7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Urszulin koło Włodawy, 2019-06-08
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M4, Dystans MINI - 36.0 Km , Razem : 54

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1527Sawa Robert1976M41Inżynieria Rowerowa
01:08:46
62169Makowski Marcin1974M42MAYDAY TEAM LUBLIN
01:11:58
833Gregorowicz Marek1977M43BIKE SALON TEAM
01:12:31
111143Borkowski Sylwester1977M44ISOVER MTB TEAM LUBLIN
01:12:40
122042Modecki Gerard1978M45ISOVER MTB TEAM LUBLIN
01:12:40
162255Michalak Jacek1973M46Patnet Team
01:13:37
181941Sztal Sebastian1977M47BIKE ROOM TEAM
01:13:40
191948Pawluk Wiesław1971M48KMP ZAMOŚĆ
01:13:40
202174Bartusiak Marcin1976M49ISOVER MTB TEAM LUBLIN
01:13:42
2125Czachor Piotr1974M410ISOVER MTB TEAM LUBLIN
01:13:46
231826Mach Tomasz1976M411Lubelska Grupa Triathlonu
01:14:39
301546Niklewicz Sebastian1973M412HPE ESKOM
01:18:01
311942Jarosz Wojciech1978M413Agro Zakręceni
01:18:25
321820Leśniak Grzegorz1975M414KCKL WŁODAWA
01:18:30
381362Kita Marcin1978M415Bike Concept
01:20:28
40840Parol Artur1975M416Warszawa
01:20:32
431149Wal Mariusz1977M417ISOVER MTB TEAM LUBLIN
01:21:25
451908Banaszek Wojciech1976M418Lublin
01:21:27
46201Panasiuk Tomasz1972M419PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:21:30
51803Janicki Sławomir1971M420Zerwani z łańcucha
01:21:56
541503Post Marek1975M421Szczęsne
01:22:20
581320Laskowski Andrzej1976M422Nowy Dwór Mazowiecki
01:22:42
60351Mikołajczyk Emil1974M423Brańszczyk
01:22:59
671014Randak Robert1976M424Warszawa
01:24:08
69791Jóźwik Daniel1976M425Warszawa
01:24:43
70898Mróz Wojciech1973M426KMP Chełm
01:24:43
72679Kulesza Krzysztof1971M427BANK PEKAO TEAM
01:25:11
751928Wojciechowski Adam1974M428Chełm
01:25:31
781671Kochański Sebastian1978M429Lublin
01:25:48
80395Grocholewicz Mariusz1974M430Łódź
01:26:24
821065Ustugov Denis1972M431Erkado RT Kraśnik
01:26:44
88831Kowalski Urban1976M432Lublin
01:27:44
90214Kajak Dariusz1977M433WAWA BIKE TEAM
01:27:50
91998Klaus Albert1975M434KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:27:53
93354Mędel Piotr1971M435Elwico
01:28:07
95379Włazałek Mariusz1974M436Stanwex II TEAM
01:28:11
971955Kępa Marcin1977M437Patnet Team
01:28:14
1051932Michalski Stefan1972M438Łomianki
01:29:19
106926Gancarz Marcin1977M439KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:29:41
1121691Grabowski Jan1975M440Jasieniec
01:32:24
1132165Szadkowski Seweryn1977M441Urszulin
01:32:52
11840Wydziałkiewicz Marek1971M442Zerwani z łańcucha
01:33:29
1201827Kryjak Grzegorz1970M443Stary Brus
01:33:54
122930Gruca Marcin1976M444KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:34:22
123493Jedynak Jakub1973M445LeSz Go ! Rogów
01:34:22
1241807Woźniak Marcin1976M446Warszawa
01:34:23
1272188Kowalczyk Zbigniew1969M447Nowy Krępiec
01:35:30
1291665Popek Artur1977M448lubartów
01:36:14
131334Popis Maciej1978M449TS MERAN OTWOCK
01:37:29
1322172Konopka Piotr1978M450Lubelska Grupa Triathlonu
01:38:44
1381947Karski Tomasz1974M451HPE ESKOM
01:42:49
1392185Wronka Artur1969M452TEAM PKO BANK POLSKI
01:42:51
1402170Zaborski Piotr1976M453CHEŁMSKA GRUPA ROWEROWA
01:43:13
1461310Jakóbczyk Andrzej1969M454metrobikes.pl
01:51:34