7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Marki, 2018-09-02
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2018     Wyniki generalka 2018

Kategoria M4, Dystans MINI - 32.0 Km , Razem : 135

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
3891Szturnoga Sylwester1970M41Niewiadów Boro
01:07:16
12160Struzik Bartosz1977M42Bike Concept
01:08:59
142940Siemiaszko grzegorz1976M43MYBIKE.PL
01:09:07
172184Drzewiecki Marcin1974M44LOYALTY POINT RACING TEAM
01:09:54
1837Kamiński Radosław1977M45T4B Bike Team
01:09:59
202222Skrzyniarz Tomasz1977M46T-Mobile Sport TEAM
01:10:07
26232Pogorzelski Zdzisław1970M47LOTTO
01:11:05
291745Langner Michał1974M48PZU SPORT TEAM
01:11:32
3073Peciakowski Robert1973M49PEK-MONT EKIPA MTB
01:11:41
32313Czachor Piotr1974M410ISOVER MTB TEAM LUBLIN
01:12:22
34913Foltyn Jacek1972M411Ramę na Ramię
01:12:29
35420Borkowski Sylwester1977M412ISOVER MTB TEAM LUBLIN
01:12:33
36382Kowalski Ireneusz1970M413SuperDrob Bike Team
01:12:39
421259Dobrzyński Michał1975M414IFON KOLARZ KLUB
01:13:11
442159Kallas Arkadiusz1976M415Warszawa
01:13:52
581771Grot Mariusz1973M416NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
01:15:34
59450Michalak Jacek1973M417Patnet Team
01:15:35
6072Jarszak Jarosław1972M418Sobików
01:15:44
632734Dużyński Sebastian1975M419MCP Bike Team
01:15:52
661184Marcelewicz Piotr1976M420MARCELI SLR
01:16:04
681245Pietrzak Andrzej1974M421JAKOOBCYCLES BKK TEAM
01:16:09
7268Świderski Tadeusz1968M422TIMBUD TEAM
01:16:23
79427Nowakowski Piotr1970M423KS ENERGIA KOZIENICE
01:17:23
87576Romaniuk Sebastian1975M424MCP Bike Team
01:18:11
912743Stelmaszczyk Arkadiusz1976M425Orsino
01:18:33
921280Homik Marcin1971M426Warszawa
01:18:34
93966Skalski Mirosław1971M427sklepbicykl.pl - perfectsource
01:18:38
96662Kubisiak Kacper1976M428MCP Bike Team
01:18:48
97111Zakrzewski Andrzej1976M429LOTTO
01:18:49
981609Damaz Arkadiusz1971M430Orsino
01:18:56
99291Szewczenko Vadim1969M431TS MERAN OTWOCK
01:19:15
100529Perl Bogdan1973M432Warszawa
01:19:19
1011948Bachański Rafał1977M433Otwock
01:19:27
10955Kawalec Marcin1977M434Solec
01:20:32
113927Tomaszewski Bogdan1974M435TIMBUD TEAM
01:20:33
1141524Klicki Tomasz1977M436MCP Bike Team
01:20:34
118133Skoczylas Grzegorz1977M437Nowy Dwór Mazowiecki
01:20:48
127422Wal Mariusz1977M438ISOVER MTB TEAM LUBLIN
01:21:09
128201Panasiuk Tomasz1972M439PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:21:10
137803Janicki Sławomir1971M440Zerwani z łańcucha
01:21:49
143295Lesiak Daniel1977M441TS MERAN OTWOCK
01:22:03
144316Węgrzynowski Mariusz1977M442GO SPORT AK SPED TEAM
01:22:04
1471713Wilim Paweł1975M443Warszawa
01:22:09
15194Błaszczak Dariusz1974M444Bike Fun Legionowo
01:22:16
1532433Barnaś Paweł1975M445Bike Concept
01:22:20
1561803Masewicz Łukasz1977M446REXONA MTB TEAM
01:22:42
157164Paluszyński Andrzej1975M447Józefów
01:23:06
1601155Sztylka Rafał1974M448IGT MTB TEAM
01:23:15
1651152Somow Norbert1973M449IGT MTB TEAM
01:23:58
169396Żołędowski Jacek1976M450NASZ BIKE TEAM
01:24:10
1702614Sobolewski Krzysztof1973M451TEAM PKO BANK POLSKI
01:24:10
17748Makowski Jacek1969M452STRABAG BIKE TEAM
01:24:44
179318Piętka Jarosław1969M453JALEX-SPORT-TOUR TEAM
01:24:55
1851972Kościelniak Piotr1972M454BDC Development
01:25:07
1881054Jóźwik Daniel1976M455Warszawa
01:25:17
1911724Rybak Jacek1977M456AEGON CYCLING TEAM
01:25:23
1931457Parol Artur1975M457Warszawa
01:25:38
19727Post Marek1975M458Szczęsne
01:25:59
2011907Mika Jakub1976M459Legionowo
01:26:18
2081998Kamiński Grzegorz1970M460Otwock
01:26:50
2091325Wiśniewski Arkadiusz1970M461Marki
01:26:51
2142713Andrys Bartosz1976M462Ramę na Ramię
01:27:00
2172005Wejner Olgierd1973M463MCP Bike Team
01:27:14
218395Grocholewicz Mariusz1974M464Łódź
01:27:18
223985Kulesza Krzysztof1971M465Warszawa
01:27:46
2271141Patelski Paweł1976M466Warszawa
01:27:51
2281407Błaszczyk Sławomir1977M467Nowa Wola
01:27:52
23096Sokolnicki Andrzej1969M468DAMOVO BIKE TEAM
01:27:58
2351014Randak Robert1976M469Warszawa
01:28:41
2411386Mędel Piotr1971M470Elwico
01:29:08
24326Stola Paweł1975M471Warszawa
01:29:17
2462712Adamiec Piotr1970M472Nowe Osiny
01:29:23
2471500Wypich Marcin1970M473TIMBUD TEAM
01:29:27
24885Kuczyński Dariusz1975M474Żyrardów
01:29:27
24993Szoblik Paweł1976M475Bike Fun Legionowo
01:29:39
2501702Wałachowski Darek1968M476Warszawa
01:29:41
2521977Borcuch Marcin1977M477Szczęsne
01:29:42
2562154Bogusz Piotr1974M478Ząbki
01:29:52
2572063Zimak Grzegorz1973M479Błonie
01:29:52
258304Chmiel Artur1975M480NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA
01:30:02
2591968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M481Warszawa
01:30:07
2601353Nowak Filip1974M482Warszawa
01:30:13
2611862Bereda Tomasz1974M483Nowe Osiny
01:30:16
265434Turski Przemysław1975M484TWT AUTOMATYKA MTB
01:30:25
2662221Olszanka Arkadiusz1973M485Warszawa
01:30:27
267215Kajak Dariusz1977M486WAWA BIKE TEAM
01:30:28
2691906Matraszek Piotr1970M487Chotomów
01:30:32
270484Rusin Bartosz1973M488HEIDELBERG BIKE TEAM
01:30:35
2741955Kępa Marcin1977M489Patnet Team
01:30:50
275577Lasek Marcin1974M490Legionowo
01:30:50
277307Orzechowski Paweł1977M491Otwock
01:31:16
2792708Mroczek Rafał1976M492Warszawa
01:31:19
283598Kanownik Sławomir1975M493Bike Fun Legionowo
01:31:35
2841137Młynarczyk Michał1973M494Słupno
01:31:36
285857Alejandro QUIÑONES-GARCIA1973M495Błonie
01:31:37
2872924Lisiecki Marek1972M496Bike Fun Legionowo
01:31:54
2921975Majewski Bartosz1975M497WAWA BIKE TEAM
01:32:13
295147Borzęcki Adam1972M498crazybiker.pl
01:32:20
298465Kuflikowski Sebastian1976M499Bike Fun Legionowo
01:32:25
3082716Strzelecki Olgierd1970M4100Warszawa
01:33:19
3102552Woźniak Marcin1976M4101Warszawa
01:33:35
3111023Świerczyński Dariusz1968M4102Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team
01:33:37
3141973Bedra Józef1973M4103Bike Fun Legionowo
01:33:57
3212724Dobrzeniecki Marek1973M4104Radzymin
01:34:42
3222995Pol Mirosław1977M4105Ożarów Mazowiecki
01:34:53
3252142Giebułtowicz Marek1977M4106Warszawa
01:34:56
327706Lewczuk Sławomir1975M4107Urzut
01:35:09
3291000Szymerski Paweł1969M4108Żoletka dla Edka im. Stanisława Gawrycha
01:35:17
3342013Łatkowski Łukasz1977M4109Grupa Biegowa CHTMO
01:36:10
3351206Wypych Marcin1976M4110Pro Family Sport Team
01:36:10
337830Bober Rafał1974M4111Warszawa
01:36:32
339665Jedynak Jakub1973M4112LeSz Go ! Rogów MASTERS
01:36:44
3402634Komorowski Robert1973M4113TEAM PKO BANK POLSKI
01:37:55
3412625Perschke Kacper1969M4114TEAM PKO BANK POLSKI
01:38:02
343560Muszyński Piotr1973M4115Warszawa
01:38:30
3451009Fila Robert1973M4116Otwock
01:39:10
353202Adamczuk Marcin1973M4117PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:41:07
355204Ślusarczyk Maciej1968M4118PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:42:12
3572128Szlendak Robert1968M4119Warszawa
01:42:21
3622858Malinowski Artur1977M4120Marki
01:43:25
3641513Kulesza Michał1971M4121Warszawa
01:43:44
3652153Frąckiewicz Tomasz1975M4122COMP TEAM
01:44:04
3672058Wydziałkiewicz Marek1971M4123 Warszawa
01:44:18
3691969Onyśk Włodzimierz1969M4124Kobyłka
01:44:45
3702813Ustyuhov Denys1972M4125Lvov
01:44:52
3732518Gruca Marcin1976M4126KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:47:23
3751148Słowik Marek 1968M4127Warszawa
01:47:52
3762871Leszczyński Rafał1971M4128Trzecia
01:48:20
3781215Raszewski Robert1975M4129Warszawa
01:48:34
3812910Rybiński Rafał1977M4130Ząbki
01:49:44
3892723Kluz Tomasz1977M4131MCP Bike Team
01:53:17
390744Góralewski Sławomir1969M4132NRF HEPU RACING
01:53:59
4002863Gajewski Piotr1974M4133Zielonka
02:05:37
402647Jarocki Leszek1977M4134Legionowo
02:11:14
4041499Kulesza Marcin1976M4135Warszawa
02:12:48