7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Marki (Zimowy PBM), 2019-03-17
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M3, Dystans MAX - 32.0 Km , Razem : 53

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1521Gierczak Przemysław1982M31Hurom Sławno Accent
01:08:55
2564Piasecki Patryk1986M32PIASECKI CONCEPT
01:08:56
3191Góralewski Łukasz1983M33KK Catena Wyszków
01:08:59
4472Arcipowski Maciej1982M34RETRO STORK TEAM
01:10:37
5442Giziński Łukasz1982M35Absolute Bikes Team
01:10:38
715Zakrzewski Jerzy1984M36IM Logistic Rafbike Cycling Team
01:12:14
8517Kudlak Marcin1979M37MCP Bike Team
01:13:01
9559Szczepański Mariusz1979M38Niewiadów Boro
01:13:05
10116Białek Patryk1988M39KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:13:07
11444Sienkiewicz Artur1982M310WIELISZEW HERON TEAM
01:13:08
1288Skalski Kacper1982M311Świat Rowerów Team
01:13:46
17458Bożeń Jarosław1984M312MGG Dobry Kurs Team
01:14:44
19296Marcinkiewicz Grzegorz1986M313NASZ BIKE TEAM
01:14:53
23448Witeska Jacek1984M314WIELISZEW HERON TEAM
01:16:10
2536Kamiński Krystian1985M315Zabłudów Team
01:16:51
2611Kulesza Łukasz1981M316RETRO STORK TEAM
01:16:54
30530Parys Robert1982M317KK Catena Wyszków
01:17:13
3110Zygner Tomasz1984M318Absolute Bikes Team
01:17:23
32518Dąbkowski Wojciech1988M319LOAD-LOK SYSTEMY MOCOWANIA ŁADUNKÓW
01:17:25
33304Chmielewski Patryk1986M320Warszawa
01:17:28
37515Sienkiewicz Sebastian1980M321WIELISZEW HERON TEAM
01:17:53
42380Grządka Przemysław1979M322PZU SPORT TEAM
01:19:05
44446Pietrak Marcin1986M323KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:19:38
46172Drzewiecki Grzegorz1979M324LOYALTY POINT RACING TEAM
01:19:46
49119Mrowiński Adam1979M325KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:20:41
51291Perczyński Radek1979M326MYBIKE.PL
01:20:52
52264Kisson Daniel1981M327MARCELI TEAM
01:21:00
53180Kozysa Wojciech1980M328Warszawa
01:21:27
59573Murdzia Tomasz1987M329LOYALTY POINT RACING TEAM
01:22:51
61332Górnicki Michał1985M330Bike Fun Legionowo
01:23:13
6260Wójtowicz Wojciech1988M331KS ENERGIA KOZIENICE
01:23:36
68341Strąk Jarosław1982M332NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
01:25:15
69268Prus Marcin1983M333AirBike.pl
01:26:05
70209Żebrowski Marcin1983M334MONDIAL ASSISTANCE MTB
01:26:18
75230Kwiatkowski Rafał1985M335Kraft Automotive Team
01:27:07
80416Zgorzałek Daniel1982M336Warszawa
01:27:57
8125Giergoń Łukasz1983M337Łomianki
01:27:59
839Ptaszyński Bartosz1980M338DAMOVO BIKE TEAM
01:28:33
84503Gajewski Karol1982M339Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
01:28:51
88532Wolny Wojciech1981M340XBOX BIKE TEAM01:30:13
89572Trojanek Łukasz1985M341MCP Bike Team01:30:16
90391Giera Marcin1983M342Cegielnia
01:30:23
97313Zwierko Łukasz1982M343DAMOVO BIKE TEAM01:32:19
99247Kornatowski Mateusz1988M344AGR PŁOŃSK01:33:01
100545Tomaszewski Piotr1983M345Zabłudów Team01:33:57
102348Nowak Kamil1984M346Kielce01:34:25
10944Marcinkiewicz Sebastian1979M347Świat Rowerów Team01:36:52
113294Dziubiński Przemysław1983M348RADZIO ROWERY01:37:25
114270Graczyk Kamil1979M349MARCELI TEAM01:38:02
115432Paprota Przemysław1979M350AGR PŁOŃSK01:39:05
122542Lipniacki Marek1982M351Kolechowice Folwark01:40:47
140471Kocki Łukasz1981M352Lublin01:45:23
146157Niemyjski Jarosław1983M353Bike Fun Legionowo01:56:29