7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Otwock, 2019-09-08
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M3, Dystans MINI - 30.0 Km , Razem : 89

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
21781Giziński Łukasz1982M31DSV01:06:06
4572Chmielewski Patryk1986M32Warszawa01:07:23
52752Chrzanowski Piotr1985M33BIKE SALON TEAM01:08:06
6700Krupa Emil1987M34PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:08:06
8922Mrowiński Adam1979M35KAMYK Radzymin MTB TEAM01:09:18
10695Cichocki Rafał1987M36Świat Rowerów Team01:09:25
12775Rojek Kamil1988M37KK Catena Wyszków01:09:33
19701Sarnacki Przemysław1982M38KK Catena Wyszków01:11:55
2238Charucki Rafał1988M39Bikeholic Team Ostrów Maz01:11:58
24256Kamiński Wojciech1984M310Warszawa01:12:28
27542Bicki Artur1979M311Warszawa01:12:43
312201Malicki Dominik1981M312Bike Concept01:13:29
342607Kostrzewa Jakub1986M313TEAM PKO BANK POLSKI01:13:30
351979Drzewiecki Grzegorz1979M314LOYALTY POINT RACING TEAM01:13:31
36614Ząbczyński Michał1983M315Warszawa01:13:31
442442Nowakowski Tomasz1980M316FAST BIKE Gniezno01:15:01
451176Zdanowski Krzysztof1984M317Ząbki01:15:02
461939Świder Andrzej1979M318Janusze Polskiego Kolarstwa01:15:02
521897Mycielski Maciej1980M319IBOX Mała Liga Cycling Team01:16:06
561026Buczel Mateusz1984M320HPE ESKOM01:16:36
581044Żebrowski Marcin1983M321Allianz Partners MTB01:16:59
601041Giergoń Łukasz1983M322Łomianki01:17:08
64921Dorsz Jacek1980M323KAMYK Radzymin MTB TEAM01:17:28
662866Pasternak Aleksy1982M324Warszawa01:18:14
671067Sawicki Piotr1983M325Warszawa01:18:29
682500Michalski Adrian1987M326MARCELI TEAM01:18:30
721466Bojewski Jacek1982M327Grodzisk Mazowiecki01:18:51
73690Trojanek Łukasz1985M328MCP Bike Team01:18:54
771195Wachocki Bartosz1983M329Warszawa01:19:20
822121Kordowski Dariusz1985M330WIELISZEW HERON TEAM01:19:47
852015Zając Piotr1983M331Educational Testing Service (ETS) Global01:20:15
872751Mojkowski Marcin1979M332JAKOOBCYCLES BKK TEAM01:20:16
90768Romanowski Kamil1981M333Wysportowani Racing Team01:20:20
91671Szczepański Tomasz1980M334IBOX Mała Liga Cycling Team01:20:20
93704Bloch Michał1982M335KK Catena Wyszków01:20:22
951945Cendrowski Jarosław1980M336Janusze Polskiego Kolarstwa01:20:22
962847Wójcik Robert1981M337Glinianka01:20:31
971689Kłos Rafał1983M338T4B Team01:20:34
981902Ziemiński Artur1987M339Lublin01:20:38
992618Stempniak Sebastian1985M340TEAM PKO BANK POLSKI01:20:53
102849Sawicki Piotr1983M341Warszawa01:21:13
105392Wolny Piotr1982M342e-point bike team01:21:23
1071397Sobiech Łukasz1986M343Warszawa01:21:25
108886Nowak Seweryn1986M344MCP Bike Team01:21:26
11122Budzikowski Michał1980M345Pruszków01:21:48
1122671Cieślak Konrad1979M346Otwock01:21:53
1132047Talmont Piotr1980M347Warszawa01:22:02
1151448Korzeniewski Tomasz1979M348Warszawa01:22:03
1201278Zajączkowski Rafał1987M349Łomianki Dolne01:22:18
1281931Szuchnik Sebastian1986M350TS MERAN OTWOCK01:23:51
131243Szczypek Łukasz1981M351PZU SPORT TEAM01:24:04
1321005Kubicki Patryk1986M352Allianz Partners MTB01:24:05
135473Urbański Bartłomiej1980M353PWPW RACING TEAM01:24:17
1362827Pawłusiak Konrad1982M354Ząbki01:24:18
1422876Góralczyk Radosław1983M355Bike Fun Legionowo01:24:28
1432253Mituła Łukasz1986M356Warszawa01:24:43
148158Sawicki Grzegorz1980M357Fantsmagoria Racing01:25:50
1492377Juchnicki Sebastian1984M358MCP Bike Team01:26:07
152209Bartosiak-Semków Paweł1979M359PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:26:17
158528Stanek Tomasz1980M360Józefosław01:26:25
1602867Thiel Tomasz1985M361Warszawa01:26:29
1641340Gryboś Piotr1981M362Brwinów01:26:42
172580Czyżewski Bogdan1985M363MARCELI TEAM01:27:50
1752612Rok Robert1980M364TEAM PKO BANK POLSKI01:27:59
177766Kozłowski Piotr1980M365NRF HEPU RACING01:28:06
178308Podgórski Bartosz1987M366Góra Kalwaria01:28:13
1862622Walczak Maciej1985M367TEAM PKO BANK POLSKI01:30:02
1901760Witek Piotr1985M368Warszawa01:30:47
1911496Strąk Tomasz1983M369HOT WHEELS01:30:49
196207Augustyniak Dariusz1979M370PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:31:29
199939Bralski Piotr1984M371HOT WHEELS01:31:54
201834Kościk Łukasz1981M372MCP Bike Team01:32:38
206688Niemyjski Jarosław1983M373Bike Fun Legionowo01:32:54
2072548Dąbrowski Michał1980M374FAN AUTO01:33:09
209451Strzelecki Jakub1987M375Venezia MTB01:33:17
213358Kliś Jakub1985M376Józefów01:34:20
2161292Cibor Piotr1983M377Józefów01:35:46
2192558Strzelecki Dawid1985M378Otwock01:36:34
2221901Stanisławski Filip1979M379MCP Bike Team01:37:16
2242150Walczak Paweł1988M380Zerwani z łańcucha01:38:10
2261290Kiermasz Wojciech1984M381Warszawa01:39:40
23281Miernik Michał1979M382Warszawa01:40:32
2342395Gabryel Tomasz1980M383Otwock01:41:25
236195Laskowski Tomasz1986M384TEAM PKO BANK POLSKI01:42:01
2391079Szymański Rafał1981M385Zerwani z łańcucha01:43:55
240313Kowalski Bartłomiej1981M386Kampinos01:44:00
2471922Sawicki Adam1986M387HUSARIA LC Elektronik01:48:58
2542698Stelczyk Maciej1987M388Karczew01:53:27
256747Graf Marcin1979M389Warszawa01:56:42