7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Góra Kalwaria, 2019-05-26
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M3, Dystans MINI - 34.0 Km , Razem : 141

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1695Cichocki Rafał1987M31CRMS AUTO CZĘŚCI01:07:43
2700Krupa Emil1987M32PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:08:52
3546Szczepański Mariusz1979M33Niewiadów Boro01:09:17
4572Chmielewski Patryk1986M34Warszawa
01:11:06
5775Rojek Kamil1988M35KK Catena Wyszków
01:11:12
6711Kaczmarski Artur1986M36NRF HEPU RACING
01:11:26
151984Myszkowski Rafał1984M37Patnet Team
01:12:56
21643Adamczyk Paweł1982M38Accelerating Poland Bike Team
01:13:21
25579Rudziński Paweł1980M39Twister Team
01:15:14
29463Podleś Marcin1985M310IM Logistic Rafbike Cycling Team
01:15:55
302200Kisson Daniel1981M311MARCELI TEAM
01:15:57
32675Kwiatkowski Krzysztof1982M312BEAT BIKE
01:16:02
3438Charucki Rafał1988M313Bikeholic Team Ostrów Maz
01:16:16
361716Zygner Tomasz1984M314Absolute Bikes Team
01:16:26
411164Bednarek Paweł1986M315Warszawa
01:16:43
42787Siwiński Łukasz1980M316Polski Klub MTB
01:16:51
432616Solski Nikodem1982M317TEAM PKO BANK POLSKI
01:17:01
47475Chojnacki Artur1980M318-
01:17:26
49534Bylak Paweł1981M319Małopole
01:17:36
501417Dużyński Michał1980M320MCP Bike Team
01:17:49
55256Kamiński Wojciech1984M321Warszawa
01:18:23
59659Wierzbicki Maciej1985M322ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:18:42
61609Golec Tomasz1979M323ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:18:50
671689Kłos Rafał1983M324T4B Team
01:19:21
69309Sobkowiak Jan1980M325IGT MTB TEAM
01:19:50
77297Lalak Jacek1981M326DAMOVO BIKE TEAM
01:21:11
78219Kraśniewski Piotr1984M327T4B Team
01:21:12
80999Rządkowski Wojciech1979M328Warszawa
01:21:30
84614Ząbczyński Michał1983M329Warszawa
01:21:43
8759Kolibowski Krzysztof1988M330Łomianki
01:22:22
892035Turant Jarosław1982M331Warszawa
01:22:26
90783Stępel Wojciech1981M332Ciasteczkowy Potwór
01:22:36
92921Dorsz Jacek1980M333KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:22:39
931438Kokoszczyński Mateusz1988M334Płocki Klub Kolarski
01:22:49
96576Strąk Jarosław1982M335NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
01:22:57
98158Sawicki Grzegorz1980M336Fantsmagoria Racing
01:23:24
99704Bloch Michał1982M337KK Catena Wyszków
01:23:48
1011418Cieloch Tomasz1980M338MCP Bike Team
01:23:52
1021049Wójtowicz Wojciech1988M339ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:23:52
103671Szczepański Tomasz1980M340IBOX Mała Liga Cycling Team
01:23:55
1041128Rychter Maciej1980M341SZALONE IMADŁO
01:24:11
108601Kaczmarczyk Marek1981M342KK Catena Wyszków
01:24:48
1101792Sioch Radosław1981M343PZU SPORT TEAM
01:24:50
1111195Wachocki Bartosz1983M344Warszawa
01:24:52
1142017Celiński Marcin1981M345BIKE SALON TEAM
01:24:56
1152121Kordowski Dariusz1985M346WIELISZEW HERON TEAM
01:24:59
11688Kornatowski Mateusz1988M347AGR PŁOŃSK
01:25:01
119436Królewski Karol1982M348Józefów
01:25:28
1201678Kruczek Kamil1985M349Warbud-wartobudować
01:25:28
121843Słodziński Artur1986M350Warszawa
01:25:31
1222001Kordowski Konrad1980M351WIELISZEW HERON TEAM
01:25:33
1242607Kostrzewa Jakub1986M352TEAM PKO BANK POLSKI
01:25:40
125985Miroszkin Iwan1986M353BIKE EXPO NARODOWY TEAM
01:25:46
1271005Kubicki Patryk1986M354Allianz Partners MTB
01:25:52
128663Grabowski Rafał1983M355ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:25:55
1291055Wróblewski Marcin1982M356Warszawa
01:26:01
130585Miszczak Sławomir1985M357Polski Klub MTB
01:26:07
1342227Kocki Łukasz1981M358Lublin
01:26:24
1381010Laczkowski Grzegorz1981M359Bike Fun Legionowo
01:26:41
1391324Zajączkowski Michał1979M360Warszawa
01:26:45
140610Mikołajczuk Łukasz1981M361ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:26:46
1441026Buczel Mateusz1984M362HPE ESKOM
01:26:55
146445Suproń Kamil1982M363Warszawa
01:27:02
1571701Halicki Piotr1983M364Białystok
01:27:31
160308Podgórski Bartosz1987M365Góra Kalwaria
01:27:34
1631835Kurek Jarosław1979M366Kozienice
01:27:50
165452Szulim Paweł1982M367Venezia MTB
01:28:07
166768Romanowski Kamil1981M368Wysportowani Racing Team
01:28:10
1672010Jóźwicki Mariusz1982M369Puławy MTB
01:28:14
169849Sawicki Piotr1983M370Warszawa
01:28:26
1702015Zając Piotr1983M371Educational Testing Service (ETS) Global
01:28:28
1721695Sandelewski Marcin1979M372Milanowek
01:28:31
177727Wróblewski Wojciech1986M373ATOLBIKE.PL
01:29:01
181842Szenk Krzysztof1982M374Warszawa
01:29:18
182169Małysz Michał1980M375BIKE SALON TEAM
01:29:19
1911794Kasprzak Maciej1982M376Deloitte Adventure Team
01:29:50
1921405Uchal Rafał1985M377Bike Fun Legionowo
01:29:52
1951415Moykowski Aleksander1984M378Warszawa
01:30:03
200296Kamiński Rafał1979M379DAMOVO BIKE TEAM
01:30:35
2071278Zajączkowski Rafał1987M380Łomianki Dolne
01:31:18
2101516Szczurowski Łukasz1988M381T4B Team
01:31:27
2112608Pawlikowski Sebastian1984M382TEAM PKO BANK POLSKI
01:31:30
21569Gołoś Marcin1979M383Pruszków
01:31:53
216715Majkowski Bartosz1983M384Warszawa
01:31:55
2192046Kowal Krzysztof1983M385e-point bike team
01:32:21
2212405Tomaszewski Marcin1982M386Świdnik
01:32:26
224165Pasiewicz Jacek1986M387ATRAM KOMINKI
01:32:32
23022Budzikowski Michał1980M388Pruszków
01:33:13
2331693Kuszkowski Marek1984M389Milanówek
01:33:28
2342049Kokoszka Paweł1986M390Warszawa
01:33:38
2411931Szuchnik Sebastian1986M391TS MERAN OTWOCK
01:33:54
242416Podwysocki Łukasz1983M392Ciasteczkowy Potwór
01:33:54
2431340Gryboś Piotr1981M393Brwinów
01:34:01
2461397Sobiech Łukasz1986M394Warszawa
01:34:11
247528Stanek Tomasz1980M395Józefosław
01:34:15
254358Kliś Jakub1985M396Józefów
01:34:40
2561679Jędryszek Maciej1982M397Nowa Iwiczna
01:34:50
2611559Kociszewski Łukasz1986M398Czersk
01:35:04
263104Majewski Krzysztof1979M399Pęcice Małe
01:35:12
2642112Kalinowski Michał1980M3100Bike Concept
01:35:13
2651627Jóźwik Paweł1985M3101Wolanów
01:35:27
2722612Rok Robert1980M3102TEAM PKO BANK POLSKI
01:35:44
2731022Bartczak Łukasz1984M3103Pęcice Małe
01:35:45
2762622Walczak Maciej1985M3104TEAM PKO BANK POLSKI
01:35:56
2811565Król Paweł1983M3105ROZTOCZE CYCLING TEAM
01:36:43
2852080Bogdanowicz Kamil1982M3106Zielonka
01:36:52
288712Wysocki Bartłomiej1988M3107Technicolor FSSC
01:37:05
2951466Bojewski Jacek1982M3108Grodzisk Mazowiecki
01:37:56
2962047Talmont Piotr1980M3109Warszawa
01:38:02
3012425Adaszek Michał1983M3110Piaseczno
01:38:43
3031799Wszeborowski Sebastian1987M3111Góra Kalwaria
01:38:52
3041109Tratkiewicz Łukasz1979M3112Absolute Bikes Team
01:38:58
3071256Martinowski Marek1980M3113Mota Engil CE
01:39:10
3112077Korecki Maciej1985M3114Warszawa
01:39:38
3131336Sierakowski Tomasz1985M3115ATRAM KOMINKI
01:40:00
3141325Muranowicz Daniel1986M3116WAWA BIKE TEAM
01:40:12
3182065Zbroja Łukasz1984M3117Skarżysko-Kamienna
01:40:43
3191127Jałowiecki Piotr1982M3118Michałów Grabina
01:41:05
3202023Murawski Filip1982M3119Piaseczno
01:41:06
32681Miernik Michał1979M3120Warszawa
01:41:59
3271561Radzyński Piotr1988M3121Piaseczno
01:42:04
328834Kościk Łukasz1981M3122MCP Bike Team
01:42:05
3291061Kondracki Michał1983M3123Warszawa
01:42:32
3331079Szymański Rafał1981M3124Zerwani z łańcucha
01:42:54
336456Golan Bolesław1979M3125Legionowo
01:43:01
337451Strzelecki Jakub1987M3126Venezia MTB
01:43:17
3482150Walczak Paweł1988M3127Zerwani z łańcucha
01:44:54
3502040Szulc Maciej1979M3128Zalesie Górne
01:45:07
352295Szmyd Grzegorz1985M3129DAMOVO BIKE TEAM
01:45:26
3552071Matulka Bartosz1984M3130Drwalew
01:46:16
3561696Lelewski Kamil1986M3131Chyliczki
01:46:20
3572041Wrzesiński Adam1984M3132FIZJO.FIT
01:46:22
3612064Małek Cezary1984M3133Skarżysko-Kamienna
01:46:46
3721900Ochman Arkadiusz1981M3134Warszawa
01:51:38
3741699Adamiec Mariusz1981M3135AK-Sped Józefów
01:52:05
3762067Ruchała Michał1984M3136Brudzów
01:52:38
3781411Bogusz Tomasz1980M3137BOELS RENTAL
01:52:59
3812525Świerszcz Tomasz1982M3138Piaseczno
01:54:33
3862992Garbacz Paweł1986M3139DAMOVO BIKE TEAM
02:00:32
3942156Kaczyński Marcin1988M3140Wola Żyrowska
02:12:32
3981740Piasecki Maciej1980M3141Warszawa
02:17:21