7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Nowy Dwór Mazowiecki, 2019-04-14
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M3, Dystans MINI - 26.0 Km , Razem : 141

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1356Baranowski Przemysław1981M31Ramę na Ramię
00:51:22
2700Krupa Emil1987M32PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
00:51:23
3546Szczepański Mariusz1979M33Niewiadów Boro
00:51:28
4108Rządca Jacek1983M34Świat Rowerów Team
00:51:35
6695Cichocki Rafał1987M35CRMS AUTO CZĘŚCI
00:51:47
7775Rojek Kamil1988M36KK Catena Wyszków
00:51:50
9572Chmielewski Patryk1986M37Warszawa
00:52:31
10643Adamczyk Paweł1982M38Accelerating Poland Bike Team
00:52:34
15922Mrowiński Adam1979M39KAMYK Radzymin MTB TEAM
00:53:21
171317Marcinkiewicz Grzegorz1986M310NASZ BIKE TEAM
00:53:26
291054Trujnara Jarosław1980M311ISOVER MTB TEAM LUBLIN
00:56:13
301343Pawelec Filip1981M312Grafika i Ilustracja
00:56:14
33697Kozłowski Jan1987M313CRMS AUTO CZĘŚCI
00:56:18
351979Drzewiecki Grzegorz1979M314LOYALTY POINT RACING TEAM
00:56:34
36235Korzeb Michał1982M315DAMOVO BIKE TEAM
00:56:34
37475Chojnacki Artur1980M316-
00:56:43
38675Kwiatkowski Krzysztof1982M317BEAT BIKE
00:56:59
3971Rocki Mariusz1981M318BOKSERSKA AUTOSERWIS
00:57:03
451417Dużyński Michał1980M319MCP Bike Team
00:57:48
46765Gębara Rafał1985M320Decathlon Team
00:57:52
471400Mazur Mikołaj1986M321WIELISZEW HERON TEAM
00:57:57
48787Siwiński Łukasz1980M322Polski Klub MTB
00:58:16
52534Bylak Paweł1981M323Małopole
00:58:30
53659Wierzbicki Maciej1985M324ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
00:58:38
545Kołodziej Łukasz1987M325Brzesko
00:58:40
551410Laskowski Paweł1985M326KK CYKLON WARSZAWA
00:58:42
57506Karwowski Jakub1984M327DSV
00:58:56
64609Golec Tomasz1979M328ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
00:59:20
66823Seifert Paweł1983M329Płocki Klub Kolarski
00:59:36
67272Szymański Hubert1979M330Kiełpin
00:59:44
681131Walęcki Michał1985M331Ząbki
00:59:56
6914Smoleń Paweł1987M332Warszawa
00:59:58
70404Starko Piotr1979M333Warszawa
00:59:58
71500Wilczyński Paweł1983M334Nowy Dwór Mazowiecki
01:00:10
741087Jóźwiak Przemysław1983M335WOLNI TEAM
01:00:21
752035Turant Jarosław1982M336Warszawa
01:00:22
762900Lipka Rafał1981M337WIELISZEW HERON TEAM
01:00:22
80556Domański Rafał1985M338Domy Drewniane DOMPOL
01:00:36
82256Kamiński Wojciech1984M339Warszawa
01:00:40
84921Dorsz Jacek1980M340KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:00:48
871701Halicki Piotr1983M341Białystok
01:01:07
88604Mroczek Hubert1979M342KK Catena Wyszków
01:01:08
90768Romanowski Kamil1981M343Wysportowani Racing Team
01:01:12
91690Trojanek Łukasz1985M344MCP Bike Team
01:01:12
92400Zgorzałek Daniel1982M345POLSTAR DOORS TEAM
01:01:16
95174Behnke Przemysław1982M346Płocki Klub Kolarski
01:01:21
971418Cieloch Tomasz1980M347MCP Bike Team
01:01:26
100192Grabowski Paweł1979M348MCP Bike Team
01:01:35
105783Stępel Wojciech1981M349Ciasteczkowy Potwór
01:01:51
1071141Goluch Marcin1981M350Kraft Automotive Team
01:01:52
108999Rządkowski Wojciech1979M351Warszawa
01:01:54
109439Szymański Bartosz1981M352Warszawa
01:02:03
11188Kornatowski Mateusz1988M353AGR PŁOŃSK
01:02:16
1131939Świder Andrzej1979M354Janusze Polskiego Kolarstwa
01:02:22
1151368Żak Tomasz1984M355Łódź
01:02:29
116436Królewski Karol1982M356Józefów
01:02:34
119663Grabowski Rafał1983M357ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:02:46
1201010Laczkowski Grzegorz1981M358Bike Fun Legionowo
01:02:47
1291077Urbański Artur1981M359Warszawa
01:03:07
1311128Rychter Maciej1980M360SZALONE IMADŁO
01:03:13
133306Przybylski Piotr1981M361BIKE SALON TEAM
01:03:26
138158Sawicki Grzegorz1980M362Fantsmagoria Racing
01:03:46
1392607Kostrzewa Jakub1986M363TEAM PKO BANK POLSKI
01:03:52
143610Mikołajczuk Łukasz1981M364ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:04:06
1441005Kubicki Patryk1986M365Allianz Partners MTB
01:04:09
147580Czyżewski Bogdan1985M366MARCELI TEAM
01:04:18
1571945Cendrowski Jarosław1980M367Janusze Polskiego Kolarstwa
01:05:06
158849Sawicki Piotr1983M368Warszawa
01:05:09
161614Ząbczyński Michał1983M369Warszawa
01:05:13
1661835Kurek Jarosław1979M370Kozienice
01:05:21
1701318Grzyb Maciej1981M371Kobyłka
01:05:36
1711044Żebrowski Marcin1983M372Allianz Partners MTB
01:05:39
1732000Krauze Tomasz1982M373Warszawa
01:05:40
175600Łagowski Jacek1980M374INTERCARS SONIC BIKE TEAM
01:05:47
182392Wolny Piotr1982M375e-point bike team
01:06:01
1861078Michałowski Artur1983M376PRUSZKÓW
01:06:07
1872015Zając Piotr1983M377Educational Testing Service (ETS) Global
01:06:08
189846Zajączkowski Michał1979M378Warszawa
01:06:11
192296Kamiński Rafał1979M379DAMOVO BIKE TEAM
01:06:15
199416Podwysocki Łukasz1983M380Ciasteczkowy Potwór
01:06:47
201308Podgórski Bartosz1987M381Góra Kalwaria
01:06:50
2041931Szuchnik Sebastian1986M382TS MERAN OTWOCK
01:06:57
212207Augustyniak Dariusz1979M383PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:07:42
2161982Karpiński Norbert1982M384Bike Fun Legionowo
01:07:48
2171416Szafraniec Michał1982M385Piotrków Trybunalski
01:07:52
222686Szczepański Marcin1980M386DAX Rowery Legionowo
01:08:17
230358Kliś Jakub1985M387Józefów
01:08:40
232473Urbański Bartłomiej1980M388PWPW RACING TEAM
01:08:50
2341565Król Paweł1983M389ROZTOCZE CYCLING TEAM
01:09:02
2371338Polisiakiewicz Paweł1981M390Pruszków
01:09:09
2401397Sobiech Łukasz1986M391Warszawa
01:09:22
24522Budzikowski Michał1980M392Pruszków
01:09:46
2471201Kozicki Rafał1985M393Instal Projekt
01:09:49
24847Dworzański Michał1980M394DRUŻYNA TVN
01:09:49
2521415Moykowski Aleksander1984M395Warszawa
01:10:10
2531340Gryboś Piotr1981M396Brwinów
01:10:13
2562608Pawlikowski Sebastian1984M397TEAM PKO BANK POLSKI
01:10:23
2592112Kalinowski Michał1980M398Bike Concept
01:10:34
261748Pasiewicz Piotr1980M399Legionowo
01:10:40
2641109Tratkiewicz Łukasz1979M3100Absolute Bikes Team
01:10:54
273451Strzelecki Jakub1987M3101Venezia MTB
01:11:39
275516Cywiński Marcin1983M3102TS MERAN OTWOCK
01:11:49
2831079Szymański Rafał1981M3103Teresin
01:12:32
2871127Jałowiecki Piotr1982M3104Michałów Grabina
01:12:59
288474Dąbroś Łukasz1980M3105DEUTSCHE BANK POLSKA
01:13:03
2912465Gaworski Dawid1988M3106PRZYPAŚNIKI TEAM
01:13:07
29369Gołoś Marcin1979M3107Pruszków
01:13:15
2952401Kupis Piotr1981M3108Janusze Polskiego Kolarstwa
01:13:17
2961384Dziemitko Piotr1986M3109Warszawa
01:13:21
2981060Siemaszko Michał1981M3110Warszawa
01:13:40
3002089Wrotek Paweł1983M3111MGG Dobry Kurs Team
01:13:41
3032622Walczak Maciej1985M3112TEAM PKO BANK POLSKI
01:13:53
304313Kowalski Bartłomiej1981M3113Kampinos
01:13:59
3061132Matysiuk Radosław1986M3114PSG
01:14:13
3071260Strąk Tomasz1983M3115HOT WHEELS
01:14:40
310295Szmyd Grzegorz1985M3116DAMOVO BIKE TEAM
01:15:02
312688Niemyjski Jarosław1983M3117Bike Fun Legionowo
01:15:15
3131342Świderski Przemysław1981M3118Józefosław
01:15:22
3141140Koziorowski Adam1979M3119STRABAG BIKE TEAM
01:15:23
3171148Łapiński Grzegorz1982M3120MARCELI TEAM
01:15:33
3212324Goszczyński Łukasz1983M3121WIELISZEW HERON TEAM
01:15:39
3221327Słotwiński Michał1985M3122ABC DATA BIKE TEAM
01:15:47
3241348Gołębiewski Paweł1981M3123AGR PŁOŃSK
01:15:49
3281921Gapisz Marcin1985M3124HUSARIA LC Elektronik
01:16:38
3292150Walczak Paweł1988M3125Zerwani z łańcucha
01:16:42
33061Kania Sebastian1980M3126DRUŻYNA TVN
01:16:51
33181Miernik Michał1979M3127Warszawa
01:17:33
3361068Rachański Grzegorz1986M3128Warszawa
01:17:58
3381411Bogusz Tomasz1980M3129BOELS RENTAL
01:18:15
3402152Gutowski Michał1980M3130Izabelin-Dziekanówek
01:18:29
3451316Podlewski Piotr1980M3131Warszawa
01:18:44
3501305Andrejczuk Paweł1984M3132Warszawa
01:20:15
351743Ozimkiewicz Łukasz1985M3133Radzymin
01:20:35
352762Chrobak Rafał1983M3134Legionowo
01:20:40
3621900Ochman Arkadiusz1981M3135Warszawa
01:24:44
3631336Sierakowski Tomasz1985M3136PINCET PLUS
01:25:12
364195Laskowski Tomasz1986M3137TEAM PKO BANK POLSKI
01:25:48
367820Kowalski Zbigniew1988M3138PSG
01:28:10
3701922Sawicki Adam1986M3139HUSARIA LC Elektronik
01:30:20
3721061Kondracki Michał1983M3140Warszawa
01:31:19
3731386Strąk Paweł1983M3141HOT WHEELS
01:37:27