7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Marki, 2019-09-01
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M4, Dystans MINI - 28.0 Km , Razem : 152

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
752Posadzy Tomasz1973M41metrobikes.pl01:00:09
91383Dobrzyński Michał1975M42ATLAS SPORT01:00:13
11432Lange Marcin1978M43T4B Team01:00:18
152882Banasik Sławomir1978M44KOMOBIKE SCOTT01:01:23
181366Papis Paweł1978M45MCP Bike Team01:01:41
20810Ścigała Piotr1977M46Nice Jura Bike Częstochowa01:01:48
26734Zieliński Arkadiusz1977M47Polski Klub MTB01:03:10
27232Pogorzelski Zdzisław1970M48LOTTO01:03:26
2842Fedor Martin1977M49T4B Team01:03:48
32223Zieliński Adam1978M410Zielonka01:05:00
33320Rycombel Łukasz1976M411KWP KATOWICE01:05:43
34254Staniewski Michał1978M412AirBike.pl01:05:48
39850Kallas Arkadiusz1976M413Warszawa01:06:21
412334Stefanek Grzegorz1973M414Probis Bike Team01:06:24
422255Michalak Jacek1973M415Patnet Team01:06:24
47596Pietrzak Andrzej1974M416JAKOOBCYCLES BKK TEAM01:07:31
55929Surdyk Maciej1977M417KAMYK Radzymin MTB TEAM01:08:28
71998Klaus Albert1975M418KAMYK Radzymin MTB TEAM01:09:57
74791Jóźwik Daniel1976M419Warszawa01:10:24
782452Kuśmierz Sylwester1978M420MCP Bike Team01:10:48
801683Skalski Mirosław1971M421sklepbicykl.pl - perfectsource01:10:51
841031Skrzypczak Marcin1975M422Warszawa01:11:02
861362Kita Marcin1978M423Bike Concept01:11:18
87890Koziarski Marek1976M424LeSz Go ! Rogów MASTERS01:11:18
89470Kłosiński Krzysztof1975M425Ząbki01:11:28
91502Ślesicki Grzegorz1972M426MYBIKE.PL01:11:32
92803Janicki Sławomir1971M427Zerwani z łańcucha01:11:34
94111Zakrzewski Andrzej1976M428LOTTO01:11:34
1041350Patalan Dariusz1976M429TIMBUD TEAM01:11:56
1122100Bachański Rafał1977M430Zerwani z łańcucha01:12:22
113662Kubisiak Kacper1976M431MCP Bike Team01:12:24
1161027Jednorowski Michał1978M432JASIENICA TEAM01:12:26
1171189Homik Marcin1971M433Warszawa01:12:44
1212886Kamiński Tomasz1973M434HUSARIA LC Elektronik01:13:08
124926Gancarz Marcin1977M435KAMYK Radzymin MTB TEAM01:13:17
1271047Borcuch Marcin1977M436Szczęsne01:13:29
1311122Sztylka Rafał1974M437IGT MTB TEAM01:13:43
132925Rowicki Rafał1978M438KAMYK Radzymin MTB TEAM01:13:44
1331173Szewczenko Vadim1969M439TS MERAN OTWOCK01:13:44
1341530Graczykowski Marek1977M440REXONA MTB TEAM01:13:45
136351Mikołajczyk Emil1974M441Brańszczyk01:13:53
1372030Moczydłowski Piotr1976M442Ząbki01:13:56
138898Mróz Wojciech1973M443KMP Chełm01:13:57
139100Jakubczyk Marcin1975M444Geodetic Dobry Kurs Team01:13:57
1451555Dobosz Seweryn1976M445WAWA BIKE TEAM01:14:15
147344Urbański Sebastian1978M446Otwock01:14:17
1511950Jaczyński Adam1978M447MCP Bike Team01:14:28
1521114Więcek Piotr1975M448BNP Paribas01:14:28
1611014Randak Robert1976M449Warszawa01:15:02
1622323Romaniuk Sebastian1975M450MCP Bike Team01:15:04
1691408Bartosiewicz Mariusz1972M451ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:15:29
171967Sosnowski Artur1974M452DAF01:15:41
1732896Ciepłucha Łukasz1976M453Płocki Klub Kolarski01:15:44
175594Nowak Filip1974M454Warszawa01:15:50
1761207Błaszczyk Sławomir1977M455Nowa Wola01:15:51
17974Tomaszewski Bogdan1974M456TIMBUD TEAM01:16:01
180298Sokolnicki Andrzej1969M457DAMOVO BIKE TEAM01:16:01
1842258Balcerzak Paweł1974M458INEOS01:16:09
186201Panasiuk Tomasz1972M459PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:16:19
1902502Mańko Tomasz1975M460Warszawa01:16:26
191434Turski Przemysław1975M461MCP Bike Team01:16:27
1922734Dużyński Sebastian1975M462MCP Bike Team01:16:37
196198Mika Jakub1976M463DAX Rowery Legionowo01:16:49
2011977Tyczyński Artur1977M464COMP TEAM01:17:08
2031535Dziobek Jacek1976M465Bytom01:17:16
2092845Granica Sebastian1974M466BORDER TEAM01:17:30
2112060Ostrowski Jarosław1972M467Ząbki01:17:34
212847Muszyński Piotr1973M468Warszawa01:17:34
2141180Górski Paweł1971M469Chyże Małpy01:17:37
2162877Kacprzak Marcin1976M470Warszawa01:17:41
218561Łatkowski Łukasz1977M471Grupa Biegowa CHTMO01:17:44
2221651Tota Krzysztof1971M472Zielonka01:18:03
223848Rusin Bartosz1973M473HEIDELBERG BIKE TEAM01:18:17
2252005Wejner Olgierd1973M474MCP Bike Team01:18:30
226571Gawkowski Robert1973M475DAX Rowery Legionowo01:18:33
22773Skiba Robert1973M476Nowe Grobice01:18:35
23148Makowski Jacek1969M477TIMBUD TEAM01:18:39
23418Rajczyk Radosław1974M478Patnet Team01:18:52
2361227Miszczuk Piotr1971M479Nadarzyn01:18:56
237725Janicki Grzegorz1978M480Zerwani z łańcucha01:18:59
2402105Miąskiewicz Mariusz1978M481Dobre01:19:19
24270Borowiecki Tomasz1975M482MYBIKE.PL01:19:29
245584Walkiewicz Tomasz1977M483BIKE SALON TEAM01:19:43
2461534Mamcarz Paweł1978M484WAWA BIKE TEAM01:19:44
2481208Jasiński Mariusz1969M485Leszno01:19:47
251289Borzęcki Adam1972M486DAMOVO BIKE TEAM01:20:10
253230Pucia Sebastian1976M487Radzymin01:20:13
2601009Fila Robert1973M488Otwock01:20:43
261558Lasek Marcin1974M489Legionowo01:20:43
265342Sawicki Jacek1969M490Zielonka01:20:47
266354Mędel Piotr1971M491Elwico01:20:48
2682722Wąsik Robert1978M492Warszawa01:20:49
2702393Ogrodnik Michał1978M493Józefów01:20:56
273395Grocholewicz Mariusz1974M494Łódź01:21:06
2741724Rybak Jacek1977M495AEGON CYCLING TEAM01:21:32
2771923Myszkowski Bartek1976M496HUSARIA LC Elektronik01:21:43
2781783Grzelak Tomasz1976M497TIMBUD TEAM01:21:45
279658Ruciński Grzegorz1975M498ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:21:46
280632Rybicki Artur1978M499PWPW RACING TEAM01:21:52
2811920Cykman Maciej1976M4100HUSARIA LC Elektronik01:21:54
2821360Chmiel Artur1975M4101NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA01:22:04
2851955Kępa Marcin1977M4102Patnet Team01:22:12
292281Baciński Arkadiusz1975M4103DAMOVO BIKE TEAM01:22:41
2972300Brzeziński Andrzej1977M4104MARCELI TEAM01:22:50
3002859Szaturski Artur1978M4105Nieporęt01:22:56
3012129Konca Mariusz1972M4106Ożarów Mazowiecki01:22:58
3022422Krzyślak Arkadiusz1972M4107WAWA BIKE TEAM01:23:03
3032708Mroczek Rafał1976M4108Warszawa01:23:04
305433Alejandro QUIÑONES-GARCIA1973M4109Błonie01:23:06
3071850Kanownik Sławomir1975M4110MCP Bike Team01:23:12
3121817Dąbrowski Maciej1973M4111Warszawa01:23:30
3132615Sobolewski Krzysztof1973M4112TEAM PKO BANK POLSKI01:23:31
3151634Skomorowski Marek1969M4113Marki01:23:48
3191971Stelmaszczyk Grzegorz1971M4114Warszawa01:24:00
322325Roszkowski Hubert1975M4115Piaseczno01:24:05
323379Włazałek Mariusz1974M4116Stanwex II TEAM01:24:09
324493Jedynak Jakub1973M4117LeSz Go ! Rogów01:24:15
327214Kajak Dariusz1977M4118WAWA BIKE TEAM01:24:34
3351367Wójcik Piotr1973M4119Łomianki01:25:26
336248Małolepszy Janusz1970M4120RAZEM TRENUJEMY SPORT01:25:33
341293Nieciecki Robert1972M4121DAMOVO BIKE TEAM01:26:16
3431807Woźniak Marcin1976M4122Warszawa01:26:20
3442086Jastrzębski Paweł1971M4123Warszawa01:26:21
345334Popis Maciej1978M4124TS MERAN OTWOCK01:26:36
3461544Wróbel Krzysztof1975M4125Józefów01:26:39
3472289Bagnicki Dariusz1971M4126TIMBUD TEAM01:26:44
3522313Kopp Przemysław1969M4127PRZYPAŚNIKI TEAM01:27:16
3551311Jasek Krzysztof1974M4128Warszawa01:28:04
3591976Wypych Marcin1976M4129Pro Family Sport Team01:29:13
3652874Pazdan Piotr1972M4130TEAM PKO BANK POLSKI01:29:52
367191Machula Mariusz1973M4131Legionowo01:30:22
371369Kurowski Tomasz1977M4132Falujące bebzuny01:30:30
3722815Jakusz-Gostomski Sławek1977M4133Falujące bebzuny01:30:31
3742852Gołaszewski Marcin1978M4134MCP Bike Team01:30:43
3751975Majewski Bartosz1975M4135WAWA BIKE TEAM01:31:12
3772070Sterczewski Paweł1970M4136NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:31:17
3782870Karski Tomasz1974M4137HPE ESKOM01:31:38
3792256Wałek Piotr1972M4138Warszawa01:31:43
3801969Onyśk Włodzimierz1969M4139Kobyłka01:31:43
3832239Lis Adam1978M4140Rowerowy Squad Marki01:32:27
384930Gruca Marcin1976M4141KAMYK Radzymin MTB TEAM01:32:51
3891925Ośka Dawid1978M4142HUSARIA LC Elektronik01:33:46
395799Góralewski Sławomir1969M4143NRF HEPU RACING01:34:38
3981802Kowalik Zbigniew1972M4144LIRENE BIKE TEAM01:36:40
3992236Sudnik Grzegorz1973M4145Kindus01:36:55
4011215Raszewski Robert1975M4146Warszawa01:38:14
4031789Cieśliński Maciej1974M4147Warszawa01:38:27
406634Chojecki Michał1974M4148Otwock01:40:38
4091692Kośka Marcin1976M4149Warszawa01:42:11
412283Stępień Paweł1973M4150DAMOVO BIKE TEAM01:45:18
413449Kulesza Marcin1976M4151Warszawa01:46:51
4232855Orych Jacek1978M4152Marki02:16:56