7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2019

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans CROS Kategoria DC1

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyLegionowo
2019-03-31
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2019-04-14
punkty
czas
Serock
2019-04-28
punkty
czas
Radzymin
2019-05-05
punkty
czas
Nadarzyn
2019-05-12
punkty
czas
Góra Kalwaria
2019-05-26
punkty
czas
Wąchock
2019-06-02
punkty
czas
Urszulin koło Włodawy
2019-06-08
punkty
czas
Sitkówka-Nowiny
2019-06-30
punkty
czas
Płock
2019-07-07
punkty
czas
Perlejewo (PODLASKIE)
2019-07-14
punkty
czas
Wołomin
2019-08-25
punkty
czas
Marki
2019-09-01
punkty
czas
Ząbki
2019-09-15
punkty
czas
Konstancin-Jeziorna
2019-09-22
punkty
czas
Warszawa Wawer Finał
2019-10-12
punkty
czas
1178Dudkowska MajaKAMYK Radzymin MTB TEAM600.00100.00
00:00:17
100.00
00:00:29
100.00
00:00:16
100.00
00:00:15
100.00
00:00:18
100.00
00:00:16
          
225Krupa IgaPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 315.75  70.41
00:00:23
 72.20
00:00:25
73.14
00:00:22
100.00
00:00:19
         
3169Galeńska KajaWarszawa221.2054.84
00:00:31
65.26
00:00:45
 52.15
00:00:30
 48.95
00:00:33
          
439Wolcendorf AlicjaJAKOOBCYCLES BKK TEAM127.21   57.71
00:00:27
69.50
00:00:26
           
516Federowicz MajaBrwinów102.9040.48
00:00:42
   37.22
00:00:50
25.20
00:01:04
          
6326Fudala MarcelinaUrszulin100.00       100.00
00:00:29
        
775Mazurkiewicz NinaWarszawa89.4789.47
00:00:19
               
8120Zegartowska LauraStare Załubice69.56   69.56
00:00:22
            
987Mikołajun BeataZielonka67.45 67.45
00:00:44
              
10195Uchal JoannaBike Fun Legionowo60.49     60.49
00:00:26
          
1132Siemińska ZofiaOlszewnica Stara59.90  59.90
00:00:27
             
12388Poniecka PolaWarszawa53.60      53.60
00:00:36
         
13133Kalata AnnaWarszawa51.5251.52
00:00:33
               
14126Rychlicka GabrielaGeodetic Dobry Kurs Team50.50     50.50
00:00:32
          
1554Chacińska BiankaRadzymin50.19   50.19
00:00:31
            
16183Bogdanowicz LenaZielonka47.47     47.47
00:00:34
          
1772Grodkowska ZuzannaSłupno45.07   45.07
00:00:34
            
18189Mucha ZofiaWarszawa43.83 43.83
00:01:07
              
19327Żak-Didkowska ZofiaWarszawa42.85     42.85
00:00:37
          
20366Słupek MichalinaPiaseczno41.24     41.24
00:00:39
          
21128Chruślak ZuzannaGeodetic Dobry Kurs Team41.13     41.13
00:00:39
          
22114Jędryszek MariaNowa Iwiczna40.21     40.21
00:00:40
          
23157Pyłko LenaMława36.1736.17
00:00:47
               
24142Koszko HannaMłochów35.66    35.66
00:00:52
           
25151Parfieniuk NataliaWarszawa34.47    34.47
00:00:54
           
26164Nabialczuk JagodaWarszawa32.6932.69
00:00:52
               
27112Ziółek IgaElza Team31.27     31.27
00:00:51
          
2863Strąk Małgorzata RozaliaCiechocinek26.36    26.36
00:01:10
           
2961Iłowiecka MajaWarszawa26.13    26.13
00:01:11
           
30146Bobowska ZofiaWarszawa24.61    24.61
00:01:15
           
3171Jędrzejewska GajaFUN WIND21.61    21.61
00:01:26
           
32390Romańska MichalinaStarachowice21.12      21.12
00:01:33
         
33193Żebrowska BarbaraJózefosław17.62     17.62
00:01:32
          
34137Podkowińska JuliaX11.29     11.29
00:02:23