7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Konstancin-Jeziorna, 2019-09-21
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M4, Dystans MINI - 32.0 Km , Razem : 137

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
452Posadzy Tomasz1973M41metrobikes.pl01:04:58
62222Skrzyniarz Tomasz1977M42MYBIKE.PL01:05:56
91383Dobrzyński Michał1975M43ATLAS SPORT01:05:59
12432Lange Marcin1978M44T4B Team01:07:04
152054Świderski Tomasz1973M45Warszawa01:08:22
1742Fedor Martin1977M46T4B Team01:08:23
1933Gregorowicz Marek1977M47BIKE SALON TEAM01:08:24
202255Michalak Jacek1973M48Patnet Team01:08:26
2172Jarszak Jarosław1972M49Sobików01:08:33
242334Stefanek Grzegorz1973M410Probis Bike Team01:08:38
25254Staniewski Michał1978M411AirBike.pl01:08:40
28929Surdyk Maciej1977M412KAMYK Radzymin MTB TEAM01:08:48
29850Kallas Arkadiusz1976M413Warszawa01:08:49
30419Langner Michał1974M414PZU SPORT TEAM01:08:50
31596Pietrzak Andrzej1974M415JAKOOBCYCLES BKK TEAM01:08:52
36387Tuski Maciej1978M416AEGON CYCLING TEAM01:09:34
43223Zieliński Adam1978M417Zielonka01:10:42
481362Kita Marcin1978M418Bike Concept01:11:35
49224Rogiński Marcin1977M419T4B Team01:11:53
50634Chojecki Michał1974M420Otwock01:11:54
541350Patalan Dariusz1976M421TIMBUD TEAM01:12:16
61926Gancarz Marcin1977M422KAMYK Radzymin MTB TEAM01:12:22
642734Dużyński Sebastian1975M423MCP Bike Team01:12:28
671031Skrzypczak Marcin1975M424Warszawa01:12:32
72376Węgrzynowski Mariusz1977M425BIKE SALON TEAM01:12:36
731953Gmur Sławomir1976M426Warszawa01:12:49
78998Klaus Albert1975M427KAMYK Radzymin MTB TEAM01:13:02
801549Zimak Grzegorz1973M428Błonie01:13:14
81791Jóźwik Daniel1976M429Warszawa01:13:15
822258Balcerzak Paweł1974M430INEOS01:13:19
842886Kamiński Tomasz1973M431HUSARIA LC Elektronik01:13:27
871227Miszczuk Piotr1971M432Nadarzyn01:13:37
88344Urbański Sebastian1978M433Otwock01:13:48
91100Jakubczyk Marcin1975M434Geodetic Dobry Kurs Team01:14:22
93803Janicki Sławomir1971M435Zerwani z łańcucha01:14:23
942100Bachański Rafał1977M436Zerwani z łańcucha01:14:24
1012215Soldański Rafał1977M437Płocki Klub Kolarski01:14:38
102201Panasiuk Tomasz1972M438PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:14:39
104111Zakrzewski Andrzej1976M439LOTTO01:14:40
1051027Jednorowski Michał1978M440JASIENICA TEAM01:14:41
106298Sokolnicki Andrzej1969M441DAMOVO BIKE TEAM01:14:43
1072247Mazurek Michał1977M442Eurosoft Team01:14:46
11070Borowiecki Tomasz1975M443MYBIKE.PL01:15:09
1111555Dobosz Seweryn1976M444WAWA BIKE TEAM01:15:09
112967Sosnowski Artur1974M445DAF01:15:09
116778Boratyński Marcin1977M446Białystok01:15:25
1182502Mańko Tomasz1975M447Warszawa01:15:33
1191208Jasiński Mariusz1969M448Leszno01:15:33
120554Grabek Radosław1975M449Warszawa01:15:34
1222877Kacprzak Marcin1976M450Warszawa01:15:35
123925Rowicki Rafał1978M451KAMYK Radzymin MTB TEAM01:15:39
124351Mikołajczyk Emil1974M452Brańszczyk01:15:40
1321568Wójcicki Michal1977M453Warszawa01:16:11
1331014Randak Robert1976M454Warszawa01:16:11
140594Nowak Filip1974M455Warszawa01:16:41
1412060Ostrowski Jarosław1972M456Ząbki01:17:00
1461850Kanownik Sławomir1975M457MCP Bike Team01:17:15
1511180Górski Paweł1971M458Chyże Małpy01:17:28
1551977Tyczyński Artur1977M459COMP TEAM01:17:43
15674Tomaszewski Bogdan1974M460TIMBUD TEAM01:17:44
1572300Brzeziński Andrzej1977M461MARCELI TEAM01:17:47
1652549Sierociński Wiktor1976M462Warszawa01:18:12
1671207Błaszczyk Sławomir1977M463Nowa Wola01:18:19
1681971Stelmaszczyk Grzegorz1971M464WAWA BIKE01:18:28
1691535Dziobek Jacek1976M465Bytom01:18:29
172679Kulesza Krzysztof1971M466BANK PEKAO TEAM01:18:39
177202Adamczuk Marcin1973M467PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:19:07
178230Pucia Sebastian1976M468Radzymin01:19:12
1791972Kościelniak Piotr1972M469BDC Development01:19:17
183794Rosiński Michał1975M470Warszawa01:19:32
185379Włazałek Mariusz1974M471Stanwex II TEAM01:19:41
189354Mędel Piotr1971M472Elwico01:19:49
1902422Krzyślak Arkadiusz1972M473WAWA BIKE TEAM01:19:54
1932708Mroczek Rafał1976M474Warszawa01:20:10
1972547Patelski Paweł1976M475Warszawa01:20:22
1982105Miąskiewicz Mariusz1978M476V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI01:20:24
1991783Grzelak Tomasz1976M477TIMBUD TEAM01:20:24
2001360Chmiel Artur1975M478NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA01:20:33
2021923Myszkowski Bartek1976M479HUSARIA LC Elektronik01:20:42
2041630Rowicki Wiesław1969M480Blizne Jaśnińskiego01:20:43
206848Rusin Bartosz1973M481HEIDELBERG BIKE TEAM01:20:46
208932Godlewski Adam1972M482KAMYK Radzymin MTB TEAM01:20:48
2091955Kępa Marcin1977M483Patnet Team01:20:53
210289Borzęcki Adam1972M484DAMOVO BIKE TEAM01:21:14
211281Baciński Arkadiusz1975M485DAMOVO BIKE TEAM01:21:15
2142129Konca Mariusz1972M486Ożarów Mazowiecki01:21:40
2171920Cykman Maciej1976M487HUSARIA LC Elektronik01:21:49
2192225Zieliński Marek1973M488RYKOWISKO01:21:51
2211524Baj Mateusz1975M489Góra Kalwaria01:21:55
222334Popis Maciej1978M490TS MERAN OTWOCK01:21:55
2231691Grabowski Jan1975M491Jasieniec01:21:56
2262246Włodarczyk Tomasz1974M492Konstancin-Jeziorna01:22:00
227307Orzechowski Paweł1977M493CODEPROUD MTB01:22:03
2282627Ziółek Marcin1978M494TEAM PKO BANK POLSKI01:22:08
2322005Wejner Olgierd1973M495MCP Bike Team01:22:27
2342086Jastrzębski Paweł1971M496Warszawa01:22:31
2361544Wróbel Krzysztof1975M497Józefów01:22:33
2371947Karski Tomasz1974M498HPE ESKOM01:22:35
2381957Klimek Radosław1975M499Katy01:22:36
239395Grocholewicz Mariusz1974M4100Łódź01:22:36
240433Alejandro QUIÑONES-GARCIA1973M4101Błonie01:22:50
2421973Bedra Józef1973M4102Bike Fun Legionowo01:23:03
2441634Skomorowski Marek1969M4103Marki01:23:15
245493Jedynak Jakub1973M4104LeSz Go ! Rogów01:23:16
25140Wydziałkiewicz Marek1971M4105Zerwani z łańcucha01:24:05
2542673Ziemak Grzegorz1978M4106KK24h01:24:28
2562594Kraśny Konrad1970M4107Vienna Life01:24:48
258180Frąckiewicz Tomasz1975M4108COMP TEAM01:24:59
2632523Rzepecki Łukasz1978M4109Konstancin-Jeziorna01:25:31
2642592Matewski Damian1975M4110Damian & Delfin01:25:46
2651807Woźniak Marcin1976M4111Warszawa01:25:48
277658Ruciński Grzegorz1975M4112ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:26:59
2811265Olędzki Piotr1971M4113Piaseczno01:27:10
2822211Beczkowicz Michał1978M4114Toyota Marki01:27:16
2901975Majewski Bartosz1975M4115WAWA BIKE TEAM01:28:30
2931355Kłęk Piotr1973M4116Warszawa01:28:45
295930Gruca Marcin1976M4117KAMYK Radzymin MTB TEAM01:29:00
2992503Baliński Ryszard1978M4118Warszawa01:29:19
304191Machula Mariusz1973M4119Legionowo01:30:01
3061974Luchowski Jarosław1974M4120STRABAG BIKE TEAM01:30:38
30743Dąbrowski Marcin1975M4121Warszawa01:31:00
3091367Wójcik Piotr1973M4122Łomianki01:31:31
3132699Szczepanik Piotr1974M4123Konstancin-Jeziorna01:32:09
3142039Seliga Przemysław1975M4124Warszawa01:32:12
3181215Raszewski Robert1975M4125Warszawa01:33:18
3202711Gago Marcin1977M4126Konica Minolta BS Team01:33:23
322449Kulesza Marcin1976M4127Warszawa01:35:16
3232236Sudnik Grzegorz1973M4128Kindus01:35:31
3251969Onyśk Włodzimierz1969M4129Kobyłka01:36:29
3262012Skierkowski Rafał1971M4130Konstancin-Jeziorna01:36:44
3272519Tomaszewski Piotr1978M4131Dąbrówka01:36:54
3321926Piasecki Piotr1975M4132HUSARIA LC Elektronik01:38:40
3361310Jakóbczyk Andrzej1969M4133metrobikes.pl01:40:54
3371004Kowaluk Piotr1977M4134Allianz Partners MTB01:41:02
3432597Łazarski Artur1977M4135Konica Minolta BS Team01:45:28
3441447Guga Radosław1974M4136Warszawa01:48:30
3472586Deluga Tomasz1970M4137Zalesie Górne01:52:53