7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Serock, 2019-04-28
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M4, Dystans MINI - 27.0 Km , Razem : 137

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
61383Dobrzyński Michał1975M41ATLAS SPORT
00:52:23
91174Duda Robert1969M42ROWERY DUDA TEAM
00:53:01
10889Knapczyk Piotr1978M43NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
00:54:23
1233Gregorowicz Marek1977M44BIKE SALON TEAM
00:54:27
1742Fedor Martin1977M45T4B Team
00:54:58
20810Ścigała Piotr1977M46Nice Jura Bike Częstochowa
00:55:09
21419Langner Michał1974M47PZU SPORT TEAM
00:55:18
25387Tuski Maciej1978M48AEGON CYCLING TEAM
00:56:23
26232Pogorzelski Zdzisław1970M49LOTTO
00:56:24
27850Kallas Arkadiusz1976M410Warszawa
00:56:28
28596Pietrzak Andrzej1974M411JAKOOBCYCLES BKK TEAM
00:56:28
31605Puławski Andrzej1978M412KK Catena Wyszków
00:57:08
32223Zieliński Adam1978M413Zielonka
00:57:09
331777Grot Mariusz1973M414NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
00:57:13
372255Michalak Jacek1973M415Patnet Team
00:57:20
39254Staniewski Michał1978M416AirBike.pl
00:57:22
412334Stefanek Grzegorz1973M417Probis Bike Team
00:57:30
452054Świderski Tomasz1973M418Warszawa
00:57:56
51801Gierulski Daniel1975M419TwójTrenerSportowy/Rame na Ramię Cyclocross
00:58:42
53860Błaszczyk Grzegorz1973M420Płocki Klub Kolarski
00:59:00
591028Niklewicz Sebastian1973M421HPE ESKOM
00:59:10
622734Dużyński Sebastian1975M422MCP Bike Team
00:59:17
6572Jarszak Jarosław1972M423Sobików
00:59:26
67224Rogiński Marcin1977M424T4B Team
00:59:29
831031Skrzypczak Marcin1975M425Warszawa
01:00:36
861501Gromek Arkadiusz1972M426METTLER TOLEDO
01:00:42
92344Urbański Sebastian1978M427Otwock
01:00:52
931503Post Marek1975M428Szczęsne
01:01:02
981350Patalan Dariusz1976M429TIMBUD TEAM
01:01:21
1051362Kita Marcin1978M430Warszawa
01:01:38
110890Koziarski Marek1976M431LeSz Go ! Rogów MASTERS
01:01:52
1111122Sztylka Rafał1974M432IGT MTB TEAM
01:01:53
1121027Jednorowski Michał1978M433JASIENICA TEAM
01:01:54
1151120Borodziuk Michał1974M434ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:02:02
116723Podbielski Piotr1975M435E.SKLEP.PL TEAM
01:02:03
1172323Romaniuk Sebastian1975M436MCP Bike Team
01:02:04
119111Zakrzewski Andrzej1976M437LOTTO
01:02:11
122554Grabek Radosław1975M438Warszawa
01:02:29
129898Mróz Wojciech1973M439KMP Chełm
01:02:56
131753Knap Piotr1977M440KK Catena Wyszków
01:02:58
132803Janicki Sławomir1971M441Zerwani z łańcucha
01:03:05
134794Rosiński Michał1975M442Warszawa
01:03:07
137571Gawkowski Robert1973M443DAX Rowery Legionowo
01:03:17
1391208Jasiński Mariusz1969M444Leszno
01:03:20
14292Nowakowski Rafał1974M445Warszawa
01:03:33
143634Chojecki Michał1974M446Otwock
01:03:42
14485Kuczyński Dariusz1975M447Żyrardów
01:03:43
1491711Kamiński Tomasz1973M448HUSARIA LC Elektronik
01:03:51
1501180Górski Paweł1971M449Chyże Małpy
01:03:51
151558Lasek Marcin1974M450Legionowo
01:03:56
152298Sokolnicki Andrzej1969M451DAMOVO BIKE TEAM
01:04:00
15348Makowski Jacek1969M452TIMBUD TEAM
01:04:00
1561110Dehnel Marcin1976M453GERAPPA
01:04:03
158561Łatkowski Łukasz1977M454Grupa Biegowa CHTMO
01:04:09
160166Łaniewski Piotr1971M455Legionowo
01:04:21
164434Turski Przemysław1975M456MCP Bike Team
01:04:30
167594Nowak Filip1974M457Warszawa
01:04:33
1701950Jaczyński Adam1978M458MCP Bike Team
01:04:38
1722005Wejner Olgierd1973M459MCP Bike Team
01:04:48
1742303Pasiuk Krzysztof1975M460MYBIKE.PL
01:04:52
176706Lewczuk Sławomir1975M461Urzut
01:05:00
178242Piętka Jarosław1969M462JALEX-SPORT-TOUR TEAM
01:05:04
180685Ołdak Marcin1973M463DAX Rowery Legionowo
01:05:08
186792Chyczewski Rafał1973M464Kuźnia Talentów
01:05:21
1871510Banasiak Marcin1974M465METTLER TOLEDO
01:05:23
188325Roszkowski Hubert1975M466Piaseczno
01:05:28
1891850Kanownik Sławomir1975M467MCP Bike Team
01:05:29
19270Borowiecki Tomasz1975M468MYBIKE.PL
01:05:33
193788Pałyga Łukasz1978M469NRF HEPU RACING
01:05:36
1941329Gozdecki Krzysztof1971M470BOUYGUES IMMOBILIER POLSKA
01:05:36
1961047Borcuch Marcin1977M471Szczęsne
01:05:39
2012502Mańko Tomasz1975M472Warszawa
01:05:57
20474Tomaszewski Bogdan1974M473TIMBUD TEAM
01:06:14
2051904Tajchman Tomasz1973M474Otrębusy
01:06:14
2061081Kąkol Adam1972M475TIMBUD TEAM
01:06:27
207354Mędel Piotr1971M476Elwico
01:06:29
212307Orzechowski Paweł1977M477CODEPROUD MTB
01:06:35
2141283Bolek Remigiusz1975M478Nowa Iwiczna
01:06:40
215845Falejczyk Paweł1974M479T4B Team
01:06:45
2161346Czerepiński Sebastian1977M480KPPW Wołomin
01:06:49
219225Wypych Michał1978M481DAMOVO BIKE TEAM
01:06:52
2251259Młynarczyk Michał1973M482POLSTAR DOORS TEAM
01:07:14
227395Grocholewicz Mariusz1974M483Łódź
01:07:17
2291337Traczyk Norbert1973M484Warszawa
01:07:20
2321998Kamiński Grzegorz1970M485Otwock
01:07:34
2351972Kościelniak Piotr1972M486BDC Development
01:07:41
2431977Tyczyński Artur1977M487COMP TEAM
01:08:12
2451009Fila Robert1973M488Otwock
01:08:13
246214Kajak Dariusz1977M489WAWA BIKE TEAM
01:08:16
2481088Zakrzewski Dawid1977M490Warszawa
01:08:24
2511274Piotrowski Marcin1973M491MARCELI TEAM
01:08:42
2521228Kowalski Edmund1973M492FRUIT LAND
01:08:55
253616Nowak Krzysztof1974M493Chotomów
01:08:55
256770Koloński Arkadiusz1977M494RB Riders
01:09:01
259379Włazałek Mariusz1974M495Stanwex II TEAM
01:09:18
2621955Kępa Marcin1977M496Patnet Team
01:09:28
2641360Chmiel Artur1975M497NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA
01:09:31
266342Sawicki Jacek1969M498Zielonka
01:10:05
269926Gancarz Marcin1977M499KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:10:08
2701724Rybak Jacek1977M4100AEGON CYCLING TEAM
01:10:17
2721944Wdowiak Wojciech1977M4101Warszawa
01:10:22
2741150Wypich Marcin1970M4102TIMBUD TEAM
01:10:35
2751355Kłęk Piotr1973M4103Warszawa
01:10:35
280334Popis Maciej1978M4104TS MERAN OTWOCK
01:11:12
2822627Ziółek Marcin1978M4105TEAM PKO BANK POLSKI
01:11:18
2831177Klimkiewicz Piotr1976M4106MCP Bike Team
01:11:21
287293Nieciecki Robert1972M4107DAMOVO BIKE TEAM
01:11:30
288372Skrzyński Mariusz1972M4108Warszawa
01:11:48
292632Rybicki Artur1978M4109PWPW RACING TEAM
01:12:21
2971920Cykman Maciej1976M4110HUSARIA LC Elektronik
01:12:46
3001923Myszkowski Bartek1976M4111HUSARIA LC Elektronik
01:12:54
3031973Bedra Józef1973M4112Bike Fun Legionowo
01:13:02
304248Małolepszy Janusz1970M4113Łódź
01:13:12
305153Szulc Rafał1973M4114Legionowo
01:13:15
307584Walkiewicz Tomasz1977M4115BIKE SALON TEAM
01:13:26
311998Klaus Albert1975M4116KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:13:49
313892Szczepaniak Andrzej1974M4117LeSz Go ! Rogów
01:14:07
3151925Ośka Dawid1978M4118HUSARIA LC Elektronik
01:14:13
3251085Piotrowski Ryszard1969M4119TS REGLE
01:15:34
3261119Kulesza Michał1971M4120Warszawa
01:15:35
328493Jedynak Jakub1973M4121LeSz Go ! Rogów
01:16:15
329180Frąckiewicz Tomasz1975M4122COMP TEAM
01:16:15
3311975Majewski Bartosz1975M4123WAWA BIKE TEAM
01:16:49
334566Kuflikowski Sebastian1976M4124Bike Fun Legionowo
01:17:29
3371194Wasiak Tadeusz1975M4125NASZ BIKE TEAM
01:18:06
3381203Nowak Ireneusz1973M4126Instal Projekt
01:18:09
3441215Raszewski Robert1975M4127Warszawa
01:18:54
35240Wydziałkiewicz Marek1971M4128Zerwani z łańcucha
01:20:18
356191Machula Mariusz1973M4129Legionowo
01:22:51
3571969Onyśk Włodzimierz1969M4130Kobyłka
01:22:52
3621158Olszewski Paweł1973M4131Serock
01:23:26
3631279Szymański Rafał1975M4132Warszawa
01:24:50
3731304Popławski Paweł1969M4133BNP Paribas
01:29:46
374449Kulesza Marcin1976M4134Warszawa
01:32:29
375847Muszyński Piotr1973M4135Warszawa
01:32:47
3761802Kowalik Zbigniew1972M4136LIRENE BIKE TEAM
01:33:45
380870Socha Piotr1971M4137Warszawa
01:40:52