7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Ząbki, 2019-09-15
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M3, Dystans MAX - 43.0 Km , Razem : 86

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
2742Baranek Paweł1986M31AirBike.pl
01:26:20
3767Góralewski Łukasz1983M32KK Catena Wyszków
01:26:21
5119Skalski Kacper1982M33Świat Rowerów Team
01:27:12
6140Kołodziejek Paweł1980M34BIKE SALON TEAM
01:27:18
81190Chruślak Marcin1983M35Geodetic Dobry Kurs Team
01:27:19
10695Cichocki Rafał1987M36Świat Rowerów Team
01:27:20
11751Kuczyński Adrian1985M37KK Catena Wyszków
01:27:22
122379Sobczak Bartosz1981M38EROE RACING CLUB
01:27:31
13448Zakrzewski Jerzy1984M39IM Logistic Rafbike Cycling Team
01:27:35
14108Rządca Jacek1983M310Świat Rowerów Team
01:27:57
161918Słupek Paweł1982M311T4B Team
01:29:20
18570Bożeń Jarosław1984M312Geodetic Dobry Kurs Team
01:29:33
19918Białek Patryk1988M313KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:30:09
20217Płoski Adam1988M314T4B Team
01:30:11
22602Wojtkowski Adam1985M315KK Catena Wyszków
01:30:14
261125Dąbkowski Wojciech1988M316LOAD-LOK SYSTEMY MOCOWANIA ŁADUNKÓW
01:30:43
302288Roszkowski Jarosław1988M317MCP Bike Team
01:31:48
332551Wetoszka Michał1982M318Geodetic Dobry Kurs Team
01:32:44
382213Witeska Jacek1984M319WIELISZEW HERON TEAM
01:32:50
401465Grządka Przemysław1979M320PZU SPORT TEAM
01:34:25
442413Parys Robert1982M321KK Catena Wyszków
01:34:29
45139Leciejewski Kamil1983M322IFON KOLARZ KLUB
01:34:37
472201Malicki Dominik1981M323Bike Concept
01:34:59
481Pomaski Paweł1988M324T4B Team
01:34:59
501008Zduniak Karol1984M325MYBIKE.PL
01:35:13
561345Rychlicki Rafał1985M326Geodetic Dobry Kurs Team
01:35:25
592999Sienkiewicz Sebastian1980M327WIELISZEW HERON TEAM
01:36:03
62197Smołuch Przemysław1980M328MCP Bike Team
01:36:21
6338Charucki Rafał1988M329Bikeholic Team Ostrów Maz
01:36:23
642636Kwiatkowski Michał1983M330TEAM PKO BANK POLSKI
01:36:29
66256Kamiński Wojciech1984M331Warszawa
01:36:48
68109Stanisławski Marek1980M332Warszawa
01:36:50
69702Wasiak Damian1982M333KK Catena Wyszków
01:36:52
701626Rychlicki Łukasz1982M334Geodetic Dobry Kurs Team
01:37:02
71405Perczyński Radek1979M335MYBIKE.PL
01:37:08
72800Wojciechowski Wojciech1980M336KK Catena Wyszków
01:37:09
762447Iwański Tomasz1983M337PRZYPAŚNIKI TEAM
01:37:54
771030Chrobak Tomasz1979M338BIKE SALON TEAM
01:38:34
78206Kalicki Grzegorz1982M339PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:38:34
801716Zygner Tomasz1984M340Absolute Bikes Team
01:38:48
811309Albrycht Mikołaj1984M341Geodetic Dobry Kurs Team
01:38:50
8313Górnicki Michał1985M342Bike Fun Legionowo
01:38:52
84576Strąk Jarosław1982M343NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
01:39:12
87755Babacz Aleksander1983M344NRF HEPU RACING
01:39:50
912004Siess Mateusz1986M345T4B Team
01:40:33
92701Sarnacki Przemysław1982M346KK Catena Wyszków
01:40:38
96714Kalisz Jan1982M347Warszawa
01:41:00
971055Wróblewski Marcin1982M348MARCELI TEAM
01:41:03
991296Marzoch Łukasz1979M349Ząbki
01:41:05
1001529Kozysa Wojciech1980M350Warszawa
01:41:30
101814Gajewski Karol1982M351Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
01:41:42
103709Król Paweł1985M352DENTALKING.EU
01:42:11
105123Kwiatkowski Rafał1985M353Kraft Automotive Team
01:42:16
1072109Król Piotr1985M354DENTALKING.EU
01:42:20
1111041Giergoń Łukasz1983M355Łomianki
01:42:31
11331Podgórski Konrad1985M356Góra Kalwaria
01:42:33
1151044Żebrowski Marcin1983M357Allianz Partners MTB
01:43:04
1161332Sikora Paweł1982M358Bikeholic Team Ostrów Maz
01:43:07
1191410Laskowski Paweł1985M359KK CYKLON WARSZAWA
01:43:12
121475Chojnacki Artur1980M360Warszawa
01:43:19
1251273Abramek Piotr1981M361Warszawa
01:43:48
126491Demiańczuk Tomasz1982M362Z-Hotel
01:43:51
1282238Wieczorek Wiktor1984M363Rowerowy Squad Marki
01:43:56
129609Golec Tomasz1979M364ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:44:00
131610Mikołajczuk Łukasz1981M365ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:44:06
1361334Kruszewski Andrzej1985M366Velmar Viridian Polska Team
01:44:58
1431141Goluch Marcin1981M367Kraft Automotive Team
01:45:09
148290Ptaszyński Bartosz1980M368DAMOVO BIKE TEAM
01:45:55
149633Flis Kamil1983M369Nowy Dwór Mazowiecki
01:45:56
162169Małysz Michał1980M370BIKE SALON TEAM
01:47:18
1662377Juchnicki Sebastian1984M371MCP Bike Team
01:47:40
1712871Łukasiewicz Łukasz1987M372Warszawa
01:48:13
174374Paprota Przemysław1979M373AGR PŁOŃSK
01:48:23
175209Bartosiak-Semków Paweł1979M374PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:48:26
1771466Bojewski Jacek1982M375Grodzisk Mazowiecki
01:48:42
17887Ochędzan Grzegorz1979M376Bike Fun Legionowo
01:48:51
1821511Graczyk Kamil1979M377MARCELI TEAM
01:48:55
1861688Nowak Piotr1979M378Warszawa
01:49:02
189207Augustyniak Dariusz1979M379PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:49:49
192234Dziubiński Przemysław1983M380RADZIO ROWERY
01:50:26
1942049Kokoszka Paweł1986M381Warszawa
01:50:33
199423Sobczyk Bartłomiej1979M382POLA-K
01:51:59
2072133Ciesielski Daniel1980M383DC TEAM
01:54:38
211272Szymański Hubert1979M384Kiełpin
01:57:27
2212515Orłowski Grzegorz1981M385Kuźnia Triathlonu
02:01:16
2312510Sabała Paweł1979M386Marki
02:24:30