7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Nadarzyn, 2017-05-14
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2017     Wyniki generalka 2017

Kategoria M4, Dystans MINI - 29.0 Km , Razem : 101

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
11120Brzyski Rafał1974M41Retro BikeAcademy.pl
00:59:31
82206Szturnoga Sylwester1970M42Niewiadów Boro
01:00:25
10589Siemiaszko grzegorz1976M43MYBIKE.PL
01:00:56
212401Worach Piotr1975M44ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
01:02:25
231113Mitas Jarosław1967M45Klinika Rowerów
01:02:33
331089Borodziuk Michał1974M46ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
01:04:17
371250Niklewicz Sebastian1973M47HPE-ESKOM-Whistle
01:04:35
4873Peciakowski Robert1973M48PEK-MONT EKIPA MTB
01:05:27
511976Koziarski Marek1976M49LeSz Go ! Rogów
01:05:30
54224Puchyr Tomasz1973M410Skierniewice
01:05:38
6168Świderski Tadeusz1968M411Nowy Dwór Mazowiecki
01:05:59
691197Ciaś Przemysław1974M412TS MERAN OTWOCK
01:07:08
741131Rowicki Wiesław1969M413Blizne Jaśnińskiego
01:07:43
76966Skalski Mirosław1971M414sklepbicykl.pl - perfectsource
01:07:47
852734Dużyński Sebastian1975M415Marki
01:08:32
861050Nowakowski Rafał1974M416Warszawa
01:08:41
89620Jankowski Dariusz1973M417TRW MTB RACING
01:08:44
901257Miszczuk Piotr1971M418Nadarzyn
01:08:47
921007Rajchert Radosław1976M419R4Bike Team
01:08:49
97131Piętka Jarosław1969M420JALEX-SPORT-TOUR TEAM
01:09:08
10618Lach Paweł1969M421Rowerowa Team
01:09:47
111927Tomaszewski Bogdan1974M422TIMBUD TEAM
01:10:14
115990Kunynets Myjkhaylo1972M423Venezia MTB
01:10:42
1161387Kasprzak Michał1968M424Falenty Duże
01:10:42
117455Kurek Mirosław1967M425LOTTO
01:10:42
1181461Badowski Jacek1967M426LIRENE BIKE TEAM
01:10:44
123476Strach Daniel1976M427R4Bike Team
01:10:53
129662Kubisiak Kacper1976M428Adiostry Team
01:11:03
1341265Godlewski Adam1972M429Rowerowa Team
01:11:14
1462301Sztylka Rafał1974M430IGT MTB TEAM
01:11:26
14810Śliwiński Piotr1967M431Milanówek
01:11:29
1501433Widuch Tomasz1973M432Warszawa
01:11:37
151853Szymaniak Arkadiusz1970M433MARO SPORT MTB TEAM
01:11:40
1571124Jasiński Mariusz1969M434Leszno
01:11:56
15821Ruziewicz Wojciech1972M435Polski Klub MTB
01:12:00
1601359Kulesza Krzysztof1971M436Warszawa
01:12:07
163111Zakrzewski Andrzej1976M437LOTTO
01:12:18
1661090Chyczewski Rafał1973M438Warszawa
01:12:31
1711289Luchowski Jarosław1974M439STRABAG BIKE TEAM
01:13:09
1721091Bałdyga Grzegorz1972M440Warszawa
01:13:10
174712Jurkowski Marcin1975M441Komo Wertep
01:13:11
17548Makowski Jacek1969M442STRABAG BIKE TEAM
01:13:11
18023Dudziński Sylwester1974M443WIELISZEW HERON TEAM
01:13:18
185945Jazgara Robert1975M444Warszawa
01:13:33
193494Giedzicz Andrzej1975M445AMMG
01:13:51
1972889Kościelniak Piotr1972M446ITALIA
01:14:16
200998Klaus Albert1975M447PSP Piaseczno
01:14:32
2021260Sosnowski Artur1974M448Granica
01:14:43
2031196Lepa Andrzej1974M449Grodzisk Mazowiecki
01:15:09
205201Panasiuk Tomasz1972M450PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:15:12
209204Ślusarczyk Maciej1968M451PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:15:50
2202433Barnaś Paweł1975M452Warszwa
01:16:20
2221380Baj Mateusz1975M453NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA
01:16:22
223884Paluszyński Andrzej1975M454Józefów
01:16:25
2242708Mroczek Rafał1976M455Warszawa
01:16:27
228787Ślesicki Grzegorz1972M456Warszawa
01:16:39
2291739Śmigielski Damian1971M457Warszawa
01:16:45
238799Góralewski Sławomir1969M458TRW MTB RACING
01:17:18
2421184Marcelewicz Piotr1976M459Warszawa
01:17:36
24326Stola Paweł1975M460Warszawa
01:17:38
2441216Sadowski Karol1972M461MARO SPORT MTB TEAM
01:17:38
2451968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M462Warszawa
01:17:39
248803Janicki Sławomir1971M463Marki
01:17:51
25249Pazura Grzegorz1976M464Warszawa
01:18:40
2531700Tekliński Bogdan1974M465Płock
01:18:42
2601579Gajewski Rafał1971M466FREETIME TEAM
01:18:58
261484Rusin Bartosz1973M467Jabłonna
01:19:02
2651177Klimkiewicz Piotr1976M468Legionowo
01:19:08
2661424Giermak Grzegorz1975M469ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
01:19:09
2671362Grabowski Marek1967M470Warszawa
01:19:11
269731Ruciński Grzegorz1975M471Warszawa
01:19:16
2731975Majewski Bartosz1975M472WAWA BIKE TEAM
01:19:40
274988Lasek Marcin1974M473Legionowo
01:19:42
2751418Przybysz Sebastian1976M474Alltop Stag Team
01:19:43
2802005Wejner Olgierd1973M475Marki
01:20:24
282723Czempiński Tomasz1976M476Warszawa
01:20:28
2861578Chmielewski Artur1968M477Warszawa
01:20:47
2901460Naskręt Arkadiusz1972M478LIRENE BIKE TEAM
01:21:06
2922752Dysiewicz Maciek1967M479WESO-LUCKY MTB TEAM
01:21:23
293888Bernady Krzysztof1973M480Warszawa
01:21:34
298554Puczkowski Dariusz1970M481Red InGo i Przyjaciele
01:21:48
299538Młynarczyk Robert1976M482Kraft Automotive Team
01:21:50
3042160Perschke Kacper1969M483TEAM PKO BANK POLSKI
01:22:05
3091073Woźnica Radosław1973M484Gliniawka
01:22:46
3112305Malewicz Grzegorz1971M485IGT MTB TEAM
01:23:24
3161214Mędel Piotr1971M486Książenice
01:24:52
3173Busza Marcin1973M487Kraft Automotive Team
01:25:12
3221224Bakalarski Robert1973M488Pruszków
01:25:33
3231480Borkowski Maciej1976M489Warszawa
01:25:35
324436Sobkowicz Tomasz1976M490Warszawa
01:26:04
327536Grabarczyk Paweł1972M491Płock
01:26:33
3281280Jańczuk Paweł1976M492Konstancin
01:27:03
333837Turczyński Grzegorz1974M493Janówek Pierwszy
01:28:46
335304Fila Robert1973M494Otwock
01:29:04
3391469Wiśniakowski Jacek1968M495LIRENE BIKE TEAM
01:31:11
3421249Sobolewski Tomasz1971M496Piaseczno
01:33:12
3432552Woźniak Marcin1976M497Warszawa
01:33:20
344531Kornas Sebastian1974M498Konstancin-Jeziorna
01:33:36
3451747Kida Wojciech1968M499Brześć
01:33:36
3501229Pietras Michał1973M4100Magdalenka
01:36:17
352205Kiernozek Mirosław1970M4101PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:37:55