7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Otwock, 2018-03-25
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2018     Wyniki generalka 2018

Kategoria M3, Dystans MINI - 28.0 Km , Razem : 163

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1959Skalski Kacper1982M31Absolute Bikes Team01:02:38
3335Marcinkiewicz Grzegorz1986M32NASZ BIKE TEAM01:02:51
525Kwapisz Bartłomiej1981M33t-bike.pl Racing Team01:05:09
61780Knapczyk Piotr1978M34NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:05:50
82900Sienkiewicz Artur1982M35WIELISZEW HERON TEAM01:05:51
11607Stronias Paweł1981M36UCI Team Hurom01:06:17
12487Szczepański Mariusz1979M37Niewiadów Boro01:06:19
15139Leciejewski Kamil1983M38Ożarów Mazowiecki01:06:56
19754Parys Robert1982M39KK Catena Wyszków
01:07:29
20359Nowakowski Paweł1981M310WESO-LUCKY MTB TEAM
01:07:29
22696Nowosielski Paweł1982M311beko mountain bikers
01:08:13
23599Wróbel Karol1986M312VIP TRANS TEAM
01:08:16
24343Grudny Bartłomiej1978M313Alltop Stag Team
01:08:30
27210Wyczółkowski Łukasz1979M314Zielonka
01:08:33
28596Ziółkowski Dariusz1980M315TIMBUD TEAM
01:08:51
39423Modecki Gerard1978M316ISOVER MTB TEAM LUBLIN
01:10:53
41627Sioch Radosław1981M317PZU SPORT TEAM
01:11:10
44753Antoniak Adam1978M318KK Catena Wyszków
01:11:20
4889Olender Rafał1980M319TIMBUD TEAM
01:12:15
49700Krupa Emil1987M320PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:12:15
52155Staniewski Michał1978M321AirBike.pl
01:12:20
5571Rocki Mariusz1981M322MAYERSPORT BOKSERSKA AUTOSERWIS
01:13:03
56241Bańka Piotr1981M323MCP Bike Team
01:13:18
57235Korzeb Michał1982M324DAMOVO BIKE TEAM
01:13:20
622200Kisson Daniel1981M325MARCELI SLR
01:13:37
642301Malicki Dominik1981M326Bike Concept
01:13:40
662030Maciążek Jakub1985M327Warszawa
01:13:51
67535Grabowski Jakub1982M328sklepbicykl.pl - perfectsource
01:13:54
74144Żebrowski Marcin1983M329Allianz Partners MTB
01:14:31
77376Chmielewski Patryk1986M330Warszawa
01:14:41
78969Bylak Paweł1981M331Małopole
01:14:41
80357Lamowski Marcin1986M332MCP Bike Team
01:15:07
83802Giergoń Łukasz1983M333Łomianki
01:15:48
892300Lipka Rafał1981M334WIELISZEW HERON TEAM
01:16:26
90548Cieloch Tomasz1980M335MCP Bike Team
01:16:27
95174Behnke Przemysław1982M336Polski Klub MTB
01:16:47
100684Lalak Jacek1981M337DAMOVO BIKE TEAM
01:16:57
103618Strąk Jarosław1982M338Warszawa
01:17:15
1052015Zając Piotr1983M339ETS Global
01:17:19
1072333Zieliński Adam1978M340Zielonka
01:17:32
109880Romanowski Kamil1981M341Wysportowani Racing Team
01:17:35
113114Marcinkiewicz Sebastian1979M342NASZ BIKE TEAM
01:17:55
11528Wiktorzak Sebastian1979M343Warszawa
01:18:11
1162002Kalinowski Michał1980M344Bike Concept
01:18:15
118315Demiańczuk Tomasz1982M345Z-Hotel
01:18:20
1191332Sikora Paweł1982M346Bikeholic Team Ostrów Maz
01:18:23
121268Kacprzak Robert1980M347Rowerowa Team
01:19:04
122249Jasiński Grzegorz1985M348Bikeholic Team Ostrów Maz
01:19:05
1252805Ptaszyński Bartosz1980M349Probis Bike Team
01:19:15
1261430Sztuka Artur1978M350proBiznes MTB TEAM
01:19:16
127243Szewczak Daniel1985M351WAWA BIKE TEAM
01:19:25
128145Kubicki Patryk1986M352Allianz Partners MTB
01:19:31
134378Szczepański Tomasz1980M353Otwock
01:19:57
135526Świder Andrzej1979M354Janusze Polskiego Kolarstwa
01:19:59
136212Kozłowski Cezary1981M355PEK-MONT EKIPA MTB
01:20:02
138552Giera Marcin1983M356Cegielnia
01:20:13
140148Biffis Terence1981M357Warszawa
01:20:18
142516Rutkowski Krzysztof1979M358BEPS RACING TEAM
01:20:23
145495Małysz Michał1980M359GO SPORT AK SPED TEAM
01:20:39
146392Complak Adam1987M360Warszawa
01:20:39
147141Kowalczyk Tomasz1984M361Allianz Partners MTB
01:20:44
15060Jankowski Kamil1984M362Nasielsk Baszta Team
01:20:59
152187Szczypek Łukasz1981M363JALEX-SPORT-TOUR TEAM
01:21:00
1551920Biedź Rafał1981M364RAFSAT.PL
01:21:11
156593Żarłok Kamil1983M365Warszawa
01:21:17
159404Bogaczyk Maciej1985M366Polski Klub MTB
01:21:23
167751Kaczmarczyk Marek1981M367KK Catena Wyszków
01:21:47
171176Kozioł Kamil1984M368Józefów
01:21:54
174188Piętka Michał1981M369TS MERAN OTWOCK
01:22:09
175158Zielonka Włodzimierz1981M370AirBike.pl
01:22:15
1781982Karpiński Norbert1982M371Bike Fun Legionowo
01:22:26
180140Cieślak Konrad1979M372Otwock
01:22:37
183248Mazurkiewicz Karol1981M373ORACLE RACING TEAM
01:22:39
185623Kruczek Kamil1985M374WARBUD
01:22:49
188543Kozioł Grzegorz1980M375Wadowice Górne
01:23:07
1894Karwatowicz Karol1985M376Kraft Automotive Team
01:23:08
19384Adamski Tomasz1984M377Bank Millennium
01:23:17
194530Kiszkiel Adam1985M378Józefosław
01:23:27
1972100Kordowski Konrad1980M379WIELISZEW HERON TEAM
01:23:43
202685Kamiński Rafał1979M380DAMOVO BIKE TEAM
01:24:16
20358Brzozowski Piotr1985M381G-Team
01:24:25
206584Sawicki Grzegorz1980M382Fantsmagoria Racing
01:24:38
207502Urbański Bartłomiej1980M383PWPW RACING TEAM
01:24:41
2151931Szuchnik Sebastian1986M384Kąty
01:25:11
2171301Wierzbicki Maciej1985M385Bank Millennium
01:25:21
2191013Laczkowski Grzegorz1981M386Bike Fun Legionowo
01:25:36
2211999Giernacki Marcin1979M387G-Team
01:25:41
222230Jakoń Michał1985M388Ride And Fun Polska
01:25:43
224780Radzikowski Marcin1978M389Warszawa
01:26:09
225505Starko Piotr1979M390Warszawa
01:26:12
228447Gołębiewski Paweł1981M391AGR PŁOŃSK
01:26:17
232472Damentka Marcin1981M392Warszawa
01:26:36
2342035Turant Jarosław1982M393Warszawa
01:26:45
235600Łagowski Jacek1980M394GRUPA TRIAS BIKE TEAM
01:26:46
238209Bartosiak-Semków Paweł1979M395PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:27:20
240911Kruszewski Jacek1982M396Ride And Fun Polska
01:27:31
241609Golec Tomasz1979M397Warszawa
01:27:44
251995Sitkiewicz Jacek1978M398Warszawa
01:28:39
256344Urbański Sebastian1978M399Otwock
01:28:56
257625Skorek Marek1978M3100TS MERAN OTWOCK
01:28:58
258507Zembrzuski Wojciech1978M3101Czarny Las
01:28:59
261580Czyżewski Bogdan1985M3102WARSZAWA
01:29:24
262523Wypych Michał1978M3103Pro Family Sport Team
01:29:32
263614Ząbczyński Michał1983M3104Warszawa
01:29:48
267497Wszeborowski Sebastian1987M3105Góra Kalwaria
01:30:18
2691051Grabowski Paweł1979M3106Serock
01:30:30
2732227Kocki Łukasz1981M3107Lublin
01:30:41
274308Rybicki Artur1978M3108PWPW RACING TEAM
01:30:46
276221Jończyk Michał1987M3109Garwolin
01:30:52
280506Karwowski Jakub1984M3110DSV
01:31:14
281763Wasiak Damian1982M3111KK Catena Wyszków
01:31:17
283629Klimiuk Tomasz1985M3112Otwock
01:31:23
288262Krzemiński Daniel1981M3113Rowerowa Team
01:31:44
290528Bielecki Cezary1984M3114Otwock
01:32:25
291386Mętrak Marcin1985M3115Józefów
01:32:30
294207Augustyniak Dariusz1979M3116PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:32:55
2952666Goszczyński Łukasz1983M3117WIELISZEW HERON TEAM
01:32:58
2981312Kukuła Marcin1982M3118ZAP Sznajder Batterien SA
01:33:35
3001897Bedyk Mateusz1987M3119Kiedyś Wygramy
01:33:48
302128Stanek Tomasz1980M3120Józefosław
01:33:49
30339Bartczak Łukasz1984M3121Pęcice Małe
01:33:52
3052551Smagalski Michał1978M3122TEAM PKO BANK POLSKI
01:34:18
30965Mitura Rafał1981M3123WAWA BIKE TEAM
01:35:17
3101616Duszyński Paweł1982M3124Warszawa
01:35:17
312468Dzioba Mariusz1978M3125Lipsko
01:35:19
314143Trawiński Kamil1979M3126Allianz Partners MTB
01:35:52
316635Ciuk Marek1980M3127Warszawa
01:35:59
324610Mikołajczuk Łukasz1981M3128Warszawa
01:36:52
329393Kachniarz Radosław1986M3129Z-Hotel
01:37:15
330527Cendrowski Jarosław1980M3130Janusze Polskiego Kolarstwa
01:37:16
333589Cywiński Marcin1983M3131TS MERAN OTWOCK
01:37:44
335574Kowalik Marcin1980M3132ALDIK NOVA TEAM
01:37:47
336334Popis Maciej1978M3133Dąbrówka
01:38:12
338608Hapak Marcin1979M3134Ożarów Mazowiecki
01:38:22
3412611Rok Robert1980M3135TEAM PKO BANK POLSKI
01:38:34
343474Dędek Tomasz1983M3136Piaseczno
01:38:42
3461166Bogucki Grzegorz1979M3137IGT MTB TEAM
01:39:20
352387Kliś Jakub1985M3138Józefów
01:39:48
355171Tytoń Daniel1985M3139Otwock
01:40:25
358687Szmyd Grzegorz1985M3140DAMOVO BIKE TEAM
01:41:18
359585Miszczak Sławomir1985M3141Polski Klub MTB
01:41:59
361628Duda Damian1978M3142KSIĄŻENICE
01:42:26
370579Szwaciński Paweł1978M3143Konstancin-Jeziorna
01:45:32
372615Malczyk Bartłomiej1987M3144AK-Sped Józefów
01:46:41
375452Szulim Paweł1982M3145Venezia MTB
01:47:22
3771900Ochman Arkadiusz1981M3146Warszawa
01:48:34
378562Adamiec Mariusz1981M3147Sulejówek
01:48:38
379554Jaroszek Rafał1984M3148Kraft Automotive Team
01:48:38
3832888Zaręba Krzysztof1981M3149Warszawa
01:49:33
38420Stępień Bartłomiej1979M3150Warszawa
01:49:36
385462Karecki Wojciech1981M3151Józefosław
01:49:42
386553Dunikowski Piotr1987M3152Nowy Dwór Mazowiecki
01:50:08
395336Sztyk Maciej1980M3153Sulejówek
01:55:57
396504Kościk Łukasz1981M3154Marki
01:55:58
398457Podgórski Bartosz1987M3155Góra Kalwaria
01:56:57
402292Zdrojowski Błażej1981M3156Otwock
01:59:20
403234Golan Bolesław1979M3157Legionowo
01:59:27
4071515Chodźko Łukasz1981M3158Warszawa
02:02:02
4082089Wrotek Paweł1983M3159MGG Dobry Kurs Team
02:02:32
4091625Miernik Michał1979M3160Warszawa
02:03:37
410595Skwara Mariusz1982M3161JALEX-SPORT-TOUR TEAM
02:15:33
4132618Walczak Maciej1985M3162TEAM PKO BANK POLSKI
02:29:21
4152777Mercadal Andreu1985M3163G-Team
02:34:55