7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Nowy Dwór Mazowiecki, 2018-04-15
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2018     Wyniki generalka 2018

Kategoria M3, Dystans MAX - 51.0 Km , Razem : 83

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
4366Karwat Kamil1983M31ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM
01:45:18
5848Bielecki Łukasz1981M32Absolute Bikes Team
01:47:21
6959Skalski Kacper1982M33Absolute Bikes Team
01:47:31
7105Oleszkiewicz Arkadiusz1981M34COZMOBIKE.pl
01:47:31
8956Chowaniec Sebastian1987M35Absolute Bikes Team
01:49:18
9767Góralewski Łukasz1983M36KK Catena Wyszków
01:49:27
11320Kołodziejek Paweł1980M37GO SPORT AK SPED TEAM
01:50:53
121297Bożeń Jarosław1984M38MGG Dobry Kurs Team
01:51:21
14941Lipiec Dominik1983M39MGG Dobry Kurs Team
01:51:40
151806Kalinowski Paweł1984M310REXONA MTB TEAM
01:51:44
161033Sobczak Krzysztof1983M311MGG Dobry Kurs Team
01:51:45
181062Rychlicki Rafał1985M312MGG Dobry Kurs Team
01:51:48
22978Żeszczyński Cezary1979M313Sklep rowerowy Dirty40
01:52:47
24226Cygan Szymon1978M314KK CYKLON WARSZAWA
01:53:49
252632Kwiatkowski Michał1983M315TEAM PKO BANK POLSKI
01:54:21
27864Skwark Krzysztof1986M316Polonia Warszawa MTB
01:54:42
281068Chruślak Marcin1983M317MGG Dobry Kurs Team
01:54:50
32654Surmacki Michał1978M318Wodociągi Warszawskie
01:57:46
33964Witeska Jacek1984M319WIELISZEW HERON TEAM
01:57:57
34519Szewczyk Marcin1984M320OŚKA Warszawa
01:58:52
362700Sienkiewicz Sebastian1980M321WIELISZEW HERON TEAM
01:59:14
411529Kozysa Wojciech1980M322Warszawa
02:01:55
42765Wojtkowski Adam1985M323KK Catena Wyszków
02:02:16
43752Sarnacki Przemysław1982M324KK Catena Wyszków
02:02:19
442958Kosiński Marcin1979M325KS ENERGIA KOZIENICE
02:02:20
451292Chrobak Tomasz1979M326GO SPORT AK SPED TEAM
02:03:21
48820Kubecki Michał1981M327Łódź
02:03:49
4959Perczyński Radek1979M328MYBIKE.PL
02:04:12
50154Sachs Karol1982M329AirBike.pl
02:04:27
511060Kocik Rafał1980M330MGG Dobry Kurs Team
02:04:34
531020Szymczak Marcin1978M331Płocki Klub Kolarski
02:05:05
541040Marcinowski Dawid1987M332MGG Dobry Kurs Team
02:05:13
55563Babacz Aleksander1983M333Warszawa
02:05:23
56951Rybak Artur1979M334GERAPPA
02:05:29
58905Gumowski Łukasz1980M335Warszawa
02:06:28
59806Nazarski Jacek1979M336LeSz Go ! Rogów MASTERS
02:06:36
602650Jędrasiewicz Paweł1987M337Jelenia Góra
02:06:47
62672Leśniewski Paweł1979M338LeSz Go ! Rogów MASTERS
02:06:48
631156Rydel Marcin1978M339IGT MTB TEAM
02:07:03
65540Orzechowski Hubert1981M340Accelerating Poland Bike Team
02:07:14
711078Król Piotr1985M341DENTALKING.EU
02:08:07
771025Kurowski Michał1978M342POLA-K
02:08:28
781061Rychlicki Łukasz1982M343MGG Dobry Kurs Team
02:08:32
8046Wyrzykowski Marcin1981M344Polonia Warszawa MTB
02:09:02
87108Zduniak Karol1984M345MYBIKE.PL
02:10:13
891916Smołuch Przemysław1980M346MCP Bike Team
02:10:21
941080Król Paweł1985M347DENTALKING.EU
02:11:23
951085Szymaniuk Wojciech1983M348Jabłonna
02:11:25
982950Telenda Piotr1981M349Puławy
02:12:19
1002521Dorsz Jacek1980M350KAMYK Radzymin MTB TEAM
02:12:36
10291Momot Łukasz1981M351MYBIKE.PL
02:13:04
1032300Lipka Rafał1981M352WIELISZEW HERON TEAM
02:13:27
104404Bogaczyk Maciej1985M353Polski Klub MTB
02:13:50
1052514Rowicki Rafał1978M354KAMYK Radzymin MTB TEAM
02:14:00
106889Sadło Przemysław1981M355NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
02:14:42
108293Owsianko Maciej1984M356ALUMEX ALD MTB TEAM
02:15:14
112713Bartnik Tomasz1981M357OŚKA Warszawa
02:15:37
114552Giera Marcin1983M358Cegielnia
02:15:45
1151267Dudkiewicz Daniel1980M359LOTTO
02:16:02
117406Furtak Sławomir1984M360Bike Fun Legionowo
02:16:16
11813Górnicki Michał1985M361Bike Fun Legionowo
02:16:16
1291600Mazur Mikołaj1986M362WIELISZEW HERON TEAM
02:17:49
132802Giergoń Łukasz1983M363Łomianki
02:18:10
13331Podgórski Konrad1985M364Góra Kalwaria
02:18:20
1372617Traczyk Rafał1981M365TEAM PKO BANK POLSKI
02:18:39
1381511Graczyk Kamil1979M366MARCELI SLR
02:19:12
1401332Sikora Paweł1982M367Bikeholic Team Ostrów Maz
02:19:34
142129Sobczak Artur1978M368MYBIKE.PL
02:20:14
1452100Kordowski Konrad1980M369WIELISZEW HERON TEAM
02:20:43
148920Trojanek Łukasz1985M370Warszawa
02:21:27
150569Tkaczyk Maciej1978M371Piaseczno
02:21:35
151114Marcinkiewicz Sebastian1979M372NASZ BIKE TEAM
02:21:46
15211Pachowski Andrzej1980M373Polonia Warszawa MTB
02:22:39
1541287Abramczyk Szymon1983M374KS ENERGIA KOZIENICE
02:23:08
1581273Abramek Piotr1981M375Warszawa
02:23:51
1592806Wilczyński Rafał1978M376Probis Bike Team
02:24:04
1731024Sobczyk Bartłomiej1979M377POLA-K
02:29:40
174189Paprota Przemysław1979M378AGR PŁOŃSK
02:29:43
177537Seliga Marcin1978M379Warszawa
02:32:47
1802960Jędrzejczuk Tomasz1979M380Warszawa
02:33:34
1822805Ptaszyński Bartosz1980M381Probis Bike Team
02:34:55
187875Sadowski Paweł1978M382Jabłonna
02:46:51
189632Cybulski Marcin1979M383LeSz Go ! Rogów
02:49:53