7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Nadarzyn, 2018-05-13
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2018     Wyniki generalka 2018

Kategoria M3, Dystans MINI - 28.0 Km , Razem : 147

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
21647Arcipowski Maciej1982M31RETRO STORK TEAM00:57:27
3487Szczepański Mariusz1979M32Niewiadów Boro00:57:31
425Kwapisz Bartłomiej1981M33t-bike.pl Racing Team00:58:28
7491Rudziński Paweł1980M34Twister Team00:58:33
11607Stronias Paweł1981M35UCI Team Hurom00:59:53
141780Knapczyk Piotr1978M36NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:59:55
20874Parzych Konrad1980M37Warszawa01:00:30
221424Strzemieczny Tomasz1983M38Wysportowani Racing Team01:00:31
25700Krupa Emil1987M39PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:00:46
261655Mielewczyk Artur1981M310SANTIC POLSKA RACING TEAM01:01:14
282772Adamczyk Paweł1982M311Accelerating Poland Bike Team01:01:55
311186Bicki Artur1979M312Warszawa01:02:09
36424Falkowski Arkadiusz1982M313Skierniewice01:02:24
39599Wróbel Karol1986M314VIP TRANS TEAM01:02:25
432200Kisson Daniel1981M315MARCELI SLR01:02:55
442301Malicki Dominik1981M316Bike Concept01:02:57
471667Łusiak Piotr1985M317BRODEX PARTY PROFESSIONAL01:03:02
492333Zieliński Adam1978M318Zielonka01:03:09
52969Bylak Paweł1981M319Małopole01:03:23
53212Kozłowski Cezary1981M320PEK-MONT EKIPA MTB01:03:24
58155Staniewski Michał1978M321AirBike.pl01:03:42
591041Domański Rafał1985M322Domy Drewniane DOMPOL01:03:42
61704Dużyński Michał1980M323MCP Bike Team01:03:47
631426Demianiuk Mariusz1984M324AGR PODLASIE01:04:25
6489Olender Rafał1980M325TIMBUD TEAM01:04:26
652002Kalinowski Michał1980M326Bike Concept01:04:27
68153Ryciuk Tomasz1978M327AirBike.pl01:05:05
71376Chmielewski Patryk1986M328Warszawa01:05:37
72684Lalak Jacek1981M329DAMOVO BIKE TEAM01:05:43
73357Lamowski Marcin1986M330MCP Bike Team01:05:54
74753Antoniak Adam1978M331KK Catena Wyszków01:05:59
77679Stefańczyk Maciej1985M332Warszawa01:06:05
79755Ruba Zbigniew1983M333NRF HEPU RACING01:06:08
82629Klimiuk Tomasz1985M334Otwock01:06:10
87831Gołębiowski Rafał1985M335Piaseczno01:06:20
90211Jednorowski Michał1978M336JASIENICA TEAM01:06:30
92880Romanowski Kamil1981M337Wysportowani Racing Team01:06:31
94526Świder Andrzej1979M338Janusze Polskiego Kolarstwa01:06:36
97618Strąk Jarosław1982M339Warszawa01:06:42
99667Reszczyński Andrzej1983M340PEK-MONT EKIPA MTB01:06:57
102144Żebrowski Marcin1983M341Allianz Partners MTB01:07:04
1032035Turant Jarosław1982M342Warszawa01:07:04
104344Urbański Sebastian1978M343Otwock01:07:05
1082660Zdanowski Krzysztof1984M344Ząbki01:07:09
110453Kozioł Grzegorz1980M345Wadowice Górne01:07:10
1151779Leśniak Sebastian1978M346NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:07:16
118710Mroczkowski Tomasz1978M347Warszawa01:07:22
123993Węgliński Janusz1980M348Srebrna01:07:58
124722Kozłowski Piotr1980M349NRF HEPU RACING01:08:01
125948Stępel Wojciech1981M350Ciasteczkowy Potwór01:08:02
1271679Szymański Paweł1980M351Ciasteczkowy Potwór01:08:08
128609Golec Tomasz1979M352Warszawa01:08:09
129302Panufnik Rafał1980M353Warszawa01:08:11
1301087Chojnacki Artur1980M354-01:08:17
1332929Bator Marek1981M355Piaseczno01:08:18
134593Żarłok Kamil1983M356Warszawa01:08:19
136145Kubicki Patryk1986M357Allianz Partners MTB01:08:20
1432522Królik Maciej1978M358KAMYK Radzymin MTB TEAM01:08:48
1454Karwatowicz Karol1985M359Kraft Automotive Team01:09:03
146502Urbański Bartłomiej1980M360PWPW RACING TEAM01:09:07
150910Jaroń Michał1985M361Ride And Fun Polska01:09:23
1521931Szuchnik Sebastian1986M362Kąty01:09:26
153584Sawicki Grzegorz1980M363Fantsmagoria Racing01:09:27
158911Kruszewski Jacek1982M364Ride And Fun Polska01:09:45
1591013Laczkowski Grzegorz1981M365Bike Fun Legionowo01:09:46
164580Czyżewski Bogdan1985M366WARSZAWA01:09:57
1691656Poturnicki Maciej1986M367Warszawa01:10:08
172987Cegielski Adam1982M368ACPHOTO.PL01:10:12
176614Ząbczyński Michał1983M369Warszawa01:10:25
1812611Rok Robert1980M370TEAM PKO BANK POLSKI01:10:37
1831052Dałkiewicz Marcin1987M371Warszawa01:10:45
1841209Szafraniec Michał1982M372Piotrków Trybunalski01:10:52
1861536Windloch Marcin1985M373Ciasteczkowy Potwór01:10:55
1892104Janiszewski Michał1984M374Warszawa01:11:05
1901312Kukuła Marcin1982M375ZAP Sznajder Batterien SA01:11:05
191221Jończyk Michał1987M376Garwolin 01:11:09
1921657Sobolewski Michał1980M377OPYPY TEAM01:11:12
1941281Goduń Kamil1985M378Wertepowiec Łochów01:11:22
1961039Andrejczuk Paweł1984M379Fat & Furious01:11:22
1981401Krawczyk Michał1978M380Nadarzyn01:11:31
2021384Waś Michał1983M381Pruszków01:11:42
203668Reszczyński Paweł1985M382PEK-MONT EKIPA MTB01:11:43
2101313Karaś Tomasz1983M383Warszawa01:12:10
2121255Bobowski Robert1983M384Warszawa01:12:14
213447Gołębiewski Paweł1981M385AGR PŁOŃSK01:12:14
2181578Sadowy Robert1978M386ZPC Milanówek01:12:33
221527Cendrowski Jarosław1980M387Janusze Polskiego Kolarstwa01:12:39
224780Radzikowski Marcin1978M388Warszawa01:12:43
225940Walczyk Marcin1978M389Warszawa01:12:43
227813Sławiński Arkadiusz1983M390OMIDA Cyclo Team01:12:48
232589Cywiński Marcin1983M391TS MERAN OTWOCK01:13:27
2331051Grabowski Paweł1979M392Serock01:13:27
2351897Bedyk Mateusz1987M393Kiedyś Wygramy01:13:30
236610Mikołajczuk Łukasz1981M394Warszawa01:13:32
237727Wróblewski Wojciech1986M395Puławy01:13:32
2381581Baran Jakub1982M396Warszawa01:13:33
2461438Mroczek Hubert1979M397KK Catena Wyszków01:14:08
2491130Stanek Tomasz1980M398Józefosław01:14:21
250233Budzikowski Michał1980M399Pruszków01:14:26
2552000Krauze Tomasz1982M3100Warszawa01:14:33
2581621Zajączkowski Michał1979M3101Warszawa01:14:41
262457Podgórski Bartosz1987M3102Góra Kalwaria01:14:55
2642405Tomaszewski Marcin1982M3103Świdnik01:15:02
267456Kwiatkowski Rafał1985M3104Kraft Automotive Team01:15:12
2682600Gryboś Piotr1981M3105Brwinów01:15:25
26920Stępień Bartłomiej1979M3106Warszawa01:15:35
272897Paluch Maciej1986M3107KROSS STAFF TEAM01:15:38
274585Miszczak Sławomir1985M3108Polski Klub MTB01:15:50
278872Jałowiecki Piotr1982M3109Michałów Grabina01:16:06
279334Popis Maciej1978M3110Dąbrówka01:16:07
280234Golan Bolesław1979M3111Legionowo01:16:09
285935Wolny Piotr1982M3112e-point bike team01:16:34
2881652Deres Paweł1985M3113Konstancin-Jeziorna01:16:40
2921579Piotrowski Roman1983M3114Warszawa01:17:11
2951619Owczarczyk Michał1980M3115Red InGo MTB Team01:17:16
2961413Mierzwicki Krzysztof1979M3116AGR WELODROM01:17:17
2991109Tratkiewicz Łukasz1979M3117Absolute Bikes Team01:17:31
304825Strzelecki Jakub1987M3118Venezia MTB01:18:11
309554Jaroszek Rafał1984M3119Kraft Automotive Team01:18:24
3142089Wrotek Paweł1983M3120MGG Dobry Kurs Team01:18:57
3151617Miszczak Michał1985M3121Warszawa01:18:57
3171429Gręziak Michał1982M3122Wólka Leśna01:19:05
3181427Karol Kaczmarzyk1982M3123STREET RUN RADOM01:19:23
325562Adamiec Mariusz1981M3124Sulejówek01:20:04
3261425Zawiska Paweł1980M3125Raszyn01:20:15
3271459Piórkowski Dawid1982M3126Warszawa01:20:43
3311517Wróblewski Marcin1982M3127Warszawa01:21:32
3321900Ochman Arkadiusz1981M3128Warszawa01:21:40
333199Karłowicz Maciej1986M3129Warszawa01:21:55
335371Czajka Wojciech1979M3130Góraszka01:22:14
3391673Bońkowski Michał1986M3131Warszawa01:23:21
3441395Perkowski Emil1981M3132UKS KOLARZ NADARZYN01:24:16
3451684Krawczyk Jakub1985M3133Radom01:24:18
352553Dunikowski Piotr1987M3134Nowy Dwór Mazowiecki01:25:48
3531625Miernik Michał1979M3135Warszawa01:25:59
3552635Górak Dawid1979M3136TEAM PKO BANK POLSKI01:26:37
3582216Drewniak Michał1982M3137KPMG Bike Team01:28:33
3602618Walczak Maciej1985M3138TEAM PKO BANK POLSKI01:28:53
3611234Dzwonka Łukasz1981M3139Warszawa01:28:54
3622516Zalewski Marcin1978M3140KAMYK Radzymin MTB TEAM01:29:04
3631716Zygner Tomasz1984M3141Absolute Bikes Team01:29:24
3641666Smolarczyk Marcin1982M3142Kozienice01:29:30
3652630Pawlikowski Sebastian1984M3143TEAM PKO BANK POLSKI01:31:05
3701418Gontarek Daniel1984M3144KAMYK Radzymin MTB TEAM01:33:06
3712215Licznerski Łukasz1980M3145KPMG Bike Team01:33:22
3731676Długosz Artur1983M3146Warszawa01:34:03
380715Muranowicz Daniel1986M3147WAWA BIKE TEAM01:42:50