7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Kozienice, 2018-06-10
Dostępne lata w archiwum: 2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2018     Wyniki generalka 2018

Kategoria M3, Dystans MINI - 32.0 Km , Razem : 109

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
4335Marcinkiewicz Grzegorz1986M31NASZ BIKE TEAM
01:02:20
525Kwapisz Bartłomiej1981M32t-bike.pl Racing Team
01:02:20
62900Sienkiewicz Artur1982M33WIELISZEW HERON TEAM
01:02:20
72344Błachucki Paweł1981M34Alltop Stag Team
01:02:23
121984Myszkowski Rafał1984M35Patnet Team
01:02:29
14139Leciejewski Kamil1983M36IFON KOLARZ KLUB
01:02:30
15700Krupa Emil1987M37PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:02:33
162515Mrowiński Adam1979M38KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:02:50
20696Nowosielski Paweł1982M39beko mountain bikers
01:03:20
222772Adamczyk Paweł1982M310Accelerating Poland Bike Team
01:03:31
27366Karwat Kamil1983M311ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
01:03:48
332301Malicki Dominik1981M312Bike Concept
01:05:15
38424Falkowski Arkadiusz1982M313SkierVelo
01:05:31
39155Staniewski Michał1978M314AirBike.pl
01:05:31
40210Wyczółkowski Łukasz1979M315Zielonka
01:05:43
41742Szymański Piotr1986M316Absolute Bikes Team
01:06:06
42861Tuski Maciej1978M317AEGON CYCLING TEAM
01:06:21
44704Dużyński Michał1980M318MCP Bike Team
01:06:38
46212Kozłowski Cezary1981M319PEK-MONT EKIPA MTB
01:06:42
482200Kisson Daniel1981M320MARCELI SLR
01:07:09
50423Modecki Gerard1978M321ISOVER MTB TEAM LUBLIN
01:07:11
52969Bylak Paweł1981M322Małopole
01:07:32
552333Zieliński Adam1978M323Zielonka
01:07:36
5728Wiktorzak Sebastian1979M324Warszawa
01:07:40
62751Kaczmarczyk Marek1981M325KK Catena Wyszków
01:08:01
64629Klimiuk Tomasz1985M326Otwock
01:08:03
67755Ruba Zbigniew1983M327NRF HEPU RACING
01:08:12
70627Sioch Radosław1981M328PZU SPORT TEAM
01:08:18
731829Przybylski Piotr1981M329GO SPORT AK SPED TEAM
01:08:36
741041Domański Rafał1985M330Domy Drewniane DOMPOL
01:08:38
81618Strąk Jarosław1982M331Warszawa
01:09:38
85235Korzeb Michał1982M332DAMOVO BIKE TEAM
01:10:07
892035Turant Jarosław1982M333Warszawa
01:10:32
93763Wasiak Damian1982M334KK Catena Wyszków
01:10:47
94948Stępel Wojciech1981M335Ciasteczkowy Potwór
01:10:47
951226Gamaradzki Marek1982M336Czarna Białostocka
01:10:51
96609Golec Tomasz1979M337Warszawa
01:10:55
98249Jasiński Grzegorz1985M338Bikeholic Team Ostrów Maz
01:10:57
103911Kruszewski Jacek1982M339Ride And Fun Polska
01:11:13
104910Jaroń Michał1985M340Ride And Fun Polska
01:11:16
1082220Kalisz Jan1982M341Warszawa
01:11:25
112614Ząbczyński Michał1983M342Warszawa
01:11:34
1142522Królik Maciej1978M343KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:11:46
1151285Wiatrzyk Rafał1987M344KS ENERGIA KOZIENICE
01:11:47
116302Panufnik Rafał1980M345Warszawa
01:11:48
119567Woźniak Daniel1984M346MGG Dobry Kurs Team
01:11:55
1211779Leśniak Sebastian1978M347NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
01:11:58
1221621Zajączkowski Michał1979M348Warszawa
01:11:58
123176Kozioł Kamil1984M349Józefów
01:12:03
1241051Grabowski Paweł1979M350Serock
01:12:04
125153Ryciuk Tomasz1978M351AirBike.pl
01:12:05
1291273Abramek Piotr1981M352Warszawa
01:12:17
131145Kubicki Patryk1986M353Allianz Partners MTB
01:12:27
133993Węgliński Janusz1980M354Srebrna
01:12:29
1381855Kita Marcin1978M355Warszawa
01:12:44
1411819Kasprzak Maciej1982M356Deloitte Adventure Team
01:12:49
145502Urbański Bartłomiej1980M357PWPW RACING TEAM
01:12:52
146199Karłowicz Maciej1986M358Warszawa
01:12:53
1472227Kocki Łukasz1981M359Lublin
01:13:02
1491931Szuchnik Sebastian1986M360Kąty
01:13:04
15160Jankowski Kamil1984M361Nasielsk Baszta Team
01:13:23
152585Miszczak Sławomir1985M362Polski Klub MTB
01:13:24
153506Karwowski Jakub1984M363DSV
01:13:30
155702Trujnara Jarosław1980M364metrobikes.pl
01:13:56
157584Sawicki Grzegorz1980M365Fantsmagoria Racing
01:13:58
160248Mazurkiewicz Karol1981M366WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
01:14:20
163940Walczyk Marcin1978M367Warszawa
01:14:57
165580Czyżewski Bogdan1985M368MARCELI SLR
01:14:59
173207Augustyniak Dariusz1979M369PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:15:33
1741835Kurek Jarosław1979M370Kozienice
01:15:39
1751013Laczkowski Grzegorz1981M371Bike Fun Legionowo
01:15:59
1821536Windloch Marcin1985M372Ciasteczkowy Potwór
01:16:19
183209Bartosiak Paweł1979M373PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:16:20
1902600Gryboś Piotr1981M374Brwinów
01:16:54
19614Smoleń Paweł1987M375Warszawa
01:17:14
19920Stępień Bartłomiej1979M376Warszawa
01:17:20
2171897Bedyk Mateusz1987M377Kiedyś Wygramy
01:18:58
2202025Szelenbaum Paweł1978M378Warszawa
01:19:31
2211788Maciejczyk Tomasz1979M379Końskie
01:19:32
2221053Jóźwik Paweł1985M380Wolanów
01:19:43
2241863Laskowski Aleksander1978M381Warszawa
01:19:55
225813Sławiński Arkadiusz1983M382OMIDA Cyclo Team
01:20:02
2282611Rok Robert1980M383TEAM PKO BANK POLSKI
01:20:20
231600Łagowski Jacek1980M384GRUPA TRIAS BIKE TEAM
01:21:03
236933Podwysocki Łukasz1983M385Ciasteczkowy Potwór
01:21:15
2391844Makuch Rafał1981M386Club Bike Zwoleń
01:21:37
240468Dzioba Mariusz1978M387Lipsko
01:21:37
2421158Nożewski Adam1983M388IGT MTB TEAM
01:21:45
2431395Perkowski Emil1981M389UKS KOLARZ NADARZYN
01:21:45
244334Popis Maciej1978M390Dąbrówka
01:21:51
2461517Wróblewski Marcin1982M391Warszawa
01:21:54
2471869Kochański Sebastian1978M392Lublin
01:21:57
2482666Goszczyński Łukasz1983M393WIELISZEW HERON TEAM
01:21:59
249233Budzikowski Michał1980M394Pruszków
01:22:01
2521071Jóźwicki Mariusz1982M395Puławy MTB
01:22:19
258457Podgórski Bartosz1987M396Góra Kalwaria
01:22:55
261554Jaroszek Rafał1984M397Kraft Automotive Team
01:23:14
2691848Urona Marcin1986M398Lublin
01:25:20
2731186Bicki Artur1979M399Warszawa
01:25:36
278743Ozimkiewicz Łukasz1985M3100Radzymin
01:26:35
2951758Bula Jacek1984M3101Małkinia Górna
01:30:24
299839Nasierowski Michał1978M3102Warszawa
01:31:21
3001565Król Paweł1983M3103ROZTOCZE CYCLING TEAM
01:31:22
3031684Krawczyk Jakub1985M3104Radom
01:31:51
309687Szmyd Grzegorz1985M3105DAMOVO BIKE TEAM
01:34:41
3141652Deres Paweł1985M3106Konstancin-Jeziorna
01:42:12
3221820Teterycz Radosław1978M3107ROZTOCZE CYCLING TEAM
01:55:27
3241666Smolarczyk Marcin1982M3108Kozienice
02:01:51
326387Kliś Jakub1985M3109Józefów
02:12:18