7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Warszawa Wawer Finał, 2019-10-24
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M4, Dystans MINI - 29.0 Km , Razem : 188

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1135Majewski Tomasz1970M41RETRO STORK TEAM01:01:49
52222Skrzyniarz Tomasz1977M42MYBIKE.PL01:03:27
752Posadzy Tomasz1973M43metrobikes.pl01:03:55
111383Dobrzyński Michał1975M44ATLAS SPORT01:04:23
18432Lange Marcin1978M45T4B Team01:05:55
212910Kołogryw Tomasz1978M46REPREZENTACJA KGP01:06:40
23596Pietrzak Andrzej1974M47JAKOOBCYCLES BKK TEAM01:07:15
25810Ścigała Piotr1977M48Nice Jura Bike Częstochowa01:07:37
26339Peciakowski Robert1973M49PEK-MONT EKIPA MTB01:07:39
2733Gregorowicz Marek1977M410BIKE SALON TEAM01:07:40
292054Świderski Tomasz1973M411Warszawa01:07:44
30929Surdyk Maciej1977M412KAMYK Radzymin MTB TEAM01:07:53
36223Zieliński Adam1978M413Zielonka01:08:12
38850Kallas Arkadiusz1976M414Warszawa01:08:13
3942Fedor Martin1977M415T4B Team01:08:18
412779Niemczyk Rafał1976M416Polski Klub MTB01:08:21
421024Kowalski Ireneusz1970M417TS MERAN OTWOCK01:08:27
46186Sacharczuk Paweł1973M418Karczew01:08:38
471381Polonis Wiktor1978M419Płocki Klub Kolarski01:08:40
482882Banasik Sławomir1978M420KOMOBIKE SCOTT01:08:44
51254Staniewski Michał1978M421AirBike.pl01:09:08
53387Tuski Maciej1978M422AEGON CYCLING TEAM01:09:11
552334Stefanek Grzegorz1973M423Probis Bike Team01:09:13
561948Pawluk Wiesław1971M424KMP ZAMOŚĆ01:09:13
65320Rycombel Łukasz1976M425KWP KATOWICE01:10:27
672255Michalak Jacek1973M426Patnet Team01:10:32
732946Zięba Dariusz1977M427REPREZENTACJA KGP01:11:29
741356Horecki Marcin1977M428LOYALTY POINT RACING TEAM01:11:31
762776Ferens Mariusz1972M429MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI01:11:56
771353Praxmajer Marcin1973M430Płocki Klub Kolarski01:12:11
781350Patalan Dariusz1976M431TIMBUD TEAM01:12:13
822043Radomski Paweł1978M432AGR PŁOŃSK01:12:34
86634Chojecki Michał1974M433Otwock01:12:58
88703Stempień Marek1978M434KK Catena Wyszków01:13:10
89998Klaus Albert1975M435KAMYK Radzymin MTB TEAM01:13:14
902240Kielak Sławomir1972M436Błażej Kielak 101:13:33
922886Kamiński Tomasz1973M437HUSARIA LC Elektronik01:13:45
972950Mińkowski Robert1974M438Hellmann Logistics Team01:13:56
98224Rogiński Marcin1977M439T4B Team01:13:56
1092932Bronikowski Przemysław1977M440MCP Bike Team
01:14:27
111344Urbański Sebastian1978M441Otwock01:14:33
1122734Dużyński Sebastian1975M442MCP Bike Team01:14:40
1131149Wal Mariusz1977M443ISOVER MTB TEAM LUBLIN01:15:10
1191713Wilim Paweł1975M444Warszawa01:15:13
120376Węgrzynowski Mariusz1977M445BIKE SALON TEAM01:15:15
1222100Bachański Rafał1977M446Zerwani z łańcucha01:15:19
126926Gancarz Marcin1977M447KAMYK Radzymin MTB TEAM01:15:55
1272258Balcerzak Paweł1974M448INEOS01:15:56
133434Turski Przemysław1975M449MCP Bike Team
01:17:07
1352215Soldański Rafał1977M450Płocki Klub Kolarski01:17:13
1361122Sztylka Rafał1974M451IGT MTB TEAM
01:17:13
138201Panasiuk Tomasz1972M452PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:17:16
1402247Mazurek Michał1977M453Eurosoft Team
01:17:23
1421346Czerepiński Sebastian1977M454KPPW Wołomin
01:17:24
1432666Jankowski Dariusz1973M455WIELISZEW HERON TEAM
01:17:25
1442323Romaniuk Sebastian1975M456MCP Bike Team
01:17:31
1452415Klicki Tomasz1977M457MCP Bike Team
01:17:31
1472877Kacprzak Marcin1976M458Warszawa
01:17:41
148898Mróz Wojciech1973M459KMP Chełm
01:17:43
150298Sokolnicki Andrzej1969M460DAMOVO BIKE TEAM
01:17:44
1512613Seferyniak Jacek1977M461TEAM PKO BANK POLSKI
01:17:47
1531173Szewczenko Vadim1969M462TS MERAN OTWOCK
01:17:53
1571555Dobosz Seweryn1976M463WAWA BIKE TEAM
01:18:02
1651047Borcuch Marcin1977M464Szczęsne
01:18:30
167407Płończyk Maciej1970M465MYBIKE.PL
01:18:39
1712306Łasiński Jarosław1976M466Łasiaki Team
01:18:54
172351Mikołajczyk Emil1974M467Brańszczyk
01:18:54
173230Pucia Sebastian1976M468Radzymin
01:19:00
1762502Mańko Tomasz1975M469Warszawa
01:19:26
180594Nowak Filip1974M470Warszawa
01:19:29
181111Zakrzewski Andrzej1976M471LOTTO
01:19:36
18574Tomaszewski Bogdan1974M472TIMBUD TEAM
01:19:40
18973Skiba Robert1973M473Nowe Grobice
01:19:52
19070Borowiecki Tomasz1975M474MYBIKE.PL
01:19:53
19192Nowakowski Rafał1974M475Warszawa
01:19:53
1931110Dehnel Marcin1976M476GERAPPA
01:19:53
1961977Tyczyński Artur1977M477COMP TEAM
01:19:58
1981530Graczykowski Marek1977M478REXONA MTB TEAM
01:20:04
199476Jazgara Robert1975M479Warszawa
01:20:07
2001685Grudniewski Tomasz1973M480Otwock
01:20:22
2011207Błaszczyk Sławomir1977M481Nowa Wola
01:20:22
209925Rowicki Rafał1978M482KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:20:44
212327Nowosiński Wojciech1973M483Jabłonna
01:20:48
2152913Małczyński Andrzej1972M484Warszawa
01:20:58
2162005Wejner Olgierd1973M485MCP Bike Team
01:20:59
217847Muszyński Piotr1973M486Warszawa
01:21:00
219840Parol Artur1975M487Warszawa
01:21:09
222152Barnaś Paweł1975M488Bike Concept
01:21:12
223794Rosiński Michał1975M489Warszawa
01:21:14
2241180Górski Paweł1971M490Chyże Małpy
01:21:40
2252721Dziobek Jacek1976M491Bytom
01:21:40
2281014Randak Robert1976M492Warszawa
01:21:51
2292943Jagosz Aleksander1978M493Warszawa
01:21:54
231753Knap Piotr1977M494KK Catena Wyszków
01:21:57
2342225Zieliński Marek1973M495Rowerowa Team
01:22:00
240379Włazałek Mariusz1974M496Stanwex II TEAM
01:22:07
2431150Wypich Marcin1970M497TIMBUD TEAM
01:22:36
245242Piętka Jarosław1969M498JALEX-SPORT-TOUR TEAM
01:22:45
251202Adamczuk Marcin1973M499PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:23:09
2522719Binkowski Jarosław1972M4100Warszawa
01:23:09
253354Mędel Piotr1971M4101Elwico
01:23:09
256433Alejandro QUIÑONES-GARCIA1973M4102Błonie
01:23:24
257342Sawicki Jacek1969M4103Zielonka
01:23:26
2581708Smejda Jacek1975M4104Warszawa
01:23:26
261395Grocholewicz Mariusz1974M4105Łódź
01:23:37
2632974Grzebalski Mieczysław1975M4106Warszawa
01:23:39
265584Walkiewicz Tomasz1977M4107BIKE SALON TEAM
01:23:49
2682859Szaturski Artur1978M4108Nieporęt
01:23:56
27026Stola Paweł1975M4109Warszawa
01:24:21
2732105Miąskiewicz Mariusz1978M4110V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI
01:24:47
2742246Włodarczyk Tomasz1974M4111Konstancin-Jeziorna
01:24:48
2792962Sędzik Szymon1976M4112REPREZENTACJA KGP
01:24:57
2802978Zakrzewski Maciej1977M4113Warszawa
01:25:08
2812956Wójciak Jacek1973M4114Zdzieszulice Dolne
01:25:08
2841009Fila Robert1973M4115Otwock
01:25:21
2881923Myszkowski Bartek1976M4116HUSARIA LC Elektronik
01:25:37
2901360Chmiel Artur1975M4117NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA
01:25:47
291679Kulesza Krzysztof1971M4118BANK PEKAO TEAM
01:25:47
2941568Wójcicki Michal1977M4119Warszawa
01:25:50
295571Gawkowski Robert1973M4120DAX Rowery Legionowo
01:25:53
2962708Mroczek Rafał1976M4121Warszawa
01:25:55
2981177Klimkiewicz Piotr1976M4122MCP Bike Team
01:25:57
2991957Klimek Radosław1975M4123Katy
01:26:04
3002912Augustynowicz Paweł1969M4124WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
01:26:07
3011783Grzelak Tomasz1976M4125TIMBUD TEAM
01:26:08
302845Falejczyk Paweł1974M4126T4B Team
01:26:09
310289Borzęcki Adam1972M4127DAMOVO BIKE TEAM
01:26:42
3112948Domański Maciej1974M4128Warszawa
01:26:42
3121302Schroder Steffen1978M4129RC03 ILBENSTADT
01:26:44
3141634Skomorowski Marek1969M4130Marki
01:27:06
317307Orzechowski Paweł1977M4131CODEPROUD MTB
01:27:09
3192422Krzyślak Arkadiusz1972M4132WAWA BIKE TEAM
01:27:16
324932Godlewski Adam1972M4133KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:28:06
3271920Cykman Maciej1976M4134HUSARIA LC Elektronik
01:28:11
328334Popis Maciej1978M4135TS MERAN OTWOCK
01:28:16
3292733Dębski Jarosław1970M4136Legionowo
01:28:20
3332279Kochanowski Sebastian1978M4137TIMBUD TEAM
01:28:31
336248Małolepszy Janusz1970M4138RAZEM TRENUJEMY SPORT
01:28:48
33840Wydziałkiewicz Marek1971M4139Zerwani z łańcucha
01:29:00
3391944Wdowiak Wojciech1977M4140Warszawa
01:29:05
3411000Szymerski Paweł1969M4141PEK-MONT EKIPA MTB
01:29:09
3422503Baliński Ryszard1978M4142Warszawa
01:29:20
344281Baciński Arkadiusz1975M4143DAMOVO BIKE TEAM
01:30:01
3491367Wójcik Piotr1973M4144Łomianki
01:30:22
3511691Grabowski Jan1975M4145Jasieniec
01:30:41
3521641Mazurkiewicz Piotr1973M4146Kobyłka
01:30:41
3532673Ziemak Grzegorz1978M4147KK24h
01:30:43
3572916Szyl Marek1978M4148Warszawa
01:30:52
3582729Zdanowski Bartosz1978M4149Żyrardów
01:30:59
359841Wrona Piotr1970M4150KK CYKLON WARSZAWA
01:31:00
361293Nieciecki Robert1972M4151DAMOVO BIKE TEAM
01:31:05
3622920Danielewicz Tomasz1976M4152Józefosław
01:31:13
3631304Popławski Paweł1969M4153BNP Paribas
01:31:22
3652606Komorowski Robert1973M4154TEAM PKO BANK POLSKI
01:31:27
3711544Wróbel Krzysztof1975M4155Józefów
01:32:35
373325Roszkowski Hubert1975M4156Piaseczno
01:32:47
374180Frąckiewicz Tomasz1975M4157COMP TEAM
01:32:49
3752256Wałek Piotr1972M4158Warszawa
01:32:50
3762594Kraśny Konrad1970M4159Vienna Life
01:33:02
3791947Karski Tomasz1974M4160HPE ESKOM
01:33:21
3802728Mińkowski Krzysztof1977M4161ARTURKUREK.PRO
01:33:23
3832211Beczkowicz Michał1978M4162Toyota Marki
01:34:04
3842070Sterczewski Paweł1970M4163NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
01:34:11
3882313Kopp Przemysław1969M4164PRZYPAŚNIKI TEAM
01:35:08
389838Kowalski Michał1971M4165Warszawa
01:35:09
3952968Gruba Przemysław1973M4166KC ODJAZD LUBLIN
01:35:58
3971592Pociask Adam1972M4167Warbud-wartobudować
01:36:06
3981807Woźniak Marcin1976M4168Warszawa
01:36:06
4021279Szymański Rafał1975M4169Warszawa
01:36:29
4081527Nowak Mariusz1970M4170Płock
01:37:46
411191Machula Mariusz1973M4171Legionowo
01:38:23
4122039Seliga Przemysław1975M4172Warszawa
01:38:34
4141976Wypych Marcin1976M4173Pro Family Sport Team
01:38:52
4152874Pazdan Piotr1972M4174TEAM PKO BANK POLSKI
01:38:58
4221215Raszewski Robert1975M4175Warszawa
01:40:19
425930Gruca Marcin1976M4176KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:40:52
4271430Sztuka Artur1978M4177proBiznes MTB TEAM
01:41:29
4312736Miłowski Konrad1974M4178Warszawa
01:43:14
432593Ciaś Przemysław1974M4179TS MERAN OTWOCK
01:43:15
4431975Majewski Bartosz1975M4180WAWA BIKE TEAM
01:45:12
4452965Buczek Robert1976M4181Warszawa
01:46:03
4461541Sikora Paweł1977M4182Warszawa
01:46:11
4472239Lis Adam1978M4183Rowerowy Squad Marki
01:46:29
452449Kulesza Marcin1976M4184Warszawa
01:48:07
4562952Szlasa Marcin1978M4185PRZYPAŚNIKI TEAM
01:50:33
4602705Wszoła Robert1975M4186Warszawa
01:54:23
4631310Jakóbczyk Andrzej1969M4187metrobikes.pl
01:59:28
4642961Jakubowski Tomasz1978M4188Konica Minolta BS Team
02:01:17