7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Długosiodło, 2018-06-02
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2018     Wyniki generalka 2018

Kategoria M3, Dystans MINI - 34.0 Km , Razem : 88

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
22900Sienkiewicz Artur1982M31WIELISZEW HERON TEAM01:11:19
10599Wróbel Karol1986M32VIP TRANS TEAM01:12:45
11596Ziółkowski Dariusz1980M33TIMBUD TEAM01:13:11
12607Stronias Paweł1981M34UCI Team Hurom01:13:24
172772Adamczyk Paweł1982M35Accelerating Poland Bike Team01:13:47
191467Kamiński Krystian1985M36Zabłudów Team01:13:47
20700Krupa Emil1987M37PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:13:48
24874Parzych Konrad1980M38Warszawa01:14:00
272515Mrowiński Adam1979M39KAMYK Radzymin MTB TEAM01:15:05
31424Falkowski Arkadiusz1982M310SkierVelo01:15:22
321041Domański Rafał1985M311Domy Drewniane DOMPOL01:15:47
3489Olender Rafał1980M312TIMBUD TEAM01:16:10
35343Grudny Bartłomiej1978M313Alltop Stag Team01:16:12
37696Nowosielski Paweł1982M314beko mountain bikers01:16:53
41212Kozłowski Cezary1981M315PEK-MONT EKIPA MTB01:17:04
42249Jasiński Grzegorz1985M316Bikeholic Team Ostrów Maz01:17:21
432333Zieliński Adam1978M317Zielonka01:17:23
45376Chmielewski Patryk1986M318Warszawa01:17:51
5128Wiktorzak Sebastian1979M319Warszawa01:18:47
53155Staniewski Michał1978M320AirBike.pl01:18:52
541065Drzewiecki Grzegorz1979M321LOYALTY POINT RACING TEAM01:19:22
561561Misiałkiewicz Piotr1982M322Głosków01:19:24
601735Kruszewski Andrzej1985M323Velmar Team01:19:40
61969Bylak Paweł1981M324Małopole01:19:45
67144Żebrowski Marcin1983M325Allianz Partners MTB01:20:36
68753Antoniak Adam1978M326KK Catena Wyszków01:20:36
70751Kaczmarczyk Marek1981M327KK Catena Wyszków01:20:47
73153Ryciuk Tomasz1978M328AirBike.pl01:21:29
77211Jednorowski Michał1978M329JASIENICA TEAM01:21:48
79548Cieloch Tomasz1980M330MCP Bike Team01:22:23
82763Wasiak Damian1982M331KK Catena Wyszków01:22:47
832035Turant Jarosław1982M332Warszawa01:23:03
85667Reszczyński Andrzej1983M333PEK-MONT EKIPA MTB01:23:13
92829Lech Paweł1978M334Warszawa01:23:37
99302Panufnik Rafał1980M335Warszawa01:23:50
100584Sawicki Grzegorz1980M336Fantsmagoria Racing01:23:55
101831Gołębiowski Rafał1985M337Piaseczno01:24:00
102782Borkowski Marcin1983M338Legionowo01:24:07
1061226Gamaradzki Marek1982M339Czarna Białostocka01:24:24
108506Karwowski Jakub1984M340DSV01:24:32
110593Żarłok Kamil1983M341Warszawa01:24:36
117911Kruszewski Jacek1982M342Ride And Fun Polska01:25:25
1192335Stempień Marek1978M343Marco Polo01:25:27
120614Ząbczyński Michał1983M344Warszawa01:25:31
121207Augustyniak Dariusz1979M345PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:25:32
123580Czyżewski Bogdan1985M346WARSZAWA01:25:45
124929Markowski Przemysław1981M347Stara Iwiczna01:25:45
1251332Sikora Paweł1982M348Bikeholic Team Ostrów Maz01:25:53
130910Jaroń Michał1985M349Ride And Fun Polska01:26:31
131685Kamiński Rafał1979M350DAMOVO BIKE TEAM01:26:51
132145Kubicki Patryk1986M351Allianz Partners MTB01:26:59
1361931Szuchnik Sebastian1986M352Kąty01:27:43
138199Karłowicz Maciej1986M353Warszawa01:27:56
141589Cywiński Marcin1983M354TS MERAN OTWOCK01:28:02
1481013Laczkowski Grzegorz1981M355Bike Fun Legionowo01:28:56
154452Szulim Paweł1982M356Venezia MTB01:29:58
1611589Wachocki Bartosz1983M357Warszawa01:30:46
162813Sławiński Arkadiusz1983M358OMIDA Cyclo Team01:30:58
1632405Tomaszewski Marcin1982M358Świdnik01:31:16
1641737Drozdowski Radosław1978M359Userx Informatyka01:31:21
1691255Bobowski Robert1983M360Warszawa01:31:44
171585Miszczak Sławomir1985M361Polski Klub MTB01:32:11
172897Paluch Maciej1986M362KROSS STAFF TEAM01:32:23
174209Bartosiak-Semków Paweł1979M363PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:32:48
1762522Królik Maciej1978M364KAMYK Radzymin MTB TEAM01:33:12
1781438Mroczek Hubert1979M365KK Catena Wyszków01:33:23
180334Popis Maciej1978M366Dąbrówka01:33:50
181233Budzikowski Michał1980M367Pruszków01:33:50
187825Strzelecki Jakub1987M368Venezia MTB01:34:58
189457Podgórski Bartosz1987M369Góra Kalwaria01:36:01
190262Krzemiński Daniel1981M370Rowerowa Team01:36:13
1921514Jędrasik Łukasz1985M371Radzymin01:36:37
1931786Zajączkowski Rafał1987M372Łomianki Dolne01:36:52
1951319Cygański Paweł1983M373Marki01:37:39
1981394Koziorowski Adam1979M374STRABAG BIKE TEAM01:38:08
2021108Stanisławski Filip1979M375SGK01:40:38
2031744Grzyb Maciej1981M376Kobyłka01:41:04
2041395Perkowski Emil1981M377UKS KOLARZ NADARZYN01:41:32
2051517Wróblewski Marcin1982M378Warszawa01:41:38
206743Ozimkiewicz Łukasz1985M379Radzymin01:43:05
2111340Iwański Grzegorz1982M380Długosiodło01:45:16
214553Dunikowski Piotr1987M381Nowy Dwór Mazowiecki01:46:00
2161736Olesiejuk Paweł1986M382Warszawa01:46:23
2191752Peciak Paweł1978M383KK Catena Wyszków01:49:58
221816Guziak Marcin1984M384Warszawa
01:51:25
223504Kościk Łukasz1981M385Marki
01:52:29
2252630Pawlikowski Sebastian1984M386TEAM PKO BANK POLSKI
01:52:59
2341758Bula Jacek1984M387Małkinia Górna
02:27:56