7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Ossów, 2019-08-25
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M3, Dystans MINI - 25.0 Km , Razem : 134

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
31317Marcinkiewicz Grzegorz1986M31NASZ BIKE TEAM00:52:35
4695Cichocki Rafał1987M32Świat Rowerów Team00:52:35
5918Białek Patryk1988M33KAMYK Radzymin MTB TEAM00:52:36
7356Baranowski Przemysław1981M34Ramę na Ramię00:52:48
8700Krupa Emil1987M35PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 00:53:57
91873Demianiuk Mariusz1984M36AGR PODLASIE00:53:57
14572Chmielewski Patryk1986M37Warszawa00:53:59
151984Myszkowski Rafał1984M38Patnet Team00:54:01
19922Mrowiński Adam1979M39KAMYK Radzymin MTB TEAM00:55:31
202288Roszkowski Jarosław1988M310MCP Bike Team00:55:34
23542Bicki Artur1979M311Warszawa00:56:02
24579Rudziński Paweł1980M312Twister Team00:56:03
26775Rojek Kamil1988M313KK Catena Wyszków00:56:22
28475Chojnacki Artur1980M314-00:56:37
29675Kwiatkowski Krzysztof1982M315BEAT BIKE00:56:37
321979Drzewiecki Grzegorz1979M316LOYALTY POINT RACING TEAM00:57:01
3414Smoleń Paweł1987M317Warszawa00:57:17
35614Ząbczyński Michał1983M318Warszawa00:57:17
39506Karwowski Jakub1984M319DSV00:57:34
452294Surawski Tomasz1985M320Mistral Grodno Radio Białystok00:58:17
46534Bylak Paweł1981M321Małopole00:58:20
4938Charucki Rafał1988M322Bikeholic Team Ostrów Maz00:58:26
532201Malicki Dominik1981M323Bike Concept00:58:45
56556Domański Rafał1985M324Domy Drewniane DOMPOL00:59:06
572607Kostrzewa Jakub1986M325TEAM PKO BANK POLSKI00:59:19
611054Trujnara Jarosław1980M326ISOVER MTB TEAM LUBLIN00:59:45
64921Dorsz Jacek1980M327KAMYK Radzymin MTB TEAM00:59:52
681131Walęcki Michał1985M328Ząbki01:00:21
69690Trojanek Łukasz1985M329MCP Bike Team01:00:31
721128Rychter Maciej1980M330SZALONE IMADŁO01:00:32
79235Korzeb Michał1982M331DAMOVO BIKE TEAM01:00:46
84783Stępel Wojciech1981M332Ciasteczkowy Potwór01:00:49
85297Lalak Jacek1981M333DAMOVO BIKE TEAM01:00:49
86400Zgorzałek Daniel1982M334POLSTAR DOORS TEAM01:00:50
872447Iwański Tomasz1983M335PRZYPAŚNIKI TEAM01:01:06
882900Lipka Rafał1981M336WIELISZEW HERON TEAM01:01:07
92671Szczepański Tomasz1980M337IBOX Mała Liga Cycling Team01:01:16
93663Grabowski Rafał1983M338ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:01:18
951055Wróblewski Marcin1982M339MARCELI TEAM01:01:21
962112Kalinowski Michał1980M340Bike Concept01:01:25
97158Sawicki Grzegorz1980M341Fantsmagoria Racing01:01:43
1021808Skotnicki Bartosz1981M342LIRENE BIKE TEAM01:01:57
1031305Andrejczuk Paweł1984M343Warszawa01:02:03
1061418Cieloch Tomasz1980M344MCP Bike Team01:02:06
1071044Żebrowski Marcin1983M345Allianz Partners MTB01:02:08
1121026Buczel Mateusz1984M346HPE ESKOM01:02:32
1142442Nowakowski Tomasz1980M347FAST BIKE Gniezno01:02:36
1181196Maciążek Jakub1985M348Warszawa01:02:44
1191794Kasprzak Maciej1982M349Deloitte Adventure Team01:02:51
1241005Kubicki Patryk1986M350Allianz Partners MTB01:03:05
1252015Zając Piotr1983M351Educational Testing Service (ETS) Global01:03:06
1291397Sobiech Łukasz1986M352Warszawa01:03:17
130768Romanowski Kamil1981M353Wysportowani Racing Team01:03:18
1331945Cendrowski Jarosław1980M354Janusze Polskiego Kolarstwa01:03:35
137296Kamiński Rafał1979M355DAMOVO BIKE TEAM01:03:57
1382287Karolkiewicz Marcin1988M356Warszawa01:03:57
139849Sawicki Piotr1983M357Warszawa01:04:01
1401678Kruczek Kamil1985M358Warbud-wartobudować01:04:02
142392Wolny Piotr1982M359e-point bike team01:04:05
144970Gruza Paweł1980M360Kobyłka01:04:25
1452388Szepietowski Paweł1981M361Kobyłka01:04:26
152165Pasiewicz Jacek1986M362ATRAM KOMINKI01:04:52
1571226Kazimierski Łukasz1982M363Pruszków01:05:04
1671340Gryboś Piotr1981M364Brwinów01:05:41
1712047Talmont Piotr1980M365Warszawa01:05:45
1731416Szafraniec Michał1982M366Piotrków Trybunalski01:05:50
1742458Gondek Daniel1981M367Wołomin01:05:51
1751132Matysiuk Radosław1986M368PSG01:05:51
1772253Mituła Łukasz1986M369Warszawa01:05:53
17922Budzikowski Michał1980M370Pruszków01:05:54
1811239Dobies Tomasz1979M371Aleksandrów Łódzki01:06:00
1821466Bojewski Jacek1982M372Grodzisk Mazowiecki01:06:05
18460Jankowski Kamil1984M373Nasielsk Baszta Team01:06:07
1851931Szuchnik Sebastian1986M374TS MERAN OTWOCK01:06:07
1871336Sierakowski Tomasz1985M375ATRAM KOMINKI01:06:09
1882080Bogdanowicz Kamil1982M376Zielonka01:06:10
19259Kolibowski Krzysztof1988M377Łomianki01:06:33
1932377Juchnicki Sebastian1984M378MCP Bike Team01:06:34
1941078Michałowski Artur1983M379PRUSZKÓW01:06:34
196308Podgórski Bartosz1987M380Góra Kalwaria01:06:44
1982000Krauze Tomasz1982M381Warszawa01:06:56
1992227Kocki Łukasz1981M382Lublin01:06:58
201528Stanek Tomasz1980M383Józefosław01:07:02
2032077Korecki Maciej1985M384MARCELI TEAM01:07:07
2092065Zbroja Łukasz1984M385Skarżysko-Kamienna01:07:19
210358Kliś Jakub1985M386Józefów01:07:19
2162107Niegowski Michał1980M387KK24h01:07:36
2192618Stempniak Sebastian1985M388TEAM PKO BANK POLSKI01:07:42
2262905Jabłonowski Michał1979M389Janusze Polskiego Kolarstwa01:08:02
231290Ptaszyński Bartosz1980M390DAMOVO BIKE TEAM01:08:15
2321278Zajączkowski Rafał1987M391Łomianki Dolne01:08:16
2331448Korzeniewski Tomasz1979M392Warszawa01:08:21
2342444Wierzejski Artur1983M393Warszawa01:08:21
2371010Laczkowski Grzegorz1981M394Bike Fun Legionowo01:08:27
2381921Gapisz Marcin1985M395HUSARIA LC Elektronik01:08:30
2392237Nowicki Grzegorz1985M396BIKE ROOM TEAM01:08:32
2421523Dobosz Jakub1984M397Góra Kalwaria01:08:37
2462127Kacprzak Robert1980M398Rowerowa Team01:08:54
2482229Adamski Tomasz1984M399Bank Millennium01:08:59
2532235Szewczak Daniel1985M3100WAWA BIKE TEAM01:09:20
2562381Radomski Bolesław1981M3101Toruń01:09:28
2602437Paczkowski Jacek1987M3102Dąbrowa01:10:18
2661443Skubisz Łukasz1987M3103Warszawa01:10:35
270401Szulim Piotr1980M3104POLSTAR DOORS TEAM01:10:52
2721856Florczak Kamil1985M3105Open Bike Team01:11:12
27879Petryczko Igor1979M3106T4B Team01:11:34
2832041Wrzesiński Adam1984M3107FIZJO.FIT01:11:47
2852374Piskorek Maciej1985M3108Equitone01:11:52
286950Bartosiak Tomasz1980M3109Brwinów01:11:54
287451Strzelecki Jakub1987M3110Venezia MTB01:12:07
289939Bralski Piotr1984M3111HOT WHEELS01:12:25
2922150Walczak Paweł1988M3112Zerwani z łańcucha01:12:52
2932622Walczak Maciej1985M3113TEAM PKO BANK POLSKI01:12:59
3041760Witek Piotr1985M3114Warszawa01:13:43
3111901Stanisławski Filip1979M3115MCP Bike Team01:14:22
3142286Krzemiński Daniel1981M3116Rowerowa Team01:14:37
31581Miernik Michał1979M3117Warszawa01:14:40
3161488Bobowski Robert1983M3118Warszawa01:14:51
3172992Garbacz Paweł1986M3119DAMOVO BIKE TEAM01:15:00
323456Golan Bolesław1979M3120Legionowo01:16:05
3311079Szymański Rafał1981M3121Zerwani z łańcucha01:17:29
335834Kościk Łukasz1981M3122MCP Bike Team01:18:05
340718Oleksiak Marcin1981M3123DSV01:18:22
34311Kurman Łukasz1981M3124Pulpety do mety01:18:31
3451140Koziorowski Adam1979M3125STRABAG BIKE TEAM01:18:52
3481900Ochman Arkadiusz1981M3126Warszawa01:19:31
35261Kania Sebastian1980M3127DRUŻYNA TVN01:20:14
357195Laskowski Tomasz1986M3128TEAM PKO BANK POLSKI01:21:03
3662509Kowalski Jan1979M3129Janusze Polskiego Kolarstwa01:23:53
367295Szmyd Grzegorz1985M3130DAMOVO BIKE TEAM01:24:05
3691650Witkowski Marcin1980M3131Warszawa01:25:14
3732324Goszczyński Łukasz1983M3132WIELISZEW HERON TEAM01:27:28
3742628Górak Dawid1979M3133Wołomin01:27:47
3771922Sawicki Adam1986M3134HUSARIA LC Elektronik01:30:21