7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Ząbki, 2019-09-15
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M3, Dystans MINI - 26.0 Km , Razem : 122

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
11781Giziński Łukasz1982M31DSV
00:53:07
3700Krupa Emil1987M32PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
00:54:43
5572Chmielewski Patryk1986M33Warszawa
00:54:45
131317Marcinkiewicz Grzegorz1986M34NASZ BIKE TEAM
00:55:46
141717Sienkiewicz Artur1982M35WIELISZEW HERON TEAM
00:55:48
15546Szczepański Mariusz1979M36Niewiadów Boro
00:55:48
18542Bicki Artur1979M37Warszawa
00:56:04
21614Ząbczyński Michał1983M38Warszawa
00:57:07
22579Rudziński Paweł1980M39Twister Team
00:57:09
272607Kostrzewa Jakub1986M310TEAM PKO BANK POLSKI
00:58:17
321054Trujnara Jarosław1980M311ISOVER MTB TEAM LUBLIN
00:58:29
36192Grabowski Paweł1979M312MCP Bike Team
00:59:07
37506Karwowski Jakub1984M313DSV
00:59:07
381176Zdanowski Krzysztof1984M314Ząbki
00:59:07
452112Kalinowski Michał1980M315Bike Concept
00:59:59
47463Podleś Marcin1985M316IM Logistic Rafbike Cycling Team
01:00:01
48400Zgorzałek Daniel1982M317POLSTAR DOORS TEAM
01:00:04
522121Kordowski Dariusz1985M318WIELISZEW HERON TEAM
01:00:15
54999Rządkowski Wojciech1979M319Warszawa
01:00:43
58235Korzeb Michał1982M320DAMOVO BIKE TEAM
01:00:57
59768Romanowski Kamil1981M321Wysportowani Racing Team
01:00:57
601939Świder Andrzej1979M322Janusze Polskiego Kolarstwa
01:01:03
61404Starko Piotr1979M323Warszawa
01:01:04
631128Rychter Maciej1980M324SZALONE IMADŁO
01:01:05
652442Nowakowski Tomasz1980M325FAST BIKE Gniezno
01:01:06
66704Bloch Michał1982M326KK Catena Wyszków
01:01:12
721195Wachocki Bartosz1983M327Warszawa
01:01:20
732866Pasternak Aleksy1982M328Warszawa
01:01:21
742035Turant Jarosław1982M329Warszawa
01:01:23
75297Lalak Jacek1981M330DAMOVO BIKE TEAM
01:01:23
761067Sawicki Piotr1983M331Warszawa
01:01:23
822751Mojkowski Marcin1979M332JAKOOBCYCLES BKK TEAM
01:01:44
83534Bylak Paweł1981M333Małopole
01:01:45
862500Michalski Adrian1987M334MARCELI TEAM
01:02:03
88556Domański Rafał1985M335Domy Drewniane DOMPOL
01:02:05
951026Buczel Mateusz1984M336HPE ESKOM
01:02:12
96585Miszczak Sławomir1985M337Polski Klub MTB
01:02:13
97921Dorsz Jacek1980M338KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:02:17
1002186Wasak Łukasz1987M339Ulan Majorat
01:02:21
101787Siwiński Łukasz1980M340Polski Klub MTB
01:02:21
1021005Kubicki Patryk1986M341Allianz Partners MTB
01:02:21
108392Wolny Piotr1982M342e-point bike team
01:02:36
1112827Pawłusiak Konrad1982M343Ząbki
01:02:42
112296Kamiński Rafał1979M344DAMOVO BIKE TEAM
01:02:52
116158Sawicki Grzegorz1980M345Fantsmagoria Racing
01:02:53
1192576Misiałkiewicz Piotr1982M346Alecco Team
01:02:56
1212047Talmont Piotr1980M347Warszawa
01:02:58
1222015Zając Piotr1983M348Educational Testing Service (ETS) Global
01:02:58
1232847Wójcik Robert1981M349Glinianka
01:02:59
1242388Szepietowski Paweł1981M350Kobyłka
01:02:59
1312573Baranek Paweł1980M351Piaseczno
01:03:33
1321689Kłos Rafał1983M352T4B Team
01:03:35
140302Panufnik Rafał1980M353Warszawa
01:04:02
1442618Stempniak Sebastian1985M354TEAM PKO BANK POLSKI
01:04:08
1501448Korzeniewski Tomasz1979M355Warszawa
01:04:22
1511078Michałowski Artur1983M356PRUSZKÓW
01:04:26
1542458Gondek Daniel1981M357Wołomin
01:04:31
156842Szenk Krzysztof1982M358Warszawa
01:04:31
157436Królewski Karol1982M359Józefów
01:04:33
159308Podgórski Bartosz1987M360Góra Kalwaria
01:04:48
1612671Cieślak Konrad1979M361Otwock
01:04:59
1632080Bogdanowicz Kamil1982M362Zielonka
01:05:16
1691397Sobiech Łukasz1986M363Warszawa
01:05:32
17022Budzikowski Michał1980M364Pruszków
01:05:33
1742905Jabłonowski Michał1979M365Janusze Polskiego Kolarstwa
01:05:37
1762444Wierzejski Artur1983M366Warszawa
01:05:56
1791701Halicki Piotr1983M367Białystok
01:06:17
1812612Rok Robert1980M368TEAM PKO BANK POLSKI
01:06:17
1841931Szuchnik Sebastian1986M369TS MERAN OTWOCK
01:06:24
188473Urbański Bartłomiej1980M370PWPW RACING TEAM
01:06:29
1891132Matysiuk Radosław1986M371PSG
01:06:30
1902867Thiel Tomasz1985M372Warszawa
01:06:31
191528Stanek Tomasz1980M373Józefosław
01:06:32
1921010Laczkowski Grzegorz1981M374Bike Fun Legionowo
01:06:33
1931278Zajączkowski Rafał1987M375Łomianki Dolne
01:06:33
1951340Gryboś Piotr1981M376Brwinów
01:06:57
196683Kamiński Tomasz1982M377Bike Fun Legionowo
01:06:59
201615Nożewski Adam1983M378IGT MTB TEAM
01:07:21
20411Kurman Łukasz1981M379Pulpety do mety
01:07:27
2081292Cibor Piotr1983M380Józefów
01:07:31
209729Smolik Paweł1983M381Płock
01:07:33
2101443Skubisz Łukasz1987M382Warszawa
01:07:34
2112280borcuch Tomasz1987M383TIMBUD TEAM
01:07:38
2132511Gołębiewski Michał1983M384Marki
01:07:39
2142548Dąbrowski Michał1980M385FAN AUTO
01:07:39
2162564Grzesiowski Łukasz1983M386Warszawa
01:07:48
2181797Organ Jakub1981M387SKPB W-WA
01:08:04
230516Cywiński Marcin1983M388TS MERAN OTWOCK
01:08:40
2332405Tomaszewski Marcin1982M389Świdnik
01:08:49
235358Kliś Jakub1985M390Józefów
01:08:51
2472862Skrzypczyk Karol1979M391Rżyska
01:09:50
2502732Fabiański Tomasz1981M392Warszawa
01:09:57
25269Gołoś Marcin1979M393Pruszków
01:10:02
2542089Wrotek Paweł1983M394MGG Dobry Kurs Team
01:10:09
255451Strzelecki Jakub1987M395Venezia MTB
01:10:14
263401Szulim Piotr1980M396POLSTAR DOORS TEAM
01:10:43
265688Niemyjski Jarosław1983M397Bike Fun Legionowo
01:10:55
2662622Walczak Maciej1985M398TEAM PKO BANK POLSKI
01:10:55
2672401Kupis Piotr1981M399Janusze Polskiego Kolarstwa
01:11:05
2681760Witek Piotr1985M3100Warszawa
01:11:06
2732050Maksimczuk Tomasz1983M3101MCP Bike Team
01:11:26
2762150Walczak Paweł1988M3102Zerwani z łańcucha
01:11:53
2791109Tratkiewicz Łukasz1979M3103Absolute Bikes Team
01:12:13
2801127Jałowiecki Piotr1982M3104Michałów Grabina
01:12:37
28781Miernik Michał1979M3105Warszawa
01:13:59
288834Kościk Łukasz1981M3106MCP Bike Team
01:14:00
293617Pytlik Łukasz1985M3107MCP Bike Team
01:14:26
2982885Brzostek Łukasz1985M3108Stanisław Pierwszy
01:14:44
3002542Antos Grzegorz1984M3109Warszawa
01:14:56
301195Laskowski Tomasz1986M3110TEAM PKO BANK POLSKI
01:14:56
3042395Gabryel Tomasz1980M3111Otwock
01:15:24
3051901Stanisławski Filip1979M3112MCP Bike Team
01:15:24
3121140Koziorowski Adam1979M3113STRABAG BIKE TEAM
01:16:55
3192566Domański Konrad1984M3114Warszawa
01:18:49
320712Wysocki Bartłomiej1988M3115Technicolor FSSC
01:18:57
3222524Tokarski Andrzej1987M3116BNP Paribas
01:19:33
3262517Milewski Tomasz1982M3117Marki
01:19:53
3282907Tworek Paweł1979M3118Warszawa
01:20:01
3301139Walenciak Paweł1980M3119Warszawa
01:20:16
3441922Sawicki Adam1986M3120HUSARIA LC Elektronik
01:24:39
351853Ciosek Andrzej1979M3121DEMANT TECHNOLOGY CENTRE
01:30:27
3522532Mańkowski Łukasz1983M3122Grudziądz
01:30:30