7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Radzymin, 2019-05-05
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M3, Dystans MINI - 30.0 Km , Razem : 107

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
2695Cichocki Rafał1987M31CRMS AUTO CZĘŚCI
01:08:56
3700Krupa Emil1987M32PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:09:56
4643Adamczyk Paweł1982M33Accelerating Poland Bike Team
01:09:57
6775Rojek Kamil1988M34KK Catena Wyszków
01:11:47
15922Mrowiński Adam1979M35KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:13:41
2438Charucki Rafał1988M36Bikeholic Team Ostrów Maz
01:16:09
25235Korzeb Michał1982M37DAMOVO BIKE TEAM
01:16:21
271979Drzewiecki Grzegorz1979M38LOYALTY POINT RACING TEAM
01:16:49
291417Dużyński Michał1980M39MCP Bike Team
01:17:25
30534Bylak Paweł1981M310Małopole
01:18:06
31500Wilczyński Paweł1983M311Nowy Dwór Mazowiecki
01:18:07
37213Piotrowicz Kamil1985M312T4B Team
01:18:37
39765Gębara Rafał1985M313Decathlon Team
01:19:04
43921Dorsz Jacek1980M314KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:19:41
441044Żebrowski Marcin1983M315Allianz Partners MTB
01:19:47
511400Mazur Mikołaj1986M316WIELISZEW HERON TEAM
01:20:31
531418Cieloch Tomasz1980M317MCP Bike Team
01:20:37
57404Starko Piotr1979M318Warszawa
01:21:28
60895Stefańczyk Maciej1985M319Warszawa
01:21:54
62256Kamiński Wojciech1984M320Warszawa
01:22:14
631196Maciążek Jakub1985M321Warszawa
01:22:23
701550Olender Rafał1980M322TIMBUD TEAM
01:22:54
752112Kalinowski Michał1980M323Bike Concept
01:23:12
80614Ząbczyński Michał1983M324Warszawa
01:23:35
822447Iwański Tomasz1983M325PRZYPAŚNIKI TEAM
01:24:17
85952Kłos Rafał1983M326T4B Team
01:24:23
8759Kolibowski Krzysztof1988M327Łomianki
01:24:32
92400Zgorzałek Daniel1982M328POLSTAR DOORS TEAM
01:25:05
95585Miszczak Sławomir1985M329Polski Klub MTB
01:25:15
962227Kocki Łukasz1981M330Lublin
01:25:23
97436Królewski Karol1982M331Józefów
01:25:24
981438Kokoszczyński Mateusz1988M332Płock
01:25:28
991193Pszczółkowski Łukasz1983M333T4B Team
01:25:40
1001055Wróblewski Marcin1982M334Warszawa
01:25:44
101610Mikołajczuk Łukasz1981M335ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:25:44
1142015Zając Piotr1983M336Educational Testing Service (ETS) Global
01:26:32
115445Suproń Kamil1982M337Warszawa
01:26:35
116580Czyżewski Bogdan1985M338MARCELI TEAM
01:26:38
122600Łagowski Jacek1980M339INTERCARS SONIC BIKE TEAM
01:27:40
124724Bramowicz Rafał1983M340Warszawa
01:27:47
125601Kaczmarczyk Marek1981M341KK Catena Wyszków
01:27:49
130704Bloch Michał1982M342KK Catena Wyszków
01:28:13
131985Miroszkin Iwan1986M343BIKE EXPO NARODOWY TEAM
01:28:22
1351005Kubicki Patryk1986M344Allianz Partners MTB
01:28:35
138158Sawicki Grzegorz1980M345Fantsmagoria Racing
01:29:26
142308Podgórski Bartosz1987M346Góra Kalwaria
01:29:56
1452607Kostrzewa Jakub1986M347TEAM PKO BANK POLSKI
01:30:10
14722Budzikowski Michał1980M348Pruszków
01:30:11
1562121Kordowski Dariusz1985M349WIELISZEW HERON TEAM
01:30:39
158452Szulim Paweł1982M350Venezia MTB
01:31:01
1611078Michałowski Artur1983M351PRUSZKÓW
01:31:16
165748Pasiewicz Piotr1980M352Legionowo
01:31:48
1702405Tomaszewski Marcin1982M353Świdnik
01:32:02
1732050Maksimczuk Tomasz1983M354MCP Bike Team
01:32:08
181970Gruza Paweł1980M355Kobyłka
01:32:31
182165Pasiewicz Jacek1986M356PINCET PLUS
01:32:46
1851565Król Paweł1983M357ROZTOCZE CYCLING TEAM
01:33:19
189358Kliś Jakub1985M358Józefów
01:33:36
1901239Dobies Tomasz1979M359Aleksandrów Łódzki
01:33:51
1921278Zajączkowski Rafał1987M360Łomianki Dolne
01:34:31
1972608Pawlikowski Sebastian1984M361TEAM PKO BANK POLSKI
01:34:51
2021446Ziółek Sebastian1985M362Radom
01:35:48
206988Kozłowski Piotr1980M363Radzymin
01:35:55
2081931Szuchnik Sebastian1986M364TS MERAN OTWOCK
01:36:04
2091205Bońkowski Michał1986M365Warszawa
01:36:07
222798Cieślik Michał1987M366Wolskie
01:37:50
2262305Choinka Kuba1981M367Warszawa
01:38:32
228989Mętrak Marcin1985M368Józefów
01:38:38
2302622Walczak Maciej1985M369TEAM PKO BANK POLSKI
01:38:48
231688Niemyjski Jarosław1983M370Bike Fun Legionowo
01:38:51
23369Gołoś Marcin1979M371Pruszków
01:39:01
23479Petryczko Igor1979M372T4B Team
01:39:01
235727Wróblewski Wojciech1986M373ATOLBIKE.PL
01:39:12
236313Kowalski Bartłomiej1981M374Kampinos
01:39:16
237768Romanowski Kamil1981M375Wysportowani Racing Team
01:40:22
2391452Madej Michał1987M376Warszawa
01:40:27
2451127Jałowiecki Piotr1982M377Michałów Grabina
01:41:34
2502324Goszczyński Łukasz1983M378WIELISZEW HERON TEAM
01:42:21
251950Bartosiak Tomasz1980M379Brwinów
01:42:30
2541240Kopczyński Arkadiusz1984M380Łódź
01:43:15
25581Miernik Michał1979M381Warszawa
01:43:18
2561061Kondracki Michał1983M382Warszawa
01:43:29
2581201Kozicki Rafał1985M383Instal Projekt
01:43:53
259834Kościk Łukasz1981M384MCP Bike Team
01:44:10
2601443Skubisz Łukasz1987M385Warszawa
01:44:16
2611448Korzeniewski Tomasz1979M386Warszawa
01:44:17
264712Wysocki Bartłomiej1988M387Technicolor FSSC
01:44:29
269453Pilniak Mariusz1979M388Venezia MTB
01:45:23
2732150Walczak Paweł1988M389Zerwani z łańcucha
01:46:14
2771140Koziorowski Adam1979M390STRABAG BIKE TEAM
01:47:52
278451Strzelecki Jakub1987M391Venezia MTB
01:48:05
280981Sakowski Dawid1982M392Radzymin
01:49:48
2811460Demiańczuk Maciej1979M393MYBIKE.PL
01:49:50
2821441Sereda Grzegorz1979M394ZABIEGANY WOŁOMIN
01:49:51
2842401Kupis Piotr1981M395Janusze Polskiego Kolarstwa
01:49:55
2851285Kurkowski Jakub1986M396Warszawa-Wesoła
01:50:37
2861139Walenciak Paweł1980M397Warszawa
01:50:44
290454Chyba Jakub1985M398Venezia MTB
01:52:16
291939Bralski Piotr1984M399HOT WHEELS
01:52:52
296946Jamski Sławomir1984M3100HOT WHEELS
01:55:01
2972260Jedliński Łukasz1980M3101NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
01:56:20
298195Laskowski Tomasz1986M3102TEAM PKO BANK POLSKI
01:56:53
307747Graf Marcin1979M3103Warszawa
02:00:35
3121922Sawicki Adam1986M3104HUSARIA LC Elektronik
02:08:48
3191453Żelażewski Mariusz1983M3105MORAMP
02:24:00
325976Dobrzyniecki Marek1981M3106Radzymin
02:44:03
326937Chaciński Krzysztof1985M3107RADZYMIN NOWE POKOLENIE
02:44:24