7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Ossów, 2019-08-25
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M4, Dystans MINI - 25.0 Km , Razem : 136

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
652Posadzy Tomasz1973M41metrobikes.pl00:52:39
111383Dobrzyński Michał1975M42ATLAS SPORT00:53:58
13432Lange Marcin1978M43T4B Team00:53:58
22929Surdyk Maciej1977M44KAMYK Radzymin MTB TEAM00:56:00
251024Kowalski Ireneusz1970M45TS MERAN OTWOCK00:56:14
30387Tuski Maciej1978M46AEGON CYCLING TEAM00:56:59
37254Staniewski Michał1978M47AirBike.pl00:57:31
382334Stefanek Grzegorz1973M48Probis Bike Team00:57:32
40703Stempień Marek1978M49KK Catena Wyszków00:57:36
41596Pietrzak Andrzej1974M410JAKOOBCYCLES BKK TEAM00:57:54
4225Czachor Piotr1974M411ISOVER MTB TEAM LUBLIN00:57:54
43223Zieliński Adam1978M412Zielonka00:58:04
471028Niklewicz Sebastian1973M413HPE ESKOM00:58:20
482255Michalak Jacek1973M414Patnet Team00:58:21
5142Fedor Martin1977M415T4B Team00:58:39
55252Ryciuk Tomasz1978M416AirBike.pl00:58:58
592226Lach Paweł1969M417Rowerowa Team00:59:33
60791Jóźwik Daniel1976M418Warszawa00:59:34
631350Patalan Dariusz1976M419TIMBUD TEAM00:59:52
671362Kita Marcin1978M420Bike Concept01:00:16
75344Urbański Sebastian1978M421Otwock01:00:38
781031Skrzypczak Marcin1975M422Warszawa01:00:44
80890Koziarski Marek1976M423LeSz Go ! Rogów MASTERS01:00:48
82685Ołdak Marcin1973M424DAX Rowery Legionowo01:00:48
90803Janicki Sławomir1971M425Zerwani z łańcucha01:01:09
941501Gromek Arkadiusz1972M426METTLER TOLEDO01:01:18
9992Nowakowski Rafał1974M427Warszawa01:01:43
1001711Kamiński Tomasz1973M428HUSARIA LC Elektronik01:01:46
1042323Romaniuk Sebastian1975M429MCP Bike Team01:02:03
1052734Dużyński Sebastian1975M430MCP Bike Team01:02:05
110502Ślesicki Grzegorz1972M431MYBIKE.PL01:02:27
1111503Post Marek1975M432Szczęsne01:02:30
1161189Homik Marcin1971M433Warszawa01:02:39
1171998Kamiński Grzegorz1970M434Otwock01:02:40
120778Boratyński Marcin1977M435Białystok01:02:59
122152Barnaś Paweł1975M436Bike Concept01:03:03
1231569Kondratowicz Sebastian1977M437Rockwell Automation01:03:04
1282452Kuśmierz Sylwester1978M438Marki01:03:13
13258Jatelnicki Olgierd1972M439LOYALTY POINT RACING TEAM01:03:35
1341149Wal Mariusz1977M440ISOVER MTB TEAM LUBLIN01:03:37
1361173Szewczenko Vadim1969M441TS MERAN OTWOCK01:03:52
141351Mikołajczyk Emil1974M442Brańszczyk01:04:04
14374Tomaszewski Bogdan1974M443TIMBUD TEAM01:04:18
146594Nowak Filip1974M444Warszawa01:04:33
149925Rowicki Rafał1978M445KAMYK Radzymin MTB TEAM01:04:41
151926Gancarz Marcin1977M446KAMYK Radzymin MTB TEAM01:04:48
1562502Mańko Tomasz1975M447Warszawa01:05:04
158198Mika Jakub1976M448DAX Rowery Legionowo01:05:05
160472Kozicki Sławomir1973M449Włocławek01:05:06
1611950Jaczyński Adam1978M450MCP Bike Team01:05:08
1621180Górski Paweł1971M451Chyże Małpy01:05:10
1631027Jednorowski Michał1978M452JASIENICA TEAM01:05:22
164434Turski Przemysław1975M453MCP Bike Team01:05:27
1652145Cieśluk Tomasz1970M454Białystok01:05:28
1661047Borcuch Marcin1977M455Szczęsne01:05:40
1702258Balcerzak Paweł1974M456INEOS01:05:45
1722005Wejner Olgierd1973M457MCP Bike Team01:05:50
1782303Pasiuk Krzysztof1975M458MYBIKE.PL01:05:54
180847Muszyński Piotr1973M459Warszawa01:05:57
1831977Tyczyński Artur1977M460COMP TEAM01:06:06
1891207Błaszczyk Sławomir1977M461Nowa Wola01:06:16
1901534Mamcarz Paweł1978M462WAWA BIKE TEAM01:06:16
19173Skiba Robert1973M463Nowe Grobice01:06:27
200932Godlewski Adam1972M464KAMYK Radzymin MTB TEAM01:07:01
20248Makowski Jacek1969M465TIMBUD TEAM01:07:02
204342Sawicki Jacek1969M466Zielonka01:07:09
205307Orzechowski Paweł1977M467CODEPROUD MTB01:07:10
206214Kajak Dariusz1977M468WAWA BIKE TEAM01:07:11
208706Lewczuk Sławomir1975M469Urzut01:07:18
2112215Soldański Rafał1977M470Płocki Klub Kolarski01:07:21
21326Stola Paweł1975M471Warszawa01:07:26
2151177Klimkiewicz Piotr1976M472MCP Bike Team01:07:29
217354Mędel Piotr1971M473Elwico01:07:40
2181568Wójcicki Michal1977M474Warszawa01:07:42
220679Kulesza Krzysztof1971M475BANK PEKAO TEAM01:07:42
222395Grocholewicz Mariusz1974M476Łódź01:07:56
2251651Tota Krzysztof1971M477Zielonka01:07:59
2272440Słowiński Sławomir1975M478Kobyłka01:08:03
229845Falejczyk Paweł1974M479T4B Team01:08:12
230289Borzęcki Adam1972M480DAMOVO BIKE TEAM01:08:15
2402708Mroczek Rafał1976M481Warszawa01:08:35
243558Lasek Marcin1974M482Legionowo01:08:42
2451524Baj Mateusz1975M483Góra Kalwaria01:08:51
2472225Zieliński Marek1973M484Rowerowa Team01:08:55
251433Alejandro QUIÑONES-GARCIA1973M485Błonie01:09:17
252658Ruciński Grzegorz1975M486ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:09:19
2542105Miąskiewicz Mariusz1978M487Dobre01:09:21
2592284Marcinkiewicz Artur1972M488Siedlce01:10:17
2612393Ogrodnik Michał1978M489Józefów01:10:27
2622086Jastrzębski Paweł1971M490Warszawa01:10:27
264230Pucia Sebastian1976M491Radzymin01:10:32
265493Jedynak Jakub1973M492LeSz Go ! Rogów01:10:35
268566Kuflikowski Sebastian1976M493Bike Fun Legionowo01:10:50
2731009Fila Robert1973M494Otwock01:11:22
2751360Chmiel Artur1975M495NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA01:11:23
27740Wydziałkiewicz Marek1971M496Zerwani z łańcucha01:11:32
2791971Stelmaszczyk Grzegorz1971M497Warszawa01:11:37
2821955Kępa Marcin1977M498Patnet Team01:11:47
2841783Grzelak Tomasz1976M499Pomiechówek01:11:47
291248Małolepszy Janusz1970M4100RAZEM TRENUJEMY SPORT01:12:31
294379Włazałek Mariusz1974M4101Stanwex II TEAM01:13:01
2951634Skomorowski Marek1969M4102Marki01:13:06
296334Popis Maciej1978M4103TS MERAN OTWOCK01:13:07
2981925Ośka Dawid1978M4104HUSARIA LC Elektronik01:13:14
2991920Cykman Maciej1976M4105HUSARIA LC Elektronik01:13:19
3002279Kochanowski Sebastian1978M4106Nowy Dwór Mazowiecki01:13:28
3022129Konca Mariusz1972M4107Ożarów Mazowiecki01:13:35
3061265Olędzki Piotr1971M4108Piaseczno01:13:59
3122261Gruca Marcin1976M4109KAMYK Radzymin MTB TEAM01:14:27
313281Baciński Arkadiusz1975M4110DAMOVO BIKE TEAM01:14:27
3182289Bagnicki Dariusz1971M4111TIMBUD TEAM01:15:10
3191194Wasiak Tadeusz1975M4112NASZ BIKE TEAM01:15:38
3211807Woźniak Marcin1976M4113Warszawa01:15:48
3222211Beczkowicz Michał1978M4114Toyota Marki01:15:55
3271975Majewski Bartosz1975M4115WAWA BIKE TEAM01:16:41
3281544Wróbel Krzysztof1975M4116Józefów01:16:46
3291789Cieśliński Maciej1974M4117Warszawa01:16:47
3302126Goszczyński Robert1971M4118Rowerowa Team01:17:16
3322256Wałek Piotr1972M4119Warszawa01:17:30
3341367Wójcik Piotr1973M4120Łomianki01:18:05
342191Machula Mariusz1973M4121Legionowo01:18:30
3441923Myszkowski Bartek1976M4122HUSARIA LC Elektronik01:18:50
3471969Onyśk Włodzimierz1969M4123Kobyłka01:19:18
3491947Karski Tomasz1974M4124HPE ESKOM01:19:33
3541215Raszewski Robert1975M4125Warszawa01:20:50
3592039Seliga Przemysław1975M4126Warszawa01:21:51
3602271Cieszkowski Krzysztof1976M4127POLSKARYBA.MTB01:22:20
365283Stępień Paweł1973M4128DAMOVO BIKE TEAM01:23:08
3702236Sudnik Grzegorz1973M4129Kindus01:25:54
372449Kulesza Marcin1976M4130Warszawa01:27:11
3781440Safarzyński Mariusz1977M4131Warszawa01:30:27
3791530Graczykowski Marek1977M4132REXONA MTB TEAM01:30:53
3811004Kowaluk Piotr1977M4133Allianz Partners MTB01:32:04
3842376Sarnecki Robert1978M4134Sulejówek01:33:18
3852100Bachański Rafał1977M4135Zerwani z łańcucha01:33:37
3871310Jakóbczyk Andrzej1969M4136metrobikes.pl01:39:52