7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2019

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans CROS Kategoria CC2

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyLegionowo
2019-03-31
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2019-04-14
punkty
czas
Serock
2019-04-28
punkty
czas
Radzymin
2019-05-05
punkty
czas
Nadarzyn
2019-05-12
punkty
czas
Góra Kalwaria
2019-05-26
punkty
czas
Wąchock
2019-06-02
punkty
czas
Urszulin koło Włodawy
2019-06-08
punkty
czas
Sitkówka-Nowiny
2019-06-30
punkty
czas
Płock
2019-07-07
punkty
czas
Perlejewo (PODLASKIE)
2019-07-14
punkty
czas
Wołomin
2019-08-25
punkty
czas
Marki
2019-09-01
punkty
czas
Ząbki
2019-09-15
punkty
czas
Konstancin-Jeziorna
2019-09-22
punkty
czas
Warszawa Wawer Finał
2019-10-12
punkty
czas
19Ciskowski FabianŁódź196.0096.00
00:00:25
100.00
00:00:32
              
2159Kruszewski JanLegionowo191.4792.31
00:00:26
99.16
00:00:33
              
3160Ołdak AnatolLegionowo187.9088.89
00:00:27
99.01
00:00:33
              
417Fabianowicz JanWarszawa168.0285.71
00:00:28
82.31
00:00:40
              
5163Strąk KrzysztofWarszawa144.4275.00
00:00:32
69.42
00:00:47
              
6101Iwanek-Banasik GustawWarszawa107.5270.59
00:00:34
36.93
00:01:29
              
712Błachno StanisławTRIATHLON SIEDLCE CLUB100.00100.00
00:00:24
               
8143Cieszkowski JulianPOLSKARYBA.MTB100.00100.00
00:00:24
               
9177Ziółek AleksanderThe Luzers96.10 96.10
00:00:34
              
106Piekarz FranciszekWyszków85.7185.71
00:00:28
               
1133Zajączkowski AntoniŁomianki Dolne85.7185.71
00:00:28
               
1280Buda ErnestWarszawa82.7682.76
00:00:29
               
13110Nita OskarLegionowo82.7682.76
00:00:29
               
1413Podwysocki GustawCiasteczkowy Potwór75.0075.00
00:00:32
               
1514Kaliński JanWarszawa70.5970.59
00:00:34
               
1676Karaś KacperWarszawa70.5970.59
00:00:34
               
17136Kwiatkowski LeonWyszków70.5970.59
00:00:34
               
1868Gogół AntoniJabłonna66.6766.67
00:00:36
               
1988Ugniewski WiktorNowy Dwór Mazowiecki66.55 66.55
00:00:49
              
2090Olesiejuk KrzysztofWarszawa64.8664.86
00:00:37
               
21135Kosior MarcelLegionowo63.1663.16
00:00:38
               
2210Ostrowski PrzemysławPOLSKARYBA.MTB61.5461.54
00:00:39
               
232Krajewski KornelLegionowo61.5461.54
00:00:39
               
2456Kubicki MaksymilianDługa Szlachecka60.0060.00
00:00:40
               
2520Wasilewski AntoniJabłona48.0048.00
00:00:50
               
26134Kobryński FilipWarszawa46.1546.15
00:00:52
               
27191Strąk StanisławWarszawa42.81 42.81
00:01:17
              
2844Maskowski Stanisławx40.17 40.17
00:01:22
              
2985Strąk FilipSzczęsne37.70 37.70
00:01:27
              
30168Mossakowski MarekLegionowo35.8235.82
00:01:07