7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2020

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans CROS Kategoria DC1

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyStartyPerlejewo (Podlaskie)
2020-07-05
punkty
czas
Góra Kalwaria
2020-07-12
punkty
czas
Jabłonna
2020-07-26
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2020-08-01
punkty
czas
Żabia Wola
2020-08-16
punkty
czas
Ossów
2020-08-23
punkty
czas
Radzymin
2020-08-30
punkty
czas
Legionowo
2020-09-06
punkty
czas
Konstancin-Jeziorna
2020-09-19
punkty
czas
Otwock
2020-09-27
punkty
czas
Wyszków
2020-10-03
punkty
czas
Serock
2020-10-17
punkty
czas
Wawer Finał
2020-10-24
punkty
czas
13Federowicz MajaBrwinów744.44993.02
00:00:18
93.32
00:00:19
83.20
00:00:18
72.98
00:00:25
86.72
00:00:24
96.39
00:00:14
95.66
00:00:18
96.13
00:00:18
100.00
00:00:20
    
215ŚLUSARCZYK TELIMENAWARSZAWA684.147100.00
00:00:17
86.34
00:00:21
  100.00
00:00:21
100.00
00:00:14
100.00
00:00:17
100.00
00:00:18
97.80
00:00:20
    
346Ugniewska IgaTIMBUD TEAM398.045  77.45
00:00:19
70.10
00:00:26
88.50
00:00:23
88.24
00:00:16
 73.75
00:00:24
     
4202Ziółek IgaWarszawa377.094 100.00
00:00:18
    90.53
00:00:19
89.59
00:00:20
96.97
00:00:21
    
555Bilska ŁucjaWarszawa365.144  91.92
00:00:16
   81.19
00:00:22
95.43
00:00:19
96.60
00:00:21
    
684Podgórska MatyldaPampuńcie na rowerach217.373  82.97
00:00:18
62.58
00:00:30
  71.82
00:00:24
      
793Wolcendorf AlicjaJakoobcycles BKK Team193.322   100.00
00:00:18
   93.32
00:00:19
     
890Gajewska KiniaStare Lipiny168.272  80.79
00:00:18
  87.48
00:00:16
       
998Kalula MartaWarszawa129.092 63.03
00:00:29
   66.06
00:00:21
       
1047Mossakowska TeresaWarszawa111.622       49.63
00:00:36
61.99
00:00:33
    
1162Rychlicka GabrielaGeodetic Team100.001  100.00
00:00:15
          
1272Chruślak ZuzannaGeodetic Team99.801  99.80
00:00:15
          
1319Pasiewicz AnnaLegionowo97.852  50.74
00:00:29
    47.11
00:00:38
     
1433Bąk AntoninaWarszawa89.492 47.30
00:00:39
42.19
00:00:35
          
15252Troszczyńska Helax81.531        81.53
00:00:25
    
1652Stępel JagodaKobyłka75.101        75.10
00:00:27
    
17104Walczak WeronikaKobyłka74.831      74.83
00:00:23
      
1816Nowicka Majax69.201 69.20
00:00:26
           
19239Wasążnik AlicjaAGR PŁOŃSK62.851     62.85
00:00:22
       
20152Pietrzyk LauraWarszawa61.761        61.76
00:00:33
    
21121Mientkiewicz UrszulaWarszawa43.771       43.77
00:00:41
     
22219Smejda MelaniaWarszawa39.131    39.13
00:00:54
        
23153Żebrowska BarbaraPiaseczno37.591        37.59
00:00:54
    
24108Wilkowska MałgorzataRadzymin35.871      35.87
00:00:49
      
25229Szczepaniak KingaWarszawa35.021    35.02
00:01:00
        
2685Karaś BiankaWarszawa26.441        26.44
00:01:17