7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Serock, 2019-04-28
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M4, Dystans MAX - 52.0 Km , Razem : 77

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
2106Jusiński Arkadiusz1976M41Świat Rowerów Team
01:43:02
5740Kurowski Ernest1976M42AGK Nexelo Kurowski Team
01:47:00
9757Trzciński Paweł1972M43KK Catena Wyszków
01:47:09
18763Jawnik Mirosław1975M44KOMOBIKE SCOTT
01:50:14
19595Wolcendorf Jakub1975M45JAKOOBCYCLES BKK TEAM
01:50:24
29271Kordek Sergiusz1976M46GERAPPA
01:54:47
34654Surmacki Michał1978M47Wodociągi Warszawskie
01:56:36
351184Marcelewicz Piotr1976M48MARCELI TEAM
01:56:38
38156Barańczyk Piotr1976M49WIELISZEW HERON TEAM
01:56:47
421414Kieliszek Paweł1978M410Velmar Viridian Polska Team
01:57:12
441300Foltyn Jacek1972M411Ramę na Ramię
01:57:36
48776Perzanowski Artur1975M412Absolute Bikes Team
01:59:02
52676Zagórski Jan Jakub1978M413Warszawa
01:59:27
55318Banul Rafał1977M414Cryospace Olsztyn
01:59:40
651175Karwowski Maciej1977M415KK24h
02:01:39
69653Zarzycki Michał1972M416Wodociągi Warszawskie
02:01:54
70430Rogala Marcin1974M417RIDE43team
02:02:03
762020Jankowski Robert1975M418Bike Fun Legionowo
02:03:44
80507Sibiński Dariusz1977M419Płocki Klub Kolarski
02:04:20
81231Tomczak Paweł1976M420LUKS Dwójka Diesel Truck Stryków
02:04:26
852666Jankowski Dariusz1973M421WIELISZEW HERON TEAM
02:05:53
86143Jastrzębowski Janusz1972M422KROSS STAFF TEAM
02:06:02
931052Tkaczyk Maciej1978M423iWorldService
02:07:16
9458Jatelnicki Olgierd1972M424LOYALTY POINT RACING TEAM
02:07:33
95115Jankiewicz Bogusław1974M425Świat Rowerów Team
02:07:43
96422Kurowski Michał1978M426POLA-K
02:08:10
99925Rowicki Rafał1978M427KAMYK Radzymin MTB TEAM
02:08:28
1001970Broncewicz Piotr1970M428DAMOVO BIKE TEAM
02:08:43
1031353Praxmajer Marcin1973M429Płocki Klub Kolarski
02:09:11
104376Węgrzynowski Mariusz1977M430BIKE SALON TEAM
02:09:22
105288Głębocki Jarosław1972M431DAMOVO BIKE TEAM
02:09:40
107648Andrzejczuk Piotr1970M432BANK PEKAO TEAM
02:10:01
10850Stępień Tomasz1969M433BIKE EXPO NARODOWY TEAM
02:10:08
109409Sobczak Artur1978M434MYBIKE.PL
02:10:17
1121102Buczyński Piotr1973M435MYBIKE.PL
02:10:25
113544Majek Mariusz1972M436BIKE SALON TEAM
02:10:38
114105Parzych Mariusz1970M437WAWA BIKE TEAM
02:10:45
1161440Safarzyński Mariusz1977M438Warszawa
02:10:53
1181198Brygier Jacek1971M439Płocki Klub Kolarski
02:11:19
119674Zaboklicki Przemysław1976M440Warszawa
02:11:21
1211810Podębski Dariusz1971M441LIRENE BIKE TEAM
02:11:30
122100Jakubczyk Marcin1975M442MGG Dobry Kurs Team
02:11:34
1232002Cyckiewicz Robert1972M443Bike Fun Legionowo
02:11:35
1242030Moczydłowski Piotr1976M444Ząbki
02:11:36
126285Uliczny Marcin1974M445Płocki Klub Kolarski
02:11:50
128287Wilczyński Rafał1978M446DAMOVO BIKE TEAM
02:12:05
129639Żołędowski Jacek1976M447NASZ BIKE TEAM
02:12:05
1302613Seferyniak Jacek1977M448TEAM PKO BANK POLSKI
02:12:21
1321170Góralski Piotr1971M449Płocki Klub Kolarski
02:12:28
13353Lang Norbert1971M450Jastrzębnik
02:12:46
1341091Walczyk Marcin1978M451Warszawa
02:13:14
1361287Nowakowski Rafał1973M452Kuźnia Triathlonu
02:13:38
1381702Sikorski Andrzej1972M453Sochaczew
02:13:54
140815Wilczyński Dariusz1978M454Centurion MTB Team
02:14:22
147476Jazgara Robert1975M455Warszawa
02:16:38
149101Kuflewski Piotr1972M456Warszawa
02:16:48
151502Ślesicki Grzegorz1972M457MYBIKE.PL
02:16:57
152622Pieńkos Tomasz1975M458Bikeholic Team Ostrów Maz
02:17:00
1541039Smoliński Marcin1976M459Warszawa
02:17:15
156215Grzegorczuk Tomasz1973M460Patnet Team
02:17:28
158967Sosnowski Artur1974M461DAF
02:18:07
165155Giedzicz Andrzej1975M462INTEGA
02:21:27
1661134Bakalarski Robert1973M463Pruszków
02:21:47
172731Seliga Marcin1978M464Warszawa
02:25:43
1731298Toroszewski Maciej1969M465HPE ESKOM
02:26:14
1741870Zaręba Andrzej1975M466Warszawa
02:26:14
175202Adamczuk Marcin1973M467PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
02:27:14
176995Sitkiewicz Jacek1978M468Warszawa
02:29:07
177932Godlewski Adam1972M469KAMYK Radzymin MTB TEAM
02:30:05
182656Pluciński Piotr1976M470Wodociągi Warszawskie
02:35:06
1851227Miszczuk Piotr1971M471Nadarzyn
02:37:21
1861813Adamczyk Waldemar1976M472LIRENE BIKE TEAM
02:40:41
1881527Nowak Mariusz1970M473Płock
02:41:41
189289Borzęcki Adam1972M474DAMOVO BIKE TEAM
02:45:45
190194Juszczak Tomasz1972M475BNP Paribas
02:46:42
1922313Kopp Przemysław1969M476PRZYPAŚNIKI TEAM
02:52:00
1931114Więcek Piotr1975M477Warszawa
02:52:45