7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Radzymin, 2018-05-06
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2018     Wyniki generalka 2018

Kategoria M3, Dystans MINI - 30.0 Km , Razem : 132

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1959Skalski Kacper1982M31Absolute Bikes Team01:03:39
32900Sienkiewicz Artur1982M32WIELISZEW HERON TEAM01:04:40
7335Marcinkiewicz Grzegorz1986M33NASZ BIKE TEAM01:05:46
8299Wojtkowski Tomasz1978M34WESO-LUCKY MTB TEAM01:05:47
925Kwapisz Bartłomiej1981M35t-bike.pl Racing Team01:05:48
13139Leciejewski Kamil1983M36IFON KOLARZ KLUB01:06:44
14696Nowosielski Paweł1982M37beko mountain bikers01:07:29
18491Rudziński Paweł1980M38Twister Team01:07:55
201780Knapczyk Piotr1978M39NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:08:29
28754Parys Robert1982M310KK Catena Wyszków01:09:38
292515Mrowiński Adam1979M311KAMYK Radzymin MTB TEAM01:09:42
322772Adamczyk Paweł1982M312Accelerating Poland Bike Team01:09:43
34874Parzych Konrad1980M313Warszawa01:10:20
3971Rocki Mariusz1981M314BOKSERSKA AUTOSERWIS01:10:59
4389Olender Rafał1980M315TIMBUD TEAM01:11:12
46210Wyczółkowski Łukasz1979M316Zielonka01:11:32
49424Falkowski Arkadiusz1982M317Skierniewice01:11:58
50969Bylak Paweł1981M318Małopole01:12:04
52376Chmielewski Patryk1986M319Warszawa01:12:21
562301Malicki Dominik1981M320Bike Concept01:13:00
62212Kozłowski Cezary1981M321PEK-MONT EKIPA MTB01:13:24
642002Kalinowski Michał1980M322Bike Concept01:13:27
682200Kisson Daniel1981M323MARCELI SLR01:13:53
691041Domański Rafał1985M324Domy Drewniane DOMPOL01:13:56
72153Ryciuk Tomasz1978M325AirBike.pl01:14:21
752333Zieliński Adam1978M326Zielonka01:14:50
76753Antoniak Adam1978M327KK Catena Wyszków01:15:00
772030Maciążek Jakub1985M328Warszawa01:15:14
81155Staniewski Michał1978M329AirBike.pl01:15:33
82704Dużyński Michał1980M330MCP Bike Team01:15:34
831290Cieśla Paweł1978M331Zgorzała01:15:37
86948Stępel Wojciech1981M332Ciasteczkowy Potwór01:16:16
88548Cieloch Tomasz1980M333MCP Bike Team01:16:33
8928Wiktorzak Sebastian1979M334Warszawa01:16:33
93344Urbański Sebastian1978M335Otwock01:16:41
951443Przęzak Marcin1987M336KROSS STAFF TEAM01:17:16
96145Kubicki Patryk1986M337Allianz Partners MTB01:17:30
972035Turant Jarosław1982M338Warszawa01:17:32
98684Lalak Jacek1981M339DAMOVO BIKE TEAM01:17:35
1002220Kalisz Jan1982M340Warszawa01:18:03
103667Reszczyński Andrzej1983M341PEK-MONT EKIPA MTB01:18:12
104629Klimiuk Tomasz1985M342Otwock01:18:15
105751Kaczmarczyk Marek1981M343KK Catena Wyszków01:18:20
106802Giergoń Łukasz1983M344Łomianki01:18:31
108627Sioch Radosław1981M345PZU SPORT TEAM01:18:41
1111779Leśniak Sebastian1978M346NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:18:48
114242Goluch Marcin1981M347Kraft Automotive Team01:18:53
117993Węgliński Janusz1980M348Srebrna01:19:28
119144Żebrowski Marcin1983M349Allianz Partners MTB01:19:31
120910Jaroń Michał1985M350Ride And Fun Polska01:19:43
122618Strąk Jarosław1982M351Warszawa01:19:45
125911Kruszewski Jacek1982M352Ride And Fun Polska01:20:12
133763Wasiak Damian1982M353KK Catena Wyszków01:21:00
13760Jankowski Kamil1984M354Nasielsk Baszta Team01:21:10
142593Żarłok Kamil1983M355Warszawa01:21:15
143829Lech Paweł1978M356Warszawa01:21:24
1492522Królik Maciej1978M357KAMYK Radzymin MTB TEAM01:21:59
150725Kowalczyk Paweł1980M358RAdom01:22:00
1521516Siewierski Piotr1979M359www.onninen.pl01:22:07
1571226Gamaradzki Marek1982M360Czarna Białostocka01:22:46
159741Rychter Maciej1980M361Wściekłe Imadła01:22:53
160609Golec Tomasz1979M362Warszawa01:22:54
162378Szczepański Tomasz1980M363Otwock01:22:58
166584Sawicki Grzegorz1980M364Fantsmagoria Racing01:23:13
169248Mazurkiewicz Karol1981M365ORACLE RACING TEAM01:23:17
1712227Kocki Łukasz1981M366Lublin01:23:22
173209Bartosiak-Semków Paweł1979M367PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:23:23
1741616Duszyński Paweł1982M368Warszawa01:23:48
1751931Szuchnik Sebastian1986M369Kąty01:23:49
1791982Karpiński Norbert1982M370Bike Fun Legionowo01:23:58
182308Rybicki Artur1978M371PWPW RACING TEAM01:24:17
1831536Windloch Marcin1985M372Ciasteczkowy Potwór01:24:17
185843Grzegorczyk KRzysztof1986M373Erkado RT Kraśnik01:24:24
1871013Laczkowski Grzegorz1981M374Bike Fun Legionowo01:24:25
193386Mętrak Marcin1985M375Józefów01:24:47
196685Kamiński Rafał1979M376DAMOVO BIKE TEAM01:24:52
199221Jończyk Michał1987M377Garwolin 01:25:01
2051301Wierzbicki Maciej1985M378Bank Millennium01:25:16
2061454Skuza Grzegorz1984M379Polski Klub MTB01:25:19
215207Augustyniak Dariusz1979M380PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:25:33
2161312Kukuła Marcin1982M381ZAP Sznajder Batterien SA01:25:35
221502Urbański Bartłomiej1980M382PWPW RACING TEAM01:26:03
224456Kwiatkowski Rafał1985M383Kraft Automotive Team01:26:17
226813Sławiński Arkadiusz1983M384OMIDA Cyclo Team01:26:27
234995Sitkiewicz Jacek1978M385Warszawa01:26:47
236387Kliś Jakub1985M386Józefów01:26:48
2382608Kostrzewa Jakub1986M387TEAM PKO BANK POLSKI01:27:15
2402611Rok Robert1980M388TEAM PKO BANK POLSKI01:27:51
241614Ząbczyński Michał1983M389Warszawa01:28:07
2471130Stanek Tomasz1980M390Józefosław01:28:34
248773Uchal Rafał1985M391Bike Fun Legionowo01:28:36
2511209Szafraniec Michał1982M392Piotrków Trybunalski01:28:47
2522000Krauze Tomasz1982M393Warszawa01:28:50
255933Podwysocki Łukasz1983M394Ciasteczkowy Potwór01:29:05
256452Szulim Paweł1982M395Venezia MTB01:29:11
261504Kościk Łukasz1981M396Marki01:29:33
262940Walczyk Marcin1978M397Warszawa01:29:48
2651051Grabowski Paweł1979M398Serock01:30:02
268457Podgórski Bartosz1987M399Góra Kalwaria01:30:34
2692442Demiańczuk Maciej1979M3100MYBIKE.PL01:30:35
275835Piejko Dominik1978M3101Warszawa01:30:57
2781462Żelazek Szymon1980M3102ALEPERFUMERIA.PL01:31:43
280950Bartosiak Tomasz1980M3103Brwinów01:32:03
2811108Stanisławski Filip1979M3104SGK01:32:04
282610Mikołajczuk Łukasz1981M3105Warszawa01:32:06
283334Popis Maciej1978M3106Dąbrówka01:32:06
2861482Ogrodnik Michał1978M3107Józefów01:32:42
29120Stępień Bartłomiej1979M3108Warszawa01:33:16
292462Karecki Wojciech1981M3109Józefosław01:33:27
295234Golan Bolesław1979M3110Legionowo01:33:36
299735Oleksiak Arkadiusz1980M3111Rząśnik01:34:12
301872Jałowiecki Piotr1982M3112Michałów Grabina01:34:12
3021319Cygański Paweł1983M3113Marki01:34:19
3041514Jędrasik Łukasz1985M3114Radzymin01:34:31
306600Łagowski Jacek1980M3115GRUPA TRIAS BIKE TEAM01:34:55
3231438Mroczek Hubert1979M3116KK Catena Wyszków01:37:39
3251394Koziorowski Adam1979M3117STRABAG BIKE TEAM01:37:42
327262Krzemiński Daniel1981M3118Rowerowa Team01:37:58
330816Guziak Marcin1984M3119Warszawa01:38:24
332786Gągalski Łukasz1982M3120Bike Fun Legionowo01:38:41
3431900Ochman Arkadiusz1981M3121Warszawa01:40:47
3511120Gołaszewski Marcin1978M3122MCP Bike Team01:43:26
3591459Piórkowski Dawid1982M3123Warszawa01:47:13
360743Ozimkiewicz Łukasz1985M3124Radzymin01:47:15
361839Nasierowski Michał1978M3125Warszawa01:47:16
3641517Wróblewski Marcin1982M3126Warszawa01:51:07
3651231Roguski Kamil1986M3127Radzymin01:51:42
366734Oleksiak Bartosz1985M3128Rząśnik01:52:00
3672618Walczak Maciej1985M3129TEAM PKO BANK POLSKI01:53:31
3701460Chaciński Krzysztof1985M3130RADZYMIN NOWE POKOLENIE02:02:02
3762635Górak Dawid1979M3131TEAM PKO BANK POLSKI02:05:48
3781489Kalinowski Adrian1983M3132Wólka Radzymińska02:42:39