7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Długosiodło, 2018-06-02
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2018     Wyniki generalka 2018

Kategoria M4, Dystans MINI - 34.0 Km , Razem : 69

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
3891Szturnoga Sylwester1970M41Niewiadów Boro01:11:19
733Gregorowicz Marek1977M42GO SPORT AK SPED TEAM01:11:24
81224Bojarczak Michał1974M43AGR PODLASIE01:11:45
1573Peciakowski Robert1973M44PEK-MONT EKIPA MTB01:13:45
1837Kamiński Radosław1977M45T4B Bike Team01:13:47
23313Czachor Piotr1974M46ISOVER MTB TEAM LUBLIN01:13:55
26160Struzik Bartosz1977M47Bike Concept01:14:46
28382Kowalski Ireneusz1970M48SuperDrob Bike Team01:15:06
332524Surdyk Maciej1977M49KAMYK Radzymin MTB TEAM01:16:05
46105Parzych Mariusz1970M410WAWA BIKE TEAM01:17:51
4868Świderski Tadeusz1968M411TIMBUD TEAM01:18:26
49730Czarnecki Adam1974M412PZU SPORT TEAM01:18:43
552734Dużyński Sebastian1975M413MCP Bike Team01:19:23
62244Gierulski Daniel1975M414TwójTrenerSportowy/Rame na Ramię Cyclocross01:20:02
65111Zakrzewski Andrzej1976M415LOTTO01:20:12
71545Kallas Arkadiusz1976M416Warszawa01:21:15
7294Błaszczak Dariusz1974M417Bike Fun Legionowo01:21:24
76566Jazgara Robert1975M418Warszawa01:21:48
81396Żołędowski Jacek1976M419NASZ BIKE TEAM01:22:33
84967Sosnowski Artur1974M420Granica01:23:12
881124Hunkiewicz Wojciech1972M421MCP Bike Team01:23:16
89340Dobosz Seweryn1976M422WAWA BIKE TEAM01:23:30
901974Luchowski Jarosław1974M423STRABAG BIKE TEAM01:23:34
9448Makowski Jacek1969M424STRABAG BIKE TEAM01:23:38
95927Tomaszewski Bogdan1974M425TIMBUD TEAM01:23:38
961457Parol Artur1975M426Warszawa01:23:38
97818Jatczak Szymon1976M427Warszawa01:23:42
98803Janicki Sławomir1971M428Zerwani z łańcucha01:23:46
104931Trzciński Marcin1977M429Piaseczno01:24:13
105164Paluszyński Andrzej1975M430Józefów01:24:23
107201Panasiuk Tomasz1972M431PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:24:25
1122433Barnaś Paweł1975M432Bike Concept01:24:40
113762Knap Piotr1977M433KK Catena Wyszków01:25:07
1161155Sztylka Rafał1974M434IGT MTB TEAM01:25:24
133133Skoczylas Grzegorz1977M435Nowy Dwór Mazowiecki01:27:06
1391054Jóźwik Daniel1976M436Warszawa01:27:58
14085Kuczyński Dariusz1975M437Żyrardów01:28:00
142395Grocholewicz Mariusz1974M438Łódź01:28:06
1431743Rajczyk Radosław1974M439Patnet Team01:28:17
1461325Wiśniewski Arkadiusz1970M440Marki01:28:38
1491063Baj Mateusz1975M441Góra Kalwaria01:29:02
150712Gancarz Marcin1977M442Marki01:29:04
1511784Biegaj Paweł1977M443Warszawa01:29:12
155484Rusin Bartosz1973M444Jabłonna01:30:11
1561265Godlewski Adam1972M445Rowerowa Team01:30:17
15796Sokolnicki Andrzej1969M446DAMOVO BIKE TEAM01:30:17
1582223Szulc Rafał1976M447Polonia Warszawa MTB01:30:42
159215Kajak Dariusz1977M448WAWA BIKE TEAM01:30:42
1621118Bolek Remigiusz1975M449Nowa Iwiczna01:31:10
1661977Borcuch Marcin1977M450Szczęsne01:31:33
168830Bober Rafał1974M451Warszawa01:31:36
1731968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M452Warszawa01:32:27
1751014Randak Robert1976M453Warszawa01:32:55
1771177Klimkiewicz Piotr1976M454MCP Bike Team01:33:17
1791739Płochocki Krzysztof1969M455Sulejówek01:33:49
182990Turczyński Grzegorz1974M456Janówek Pierwszy01:34:02
1831955Kępa Marcin1977M457Patnet Team01:34:23
1851563Marczak Albert1977M458Warszawa01:34:31
1941975Majewski Bartosz1975M459WAWA BIKE TEAM01:37:15
196304Chmiel Artur1975M460NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA01:37:53
2001353Nowak Filip1974M461Warszawa01:38:47
2011407Błaszczyk Sławomir1977M462Nowa Wola01:39:40
2081000Szymerski Paweł1969M463Żoletka dla Edka im. Stanisława Gawrycha01:43:18
2092518Gruca Marcin1976M464KAMYK Radzymin MTB TEAM01:43:41
2101217Boruszewski Maciej1973M465Warszawa01:44:51
215823Kulikowski Piotr1977M466Janów01:46:05
2171215Raszewski Robert1975M467Warszawa
01:48:26
218204Ślusarczyk Maciej1968M468PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:48:35
2301747Wieczorek Piotr1977M469Bikeholic Team Ostrów Maz
02:07:08