7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Legionowo, 2019-03-31
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M3, Dystans MINI - 34.0 Km , Razem : 192

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
2742Baranek Paweł1986M31IPA BIKE TEAM
01:13:21
3119Skalski Kacper1982M32Świat Rowerów Team
01:13:42
4356Baranowski Przemysław1981M33Ramę na Ramię
01:13:50
6546Szczepański Mariusz1979M34Niewiadów Boro
01:14:26
8775Rojek Kamil1988M35KK Catena Wyszków
01:14:32
9695Cichocki Rafał1987M36CRMS AUTO CZĘŚCI
01:14:32
10700Krupa Emil1987M37PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:14:34
11572Chmielewski Patryk1986M38Warszawa
01:15:56
12524Kowalski Paweł1988M39sklepbicykl.pl - perfectsource
01:16:11
13602Wojtkowski Adam1985M310KK Catena Wyszków
01:16:27
14458Strzemieczny Tomasz1983M311Płocki Klub Kolarski
01:16:34
171074Tenderenda Jan1980M312DEUTSCHE BANK POLSKA
01:16:35
18739Giez Wojciech1983M313BOKSERSKA AUTOSERWIS
01:17:29
23922Mrowiński Adam1979M314KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:17:40
25157Kamiński Krystian1985M315Zabłudów Team
01:18:07
29463Podleś Marcin1985M316IM Logistic Rafbike Cycling Team
01:18:58
321083Ziółkowski Dariusz1980M317TIMBUD TEAM
01:19:36
38324Dziuk Adam1980M318Koziegłówki
01:20:43
39163Januszewski Rafał1988M319KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:20:48
41784Parzych Konrad1980M320Warszawa
01:21:29
44670Rybak Artur1979M321GERAPPA
01:21:48
451049Wójtowicz Wojciech1988M322ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:22:00
48212Kozłowski Cezary1981M323PEK-MONT EKIPA MTB
01:22:37
491979Drzewiecki Grzegorz1979M324LOYALTY POINT RACING TEAM
01:22:38
50697Kozłowski Jan1987M325CRMS AUTO CZĘŚCI
01:23:14
52556Domański Rafał1985M326Domy Drewniane DOMPOL
01:23:23
53675Kwiatkowski Krzysztof1982M327BEAT BIKE
01:23:24
55236Leśniewski Paweł1979M328LeSz Go ! Rogów MASTERS
01:23:26
561117Ruciński Michał1981M329MCP Bike Team
01:23:43
57475Chojnacki Artur1980M330-
01:23:44
59620Różycki Jacek1984M331ROZYCKY TEAM
01:23:50
6038Charucki Rafał1988M332Bikeholic Team Ostrów Maz
01:23:52
61275Adamiak Mateusz1987M333Bike Fun Legionowo
01:23:52
68542Bicki Artur1979M334Warszawa
01:24:31
71382Świderski Wojciech1979M335Stanwex II TEAM
01:24:52
76192Grabowski Paweł1979M336MCP Bike Team
01:26:04
801044Żebrowski Marcin1983M337Allianz Partners MTB
01:26:34
81645Schmidt Piotr1983M338XBOX BIKE TEAM
01:27:00
82787Siwiński Łukasz1980M339Polski Klub MTB
01:27:04
85123Kwiatkowski Rafał1985M340Kraft Automotive Team
01:27:11
86297Lalak Jacek1981M341DAMOVO BIKE TEAM
01:27:12
87491Demiańczuk Tomasz1982M342Z-Hotel
01:27:23
89408Nowotka Michał1980M343MYBIKE.PL
01:27:38
91400Zgorzałek Daniel1982M344POLSTAR DOORS TEAM
01:27:48
92659Wierzbicki Maciej1985M345ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:27:48
95609Golec Tomasz1979M346ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:28:03
98765Gębara Rafał1985M347Decathlon Team
01:28:23
101506Karwowski Jakub1984M348DSV
01:28:40
1022112Kalinowski Michał1980M349Bike Concept
01:28:47
10331Podgórski Konrad1985M350Góra Kalwaria
01:28:52
104272Szymański Hubert1979M351Kiełpin
01:28:58
106921Dorsz Jacek1980M352KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:29:20
1072035Turant Jarosław1982M353Warszawa
01:29:29
108213Piotrowicz Kamil1985M354T4B Team
01:29:30
110768Romanowski Kamil1981M355Wysportowani Racing Team
01:29:31
111997Bańka Piotr1981M356MCP Bike Team
01:29:38
1121037Jankowski Łukasz1980M357Starowa Góra
01:29:50
1131600Tułowiecki Grzegorz1985M358AEGON CYCLING TEAM
01:29:52
120174Behnke Przemysław1982M359Płocki Klub Kolarski
01:30:37
12114Smoleń Paweł1987M360Warszawa
01:30:39
12459Kolibowski Krzysztof1988M361Łomianki
01:30:45
1251939Świder Andrzej1979M362Janusze Polskiego Kolarstwa
01:30:54
127610Mikołajczuk Łukasz1981M363ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:31:02
1291087Jóźwiak Przemysław1983M364WOLNI TEAM
01:31:04
132219Kraśniewski Piotr1984M365T4B Team
01:31:09
134585Miszczak Sławomir1985M366Polski Klub MTB
01:31:30
135842Szenk Krzysztof1982M367Warszawa
01:31:33
13846Wyrzykowski Marcin1981M368Polonia Warszawa MTB
01:31:38
139576Strąk Jarosław1982M369NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
01:31:40
1481550Olender Rafał1980M370TIMBUD TEAM
01:32:17
153404Starko Piotr1979M371Warszawa
01:32:26
1551701Halicki Piotr1983M372Białystok
01:32:35
1561305Andrejczuk Paweł1984M373Warszawa
01:32:35
16088Kornatowski Mateusz1988M374AGR PŁOŃSK
01:32:46
164720Grzela Piotr1987M375Warszawa
01:32:54
166671Szczepański Tomasz1980M376IBOX Mała Liga Cycling Team
01:33:10
167424Seifert Paweł1983M377Płocki Klub Kolarski
01:33:17
168368Mazurkiewicz Karol1981M378WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
01:33:20
1711042Lipiński Artur1979M379Elgiszewo
01:33:27
172843Słodziński Artur1986M380Warszawa
01:33:29
173158Sawicki Grzegorz1980M381Fantsmagoria Racing
01:33:37
1771026Buczel Mateusz1984M382HPE ESKOM
01:33:43
1831010Laczkowski Grzegorz1981M383Bike Fun Legionowo
01:34:05
185729Smolik Paweł1983M384Płock
01:34:12
1961835Kurek Jarosław1979M385Kozienice
01:34:33
198452Szulim Paweł1982M386Venezia MTB
01:34:34
200439Szymański Bartosz1981M387Warszawa
01:34:39
202783Stępel Wojciech1981M388Ciasteczkowy Potwór
01:34:47
2051358Rutkowski Krzysztof1979M389BEPS RACING TEAM
01:34:58
206473Urbański Bartłomiej1980M390PWPW RACING TEAM
01:35:04
2122607Kostrzewa Jakub1986M391TEAM PKO BANK POLSKI
01:35:25
213614Ząbczyński Michał1983M392Warszawa
01:35:26
2141945Cendrowski Jarosław1980M393Janusze Polskiego Kolarstwa
01:35:32
215849Sawicki Piotr1983M394Warszawa
01:35:40
216243Szczypek Łukasz1981M395PZU SPORT TEAM
01:35:43
21722Budzikowski Michał1980M396Pruszków
01:35:50
223846Zajączkowski Michał1979M397Warszawa
01:36:09
226568Perkowski Emil1981M398UKS KOLARZ NADARZYN
01:36:17
227580Czyżewski Bogdan1985M399MARCELI TEAM
01:36:18
228436Królewski Karol1982M3100Józefów
01:36:18
230600Łagowski Jacek1980M3101INTERCARS SONIC BIKE TEAM
01:36:27
232209Bartosiak-Semków Paweł1979M3102PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:36:34
2331308Wołosz Wojciech1980M3103KK24h
01:36:35
2342227Kocki Łukasz1981M3104Lublin
01:36:36
236146Pyłko Grzegorz1982M3105KROSS STAFF TEAM
01:36:41
238296Kamiński Rafał1979M3106DAMOVO BIKE TEAM
01:36:49
241727Wróblewski Wojciech1986M3107ATOLBIKE.PL
01:37:14
250663Grabowski Rafał1983M3108ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:37:56
252308Podgórski Bartosz1987M3109Góra Kalwaria
01:38:00
253724Bramowicz Rafał1983M3110Warszawa
01:38:01
2541055Wróblewski Marcin1982M3111Warszawa
01:38:21
256378Kwiatkowski Mateusz1985M3112KK Catena Wyszków
01:38:25
258445Suproń Kamil1982M3113Warszawa
01:38:30
259221Sprusiński Jakub1982M3114T4B Team
01:38:33
2602121Kordowski Dariusz1985M3115WIELISZEW HERON TEAM
01:38:33
262471Kaczyński Michał1984M3116Mrągowo
01:38:41
2642050Maksimczuk Tomasz1983M3117MCP Bike Team
01:38:46
271207Augustyniak Dariusz1979M3118PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:39:14
277423Sobczyk Bartłomiej1979M3119POLA-K
01:39:30
2861931Szuchnik Sebastian1986M3120TS MERAN OTWOCK
01:39:54
291500Wilczyński Paweł1983M3121Nowy Dwór Mazowiecki
01:40:07
2931077Urbański Artur1981M3122Warszawa
01:40:14
296886Nowak Seweryn1986M3123MCP Bike Team
01:40:26
2981982Karpiński Norbert1982M3124Bike Fun Legionowo
01:40:26
2992015Zając Piotr1983M3125Educational Testing Service (ETS) Global
01:40:27
30260Jankowski Kamil1984M3126Nasielsk Baszta Team
01:40:57
313615Nożewski Adam1983M3127IGT MTB TEAM
01:41:34
319401Szulim Piotr1980M3128POLSTAR DOORS TEAM
01:41:39
322683Kamiński Tomasz1982M3129Bike Fun Legionowo
01:41:44
323844Nalepa Szymon1983M3130IM-POSSIBLE TEAM
01:41:45
3272000Krauze Tomasz1982M3131Warszawa
01:42:36
3301005Kubicki Patryk1986M3132Allianz Partners MTB
01:42:44
332416Podwysocki Łukasz1983M3133Ciasteczkowy Potwór
01:43:00
337745Grzyb Maciej1981M3134Kobyłka
01:43:19
339715Majkowski Bartosz1983M3135Warszawa
01:43:26
340169Małysz Michał1980M3136BIKE SALON TEAM
01:43:28
341637Mazurek Grzegorz1981M3137Warszawa
01:43:41
342322Dulz Marcin1980M3138Legionowo
01:43:44
343736Płaciszewski Michał1981M3139Legionowo
01:43:49
3451432Grudziąż Rafał1981M3140RIDE43team
01:43:57
3461078Michałowski Artur1983M3141PRUSZKÓW
01:43:59
3482608Pawlikowski Sebastian1984M3142TEAM PKO BANK POLSKI
01:44:07
3491034Konieczny Adam 1986M3143Płocki Klub Kolarski
01:44:13
3511073Polisiakiewicz Paweł1981M3144Pruszków
01:44:25
352451Strzelecki Jakub1987M3145Venezia MTB
01:44:38
3531565Król Paweł1983M3146ROZTOCZE CYCLING TEAM
01:44:38
3552420Tywonek Paweł1983M3147Warszawa
01:44:42
357104Majewski Krzysztof1979M3148Pęcice Małe
01:45:01
358358Kliś Jakub1985M3149Józefów
01:45:04
359402Świętoniowski Tomasz1987M3150POLSTAR DOORS TEAM
01:45:09
3672618Stempniak Sebastian1985M3151TEAM PKO BANK POLSKI
01:45:49
3681022Bartczak Łukasz1984M3152Pęcice Małe
01:45:49
372813Sławiński Arkadiusz1983M3153OMIDA Cyclo Team
01:46:06
3731401Jędrzejczuk Tomasz1979M3154Warszawa
01:46:12
378617Pytlik Łukasz1985M3155MCP Bike Team
01:46:24
384392Wolny Piotr1982M3156e-point bike team
01:47:09
385688Niemyjski Jarosław1983M3157Bike Fun Legionowo
01:47:15
386563Wiereska Tomasz1985M3158slowfoot.pl
01:47:18
397516Cywiński Marcin1983M3159TS MERAN OTWOCK
01:47:53
39869Gołoś Marcin1979M3160Pruszków
01:47:54
401798Cieślik Michał1987M3161Wolskie
01:48:16
405474Dąbroś Łukasz1980M3162DEUTSCHE BANK POLSKA
01:48:37
408313Kowalski Bartłomiej1981M3163Kampinos
01:48:52
4091032Kacperski Przemysław1985M3164Płocki Klub Kolarski
01:48:54
414686Szczepański Marcin1980M3165DAX Rowery Legionowo
01:49:58
4241650Witkowski Marcin1980M3166Warszawa
01:51:35
4271901Stanisławski Filip1979M3167MCP Bike Team
01:51:42
430456Golan Bolesław1979M3168Legionowo
01:51:50
4391079Szymański Rafał1981M3169Teresin
01:53:40
441165Pasiewicz Jacek1986M3170PINCET PLUS
01:53:48
44661Kania Sebastian1980M3171DRUŻYNA TVN
01:54:53
4492622Walczak Maciej1985M3172TEAM PKO BANK POLSKI
01:55:29
450564Gągalski Łukasz1982M3173Bike Fun Legionowo
01:55:31
4512150Walczak Paweł1988M3174Zerwani z łańcucha
01:55:40
453718Oleksiak Marcin1981M3175DSV
01:56:10
458762Chrobak Rafał1983M3176Legionowo
01:56:59
46079Petryczko Igor1979M3177T4B Team
01:57:30
4641095Żołądek Piotr1983M3178Mińsk Mazowiecki
01:58:02
465712Wysocki Bartłomiej1988M3179Technicolor FSSC
01:58:04
4671201Kozicki Rafał1985M3180Instal Projekt
01:58:14
47481Miernik Michał1979M3181Warszawa
01:59:21
475834Kościk Łukasz1981M3182MCP Bike Team
01:59:24
480743Ozimkiewicz Łukasz1985M3183Radzymin
02:00:36
4821139Walenciak Paweł1980M3184Warszawa
02:00:51
484592Osik Łukasz1983M3185Wyszków
02:00:54
4911900Ochman Arkadiusz1981M3186Warszawa
02:02:46
500381Gołowicz Maciej1983M3187Stanwex II TEAM
02:06:57
50157Tosiek Wojciech1982M3188LOTTO
02:07:27
510195Laskowski Tomasz1986M3189TEAM PKO BANK POLSKI
02:12:51
5121922Sawicki Adam1986M3190HUSARIA LC Elektronik
02:17:20
516413Majchrzak Tomasz1986M3191MAJCHRZAKOWY KLUB SPORTOWY
02:22:23
5231808Skotnicki Bartosz1981M3192LIRENE BIKE TEAM
02:33:40