7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Ząbki, 2019-09-15
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M4, Dystans MINI - 26.0 Km , Razem : 129

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
22222Skrzyniarz Tomasz1977M41MYBIKE.PL
00:54:42
4548Szturnoga Sylwester1970M42Niewiadów Boro
00:54:44
10432Lange Marcin1978M43T4B Team
00:54:52
111383Dobrzyński Michał1975M44ATLAS SPORT
00:54:54
161024Kowalski Ireneusz1970M45TS MERAN OTWOCK
00:56:03
172054Świderski Tomasz1973M46Warszawa
00:56:03
19419Langner Michał1974M47PZU SPORT TEAM
00:56:07
20223Zieliński Adam1978M48Zielonka
00:57:06
23254Staniewski Michał1978M49AirBike.pl
00:57:12
262042Modecki Gerard1978M410ISOVER MTB TEAM LUBLIN
00:58:16
282334Stefanek Grzegorz1973M411Probis Bike Team
00:58:17
29387Tuski Maciej1978M412AEGON CYCLING TEAM
00:58:18
30596Pietrzak Andrzej1974M413JAKOOBCYCLES BKK TEAM
00:58:21
312255Michalak Jacek1973M414Patnet Team
00:58:23
3325Czachor Piotr1974M415ISOVER MTB TEAM LUBLIN
00:58:42
35703Stempień Marek1978M416KK Catena Wyszków
00:58:50
401143Borkowski Sylwester1977M417ISOVER MTB TEAM LUBLIN
00:59:11
4133Gregorowicz Marek1977M418BIKE SALON TEAM
00:59:12
4272Jarszak Jarosław1972M419Sobików
00:59:14
552734Dużyński Sebastian1975M420MCP Bike Team
01:00:44
561149Wal Mariusz1977M421ISOVER MTB TEAM LUBLIN
01:00:44
57803Janicki Sławomir1971M422Zerwani z łańcucha
01:00:57
62224Rogiński Marcin1977M423T4B Team
01:01:05
671777Grot Mariusz1973M424NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
01:01:12
68998Klaus Albert1975M425KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:01:13
70344Urbański Sebastian1978M426Otwock
01:01:16
78111Zakrzewski Andrzej1976M427LOTTO
01:01:27
791189Homik Marcin1971M428Warszawa
01:01:35
812323Romaniuk Sebastian1975M429MCP Bike Team
01:01:42
841362Kita Marcin1978M430Bike Concept
01:01:46
8552Posadzy Tomasz1973M431metrobikes.pl
01:01:56
921028Niklewicz Sebastian1973M432HPE ESKOM
01:02:10
932886Kamiński Tomasz1973M433HUSARIA LC Elektronik
01:02:10
942100Bachański Rafał1977M434Zerwani z łańcucha
01:02:12
103926Gancarz Marcin1977M435KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:02:26
1131530Graczykowski Marek1977M436REXONA MTB TEAM
01:02:52
117634Chojecki Michał1974M437Otwock
01:02:55
11858Jatelnicki Olgierd1972M438LOYALTY POINT RACING TEAM
01:02:55
1201122Sztylka Rafał1974M439IGT MTB TEAM
01:02:57
125201Panasiuk Tomasz1972M440PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:03:01
1261950Jaczyński Adam1978M441MCP Bike Team
01:03:06
127434Turski Przemysław1975M442MCP Bike Team
01:03:09
128298Sokolnicki Andrzej1969M443DAMOVO BIKE TEAM
01:03:11
1291014Randak Robert1976M444Warszawa
01:03:19
1301998Kamiński Grzegorz1970M445Otwock
01:03:27
13374Tomaszewski Bogdan1974M446TIMBUD TEAM
01:03:41
1341173Szewczenko Vadim1969M447TS MERAN OTWOCK
01:03:43
13792Nowakowski Rafał1974M448Warszawa
01:04:01
1382877Kacprzak Marcin1976M449Warszawa
01:04:01
1411027Jednorowski Michał1978M450JASIENICA TEAM
01:04:05
146753Knap Piotr1977M451KK Catena Wyszków
01:04:10
147351Mikołajczyk Emil1974M452Brańszczyk
01:04:11
148925Rowicki Rafał1978M453KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:04:18
14953Lang Norbert1971M454Jastrzębnik
01:04:20
1522005Wejner Olgierd1973M455MCP Bike Team
01:04:29
1532215Soldański Rafał1977M456Płocki Klub Kolarski
01:04:30
1602060Ostrowski Jarosław1972M457Ząbki
01:04:58
162967Sosnowski Artur1974M458DAF
01:05:11
1642502Mańko Tomasz1975M459Warszawa
01:05:18
167778Boratyński Marcin1977M460Białystok
01:05:27
1681568Wójcicki Michal1977M461Warszawa
01:05:29
1711977Tyczyński Artur1977M462COMP TEAM
01:05:35
1721708Smejda Jacek1975M463Warszawa
01:05:35
177327Nowosiński Wojciech1973M464Jabłonna
01:06:15
1781009Fila Robert1973M465Otwock
01:06:17
1821850Kanownik Sławomir1975M466MCP Bike Team
01:06:22
185202Adamczuk Marcin1973M467PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:06:25
1861207Błaszczyk Sławomir1977M468Nowa Wola
01:06:26
1871180Górski Paweł1971M469Chyże Małpy
01:06:28
1941227Miszczuk Piotr1971M470Nadarzyn
01:06:37
1972549Sierociński Wiktor1976M471Warszawa
01:07:10
1982300Brzeziński Andrzej1977M472MARCELI TEAM
01:07:13
1992105Miąskiewicz Mariusz1978M473V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
01:07:14
2062614Smagalski Michał1978M474TEAM PKO BANK POLSKI
01:07:29
207679Kulesza Krzysztof1971M475BANK PEKAO TEAM
01:07:30
212848Rusin Bartosz1973M476HEIDELBERG BIKE TEAM
01:07:38
2151150Wypich Marcin1970M477TIMBUD TEAM
01:07:45
217230Pucia Sebastian1976M478Radzymin
01:07:52
220379Włazałek Mariusz1974M479Stanwex II TEAM
01:08:10
223354Mędel Piotr1971M480Elwico
01:08:28
224632Rybicki Artur1978M481PWPW RACING TEAM
01:08:29
2251783Grzelak Tomasz1976M482TIMBUD TEAM
01:08:29
22673Skiba Robert1973M483Nowe Grobice
01:08:34
2271971Stelmaszczyk Grzegorz1971M484WAWA BIKE
01:08:35
228214Kajak Dariusz1977M485WAWA BIKE TEAM
01:08:37
234845Falejczyk Paweł1974M486T4B Team
01:08:51
243395Grocholewicz Mariusz1974M487Łódź
01:09:38
2441944Wdowiak Wojciech1977M488Warszawa
01:09:39
2452547Patelski Paweł1976M489Warszawa
01:09:45
248342Sawicki Jacek1969M490Zielonka
01:09:50
251289Borzęcki Adam1972M491DAMOVO BIKE TEAM
01:10:00
2572859Szaturski Artur1978M492Nieporęt
01:10:29
2581923Myszkowski Bartek1976M493HUSARIA LC Elektronik
01:10:31
25940Wydziałkiewicz Marek1971M494Zerwani z łańcucha
01:10:41
2602422Krzyślak Arkadiusz1972M495WAWA BIKE TEAM
01:10:42
264334Popis Maciej1978M496TS MERAN OTWOCK
01:10:54
270281Baciński Arkadiusz1975M497DAMOVO BIKE TEAM
01:11:13
275248Małolepszy Janusz1970M498RAZEM TRENUJEMY SPORT
01:11:48
2772086Jastrzębski Paweł1971M499Warszawa
01:11:54
2781544Wróbel Krzysztof1975M4100Józefów
01:11:58
281493Jedynak Jakub1973M4101LeSz Go ! Rogów
01:12:46
2861973Bedra Józef1973M4102Bike Fun Legionowo
01:13:57
289153Szulc Rafał1973M4103Legionowo
01:14:02
2901367Wójcik Piotr1973M4104Łomianki
01:14:03
292191Machula Mariusz1973M4105Legionowo
01:14:25
2941947Karski Tomasz1974M4106HPE ESKOM
01:14:26
2951807Woźniak Marcin1976M4107Warszawa
01:14:27
296180Frąckiewicz Tomasz1975M4108COMP TEAM
01:14:27
2972256Wałek Piotr1972M4109Warszawa
01:14:31
3062503Baliński Ryszard1978M4110Warszawa
01:15:29
3072239Lis Adam1978M4111Rowerowy Squad Marki
01:15:31
3142540Palonka Robert1972M4112Marki
01:17:19
315838Kowalski Michał1971M4113Warszawa
01:17:41
3171974Luchowski Jarosław1974M4114STRABAG BIKE TEAM
01:18:00
3181592Pociask Adam1972M4115Warbud-wartobudować
01:18:40
3231975Majewski Bartosz1975M4116WAWA BIKE TEAM
01:19:40
3242070Sterczewski Paweł1970M4117NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
01:19:41
3292699Szczepanik Piotr1974M4118Konstancin-Jeziorna
01:20:15
333799Góralewski Sławomir1969M4119NRF HEPU RACING
01:20:56
33543Dąbrowski Marcin1975M4120Warszawa
01:21:02
3372039Seliga Przemysław1975M4121Warszawa
01:21:22
3391969Onyśk Włodzimierz1969M4122Kobyłka
01:21:35
3412236Sudnik Grzegorz1973M4123Kindus
01:23:10
3431692Kośka Marcin1976M4124Warszawa
01:24:39
345449Kulesza Marcin1976M4125Warszawa
01:25:24
3461630Rowicki Wiesław1969M4126Blizne Jaśnińskiego
01:28:07
3582670Stasiak Waldemar1976M4127Otwock
01:38:04
3602582Grabowiec Artur1969M4128Warszawa
01:39:48
3611004Kowaluk Piotr1977M4129Allianz Partners MTB
01:39:55