7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Radzymin, 2018-05-06
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2018     Wyniki generalka 2018

Kategoria M4, Dystans MINI - 30.0 Km , Razem : 136

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
21224Bojarczak Michał1974M41AGR PODLASIE01:03:40
533Gregorowicz Marek1977M42GO SPORT AK SPED TEAM01:04:55
21232Pogorzelski Zdzisław1970M43LOTTO01:09:20
2273Peciakowski Robert1973M44PEK-MONT EKIPA MTB01:09:23
231245Pietrzak Andrzej1974M45JAKOOBCYCLES BKK TEAM01:09:24
2537Kamiński Radosław1977M46T4B Bike Team01:09:25
27382Kowalski Ireneusz1970M47SuperDrob Bike Team01:09:26
312222Skrzyniarz Tomasz1977M48CENTTYone01:09:43
331259Dobrzyński Michał1975M49IFON KOLARZ KLUB01:10:19
35913Foltyn Jacek1972M410Józefosław01:10:20
382524Surdyk Maciej1977M411KAMYK Radzymin MTB TEAM01:10:56
40545Kallas Arkadiusz1976M412Warszawa01:11:03
411437Jeziorski Radosław1972M413Józefosław01:11:10
421771Grot Mariusz1973M414NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:11:10
44244Gierulski Daniel1975M415TwójTrenerSportowy/Rame na Ramię Cyclocross01:11:15
45450Michalak Jacek1973M416Patnet Team01:11:15
5945Ruziewicz Wojciech1972M417MCP Bike Team01:13:07
6372Jarszak Jarosław1972M418Sobików01:13:26
661007Rajchert Radosław1976M419R4Bike Team01:13:29
7168Świderski Tadeusz1968M420TIMBUD TEAM01:14:18
741184Marcelewicz Piotr1976M421MARCELI SLR01:14:26
791439Tomkiel Wojciech1973M422Uhowo01:15:19
80576Romaniuk Sebastian1975M423MCP Bike Team01:15:31
851318Wołoszczuk Wojciech1975M424IBOX GRAVITAN TEAM01:15:41
87662Kubisiak Kacper1976M425MCP Bike Team01:16:22
90966Skalski Mirosław1971M426sklepbicykl.pl - perfectsource01:16:34
912734Dużyński Sebastian1975M427MCP Bike Team01:16:38
92111Zakrzewski Andrzej1976M428LOTTO01:16:39
941948Bachański Rafał1977M429Otwock01:17:07
10194Błaszczak Dariusz1974M430Bike Fun Legionowo01:18:04
1021713Wilim Paweł1975M431Warszawa01:18:06
113818Jatczak Szymon1976M432Warszawa01:18:49
116927Tomaszewski Bogdan1974M433TIMBUD TEAM01:19:28
118351Nowakowski Rafał1974M434Warszawa01:19:30
124318Piętka Jarosław1969M435JALEX-SPORT-TOUR TEAM01:19:54
1261121Gwoździej Andrzej1971M436Azart Peleton Chełm01:20:12
127476Strach Daniel1976M437MCP Bike Team01:20:15
129332Chojecki Michał1974M438Otwock01:20:22
1311145Dąbrowski Robert1971M439Łomianki01:20:30
139762Knap Piotr1977M440KK Catena Wyszków01:21:12
1441998Kamiński Grzegorz1970M441Otwock01:21:29
1481173Grabek Radosław1975M442Warszawa01:21:50
151985Kulesza Krzysztof1971M443Warszawa01:22:05
1541973Bedra Józef1973M444Bike Fun Legionowo01:22:18
155201Panasiuk Tomasz1972M445PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:22:26
15670Borowiecki Tomasz1975M446MYBIKE.PL01:22:44
16396Sokolnicki Andrzej1969M447DAMOVO BIKE TEAM01:23:02
1641265Godlewski Adam1972M448Rowerowa Team01:23:08
165967Sosnowski Artur1974M449Granica01:23:12
1671253Burzyński Paweł1970M450Tripassion01:23:13
1702433Barnaś Paweł1975M451Bike Concept01:23:20
1722005Wejner Olgierd1973M452MCP Bike Team01:23:23
176116Pasiuk Krzysztof1975M453MYBIKE.PL01:23:49
1771064Padewski Roman1977M454Łomianki01:23:55
1801322Biolik Grzegorz1976M455Zgorzała01:23:59
186598Kanownik Sławomir1975M456Bike Fun Legionowo01:24:25
189484Rusin Bartosz1973M457Jabłonna01:24:32
190215Kajak Dariusz1977M458WAWA BIKE TEAM01:24:41
1912708Mroczek Rafał1976M459Warszawa01:24:43
194575Ruciński Radek1972M460Warszawa01:24:48
1951974Luchowski Jarosław1974M461STRABAG BIKE TEAM01:24:49
2001442Jamka Sławomir1968M462Sochaczew01:25:03
201617Ślesicki Grzegorz1972M463MYBIKE.PL01:25:06
202133Skoczylas Grzegorz1977M464Nowy Dwór Mazowiecki01:25:06
203604Chyczewski Rafał1973M465Warszawa01:25:13
204810Lasocki Andrzej1972M466Warszawa01:25:15
2071500Wypich Marcin1970M467TIMBUD TEAM01:25:20
20827Post Marek1975M468Szczęsne01:25:23
2091455Subda Robert1971M469Wołomin01:25:24
2101977Borcuch Marcin1977M470Szczęsne01:25:24
214202Adamczuk Marcin1973M471PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:25:27
217304Chmiel Artur1975M472NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA01:25:36
219888Bernady Krzysztof1973M473Warszawa01:25:47
220712Gancarz Marcin1977M474Marki01:25:58
2221063Baj Mateusz1975M475Góra Kalwaria01:26:08
223465Kuflikowski Sebastian1976M476Bike Fun Legionowo01:26:12
2251023Świerczyński Dariusz1968M477Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team01:26:21
2271325Wiśniewski Arkadiusz1970M478Rowerowy Squad Marki01:26:27
2281321Smejda Jacek1975M479Warszawa01:26:30
229246Wolak Artur1970M480ALUMEX ALD MTB TEAM01:26:32
2301484Tyczyński Artur1977M481BOBAS Legionowo TEAM01:26:33
2311141Patelski Paweł1976M482Warszawa01:26:39
233395Grocholewicz Mariusz1974M483Łódź01:26:43
235577Lasek Marcin1974M484Legionowo01:26:48
2391118Bolek Remigiusz1975M485Nowa Iwiczna01:27:16
2501521Kuśmierz Zbigniew1970M486Erkado RT Kraśnik01:28:41
2542221Olszanka Arkadiusz1973M487Warszawa01:28:57
2582599Woźnica Radosław1973M488AkzoNobel01:29:17
259603Bałdyga Grzegorz1972M489Warszawa01:29:24
2631009Fila Robert1973M490Otwock01:29:48
26448Makowski Jacek1969M491STRABAG BIKE TEAM01:29:57
2712554Brzeziński Andrzej1977M492MARCELI SLR01:30:50
272676Szczepaniak Andrzej1974M493LeSz Go ! Rogów MASTERS01:30:51
2731968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M494Warszawa01:30:54
2761461Czerepiński Sebastian1977M495Jabłonna01:31:22
2771263Dobrzeniecki Marek1973M496Radzymin01:31:43
27985Kuczyński Dariusz1975M497Żyrardów01:31:43
2841228Moskal Arkadiusz1973M498Astmatycznie Grubasy01:32:13
285271Jastrzębski Paweł1971M499Warszawa01:32:15
2871316Paciorek Robert1974M4100Radzymin01:32:49
2883Busza Marcin1973M4101Kraft Automotive Team01:32:59
289857Alejandro QUIÑONES-GARCIA1973M4102Błonie01:33:01
2901784Biegaj Paweł1977M4103Warszawa01:33:08
2931227Malewicz Grzegorz1971M4104IGT MTB TEAM01:33:29
2971975Majewski Bartosz1975M4105WAWA BIKE TEAM01:33:44
303463Krzyślak Arkadiusz1972M4106WAWA BIKE TEAM01:34:24
3071104Kostrzewa Tomasz1976M4107Radzymin01:35:07
3092625Perschke Kacper1969M4108TEAM PKO BANK POLSKI01:35:23
310647Jarocki Leszek1977M4109Legionowo01:35:25
3111451Bożyczko Dawid1974M4110Warszawa01:35:30
312830Bober Rafał1974M4111Warszawa01:35:40
3141206Wypych Marcin1976M4112Pro Family Sport Team01:35:55
3152369Bylicki Maciej1977M4113Warszawa01:36:04
3162634Komorowski Robert1973M4114TEAM PKO BANK POLSKI01:36:09
3172012Skierkowski Rafał1971M4115Konstancin-Jeziorna01:36:12
318688Nieciecki Robert1972M4116DAMOVO BIKE TEAM01:36:32
3222905Zygmunt Ireneusz1977M4117Osowiec01:37:37
324204Ślusarczyk Maciej1968M4118PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:37:40
334870Wasiak Tadeusz1975M4119NASZ BIKE TEAM01:38:47
335307Orzechowski Paweł1977M4120Otwock01:39:03
3362404Zaręba Andrzej1975M4121Warszawa01:39:32
3371513Kulesza Michał1971M4122Warszawa01:39:39
338147Borzęcki Adam1972M4123crazybiker.pl01:39:39
339665Jedynak Jakub1973M4124LeSz Go ! Rogów MASTERS01:39:45
3401969Onyśk Włodzimierz1969M4125Kobyłka01:40:26
3411175Kesler Krzysztof1969M4126WAWA BIKE TEAM01:40:32
3452518Gruca Marcin1976M4127KAMYK Radzymin MTB TEAM01:40:54
3461137Młynarczyk Michał1973M4128Słupno01:41:17
3491468Rowicki Wiesław1969M4129Blizne Jaśnińskiego01:42:43
3501119Puczkowski Dariusz1970M4130Red InGo i Przyjaciele01:42:55
3571260Józwik Leszek1977M4131Marki01:45:14
3581000Szymerski Paweł1969M4132Żoletka dla Edka im. Stanisława Gawrycha01:46:03
3631493Siekaczyński Robert1976M4133Warszawa01:47:53
3681456Kawalec Krystian1975M4134Warszawa01:57:32
3771499Kulesza Marcin1976M4135Warszawa02:36:02
379125Kotliński Sławomir1972M4136roltman.pl02:48:09