7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Wąchock, 2019-06-02
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M3, Dystans MINI - 29.0 Km , Razem : 65

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1695Cichocki Rafał1987M31CRMS AUTO CZĘŚCI01:02:59
3700Krupa Emil1987M32PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:04:31
5711Kaczmarski Artur1986M33NRF HEPU RACING
01:04:41
6546Szczepański Mariusz1979M34Niewiadów Boro
01:04:44
9572Chmielewski Patryk1986M35Warszawa
01:05:15
161646Szulim Paweł1980M36T-Mobile Cycling Team
01:08:01
17922Mrowiński Adam1979M37KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:08:18
18463Podleś Marcin1985M38IM Logistic Rafbike Cycling Team
01:09:09
211529Kozysa Wojciech1980M39Warszawa
01:09:53
24675Kwiatkowski Krzysztof1982M310BEAT BIKE
01:10:29
261979Drzewiecki Grzegorz1979M311LOYALTY POINT RACING TEAM
01:10:42
27542Bicki Artur1979M312Warszawa
01:11:12
361054Trujnara Jarosław1980M313ISOVER MTB TEAM LUBLIN
01:13:53
401044Żebrowski Marcin1983M314Allianz Partners MTB
01:14:26
41697Kozłowski Jan1987M315CRMS AUTO CZĘŚCI
01:14:31
431666Makowski Łukasz1988M316Lublin
01:15:24
441410Laskowski Paweł1985M317KK CYKLON WARSZAWA
01:15:25
45659Wierzbicki Maciej1985M318ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:15:28
47609Golec Tomasz1979M319ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:16:04
50663Grabowski Rafał1983M320ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:17:19
52783Stępel Wojciech1981M321Ciasteczkowy Potwór
01:17:25
551055Wróblewski Marcin1982M322Warszawa
01:17:55
56158Sawicki Grzegorz1980M323Fantsmagoria Racing
01:17:56
60614Ząbczyński Michał1983M324Warszawa
01:18:42
621578Łuczkiewicz Kamil1987M325NOTUS FINANSE TEAM
01:19:19
641648Kiszkiel Adam1985M326Józefosław
01:19:38
651141Goluch Marcin1981M327Kraft Automotive Team
01:19:57
671644Grochola Jakub1979M328Warszawa
01:20:04
691195Wachocki Bartosz1983M329Warszawa
01:20:45
781049Wójtowicz Wojciech1988M330ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:22:00
80439Szymański Bartosz1981M331Warszawa
01:22:02
822500Michalski Adrian1987M332MARCELI TEAM
01:22:15
83727Wróblewski Wojciech1986M333ATOLBIKE.PL
01:22:16
852015Zając Piotr1983M334Educational Testing Service (ETS) Global
01:22:20
872227Kocki Łukasz1981M335Lublin
01:22:33
891005Kubicki Patryk1986M336Allianz Partners MTB
01:23:08
941397Sobiech Łukasz1986M337Warszawa
01:23:48
97610Mikołajczuk Łukasz1981M338ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:23:57
982010Jóźwicki Mariusz1982M339Puławy MTB
01:24:02
100392Wolny Piotr1982M340e-point bike team
01:24:24
103452Szulim Paweł1982M341Venezia MTB
01:25:14
1091278Zajączkowski Rafał1987M342Łomianki Dolne
01:26:29
111604Mroczek Hubert1979M343KK Catena Wyszków
01:26:44
1171931Szuchnik Sebastian1986M344TS MERAN OTWOCK
01:27:58
12022Budzikowski Michał1980M345Pruszków
01:28:29
124308Podgórski Bartosz1987M346Góra Kalwaria
01:29:51
1261669Wierzbowicz Krzysztof1988M347Wysportowani Racing Team
01:30:52
127358Kliś Jakub1985M348Józefów
01:31:10
1292047Talmont Piotr1980M349Warszawa
01:31:24
1301675Stępień Łukasz1986M350Parszów
01:31:37
1331776Malejczyk Łukasz1984M351Warszawa
01:32:29
1341466Bojewski Jacek1982M352Grodzisk Mazowiecki
01:32:32
1351160Kołpaczyński Marcin1986M353Błonie
01:32:32
1381147Rutkowski Piotr1981M354Velmar Viridian Polska Team
01:32:42
1402077Korecki Maciej1985M355Warszawa
01:33:10
146451Strzelecki Jakub1987M356Venezia MTB
01:34:56
148688Niemyjski Jarosław1983M358Bike Fun Legionowo
01:35:51
1492065Zbroja Łukasz1984M359Skarżysko-Kamienna
01:36:04
1501670Pajek Jarosław1984M360Starachowice
01:36:40
157456Golan Bolesław1979M361Legionowo
01:38:33
1641496Strąk Tomasz1983M362HOT WHEELS
01:40:38
167516Cywiński Marcin1983M363TS MERAN OTWOCK
01:41:33
16881Miernik Michał1979M364Warszawa
01:41:35
1732150Walczak Paweł1988M365Zerwani z łańcucha
01:44:37
1831779Raźniewski Karol1981M366FOREST TEAM
01:58:58