1983M325Ożarów Mazowiecki01:09:50
622602Zieliński Adam1978M326Zielonka01:10:03
631431Rowicki Arkadiusz1982M327Blizne01:10:04
66904Patryn Maciej1983M328Płock01:10:23
671920Biedź Rafał1981M329Pruszków01:10:24
6855Kawalec Marcin1977M330Solec01:10:30
70604Szklarczyk Artur1984M331OLSH PARAMEDYK01:10:41
7313Maciążek Jakub1985M332Warszawa01:10:47
751007Rajchert Radosław1976M333R4Bike Team01:10:56
7776Wiktorzak Sebastian1979M334Warszawa01:11:03
782688Kiercz Tomasz1985M335Warszawa01:11:07
801474Surdyk Maciej1977M336Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin01:11:35
82908Parzych Konrad1980M337Warszawa01:11:45
86801Czajkowski Mariusz1978M338TS MERAN OTWOCK01:12:09
881349Falkowski Arkadiusz1982M339Skierniewice01:12:19
911246Borowik Tomasz1978M340Rowerowa Team01:12:24
922991Pieńkowski Dariusz1980M341WESO-LUCKY01:12:29
94477Bicki Artur1979M342Warszawa01:12:35
9589Olender Rafał1980M343TIMBUD TEAM01:12:37
97933Michalik Arkadiusz1983M344WIELISZEW HERON TEAM01:12:42
1021412Jatczak Szymon1976M345Warszawa01:13:06
1043003Rosa Łukasz1983M346Piaseczno01:13:18
1051582Mamcarz Paweł1978M347Wola Bike Orbea Team01:13:18
1073002Bylak Paweł1981M348Małopole01:13:42
110909Kazana Rafał1976M349Radom01:13:54
1111237Panufnik Rafał1980M350Warszawa01:13:59
113953Ryciuk Tomasz1978M351AirBike.pl01:14:27
114950Wrotek Piotr1981M352AirBike.pl01:14:27
115776Mroczek Mariusz1977M353ZAP Sznajder Batterien SA01:14:28
1182811Masewicz Łukasz1977M354REXONA MTB TEAM01:14:35
1192537Zielonka Włodzimierz1981M355Płock01:14:41
1202504Wawron Mariusz1977M356Lublin01:14:47
1212498Czerwiński Łukasz1977M357Legionowo01:14:51
1242703Ciesielski Daniel1980M358DC TEAM01:14:56
1261344Giernacki Marcin1979M359Warszawa01:15:05
1282554Seferyniak Jacek1977M360TEAM PKO BANK POLSKI01:15:12
1291206Zajączkowski Michał1979M361Warszawa01:15:12
1311137Kacprzak Robert1980M362Rowerowa Team01:15:14
13219Domański Daniel1978M363BIKE-MARKET.PL MIĘDZYRZEC PODLASKI01:15:19
1372132Niewiarowski Piotr1981M364Józefosław01:15:38
1381351Cywiński Marcin1983M365TS MERAN OTWOCK01:15:39
1412033Kazimierski Łukasz1982M366Pruszków01:15:45
143203Romanowski Kamil1981M367Rowerowy Squad Bike Team01:15:50
1462052Antos Grzegorz1984M368Warszawa01:15:52
147735Miłkowski Tomasz1982M369Wściekłe Ptaki01:15:55
1491019Trześniak Artur1976M370Warszawa01:15:58
1521755Sawicki Radosław1976M371Nowogród01:16:04
1552705Dużyński Michał1980M372Marki01:16:12
156373Rutkowski Krzysztof1979M373BEPS RACING TEAM01:16:14
1571332Sikora Paweł1982M374Bikeholicy Ostrów Maz01:16:17
1581067Jóźwik Daniel1976M375Warszawa01:16:22
159661Pluciński Piotr1976M376Wodociągi Warszawskie01:16:25
160418Adamski Tomasz1984M377PZU SPORT TEAM01:16:28
16198Szewczyk Paweł1977M378Warszawa01:16:33
1623121Jabłoński Konrad1984M379Warka01:16:35
1661262Gontarewicz Marek1981M380KNF01:16:58
1722747Staniewski Michał1978M381Warszawa01:17:19
1742162Damentka Marcin1981M382Warszawa01:17:23
1783146Cibor Piotr1983M383Józefów01:17:28
181897Orlik Łukasz1982M384Wołomin01:17:33
182202Gortat Bartłomiej1980M385Rowerowy Squad Bike Team01:17:34
1833129Abramczyk Jakub1978M386R4Bike Team01:17:34
1842035Turant Jarosław1982M387Warszawa01:17:35
1922468Jednorowski Michał1978M388Wodociągi Warszawskie01:17:54
195730Wierzbicki Maciej1985M389Warszawa01:17:59
1963140Zewar Arkadiusz1977M390Konstancin-Jeziorna01:18:06
1972229Jóźwiak Przemysław1983M39101:18:08
198365Dąbrowa Arkadiusz1980M392Z-Hotel01:18:10
203278Zbojna Mariusz1984M39301:18:21
2072621Zakrzewski Andrzej1976M394LOTTO01:18:26
2091286Sobczak Artur1978M395Wola Bike Orbea Team01:18:27
2121876Świrgoń Ireneusz1977M396Warszawa01:18:42
214944Jankiewicz Marek1978M397WIELISZEW HERON TEAM01:18:43
217806Petryczko Igor1979M398T4B Bike Team01:18:44
2183026Szymański Paweł1980M399Ciasteczkowy Potwór01:18:44
2192655Kucybała Michał1979M310001:18:45
2202898Kozłowski Piotr1980M3101SportAtelier01:18:46
2222338Smolik Paweł1983M3102Płock01:18:53
2261209Smoliński Marcin1976M3103Warszawa01:19:05
2272355Jasiński Piotr1982M3104Beat Bike Pro Relo Team01:19:07
228377Piejko Dominik1978M3105Warszawa01:19:09
23043Tryc Marcin1978M3106TS MERAN OTWOCK01:19:22
2311767Berkan Marek1976M3107Warszawa01:19:25
2341849Lech Paweł1978M310801:19:35
2351724Rybak Jacek1977M3109proBiznes MTB TEAM01:19:42
236934Kordowski Konrad1980M3110WIELISZEW HERON TEAM01:19:44
2372341Świderski Przemysław1981M3111Józefosław01:19:47
2403014Gągol Grzegorz1984M3112Kamionka01:19:57
2412013Hapak Marcin1979M3113Ożarów Mazowiecki01:19:59
245522Czyżewski Bogdan1985M3114WARSZAWA01:20:14
2481406Kiendzierski Albert1980M3115MONDIAL ASSISTANCE MTB01:20:22
2503025Wierzkowski Łukasz1982M3116MGG HELPEA Team01:20:26
2542666Gazda Maciej1980M3117Warszawa01:20:32
2563095Molenda Marcin1978M3118Kielce01:20:39
2571405Żebrowski Marcin1983M3119MONDIAL ASSISTANCE MTB01:20:42
2583005Bartosiak Maciej1982M3120TOPSTUDENT01:20:46
2622436Majcher Łukasz1983M3121SPECJALWET MTB01:20:51
269444Gancarz Marcin1977M3122Wola Bike Orbea Team01:21:16
270492Leśniewski Michał1979M3123Otwock01:21:28
27479Gronau Ryszard1979M3124TTS PSE Team01:21:34
2751784Biegaj Paweł1977M3125Warszawa01:21:37
2771637Kukuła Marcin1982M3126ZAP Sznajder Batterien SA01:21:55
2843131Świder Andrzej1979M3127Zakręt01:22:30
28625Gruca Marcin1976M3128GOLDENSUBMARINE TEAM 01:22:33
2872566Rok Robert1980M3129TEAM PKO BANK POLSKI01:22:41
2912161Lisiak Przemysław1982M3130Bialobrzegi01:22:55
2952708Mroczek Rafał1976M3131Warszawa01:23:17
3003064Jankowski Jerzy1977M3132Alltop Stag Team01:23:30
3041362Mikołajczuk Łukasz1981M3133Warszawa01:23:36
3053068Jasiński Robert1976M3134Warszawa01:23:40
3092608Kowalski Bartłomiej1981M3135Kampinos01:23:50
311215Kajak Dariusz1977M3136Wola Bike Orbea Team01:23:56
312741Szejk Tomasz1980M3137Wściekłe Ptaki01:24:08
313456Kwiatkowski Rafał1985M3138Kraft MTB Team01:24:11
3171900Ochman Arkadiusz1981M3139Warszawa01:24:55
3213117Jasiński Michał1977M3140Domowe Laboratorium01:25:02
322538Młynarczyk Robert1976M3141Kraft MTB Team01:25:03
3233045Polak Marcin1976M3142Warszawa01:25:15
3241170Klimkiewicz Piotr1976M3143Legionowo01:25:21
331334Popis Maciej1978M3144Dąbrówka01:25:56
3383123Jabłoński Grzegorz1985M3145Warszawa01:27:35
3392261Krysiński Maciej1983M3146Warszawa01:28:01
3411066Skalski Paweł1978M3147Warszawa01:28:03
343703Sarnecki Marek1983M3148MYBIKE.PL01:28:16
3453139Romanowski Tomasz1977M3149Kawęczynek01:28:18
3483120Chrost Andrzej1980M3150Warszawa01:29:10
3492988Mikła Ireneusz1976M3151Warszawa01:29:17
350898Opałko Radosław1980M3152e-point bike team01:29:28
352759Karwacki Marek1977M3153ZAP Sznajder Batterien SA01:29:36
3531832Walkiewicz Tomasz1977M3154AK-Sped Józefów01:29:36
3583032Koziorowski Adam1979M3155Piaseczno01:30:13
3602123Cackowski Robert1976M3156Żabieniec01:30:33
361893Bączyk Marcin1979M3157Piaseczno01:30:35
362894Sikorski Miłosz1982M3158Piaseczno01:30:44
3683097Walczak Mariusz1980M3159Konstancin-Jeziorna01:32:09
3733058Krauschar Paweł1985M3160Konstancin01:35:05
3743141Zając Marek1979M3161Warszawa01:35:35
3763138Jaworski Michał1982M3162Warszawa01:36:08
3771345Rosłaniec Artur1979M3163Warszawa01:36:21
3813150Podlewski Piotr1980M3164Warszawa01:40:11
3863061Dudziński Tomasz1983M3165Warszawa02:05:13
3883059Mieczkowski Jacek1977M3166Bielawa02:26:51
Zawodnicy zdyskwalifikowani
11431Rowicki Arkadiusz1982M3 Blizne