7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Góra Kalwaria, 2019-05-26
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M4, Dystans MINI - 34.0 Km , Razem : 126

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
752Posadzy Tomasz1973M41metrobikes.pl
01:11:27
9432Lange Marcin1978M42T4B Team
01:11:41
1242Fedor Martin1977M43T4B Team
01:12:22
1333Gregorowicz Marek1977M44BIKE SALON TEAM
01:12:25
18387Tuski Maciej1978M45AEGON CYCLING TEAM
01:13:11
23419Langner Michał1974M46PZU SPORT TEAM
01:13:33
26850Kallas Arkadiusz1976M47Warszawa
01:15:33
2772Jarszak Jarosław1972M48Sobików
01:15:45
282042Modecki Gerard1978M49ISOVER MTB TEAM LUBLIN
01:15:46
312255Michalak Jacek1973M410Patnet Team
01:16:01
35596Pietrzak Andrzej1974M411JAKOOBCYCLES BKK TEAM
01:16:22
37223Zieliński Adam1978M412Zielonka
01:16:34
381546Niklewicz Sebastian1973M413HPE ESKOM
01:16:38
39254Staniewski Michał1978M414AirBike.pl
01:16:41
441777Grot Mariusz1973M415NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
01:17:03
52252Ryciuk Tomasz1978M416AirBike.pl
01:18:07
54703Stempień Marek1978M417KK Catena Wyszków
01:18:18
572043Radomski Paweł1978M418AGR PŁOŃSK
01:18:31
582734Dużyński Sebastian1975M419MCP Bike Team
01:18:39
601007Rajchert Radosław1976M420PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:18:44
642054Świderski Tomasz1973M421Warszawa
01:19:10
661350Patalan Dariusz1976M422TIMBUD TEAM
01:19:15
761122Sztylka Rafał1974M423IGT MTB TEAM
01:21:05
79111Zakrzewski Andrzej1976M424LOTTO
01:21:17
812323Romaniuk Sebastian1975M425MCP Bike Team
01:21:36
82344Urbański Sebastian1978M426Otwock
01:21:37
83186Sacharczuk Paweł1973M427Karczew
01:21:37
851530Graczykowski Marek1977M428REXONA MTB TEAM
01:22:01
911362Kita Marcin1978M429Bike Concept
01:22:37
972100Bachański Rafał1977M430Zerwani z łańcucha
01:23:04
1121503Post Marek1975M431Szczęsne
01:24:55
11792Nowakowski Rafał1974M432Warszawa
01:25:02
118472Kozicki Sławomir1973M433Włocławek
01:25:20
123803Janicki Sławomir1971M434Zerwani z łańcucha
01:25:36
1261047Borcuch Marcin1977M435Szczęsne
01:25:49
1311711Kamiński Tomasz1973M436HUSARIA LC Elektronik
01:26:11
132594Nowak Filip1974M437Warszawa
01:26:16
1351533Skorek Marek1978M438TS MERAN OTWOCK
01:26:30
137152Barnaś Paweł1975M439Bike Concept
01:26:33
142298Sokolnicki Andrzej1969M440DAMOVO BIKE TEAM
01:26:48
143835Zembrzuski Wojciech1978M441CZARNY LAS
01:26:52
1492502Mańko Tomasz1975M442Warszawa
01:27:05
151201Panasiuk Tomasz1972M443PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:27:17
1531534Mamcarz Paweł1978M444WAWA BIKE TEAM
01:27:18
1541569Kondratowicz Sebastian1977M445Rockwell Automation
01:27:24
155327Nowosiński Wojciech1973M446Jabłonna
01:27:27
1611120Borodziuk Michał1974M447ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:27:43
1621510Banasiak Marcin1974M448METTLER TOLEDO
01:27:47
16485Kuczyński Dariusz1975M449Żyrardów
01:27:56
168558Lasek Marcin1974M450Legionowo
01:28:20
17174Tomaszewski Bogdan1974M451TIMBUD TEAM
01:28:29
1742027Jaworski Marcin1977M452B\'TWIN Racing Team
01:28:44
176685Ołdak Marcin1973M453DAX Rowery Legionowo
01:28:51
1781555Dobosz Seweryn1976M454WAWA BIKE TEAM
01:29:06
180679Kulesza Krzysztof1971M455BANK PEKAO TEAM
01:29:07
1842028Venant Sylvain1970M456Louvil
01:29:33
1871708Smejda Jacek1975M457Warszawa
01:29:36
188395Grocholewicz Mariusz1974M458Łódź
01:29:37
194198Mika Jakub1976M459DAX Rowery Legionowo
01:29:57
198625Lasocki Andrzej1972M460Warszawa
01:30:09
199434Turski Przemysław1975M461MCP Bike Team
01:30:13
201325Roszkowski Hubert1975M462Piaseczno
01:30:39
2021304Popławski Paweł1969M463BNP Paribas
01:30:40
2031850Kanownik Sławomir1975M464MCP Bike Team
01:30:44
2081189Homik Marcin1971M465Warszawa
01:31:21
209847Muszyński Piotr1973M466Warszawa
01:31:26
2131685Grudniewski Tomasz1973M467Otwock
01:31:43
218749Machowicz Jakub1972M468DAX Rowery Legionowo
01:32:09
22273Skiba Robert1973M469Nowe Grobice
01:32:27
2232045Zacharewicz Jacek1974M470LOYALTY POINT RACING TEAM
01:32:31
225616Nowak Krzysztof1974M471Chotomów
01:32:33
2261114Więcek Piotr1975M472BNP Paribas
01:32:53
2271724Rybak Jacek1977M473AEGON CYCLING TEAM
01:33:01
2281329Gozdecki Krzysztof1971M474BOUYGUES IMMOBILIER POLSKA
01:33:03
2321568Wójcicki Michal1977M475Warszawa
01:33:26
235354Mędel Piotr1971M476Elwico
01:33:38
236307Orzechowski Paweł1977M477CODEPROUD MTB
01:33:40
237334Popis Maciej1978M478TS MERAN OTWOCK
01:33:42
240342Sawicki Jacek1969M479Zielonka
01:33:53
248845Falejczyk Paweł1974M480T4B Team
01:34:16
2502060Ostrowski Jarosław1972M481Ząbki
01:34:21
2511513Rdest Łukasz1978M482Sochaczew
01:34:27
2521955Kępa Marcin1977M483Patnet Team
01:34:29
2531177Klimkiewicz Piotr1976M484MCP Bike Team
01:34:36
255848Rusin Bartosz1973M485HEIDELBERG BIKE TEAM
01:34:44
2591684Mańka Janusz1972M486KAMARO SPORT LINE
01:34:57
2661014Randak Robert1976M487Warszawa
01:35:27
2671920Cykman Maciej1976M488HUSARIA LC Elektronik
01:35:34
2681923Myszkowski Bartek1976M489HUSARIA LC Elektronik
01:35:37
2691360Chmiel Artur1975M490NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA
01:35:40
27089Kobus Cezary1973M491DRUŻYNA TVN
01:35:40
274584Walkiewicz Tomasz1977M492BIKE SALON TEAM
01:35:48
2751524Baj Mateusz1975M493Góra Kalwaria
01:35:52
2771150Wypich Marcin1970M494TIMBUD TEAM
01:35:56
2823Busza Marcin1973M495Kraft Automotive Team
01:36:43
283248Małolepszy Janusz1970M496RAZEM TRENUJEMY SPORT
01:36:46
2871651Tota Krzysztof1971M497Zielonka
01:37:05
289791Jóźwik Daniel1976M498Warszawa
01:37:15
2922211Beczkowicz Michał1978M499Toyota Marki
01:37:28
2931545Gliński Rafał1978M4100Warbud-wartobudować
01:37:40
2941944Wdowiak Wojciech1977M4101Warszawa
01:37:49
3162086Jastrzębski Paweł1971M4102Warszawa
01:40:23
321293Nieciecki Robert1972M4103DAMOVO BIKE TEAM
01:41:16
33040Wydziałkiewicz Marek1971M4104Zerwani z łańcucha
01:42:39
3342068Chądzyński Marek1974M4105Warszawa
01:43:00
339289Borzęcki Adam1972M4106DAMOVO BIKE TEAM
01:43:43
3412066Paź Hubert1978M4107Warszawa
01:44:21
3491698Dudzik Robert1976M4108Warszawa
01:44:59
351281Baciński Arkadiusz1975M4109DAMOVO BIKE TEAM
01:45:21
3541594Masłowski Jerzy1976M4110Książenice
01:46:12
3591691Grabowski Jan1975M4111Jasieniec
01:46:26
3601975Majewski Bartosz1975M4112WAWA BIKE TEAM
01:46:30
3621520Woźnica Radosław1973M4113AkzoNobel
01:47:02
3631634Skomorowski Marek1969M4114Marki
01:47:54
365930Gruca Marcin1976M4115KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:48:12
367561Łatkowski Łukasz1977M4116Grupa Biegowa CHTMO
01:49:20
3681541Sikora Paweł1977M4117Warszawa
01:49:23
3711788Cackowski Robert1976M4118Żabieniec
01:50:28
3751789Cieśliński Maciej1974M4119Warszawa
01:52:10
3771215Raszewski Robert1975M4120Warszawa
01:52:56
3792039Seliga Przemysław1975M4121Warszawa
01:53:49
380283Stępień Paweł1973M4122DAMOVO BIKE TEAM
01:54:22
3821802Kowalik Zbigniew1972M4123LIRENE BIKE TEAM
01:55:10
3901630Rowicki Wiesław1969M4124Blizne Jaśnińskiego
02:08:47
3921692Kośka Marcin1976M4125Warszawa
02:11:02
397379Włazałek Mariusz1974M4126Stanwex II TEAM
02:16:27