7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Perlejewo (PODLASKIE), 2019-07-14
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M3, Dystans MINI - 34.0 Km , Razem : 64

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
3695Cichocki Rafał1987M31CRMS AUTO CZĘŚCI01:04:01
6384Grudziński Jakub1982M32Stanwex II TEAM01:06:20
7775Rojek Kamil1988M33KK Catena Wyszków01:06:20
112214Kierdelewicz Marcin1984M34 Białystok01:06:34
132293Nowosielski Paweł1982M35AGR PODLASIE01:06:45
141984Myszkowski Rafał1984M36Patnet Team01:06:45
161873Demianiuk Mariusz1984M37AGR PODLASIE01:06:47
172130Piotrowski Paweł1979M38Białystok01:07:46
23475Chojnacki Artur1980M39-01:09:31
26701Sarnacki Przemysław1982M310KK Catena Wyszków01:09:36
2738Charucki Rafał1988M311Bikeholic Team Ostrów Maz01:09:42
29192Grabowski Paweł1979M312MCP Bike Team01:10:35
32614Ząbczyński Michał1983M313Warszawa01:10:42
42556Domański Rafał1985M314Domy Drewniane DOMPOL01:12:28
43534Bylak Paweł1981M315Małopole01:12:28
451044Żebrowski Marcin1983M316Allianz Partners MTB01:12:38
482112Kalinowski Michał1980M317Bike Concept01:13:01
49542Bicki Artur1979M318Warszawa01:13:15
51576Strąk Jarosław1982M319NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:13:20
581128Rychter Maciej1980M320SZALONE IMADŁO01:14:10
591055Wróblewski Marcin1982M321Warszawa01:14:16
602607Kostrzewa Jakub1986M322TEAM PKO BANK POLSKI01:14:32
6159Kolibowski Krzysztof1988M323Łomianki01:14:49
621689Kłos Rafał1983M324T4B Team01:14:50
632121Kordowski Dariusz1985M325WIELISZEW HERON TEAM01:14:55
652141Rubczewski Krzysztof1982M326Białystok01:15:13
66601Kaczmarczyk Marek1981M327KK Catena Wyszków01:15:27
672035Turant Jarosław1982M328Warszawa01:15:29
781026Buczel Mateusz1984M329HPE ESKOM01:16:34
81921Dorsz Jacek1980M330KAMYK Radzymin MTB TEAM01:16:50
82297Lalak Jacek1981M331DAMOVO BIKE TEAM01:16:53
841654Jakowiuk Piotr1980M332PGR Siematycze01:17:13
891305Andrejczuk Paweł1984M333Warszawa01:17:33
901902Ziemiński Artur1987M334Lublin01:17:34
912210Skumiał Norbert1980M335Warszawa01:17:39
932227Kocki Łukasz1981M336Lublin01:17:50
991005Kubicki Patryk1986M337Allianz Partners MTB01:18:11
1052015Zając Piotr1983M338Educational Testing Service (ETS) Global01:19:02
107296Kamiński Rafał1979M339DAMOVO BIKE TEAM01:19:24
1092144Świątkowski Artur1979M340Sami Swoi MTB Team01:19:26
1132135Kowalczyk Paweł1982M341Siematycze01:19:54
114158Sawicki Grzegorz1980M342Fantsmagoria Racing01:19:59
119416Podwysocki Łukasz1983M343Ciasteczkowy Potwór01:20:21
121308Podgórski Bartosz1987M344Góra Kalwaria01:20:28
1231324Zajączkowski Michał1979M345Warszawa01:20:30
125452Szulim Paweł1982M346Venezia MTB01:20:58
1281866Szymański Bartłomiej1985M347Białystok01:21:29
1311548Kowalczyk Michal1981M3484M Team01:21:46
13422Budzikowski Michał1980M349Pruszków01:21:53
1391931Szuchnik Sebastian1986M350TS MERAN OTWOCK01:22:55
1471858Fiedorowicz Krzysztof1985M351Sami Swoi MTB Team01:24:42
1491846Szypulski Dariusz1980M352Wasików01:25:16
1512050Maksimczuk Tomasz1983M353MCP Bike Team01:26:29
1522133Ciesielski Daniel1980M354DC TEAM01:27:17
160688Niemyjski Jarosław1983M355Bike Fun Legionowo01:28:36
1611127Jałowiecki Piotr1982M356Michałów Grabina01:28:36
1622622Walczak Maciej1985M357TEAM PKO BANK POLSKI01:28:44
1641649Hyndza Mariusz1979M358Mielnik01:28:57
1711882Ryciuk Rafał1982M359Twarogi Lackie01:30:10
173473Urbański Bartłomiej1980M360PWPW RACING TEAM01:31:16
1761109Tratkiewicz Łukasz1979M361Absolute Bikes Team01:33:04
1872041Wrzesiński Adam1984M362FIZJO.FIT01:36:59
1891856Florczak Kamil1985M363Open Bike Team01:37:17
1991879Niewiarowski Karol1986M364Błoto01:50:31