7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Ząbki, 2018-09-16
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2018     Wyniki generalka 2018

Kategoria M3, Dystans MINI - 27.0 Km , Razem : 151

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1959Skalski Kacper1982M31Absolute Bikes Team00:54:27
425Kwapisz Bartłomiej1981M32t-bike.pl Racing Team00:55:58
52900Sienkiewicz Artur1982M33WIELISZEW HERON TEAM00:55:58
92772Adamczyk Paweł1982M34Accelerating Poland Bike Team00:56:29
14700Krupa Emil1987M35PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 00:57:20
15139Leciejewski Kamil1983M36IFON KOLARZ KLUB00:57:22
202515Mrowiński Adam1979M37KAMYK Radzymin MTB TEAM00:57:30
21596Ziółkowski Dariusz1980M38TIMBUD TEAM00:57:47
24696Nowosielski Paweł1982M39beko mountain bikers00:57:49
281829Przybylski Piotr1981M310GO SPORT AK SPED TEAM00:57:59
32376Chmielewski Patryk1986M311Warszawa00:58:10
33210Wyczółkowski Łukasz1979M312Zielonka00:58:47
362686Podleś Marcin1985M313CLOUDWARE TEAM00:59:16
371780Knapczyk Piotr1978M314NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:59:26
38423Modecki Gerard1978M315ISOVER MTB TEAM LUBLIN00:59:51
39424Falkowski Arkadiusz1982M316SkierVelo00:59:52
40212Kozłowski Cezary1981M317PEK-MONT EKIPA MTB00:59:53
422301Malicki Dominik1981M318Bike Concept00:59:53
44629Klimiuk Tomasz1985M319Otwock00:59:56
461051Grabowski Paweł1979M320Serock01:00:32
47155Staniewski Michał1978M321AirBike.pl01:00:32
48861Tuski Maciej1978M322AEGON CYCLING TEAM01:00:34
49704Dużyński Michał1980M323MCP Bike Team01:00:43
502152Bylak Paweł1981M324Małopole01:00:51
54618Strąk Jarosław1982M325Warszawa01:00:56
551940Kołodziej Łukasz1987M326Brzesko01:00:57
572416Giziński Maciej1984M327Zielonka01:00:59
632350Rzepecki Tomasz1979M328mBank Crew01:02:14
662837Leśniak Sebastian1978M329NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:02:20
672333Zieliński Adam1978M330Zielonka01:02:36
69235Korzeb Michał1982M331DAMOVO BIKE TEAM01:02:37
711065Drzewiecki Grzegorz1979M332LOYALTY POINT RACING TEAM01:02:39
752972Świderski Wojciech1979M333Stanwex II TEAM01:03:12
76751Kaczmarczyk Marek1981M334KK Catena Wyszków01:03:24
771041Domański Rafał1985M335Domy Drewniane DOMPOL01:03:32
78753Antoniak Adam1978M336KK Catena Wyszków01:03:37
792035Turant Jarosław1982M337Warszawa01:03:37
82627Sioch Radosław1981M338PZU SPORT TEAM01:03:44
83684Lalak Jacek1981M339DAMOVO BIKE TEAM01:03:51
84999Rządkowski Wojciech1979M340Warszawa01:03:51
87702Trujnara Jarosław1980M341ISOVER MTB TEAM LUBLIN01:03:52
89548Cieloch Tomasz1980M342MCP Bike Team01:03:57
90211Jednorowski Michał1978M343JASIENICA TEAM01:04:00
911301Wierzbicki Maciej1985M344Bank Millennium01:04:23
94741Rychter Maciej1980M345Wściekłe Imadła01:04:52
104679Stefańczyk Maciej1985M346Warszawa01:05:12
106153Ryciuk Tomasz1978M347AirBike.pl01:05:15
108614Ząbczyński Michał1983M348Warszawa01:05:15
115302Panufnik Rafał1980M349Warszawa01:05:39
120145Kubicki Patryk1986M350Allianz Partners MTB01:05:44
122536Gębara Rafał1985M351Decathlon Team01:05:50
1232721Poniatowski Aleksander1982M352LOVEBIKE RACING TEAM WARSZAWA01:05:52
124609Golec Tomasz1979M353Warszawa01:05:59
126593Żarłok Kamil1983M354Warszawa01:06:02
128880Romanowski Kamil1981M355Wysportowani Racing Team01:06:03
129344Urbański Sebastian1978M356Otwock01:06:05
1342827Żbikowski Piotr1981M357Biała Podlaska01:06:56
1351438Mroczek Hubert1979M358KK Catena Wyszków01:07:03
1361931Szuchnik Sebastian1986M359TS MERAN OTWOCK01:07:07
1371048Kazimierski Łukasz1982M360Pruszków01:07:08
13860Jankowski Kamil1984M361Nasielsk Baszta Team01:07:09
142584Sawicki Grzegorz1980M362Fantsmagoria Racing01:07:22
1431835Kurek Jarosław1979M363Kozienice01:07:23
1442094Halicki Piotr1983M364Białystok01:07:37
1491589Wachocki Bartosz1983M365Warszawa01:07:59
1501246Janicki Grzegorz1978M366Zerwani z łańcucha01:08:04
1512608Kostrzewa Jakub1986M367TEAM PKO BANK POLSKI01:08:11
1522522Królik Maciej1978M368KAMYK Radzymin MTB TEAM01:08:16
1552699Muzyka Tomasz1982M369Warszawa01:08:31
1562077Sawicki Piotr1983M370Warszawa01:08:31
1582830Zgorzałek Daniel1982M371Warszawa01:08:36
1601200Czyżewski Rafał1979M372Grójec01:08:38
1621621Zajączkowski Michał1979M373Warszawa01:08:45
1672227Kocki Łukasz1981M374Lublin01:08:57
1682989Jaczyński Adam1978M375MCP Bike Team01:09:01
1692405Tomaszewski Marcin1982M376Świdnik01:09:06
170685Kamiński Rafał1979M377DAMOVO BIKE TEAM01:09:09
171505Starko Piotr1979M378Warszawa01:09:10
172610Mikołajczuk Łukasz1981M379Warszawa01:09:12
173207Augustyniak Dariusz1979M380PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:09:19
1742100Kordowski Konrad1980M381WIELISZEW HERON TEAM01:09:24
175523Wypych Michał1978M382Pro Family Sport Team01:09:25
179392Complak Adam1987M383Warszawa01:09:33
1802821Rdest Łukasz1978M384Sochaczew01:09:35
182209Bartosiak-Semków Paweł1979M385PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:09:38
1832408Dembek Jarosław1982M386Warszawa01:09:40
1862884Miszczak Sławomir1985M387Polski Klub MTB01:09:41
1891179Antos Grzegorz1984M388Warszawa01:09:47
190813Sławiński Arkadiusz1983M389OMIDA Cyclo Team01:09:47
191589Cywiński Marcin1983M390TS MERAN OTWOCK01:09:48
1921728Michalski Adrian1987M391MARCELI SLR01:09:48
1932103Pytlarczyk Mikołaj1986M392Warszawa01:09:49
1961319Cygański Paweł1983M393Marki01:10:20
1981982Karpiński Norbert1982M394Bike Fun Legionowo01:10:30
20040Dziubiński Przemysław1983M395Aktywni Grójec01:10:33
201995Sitkiewicz Jacek1978M396Warszawa01:10:41
202935Wolny Piotr1982M397e-point bike team01:10:41
2032611Rok Robert1980M398TEAM PKO BANK POLSKI01:11:00
2041704Wierzbowicz Michał1986M399100k01:11:04
205580Czyżewski Bogdan1985M3100MARCELI SLR01:11:07
211233Budzikowski Michał1980M3101Pruszków01:11:15
2121158Nożewski Adam1983M3102IGT MTB TEAM01:11:18
2131130Stanek Tomasz1980M3103Józefosław01:11:19
2172947Witkowski Mikołaj1983M3104MYBIKE.PL01:11:29
2192878Granat Daniel1987M3105Warszawa01:11:33
220308Rybicki Artur1978M3106PWPW RACING TEAM01:11:35
2251514Jędrasik Łukasz1985M3107Radzymin01:11:41
226835Piejko Dominik1978M3108Warszawa01:11:42
2291255Bobowski Robert1983M3109Warszawa01:11:51
231929Markowski Przemysław1981M3110Stara Iwiczna01:12:01
2321517Wróblewski Marcin1982M3111Warszawa01:12:02
2341109Tratkiewicz Łukasz1979M3112Absolute Bikes Team01:12:10
2372600Gryboś Piotr1981M3113Brwinów01:12:17
2482835Radomski Bolesław1981M3114Toruń01:12:52
253872Jałowiecki Piotr1982M3115Michałów Grabina01:13:11
25520Stępień Bartłomiej1979M3116Warszawa01:13:36
256334Popis Maciej1978M3117TS MERAN OTWOCK01:13:49
2591108Stanisławski Filip1979M3118SGK01:13:57
260457Podgórski Bartosz1987M3119Góra Kalwaria01:13:59
261234Golan Bolesław1979M3120Legionowo01:14:15
2632845Świderski Przemysław1981M3121Józefosław01:14:22
2642819Szulim Piotr1980M3122Kobyłka01:14:25
2681565Król Paweł1983M3123ROZTOCZE CYCLING TEAM01:14:52
2692879Muchowski Piotr1983M3124Warszawa01:15:30
2702621Ziółek Marcin1978M3125TEAM PKO BANK POLSKI01:15:30
273950Bartosiak Tomasz1980M3126Brwinów01:16:07
2762996Niemyjski Jarosław1983M3127Bike Fun Legionowo01:16:30
2791673Bońkowski Michał1986M3128Warszawa01:16:36
2832000Krauze Tomasz1982M3129Warszawa01:17:10
2862414Świeżak Michał1980M3130SSANGYOUNG01:17:25
2872720Paulski Mateusz1984M3131Warszawa01:17:26
2982963Fisiak Jakub1978M3132Warszawa01:19:36
2992067Sztylko Michał1979M3133Warszawa01:19:47
3062216Drewniak Michał1982M3134KPMG Bike Team01:20:21
3102696Pytlarczyk Tomasz1978M3135Warszawa01:21:56
311743Ozimkiewicz Łukasz1985M3136Radzymin01:22:11
312839Nasierowski Michał1978M3137Warszawa01:22:23
3132836Oleksiak Marcin1981M3138DSV01:22:36
3161900Ochman Arkadiusz1981M3139Warszawa01:22:54
3212738Walenciak Paweł1980M3140Warszawa01:24:01
3252829Laskowski Tomasz1986M3141TEAM PKO BANK POLSKI01:26:16
326504Kościk Łukasz1981M3142Marki01:26:18
328336Sztyk Maciej1980M3143Sulejówek01:26:42
3292726Świętoniowski Tomasz1987M3144Ząbki01:26:51
3342618Walczak Maciej1985M3145TEAM PKO BANK POLSKI01:28:21
3362409Podgórski Paweł1981M3146Warszawa01:28:58
3402407Kiendzierski Albert1980M3147Warszawa01:31:03
3411059Graf Marcin1979M3148Warszawa01:32:02
3452410Osik Łukasz1983M3149Wyszków01:34:58
347595Skwara Mariusz1982M3150JALEX-SPORT-TOUR TEAM01:37:17
3501820Teterycz Radosław1978M3151ROZTOCZE CYCLING TEAM01:39:58