7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Warszawa Wawer Finał, 2019-10-24
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M3, Dystans MINI - 29.0 Km , Razem : 148

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
2356Baranowski Przemysław1981M31Ramę na Ramię01:02:21
3695Cichocki Rafał1987M32Świat Rowerów Team01:02:22
4742Baranek Paweł1986M33REPREZENTACJA KGP01:02:23
61717Sienkiewicz Artur1982M34WIELISZEW HERON TEAM01:03:35
10108Rządca Jacek1983M35Świat Rowerów Team01:04:23
12324Dziuk Adam1980M36KWP KATOWICE01:04:49
13897Wasilewski Radosław1985M37REPREZENTACJA KGP01:05:30
15546Szczepański Mariusz1979M38Niewiadów Boro01:05:31
17602Wojtkowski Adam1985M39KK Catena Wyszków01:05:31
24872Budny Łukasz1986M310MAYDAY TEAM LUBLIN01:07:15
281646Szulim Paweł1980M311T-Mobile Cycling Team01:07:42
31775Rojek Kamil1988M312KK Catena Wyszków01:07:58
33675Kwiatkowski Krzysztof1982M313BEAT BIKE01:08:10
341979Drzewiecki Grzegorz1979M314LOYALTY POINT RACING TEAM01:08:11
37614Ząbczyński Michał1983M315Warszawa01:08:12
43922Mrowiński Adam1979M316KAMYK Radzymin MTB TEAM01:08:31
45579Rudziński Paweł1980M317Twister Team01:08:36
49403Nowakowski Paweł1981M318MYBIKE.PL01:08:53
542112Kalinowski Michał1980M319Bike Concept01:09:11
58506Karwowski Jakub1984M320DSV01:09:42
592447Iwański Tomasz1983M321PRZYPAŚNIKI TEAM01:09:43
61542Bicki Artur1979M322Warszawa01:10:05
662442Nowakowski Tomasz1980M323FAST BIKE Gniezno01:10:28
681176Zdanowski Krzysztof1984M324Ząbki01:10:43
692926Leśniak Damian1982M325KOMOBIKE SCOTT01:10:49
70534Bylak Paweł1981M326Małopole01:10:55
711296Marzoch Łukasz1979M327Ząbki01:11:15
721054Trujnara Jarosław1980M328ISOVER MTB TEAM LUBLIN01:11:27
752906Szymaś Łukasz1986M329OPP Poznań01:11:38
79309Sobkowiak Jan1980M330IGT MTB TEAM01:12:30
83556Domański Rafał1985M331Domy Drewniane DOMPOL01:12:46
87702Wasiak Damian1982M332KK Catena Wyszków01:13:05
91463Podleś Marcin1985M333IM Logistic Rafbike Cycling Team01:13:43
932383Gębala Marcin1979M334ESKA TEAM01:13:46
941044Żebrowski Marcin1983M335Allianz Partners MTB01:13:54
962775Ładny Łukasz1988M336KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI01:13:55
1002035Turant Jarosław1982M337Warszawa01:14:06
1011357Kudlak Marcin1979M338MCP Bike Team01:14:11
1022500Michalski Adrian1987M339MARCELI TEAM01:14:14
1042121Kordowski Dariusz1985M340WIELISZEW HERON TEAM01:14:16
106297Lalak Jacek1981M341DAMOVO BIKE TEAM01:14:18
1072573Baranek Paweł1980M342Piaseczno01:14:18
1081042Lipiński Artur1979M343Policja KPP Golub-Dobrzyń01:14:22
1141794Kasprzak Maciej1982M344Deloitte Adventure Team01:15:11
115768Romanowski Kamil1981M345Wysportowani Racing Team01:15:11
1161083Ziółkowski Dariusz1980M346TIMBUD TEAM01:15:12
117704Bloch Michał1982M347KK Catena Wyszków01:15:13
1181309Albrycht Mikołaj1984M348Geodetic Dobry Kurs Team01:15:13
1211792Sioch Radosław1981M349PZU SPORT TEAM
01:15:17
123921Dorsz Jacek1980M350KAMYK Radzymin MTB TEAM01:15:34
124659Wierzbicki Maciej1985M351ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:15:38
1251397Sobiech Łukasz1986M352Warszawa01:15:48
1282186Wasak Łukasz1987M353Ulan Majorat01:15:57
1302210Skumiał Norbert1980M354Warszawa
01:16:33
1321448Korzeniewski Tomasz1979M355Warszawa
01:17:01
134515Bogaczyk Maciej1985M356Polski Klub MTB
01:17:11
146436Królewski Karol1982M357Józefów
01:17:34
152609Golec Tomasz1979M358ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:17:50
154601Kaczmarczyk Marek1981M359KK Catena Wyszków
01:17:55
155392Wolny Piotr1982M360e-point bike team
01:17:55
1632607Kostrzewa Jakub1986M361TEAM PKO BANK POLSKI
01:18:26
164158Sawicki Grzegorz1980M362Fantsmagoria Racing
01:18:29
169843Słodziński Artur1986M363Warszawa
01:18:47
1821078Michałowski Artur1983M364PRUSZKÓW
01:19:37
1862972Grosicki Szymon1988M365Fartstrong
01:19:41
188610Mikołajczuk Łukasz1981M366ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:19:49
1952000Krauze Tomasz1982M367Warszawa
01:19:57
2032444Wierzejski Artur1983M368Warszawa
01:20:23
205209Bartosiak-Semków Paweł1979M369PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:20:27
207308Podgórski Bartosz1987M370Góra Kalwaria
01:20:35
2082945Mroczek Paweł1981M371Warszawa
01:20:40
210849Sawicki Piotr1983M372Warszawa
01:20:44
2112049Kokoszka Paweł1986M373Warszawa
01:20:45
2132015Zając Piotr1983M374Educational Testing Service (ETS) Global
01:20:52
2141278Zajączkowski Rafał1987M375Łomianki Dolne
01:20:55
2202618Stempniak Sebastian1985M376TEAM PKO BANK POLSKI
01:21:11
2212671Cieślak Konrad1979M377Otwock
01:21:11
2271689Kłos Rafał1983M378T4B Team
01:21:51
2302427Frasuński Krzysztof1985M379NC+ Sport Team
01:21:56
2322927Lamowski Marcin1986M380Sulejówek
01:21:57
23311Kurman Łukasz1981M381Pulpety do mety
01:21:57
2351701Halicki Piotr1983M382Białystok
01:22:02
2362001Kordowski Konrad1980M383WIELISZEW HERON TEAM
01:22:02
23722Budzikowski Michał1980M384Pruszków
01:22:03
238473Urbański Bartłomiej1980M385PWPW RACING TEAM
01:22:03
242358Kliś Jakub1985M386Józefów
01:22:33
24469Gołoś Marcin1979M387Pruszków
01:22:39
2462227Kocki Łukasz1981M388Lublin
01:22:55
2472905Jabłonowski Michał1979M389Janusze Polskiego Kolarstwa
01:22:58
2482010Jóźwicki Mariusz1982M390Puławy MTB
01:23:02
2492612Rok Robert1980M391TEAM PKO BANK POLSKI
01:23:07
2501797Organ Jakub1981M392SKPB W-WA
01:23:09
2541931Szuchnik Sebastian1986M393TS MERAN OTWOCK
01:23:16
2592732Fabiański Tomasz1981M394Warszawa
01:23:29
2601340Gryboś Piotr1981M395Brwinów
01:23:31
264727Wróblewski Wojciech1986M396ATOLBIKE.PL
01:23:45
2661005Kubicki Patryk1986M397Allianz Partners MTB
01:23:49
2692420Tywonek Paweł1983M398Warszawa
01:24:05
2722077Korecki Maciej1985M399MARCELI TEAM
01:24:24
2832977Szewc Piotr1979M3100Nowa Wola
01:25:18
2852622Walczak Maciej1985M3101TEAM PKO BANK POLSKI
01:25:30
2871760Witek Piotr1985M3102Warszawa
01:25:35
2892548Dąbrowski Michał1980M3103FAN AUTO
01:25:46
2932401Kupis Piotr1981M3104Janusze Polskiego Kolarstwa
01:25:49
3031415Moykowski Aleksander1984M3105Warszawa
01:26:10
3052994Piechna Błażej1982M3106Warszawa
01:26:21
3082127Kacprzak Robert1980M3107Rowerowa Team
01:26:32
315451Strzelecki Jakub1987M3108Venezia MTB
01:27:07
3202374Piskorek Maciej1985M3109Equitone
01:27:21
3232778Niemyjski Jarosław1983M3110Bike Fun Legionowo
01:28:00
325401Szulim Piotr1980M3111POLSTAR DOORS TEAM
01:28:07
3302640Pyzara Michał1987M3112Warszawa
01:28:23
3322903Wodzyński Rafał1983M3113Wodąciągi Warszawskie
01:28:31
3341502Siekut Adam1981M3114METTLER TOLEDO
01:28:32
3351565Król Paweł1983M3115ROZTOCZE CYCLING TEAM
01:28:32
3452984Amanowicz Piotr1983M3116MGG Dobry Kurs Team
01:30:05
3461109Tratkiewicz Łukasz1979M3117Absolute Bikes Team
01:30:17
3472542Antos Grzegorz1984M3118Warszawa
01:30:18
3552150Walczak Paweł1988M3119Zerwani z łańcucha
01:30:43
3601256Martinowski Marek1980M3120Mota Engil CE
01:31:03
364456Golan Bolesław1979M3121Legionowo
01:31:27
3661411Bogusz Tomasz1980M3122BOELS RENTAL
01:31:30
3692740Olszewski Mariusz1981M3123ORIFLAME CYCLING TEAM
01:31:59
370712Wysocki Bartłomiej1988M3124Technicolor FSSC
01:32:12
3722850Kuśmierczak Łukasz1988M3125Konica Minolta BS Team
01:32:44
378762Chrobak Rafał1983M3126Legionowo
01:33:18
387834Kościk Łukasz1981M3127MCP Bike Team
01:34:55
3902986Filipczyński Michał1981M3128Warszawa
01:35:18
3922940Śniadówka Łukasz1987M3129AZART PELETON CHEŁM
01:35:41
3942423Bogucki Grzegorz1979M3130IGT MTB TEAM
01:35:49
40381Miernik Michał1979M3131Warszawa
01:36:30
4052931Marczewski Marcin1982M3132Marcino
01:36:56
407939Bralski Piotr1984M3133HOT WHEELS
01:37:32
4182465Gaworski Dawid1988M3134PRZYPAŚNIKI TEAM
01:39:20
4192723Wojciechowski Paweł1988M3135Warszawa
01:40:06
4242907Tworek Paweł1979M3136Warszawa
01:40:28
4291954Maryszczak Adam1986M3q
01:42:34
4342964Wydrych Mikołaj1985M3137Warszawa
01:43:44
436295Szmyd Grzegorz1985M3138DAMOVO BIKE TEAM
01:44:07
437592Osik Łukasz1983M3139Wyszków
01:44:14
4411922Sawicki Adam1986M3140HUSARIA LC Elektronik
01:44:40
4482992Garbacz Paweł1986M3141DAMOVO BIKE TEAM
01:46:59
4512981Radomski Daniel1988M3142Warszawa
01:47:51
453853Ciosek Andrzej1979M3143DEMANT TECHNOLOGY CENTRE
01:48:44
4622930Kaszewski Michał1982M3144Wołomin
01:58:58
4652982Paprotny Jakub1980M3145Warszawa
02:01:41
4672969Pyrzanowski Jacek1985M3146Sulejówek
02:04:23
4692985Juszczyk Jacek1981M3147Warszawa
02:15:56