7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Sitkówka-Nowiny, 2019-06-30
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M3, Dystans MINI - 24.0 Km , Razem : 59

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1324Dziuk Adam1980M31Koziegłówki01:01:41
2385Mazur Grzegorz1986M32metrobikes.pl01:02:34
32Cichocki Rafał1987M33CRMS AUTO CZĘŚCI01:02:35
51766Szczepański Mariusz1979M34Niewiadów Boro01:04:36
10700Krupa Emil1987M35PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:05:17
11897Wasilewski Radosław1985M36KMP ZAMOŚĆ01:05:39
15802Szpak Grzegorz1984M37Kraśniczyn01:08:02
1720Drzewiecki Grzegorz1979M38LOYALTY POINT RACING TEAM01:09:01
19542Bicki Artur1979M39Warszawa01:09:51
23463Podleś Marcin1985M310IM Logistic Rafbike Cycling Team01:10:23
24675Kwiatkowski Krzysztof1982M311BEAT BIKE01:10:51
271769Łusiak Piotr1985M312BRODEX PARTY PROFESSIONAL01:11:52
2953Ząbczyński Michał1983M313Warszawa01:12:39
301054Trujnara Jarosław1980M314ISOVER MTB TEAM LUBLIN01:12:57
322616Solski Nikodem1982M315TEAM PKO BANK POLSKI01:13:03
38158Sawicki Grzegorz1980M316Fantsmagoria Racing01:15:00
39404Starko Piotr1979M317Warszawa01:15:00
42663Grabowski Rafał1983M318ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:15:16
43556Domański Rafał1985M319Domy Drewniane DOMPOL01:15:16
45272Szymański Hubert1979M320Kiełpin01:15:22
48809Bachniak Damian1981M321Nice Jura Bike Częstochowa01:16:06
501042Lipiński Artur1979M322Policja KPP Golub-Dobrzyń01:16:26
521666Makowski Łukasz1988M323Lublin01:16:46
53445Suproń Kamil1982M324Warszawa01:17:01
552112Kalinowski Michał1980M325Bike Concept01:17:49
601747Grzyb Andrzej1981M326WSCHODNIA KIELCE01:18:39
622227Kocki Łukasz1981M327Lublin01:19:12
631141Goluch Marcin1981M328Kraft Automotive Team01:19:15
6531Buczel Mateusz1984M329HPE ESKOM01:19:49
661898Ślusarczyk Tomasz1988M330Wegrzce Wielkie01:19:50
721005Kubicki Patryk1986M331Allianz Partners MTB01:20:46
741902Ziemiński Artur1987M332Lublin01:21:05
75392Wolny Piotr1982M333e-point bike team01:21:10
762015Zając Piotr1983M334Educational Testing Service (ETS) Global01:21:20
806Stępel Wojciech1981M335Ciasteczkowy Potwór01:22:06
8137Kamiński Tomasz1982M336Bike Fun Legionowo01:22:14
861774Majcher Łukasz1983M337WOLNI TEAM01:22:47
871239Dobies Tomasz1979M338Aleksandrów Łódzki01:22:54
911397Sobiech Łukasz1986M339Warszawa01:23:15
92452Szulim Paweł1982M340Venezia MTB01:23:46
931273Abramek Piotr1981M341Warszawa01:23:59
967Podwysocki Łukasz1983M342Ciasteczkowy Potwór01:24:31
9739Szymański Bartosz1981M343Warszawa01:24:38
981410Laskowski Paweł1985M344KK CYKLON WARSZAWA01:24:47
1002047Talmont Piotr1980M345Warszawa01:24:49
10218Korecki Maciej1985M346MARCELI TEAM01:25:31
1062067Ruchała Michał1984M347Brudzów01:27:12
1081627Jóźwik Paweł1985M348Wolanów01:27:51
1101751Daleszak Adrian1979M349Sitkówka-Nowiny01:28:15
11422Budzikowski Michał1980M350Pruszków01:29:43
1161760Augustyniak Dariusz1979M351PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:30:33
121451Strzelecki Jakub1987M352Venezia MTB01:31:24
124209Bartosiak-Semków Paweł1979M353PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:32:03
125688Niemyjski Jarosław1983M354Bike Fun Legionowo01:32:40
128308Podgórski Bartosz1987M355Góra Kalwaria01:34:01
1292065Zbroja Łukasz1984M356Skarżysko-Kamienna01:34:28
1402064Małek Cezary1984M357Skarżysko-Kamienna01:46:15
14281Miernik Michał1979M358Warszawa01:48:45
1491771Kędziora Marcin1980M359Staszów02:27:23