7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Nadarzyn, 2017-05-14
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2017     Wyniki generalka 2017

Kategoria M3, Dystans MAX - 52.0 Km , Razem : 60

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
2480Głowacki Roger1980M31WAWA BIKE TEAM
01:46:40
31722Jusiński Adrian1984M32TRW MTB RACING
01:46:42
42419Kuczyński Adrian1985M33ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
01:46:42
5729Truszczyński Piotr1983M34KOMOBIKE SCOTT
01:46:45
82411Bielecki Łukasz1981M35ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
01:48:28
91613Wójcik Justyn1981M36KS ENERGIA KOZIENICE
01:50:08
101754Arkadiusz Szafran1984M37LSKK Lityński Bełchatów
01:50:10
12905Żeszczyński Cezary1979M38DIRTY40
01:50:22
132407Zakrzewski Jerzy1984M39ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
01:50:22
15982Sobczak Krzysztof1983M310MGG HELPEA Team
01:50:36
1670Szewczyk Marcin1984M311OŚKA Warszawa
01:51:55
17107Fiedurek Mateusz1980M312ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
01:52:12
19883Lipiec Dominik1983M313MGG HELPEA Team
01:52:13
202906Rychlicki Rafał1985M314MGG HELPEA Team
01:52:14
23692Suchecki Michał1983M315Rowerowy Squad Bike Team
01:52:37
242410Wacinowski Marcin1983M316ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
01:52:53
272428Cieślak Sylwester1979M317ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
01:54:10
291149Polonis Wiktor1978M318Płocki Klub Kolarski
01:54:12
30654Surmacki Michał1978M319Wodociągi Warszawskie
01:54:12
3192Błachucki Paweł1981M320Alltop Stag Team
01:54:13
322017Pawikowski Łukasz1982M321ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
01:54:40
331105Gula Konrad1977M322PATCON
01:55:28
341284Cygan Szymon1978M323KK CYKLON WARSZAWA
01:55:32
462606Zduniak Karol1984M324MYBIKE.PL
01:59:22
471981Kukułowicz Jerzy1981M325Szczęśliwi Human Skills
01:59:25
4839Belliot Patrick1978M326Polski Klub MTB
01:59:29
492404Babij Tomasz1977M327ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
02:00:14
501434Kubecki Michał1981M328Łódź
02:00:20
52840Wilczyński Dariusz1978M329Centurion MTB Team
02:00:23
551614Rusinowski Grzegorz1979M330KS ENERGIA KOZIENICE
02:01:32
57868Szymaniuk Wojciech1983M331Jabłonna
02:01:44
58180Dudkiewicz Daniel1980M332LOTTO
02:01:45
631009Nazarski Jacek1979M333Brzeziny
02:02:31
67128Demiańczuk Tomasz1982M334Z-Hotel
02:03:40
681075Babacz Aleksander1983M335Warszawa
02:03:48
6977Paluchowski Paweł1977M336MGG HELPEA Team
02:03:51
751258Obłękowski Mariusz1978M337MARO SPORT MTB TEAM
02:04:58
772608Rychlicki Łukasz1982M338MGG HELPEA Team
02:05:16
811044Bogaczyk Maciej1985M339Polski Klub MTB
02:05:48
861986Ruciński Dariusz1986M340Rowerowy Squad Bike Team
02:06:28
87415Rowicki Rafał1978M341KAMYK Radzymin MTB TEAM
02:06:47
92405Dorsz Jacek1980M342KAMYK Radzymin MTB TEAM
02:07:35
971311Goździński Bernard1977M343LeSz Go ! Rogów
02:09:16
1021576Smołuch Przemysław1980M344Rowerowy Squad Bike Team
02:10:29
1081353Witkowski Łukasz1984M345XBOX BIKE TEAM
02:12:24
1131391Galeński Wojciech1977M346MYBIKE.PL
02:14:08
1158888Tratkiewicz Łukasz1979M347ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
02:14:55
117817Solarek Piotr1980M348Easy Waxing
02:15:28
1181977Szewczyk Paweł1977M349Warszawa
02:16:00
1191511Graczyk Kamil1979M350Polonia Warszawa MTB
02:16:03
1201394Gerek Sławomir1984M351XBOX BIKE TEAM
02:16:07
1221465Koc Andrzej1985M352LIRENE BIKE TEAM
02:16:40
123344Urbański Sebastian1978M353Otwock
02:17:02
1241440Safarzyński Mariusz1977M354Warszawa
02:17:13
1251556Kumor Apoloniusz1977M355Puławy
02:18:16
1291273Abramek Piotr1981M356Warszawa
02:20:24
1301413Dec Krzysztof1985M357WIELISZEW HERON TEAM
02:20:32
13131Podgórski Konrad1985M358Góra Kalwaria
02:20:33
1351261Tryc Marcin1978M359TS MERAN OTWOCK
02:24:14
1411286Wachowski Paweł1978M360Warszawa
02:36:04