7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Legionowo, 2018-04-29
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2018     Wyniki generalka 2018

Kategoria M3, Dystans MINI - 34.0 Km , Razem : 180

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
32900Sienkiewicz Artur1982M31WIELISZEW HERON TEAM
01:18:06
425Kwapisz Bartłomiej1981M32t-bike.pl Racing Team
01:18:46
6299Wojtkowski Tomasz1978M33WESO-LUCKY MTB TEAM
01:18:49
7487Szczepański Mariusz1979M34Niewiadów Boro
01:18:49
9693Cichocki Rafał1987M35CRMS AUTO CZĘŚCI
01:18:52
10139Leciejewski Kamil1983M36IFON KOLARZ KLUB
01:19:27
191136Dąbrowski Tomasz1979M37XBOX BIKE TEAM
01:21:54
20596Ziółkowski Dariusz1980M38TIMBUD TEAM
01:21:59
22343Grudny Bartłomiej1978M39Alltop Stag Team
01:22:27
232515Mrowiński Adam1979M310KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:22:58
27696Nowosielski Paweł1982M311beko mountain bikers
01:24:19
311780Knapczyk Piotr1978M312NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
01:24:53
33424Falkowski Arkadiusz1982M313Skierniewice
01:25:30
35874Parzych Konrad1980M314Warszawa
01:25:31
382772Adamczyk Paweł1982M315Accelerating Poland Bike Team
01:25:45
3989Olender Rafał1980M316TIMBUD TEAM
01:25:53
43969Bylak Paweł1981M317Małopole
01:26:36
47210Wyczółkowski Łukasz1979M318Zielonka
01:26:47
48423Modecki Gerard1978M319ISOVER MTB TEAM LUBLIN
01:26:52
50783Adamiak Mateusz1987M320WIELISZEW HERON TEAM
01:26:55
55212Kozłowski Cezary1981M321PEK-MONT EKIPA MTB
01:27:45
5671Rocki Mariusz1981M322BOKSERSKA AUTOSERWIS
01:27:46
58155Staniewski Michał1978M323AirBike.pl
01:28:14
60861Tuski Maciej1978M324AEGON CYCLING TEAM
01:28:16
612333Zieliński Adam1978M325Zielonka
01:28:17
63153Ryciuk Tomasz1978M326AirBike.pl
01:28:17
64754Parys Robert1982M327KK Catena Wyszków
01:28:19
691089Radomski Paweł1978M328AGR PŁOŃSK
01:28:47
802002Kalinowski Michał1980M329Bike Concept
01:30:15
811221Bogacki Jakub1983M330KS ENERGIA KOZIENICE
01:30:33
83376Chmielewski Patryk1986M331Warszawa
01:30:42
84694Kozłowski Jan1987M332CRMS AUTO CZĘŚCI
01:30:43
851041Domański Rafał1985M333Domy Drewniane DOMPOL
01:30:43
89684Lalak Jacek1981M334DAMOVO BIKE TEAM
01:31:15
93618Strąk Jarosław1982M335Warszawa
01:31:51
95144Żebrowski Marcin1983M336Allianz Partners MTB
01:31:57
99704Dużyński Michał1980M337MCP Bike Team
01:32:15
101751Kaczmarczyk Marek1981M338KK Catena Wyszków
01:32:30
102769Kiercz Tomasz1985M339Warszawa
01:32:40
10328Wiktorzak Sebastian1979M340Warszawa
01:32:45
1072690Sawicki Piotr1983M341Warszawa
01:32:55
109831Gołębiowski Rafał1985M342Piaseczno
01:33:07
110742Szymański Piotr1986M343Absolute Bikes Team
01:33:17
111948Stępel Wojciech1981M344Ciasteczkowy Potwór
01:33:19
112548Cieloch Tomasz1980M345MCP Bike Team
01:33:25
1131065Drzewiecki Grzegorz1979M346LOYALTY POINT RACING TEAM
01:33:28
1151117Ruciński Michał1981M347MCP Bike Team
01:33:46
1172300Lipka Rafał1981M348WIELISZEW HERON TEAM
01:33:51
119344Urbański Sebastian1978M349Otwock
01:33:57
120156Wrotek Piotr1981M350AirBike.pl
01:33:57
1211430Sztuka Artur1978M351proBiznes MTB TEAM
01:34:06
127315Demiańczuk Tomasz1982M352Z-Hotel
01:34:37
128829Lech Paweł1978M353Warszawa
01:34:40
1322301Malicki Dominik1981M354Bike Concept
01:34:55
133526Świder Andrzej1979M355Janusze Polskiego Kolarstwa
01:35:00
134552Giera Marcin1983M356Cegielnia
01:35:01
140627Sioch Radosław1981M357PZU SPORT TEAM
01:35:15
1422035Turant Jarosław1982M358Warszawa
01:35:28
143880Romanowski Kamil1981M359Wysportowani Racing Team
01:35:33
1441087Chojnacki Artur1980M360-
01:35:39
146176Kozioł Kamil1984M361Józefów
01:35:56
147722Kozłowski Piotr1980M362NRF HEPU RACING
01:35:58
1481248Jankowski Łukasz1980M363Starowa Góra
01:36:00
150378Szczepański Tomasz1980M364Otwock
01:36:04
151211Jednorowski Michał1978M365JASIENICA TEAM
01:36:05
1551779Leśniak Sebastian1978M366NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
01:36:43
157145Kubicki Patryk1986M367Allianz Partners MTB
01:36:55
158911Kruszewski Jacek1982M368Ride And Fun Polska
01:37:09
159667Reszczyński Andrzej1983M369PEK-MONT EKIPA MTB
01:37:11
160507Zembrzuski Wojciech1978M370Czarny Las
01:37:12
161993Węgliński Janusz1980M371Srebrna
01:37:14
165248Mazurkiewicz Karol1981M372ORACLE RACING TEAM
01:37:43
166593Żarłok Kamil1983M373Warszawa
01:37:45
168782Borkowski Marcin1983M374Legionowo
01:37:49
1741246Janicki Grzegorz1978M375Marki
01:38:14
178302Panufnik Rafał1980M376Warszawa
01:38:45
186910Jaroń Michał1985M377Ride And Fun Polska
01:39:28
1891051Grabowski Paweł1979M378Serock
01:39:43
190580Czyżewski Bogdan1985M379WARSZAWA
01:39:44
1941999Giernacki Marcin1979M380G-Team
01:40:02
1962104Janiszewski Michał1984M381Warszawa
01:40:30
199901Rumianek Paweł1978M382PZU SPORT TEAM
01:40:39
2011616Duszyński Paweł1982M383Warszawa
01:40:45
2021052Dałkiewicz Marcin1987M384Warszawa
01:40:46
205763Wasiak Damian1982M385KK Catena Wyszków
01:41:09
2071179Antos Grzegorz1984M386Warszawa
01:41:23
209609Golec Tomasz1979M387Warszawa
01:41:26
2111251Skóra Kamil1985M388Warszawa
01:41:27
212685Kamiński Rafał1979M389DAMOVO BIKE TEAM
01:41:28
213505Starko Piotr1979M390Warszawa
01:41:32
2151218Gontarewicz Marek1981M391PELETON FB TEAM
01:41:47
216741Rychter Maciej1980M392Wściekłe Imadła
01:41:48
217725Kowalczyk Paweł1980M393RAdom
01:42:02
219209Bartosiak-Semków Paweł1979M394PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:42:07
220731Nita Łukasz1986M395Warszwa
01:42:11
222614Ząbczyński Michał1983M396Warszawa
01:42:17
22358Brzozowski Piotr1985M397G-Team
01:42:18
2254Karwatowicz Karol1985M398Kraft Automotive Team
01:42:19
226749Niewiarowski Piotr1981M399Józefosław
01:42:19
227308Rybicki Artur1978M3100PWPW RACING TEAM
01:42:30
231207Augustyniak Dariusz1979M3101PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:43:03
2341931Szuchnik Sebastian1986M3102Kąty
01:43:16
2352227Kocki Łukasz1981M3103Lublin
01:43:18
237221Jończyk Michał1987M3104Garwolin
01:43:37
241386Mętrak Marcin1985M3105Józefów
01:44:22
245987Cegielski Adam1982M3106ACPHOTO.PL
01:44:28
2462805Ptaszyński Bartosz1980M3107Probis Bike Team
01:44:30
248780Radzikowski Marcin1978M3108Warszawa
01:44:43
250995Sitkiewicz Jacek1978M3109Warszawa
01:44:55
2511166Bogucki Grzegorz1979M3110IGT MTB TEAM
01:45:01
2531226Gamaradzki Marek1982M3111Czarna Białostocka
01:45:10
2541255Bobowski Robert1983M3112Warszawa
01:45:21
2551643Dudziński Przemysław1986M3113Warszawa
01:45:27
2561097Wawrzonek Piotr1982M3114Wieliszew
01:45:28
267715Muranowicz Daniel1986M3115WAWA BIKE TEAM
01:46:27
268933Podwysocki Łukasz1983M3116Ciasteczkowy Potwór
01:46:46
271278Zbojna Mariusz1984M3117Kiedyś Wygramy
01:47:17
273668Reszczyński Paweł1985M3118PEK-MONT EKIPA MTB
01:47:47
274702Trujnara Jarosław1980M3119metrobikes.pl
01:48:10
2751897Bedyk Mateusz1987M3120Kiedyś Wygramy
01:48:10
2771130Stanek Tomasz1980M3121Józefosław
01:48:13
278919Czajkowski Mariusz1978M3122GO SPORT AK SPED TEAM
01:48:14
279610Mikołajczuk Łukasz1981M3123Warszawa
01:48:15
280813Sławiński Arkadiusz1983M3124OMIDA Cyclo Team
01:48:16
2842666Goszczyński Łukasz1983M3125WIELISZEW HERON TEAM
01:48:30
2851209Szafraniec Michał1982M3126Piotrków Trybunalski
01:48:38
288600Łagowski Jacek1980M3127GRUPA TRIAS BIKE TEAM
01:49:10
290894Kiraga Marcin1979M3128Boża Wola
01:49:15
2912611Rok Robert1980M3129TEAM PKO BANK POLSKI
01:49:17
292456Kwiatkowski Rafał1985M3130Kraft Automotive Team
01:49:27
293628Duda Damian1978M3131KSIĄŻENICE
01:49:28
2942442Demiańczuk Maciej1979M3132MYBIKE.PL
01:49:42
296452Szulim Paweł1982M3133Venezia MTB
01:50:05
2992608Kostrzewa Jakub1986M3134TEAM PKO BANK POLSKI
01:50:17
303233Budzikowski Michał1980M3135Pruszków
01:50:35
307527Cendrowski Jarosław1980M3136Janusze Polskiego Kolarstwa
01:51:00
30814Smoleń Paweł1987M3137Warszawa
01:51:08
3101982Karpiński Norbert1982M3138Bike Fun Legionowo
01:51:24
312492Leśniewski Michał1979M3139Otwock
01:51:39
313835Piejko Dominik1978M3140Warszawa
01:51:42
314798Wójcik Piotr1984M3141Jabłonna
01:51:48
3181134Ostrowski Tomasz1982M3142Warszawa
01:52:12
323334Popis Maciej1978M3143Dąbrówka
01:52:43
326107Schabowicz Krzysztof1983M3144MYBIKE.PL
01:52:55
327872Jałowiecki Piotr1982M3145Michałów Grabina
01:52:56
328727Wróblewski Wojciech1986M3146Puławy
01:52:56
3291202Olszewski Mariusz1981M3147ORIFLAME CYCLING TEAM
01:53:07
330632Cybulski Marcin1979M3148LeSz Go ! Rogów
01:53:22
331457Podgórski Bartosz1987M3149Góra Kalwaria
01:53:23
332562Adamiec Mariusz1981M3150Sulejówek
01:53:25
3331214Ogonowski Paweł1986M3151Warszawa
01:53:34
335387Kliś Jakub1985M3152Józefów
01:53:42
337935Wolny Piotr1982M3153e-point bike team
01:53:51
338103Pasternak Wojciech1982M3154Warszawa
01:53:57
3461281Goduń Kamil1985M3155Wertepowiec Łochów
01:55:17
3581252Dąbroś Łukasz1980M3156DEUTSCHE BANK POLSKA
01:58:31
359504Kościk Łukasz1981M3157Marki
01:58:58
362786Gągalski Łukasz1982M3158Bike Fun Legionowo
01:59:39
364553Dunikowski Piotr1987M3159Nowy Dwór Mazowiecki
01:59:43
3651135Skubida Sławomir1979M3160Warszawa
01:59:58
3761132Sitarski Michał1978M3161Warszawa
02:01:24
3801900Ochman Arkadiusz1981M3162Warszawa
02:02:02
383462Karecki Wojciech1981M3163Józefosław
02:02:27
384785Grudzień Bartosz1987M3164Legionowo
02:02:41
387735Oleksiak Arkadiusz1980M3165Rząśnik
02:02:58
3881088Mrozek Waldemar1980M3166Legionowo
02:03:08
390734Oleksiak Bartosz1985M3167Rząśnik
02:03:37
3961625Miernik Michał1979M3168Warszawa
02:05:45
397825Strzelecki Jakub1987M3169Venezia MTB
02:06:07
3992000Krauze Tomasz1982M3170Warszawa
02:07:20
4001294Skubida Dariusz1986M3171Warszawa
02:07:28
4021193Kowaliński Piotr1979M3172Dąbrowa Chotomska
02:10:03
4041196Bęś Michał1979M3173Legionowo
02:10:32
40560Jankowski Kamil1984M3174Nasielsk Baszta Team
02:10:32
406839Nasierowski Michał1978M3175Warszawa
02:10:56
409743Ozimkiewicz Łukasz1985M3176Radzymin
02:11:07
4191349Koziorowski Adam1979M3177STRABAG BIKE TEAM
02:15:19
4202640Foltyn Adrian1978M3178TEAM PKO BANK POLSKI
02:17:44
4212630Pawlikowski Sebastian1984M3179TEAM PKO BANK POLSKI
02:18:52
4232777Mercadal Andreu1985M3180G-Team
02:21:40