7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Otwock, 2019-09-08
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M4, Dystans MINI - 30.0 Km , Razem : 99

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
352Posadzy Tomasz1973M41metrobikes.pl01:06:42
11763Jawnik Mirosław1975M42KOMOBIKE SCOTT01:09:33
17156Barańczyk Piotr1976M43WIELISZEW HERON TEAM01:10:46
21929Surdyk Maciej1977M44KAMYK Radzymin MTB TEAM01:11:57
262334Stefanek Grzegorz1973M45Probis Bike Team01:12:31
28223Zieliński Adam1978M46Zielonka01:12:45
291383Dobrzyński Michał1975M47ATLAS SPORT01:13:00
30596Pietrzak Andrzej1974M48JAKOOBCYCLES BKK TEAM01:13:09
32224Rogiński Marcin1977M49T4B Team01:13:29
33254Staniewski Michał1978M410AirBike.pl01:13:29
3872Jarszak Jarosław1972M411Sobików01:13:35
391350Patalan Dariusz1976M412TIMBUD TEAM01:13:38
422054Świderski Tomasz1973M413Warszawa01:14:28
43703Stempień Marek1978M414KK Catena Wyszków01:14:30
48850Kallas Arkadiusz1976M415Warszawa01:15:15
51998Klaus Albert1975M416KAMYK Radzymin MTB TEAM01:16:01
62376Węgrzynowski Mariusz1977M417BIKE SALON TEAM01:17:27
691173Szewczenko Vadim1969M418TS MERAN OTWOCK01:18:34
702415Klicki Tomasz1977M419MCP Bike Team01:18:37
71111Zakrzewski Andrzej1976M420LOTTO01:18:46
74344Urbański Sebastian1978M421Otwock01:19:05
752100Bachański Rafał1977M422Zerwani z łańcucha01:19:10
78594Nowak Filip1974M423Warszawa01:19:21
801533Skorek Marek1978M424TS MERAN OTWOCK01:19:36
812323Romaniuk Sebastian1975M425MCP Bike Team01:19:37
86634Chojecki Michał1974M426Otwock01:20:15
922886Kamiński Tomasz1973M427HUSARIA LC Elektronik01:20:21
94351Mikołajczyk Emil1974M428Brańszczyk01:20:22
1001998Kamiński Grzegorz1970M429Otwock01:20:59
1042258Balcerzak Paweł1974M430INEOS01:21:23
1061122Sztylka Rafał1974M431IGT MTB TEAM01:21:25
109803Janicki Sławomir1971M432Zerwani z łańcucha01:21:34
1101014Randak Robert1976M433Warszawa01:21:43
1141685Grudniewski Tomasz1973M434Otwock01:22:02
1161977Tyczyński Artur1977M435COMP TEAM01:22:05
1181047Borcuch Marcin1977M436Szczęsne01:22:12
1192877Kacprzak Marcin1976M437Warszawa01:22:18
123584Walkiewicz Tomasz1977M438BIKE SALON TEAM01:23:21
126753Knap Piotr1977M439KK Catena Wyszków01:23:30
12792Nowakowski Rafał1974M440Warszawa01:23:36
129247Aleksandrowicz Dariusz1976M441KK24h01:23:52
130791Jóźwik Daniel1976M442Warszawa01:24:01
1371207Błaszczyk Sławomir1977M443Nowa Wola01:24:19
138342Sawicki Jacek1969M444Zielonka01:24:22
1392225Zieliński Marek1973M445Rowerowa Team01:24:23
14173Skiba Robert1973M446Nowe Grobice01:24:27
1451009Fila Robert1973M447Otwock01:25:16
146967Sosnowski Artur1974M448DAF01:25:18
1471724Rybak Jacek1977M449AEGON CYCLING TEAM01:25:42
150561Łatkowski Łukasz1977M450Grupa Biegowa CHTMO01:26:14
1512215Soldański Rafał1977M451Płocki Klub Kolarski01:26:15
153632Rybicki Artur1978M452PWPW RACING TEAM01:26:18
154558Lasek Marcin1974M453Legionowo01:26:20
1551971Stelmaszczyk Grzegorz1971M454WAWA BIKE01:26:22
156379Włazałek Mariusz1974M455Stanwex II TEAM01:26:22
1572105Miąskiewicz Mariusz1978M456Dobre01:26:23
1591360Chmiel Artur1975M457NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA01:26:29
162307Orzechowski Paweł1977M458CODEPROUD MTB01:26:37
163354Mędel Piotr1971M459Elwico01:26:42
1682627Ziółek Marcin1978M460TEAM PKO BANK POLSKI01:27:15
170845Falejczyk Paweł1974M461T4B Team01:27:29
173281Baciński Arkadiusz1975M462DAMOVO BIKE TEAM01:27:53
1742129Konca Mariusz1972M463Ożarów Mazowiecki01:27:57
1761920Cykman Maciej1976M464HUSARIA LC Elektronik01:28:01
1792086Jastrzębski Paweł1971M465Warszawa01:28:30
1811923Myszkowski Bartek1976M466HUSARIA LC Elektronik01:28:37
182395Grocholewicz Mariusz1974M467Łódź01:28:47
1831944Wdowiak Wojciech1977M468Warszawa01:29:02
187242Piętka Jarosław1969M469JALEX-SPORT-TOUR TEAM01:30:04
189656Pluciński Piotr1976M470Wodociągi Warszawskie01:30:39
194334Popis Maciej1978M471TS MERAN OTWOCK01:31:04
19740Wydziałkiewicz Marek1971M472Zerwani z łańcucha01:31:34
2001783Grzelak Tomasz1976M473TIMBUD TEAM01:32:32
202847Muszyński Piotr1973M474Warszawa01:32:41
2032815Jakusz-Gostomski Sławek1977M475Falujące bebzuny01:32:48
2042549Sierociński Wiktor1976M476Warszawa01:32:52
2051691Grabowski Jan1975M477Jasieniec01:32:53
208926Gancarz Marcin1977M478KAMYK Radzymin MTB TEAM01:33:15
2112545Rozenblicki Mirosław1972M479Karczew01:33:45
2122289Bagnicki Dariusz1971M480TIMBUD TEAM01:33:55
214293Nieciecki Robert1972M481DAMOVO BIKE TEAM01:34:27
2171947Karski Tomasz1974M482HPE ESKOM01:36:07
2181976Wypych Marcin1976M483Pro Family Sport Team01:36:11
2202543Jesiołowski Robert1970M484Warszawa01:36:39
225369Kurowski Tomasz1977M485Falujące bebzuny01:38:32
227566Kuflikowski Sebastian1976M486Bike Fun Legionowo01:39:42
2292547Patelski Paweł1976M487Warszawa01:39:55
2301926Piasecki Piotr1975M488HUSARIA LC Elektronik01:40:00
2332211Beczkowicz Michał1978M489Toyota Marki01:40:47
2351975Majewski Bartosz1975M490WAWA BIKE TEAM01:41:52
2371807Woźniak Marcin1976M491Warszawa01:42:17
2382039Seliga Przemysław1975M492Warszawa01:42:55
2432503Baliński Ryszard1978M493Warszawa01:46:19
2482699Szczepanik Piotr1974M494Konstancin-Jeziorna01:50:14
25143Dąbrowski Marcin1975M495Warszawa01:51:01
2521215Raszewski Robert1975M496Warszawa01:52:48
2531544Wróbel Krzysztof1975M497Józefów01:53:07
2571692Kośka Marcin1976M498Warszawa01:57:38
2601310Jakóbczyk Andrzej1969M499metrobikes.pl02:09:11