7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Konstancin-Jeziorna, 2018-09-23
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2018     Wyniki generalka 2018

Kategoria M3, Dystans MINI - 32.0 Km , Razem : 109

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
2487Szczepański Mariusz1979M31Niewiadów Boro
01:04:20
4700Krupa Emil1987M32PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:04:23
52772Adamczyk Paweł1982M33Accelerating Poland Bike Team
01:04:25
625Kwapisz Bartłomiej1981M34t-bike.pl Racing Team
01:04:27
112344Błachucki Paweł1981M35Alltop Stag Team
01:04:29
132900Sienkiewicz Artur1982M36WIELISZEW HERON TEAM
01:04:30
19424Falkowski Arkadiusz1982M37SkierVelo
01:06:16
20376Chmielewski Patryk1986M38Warszawa
01:06:17
232976Zagórski Jan Jakub1978M39Warszawa
01:06:53
29596Ziółkowski Dariusz1980M310TIMBUD TEAM
01:07:18
32874Parzych Konrad1980M311Warszawa
01:07:26
342301Malicki Dominik1981M312Bike Concept
01:07:28
36210Wyczółkowski Łukasz1979M313Zielonka
01:07:29
381981Kukułowicz Jerzy1981M314Artis Group Cycling Team
01:07:45
39704Dużyński Michał1980M315MCP Bike Team
01:07:47
401940Kołodziej Łukasz1987M316Brzesko
01:07:49
441879Puławski Andrzej1978M317KK Catena Wyszków
01:08:34
45861Tuski Maciej1978M318AEGON CYCLING TEAM
01:08:45
48618Strąk Jarosław1982M319Warszawa
01:09:07
501561Misiałkiewicz Piotr1982M320Głosków
01:09:09
511186Bicki Artur1979M321Warszawa
01:09:17
532002Kalinowski Michał1980M322Bike Concept
01:09:23
541041Domański Rafał1985M323Domy Drewniane DOMPOL
01:09:47
56235Korzeb Michał1982M324DAMOVO BIKE TEAM
01:10:00
57144Żebrowski Marcin1983M325Allianz Partners MTB
01:10:01
58753Antoniak Adam1978M326KK Catena Wyszków
01:10:01
672200Kisson Daniel1981M327MARCELI SLR
01:10:58
692035Turant Jarosław1982M328Warszawa
01:11:00
70751Kaczmarczyk Marek1981M329KK Catena Wyszków
01:11:01
74593Żarłok Kamil1983M330Warszawa
01:11:55
751438Mroczek Hubert1979M331KK Catena Wyszków
01:11:56
76679Stefańczyk Maciej1985M332Warszawa
01:11:56
77702Trujnara Jarosław1980M333ISOVER MTB TEAM LUBLIN
01:11:57
78614Ząbczyński Michał1983M334Warszawa
01:11:58
79969Bylak Paweł1981M335Małopole
01:12:00
80999Rządkowski Wojciech1979M336Warszawa
01:12:01
832721Poniatowski Aleksander1982M337LOVEBIKE RACING TEAM WARSZAWA
01:12:10
86609Golec Tomasz1979M338Warszawa
01:12:20
871679Szymański Paweł1980M339Ciasteczkowy Potwór
01:12:26
8840Dziubiński Przemysław1983M340Aktywni Grójec
01:12:30
902604Laskowski Paweł1985M341KK CYKLON WARSZAWA
01:12:45
91211Jednorowski Michał1978M342JASIENICA TEAM
01:12:51
942030Maciążek Jakub1985M343Warszawa
01:12:53
95526Świder Andrzej1979M344Janusze Polskiego Kolarstwa
01:12:57
962333Zieliński Adam1978M345Zielonka
01:13:02
972660Zdanowski Krzysztof1984M346Ząbki
01:13:10
100589Cywiński Marcin1983M347TS MERAN OTWOCK
01:13:42
1042788Karaś Tomasz1983M348Warszawa
01:13:53
1072978Baranowski Krystian1984M349Ramę na Ramię
01:14:36
1081621Zajączkowski Michał1979M350Warszawa
01:14:36
1111728Michalski Adrian1987M351MARCELI SLR
01:14:44
11860Jankowski Kamil1984M352Nasielsk Baszta Team
01:14:48
119248Mazurkiewicz Karol1981M353WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
01:14:53
1261704Wierzbowicz Michał1986M354100k
01:15:33
127344Urbański Sebastian1978M355Otwock
01:15:34
1321013Laczkowski Grzegorz1981M356Bike Fun Legionowo
01:15:40
136221Jończyk Michał1987M357Garwolin
01:15:44
144456Kwiatkowski Rafał1985M358Kraft Automotive Team
01:16:26
1451931Szuchnik Sebastian1986M359TS MERAN OTWOCK
01:16:27
146580Czyżewski Bogdan1985M360MARCELI SLR
01:16:29
149207Augustyniak Dariusz1979M361PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:16:33
152176Kozioł Kamil1984M362Józefów
01:16:58
1531179Antos Grzegorz1984M363Warszawa
01:16:58
155948Stępel Wojciech1981M364Ciasteczkowy Potwór
01:16:59
1561053Jóźwik Paweł1985M365Wolanów
01:17:03
160685Kamiński Rafał1979M366DAMOVO BIKE TEAM
01:17:05
1612227Kocki Łukasz1981M367Lublin
01:17:09
1622886Laupert Paweł1983M368Warszawa
01:17:11
163935Wolny Piotr1982M369e-point bike team
01:17:23
165502Urbański Bartłomiej1980M370PWPW RACING TEAM
01:17:30
172233Budzikowski Michał1980M371Pruszków
01:17:48
177995Sitkiewicz Jacek1978M372Warszawa
01:17:56
1821395Perkowski Emil1981M373UKS KOLARZ NADARZYN
01:18:10
184610Mikołajczuk Łukasz1981M374Warszawa
01:18:14
186457Podgórski Bartosz1987M375Góra Kalwaria
01:18:16
188452Szulim Paweł1982M376Venezia MTB
01:18:21
1912100Kordowski Konrad1980M377WIELISZEW HERON TEAM
01:18:24
1942405Tomaszewski Marcin1982M378Świdnik
01:18:33
203334Popis Maciej1978M379TS MERAN OTWOCK
01:19:11
2042835Radomski Bolesław1981M380Toruń
01:19:17
2052600Gryboś Piotr1981M381Brwinów
01:19:18
207813Sławiński Arkadiusz1983M382OMIDA Cyclo Team
01:19:22
2081982Karpiński Norbert1982M383Bike Fun Legionowo
01:19:26
2101130Stanek Tomasz1980M384Józefosław
01:19:42
2131319Cygański Paweł1983M385Marki
01:20:07
2221688Kociszewski Łukasz1986M386Czersk
01:21:54
2261302Schroder Steffen1978M387RC03 ILBENSTADT
01:22:21
2272785Janowski Paweł1983M388Janusze Polskiego Kolarstwa
01:22:45
2291517Wróblewski Marcin1982M389Warszawa
01:23:00
2302966Kwiatkowski Mateusz1985M390KK Catena Wyszków
01:23:06
2332752Dworzański Michał1980M391DRUŻYNA TVN
01:23:58
2342996Niemyjski Jarosław1983M392Bike Fun Legionowo
01:24:19
237632Cybulski Marcin1979M393LeSz Go ! Rogów MASTERS
01:24:50
2401897Bedyk Mateusz1987M394Kiedyś Wygramy
01:25:06
2412781Pęcherzewski Norbert1978M395RYKOWISKO
01:25:09
2462787Pałyga Łukasz1978M396NRF HEPU RACING
01:25:49
247743Ozimkiewicz Łukasz1985M397Radzymin
01:26:09
2492067Sztylko Michał1979M398Warszawa
01:26:25
2582982Galus Jarosław1984M399Warszawa
01:28:05
2641394Koziorowski Adam1979M3100STRABAG BIKE TEAM
01:29:25
2672738Walenciak Paweł1980M3101Warszawa
01:29:37
2681901Goszczyński Łukasz1983M3102WIELISZEW HERON TEAM
01:29:59
271839Nasierowski Michał1978M3103Warszawa
01:30:40
2812782Marchelski Piotr1984M3104Warszawa
01:33:11
2851625Miernik Michał1979M3105Warszawa
01:34:28
2862980Dudzik Michał1979M3106U&M WR
01:35:25
2882439Kania Sebastian1980M3107Warszawa
01:35:53
2892779Wyszomirski Jakub1981M3108Warszawa
01:36:24
2941234Dzwonka Łukasz1981M3109Warszawa
01:42:26