7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2020

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans FAN Kategoria C1

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyStartyPerlejewo (Podlaskie)
2020-07-05
punkty
czas
Góra Kalwaria
2020-07-12
punkty
czas
Jabłonna
2020-07-26
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2020-08-01
punkty
czas
Żabia Wola
2020-08-16
punkty
czas
Ossów
2020-08-23
punkty
czas
Radzymin
2020-08-30
punkty
czas
Legionowo
2020-09-06
punkty
czas
Konstancin-Jeziorna
2020-09-19
punkty
czas
Otwock
2020-09-27
punkty
czas
Wyszków
2020-10-03
punkty
czas
Serock
2020-10-17
punkty
czas
Wawer Finał
2020-10-24
punkty
czas
1125Dudkowski LeonardKAMYK Radzymin MTB TEAM1577.018198.77
00:22:08
198.59
00:23:08
180.88
00:27:12
200.00
00:23:15
200.00
00:21:51
200.00
00:24:02
 199.71
00:22:42
199.06
00:18:54
    
21157Drągowski PiotrWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI1550.508200.00
00:22:00
200.00
00:22:58
175.22
00:28:05
 185.76
00:23:32
189.52
00:25:22
200.00
00:24:51
200.00
00:22:40
200.00
00:18:48
    
32102Nowicki TymonWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI1143.756197.76
00:22:15
199.25
00:23:04
   180.07
00:26:42
196.66
00:25:16
191.96
00:23:37
178.05
00:21:08
    
4126Cieszkowski JulianPOLSKA RYBA.MTB1046.597138.48
00:31:47
135.73
00:33:51
162.46
00:30:17
159.46
00:29:10
 154.51
00:31:07
149.19
00:33:19
 146.76
00:25:38
    
5877Chojnacki TymonK.S "SOKÓŁ" SEROCK999.276  189.71
00:25:56
159.89
00:29:05
155.18
00:28:10
163.05
00:29:29
162.61
00:30:34
168.83
00:26:52
     
65Pawłowski EmilAKADEMIA ROWEROWA NOWY KRASZEW985.086155.28
00:28:21
161.92
00:28:23
  158.75
00:27:32
169.24
00:28:24
170.50
00:29:09
169.39
00:26:46
     
72899Bralski AleksanderHOT WHEELS749.56694.68
00:46:29
 142.38
00:34:34
 122.30
00:35:45
 123.55
00:40:14
132.41
00:34:15
134.24
00:28:01
    
896Klaus PatrykKAMYK Radzymin MTB TEAM708.254  200.00
00:24:36
172.13
00:27:01
   170.16
00:26:39
165.96
00:22:40
    
992Strąk WojciechHOT WHEELS703.525124.21
00:35:26
   146.79
00:29:47
 139.15
00:35:43
151.62
00:29:55
141.75
00:26:32
    
10739Waśniewski FilipK.S "SOKÓŁ" SEROCK696.845  142.65
00:34:30
135.11
00:34:26
135.41
00:32:17
137.07
00:35:04
 146.60
00:30:56
     
11154Miąskiewicz KsaweryV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI683.686   121.61
00:38:15
103.91
00:42:05
121.29
00:39:38
105.75
00:47:00
119.61
00:37:55
111.51
00:33:44
    
121553Ziółek AleksanderWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI564.504 133.32
00:34:28
    141.00
00:35:15
143.82
00:31:32
146.36
00:25:42
    
13740Świerkot RafałK.S "SOKÓŁ" SEROCK484.223  172.97
00:28:27
159.14
00:29:14
   152.11
00:29:49
     
141098Benbenkowski PiotrFITASIA TEAM437.533     146.34
00:32:51
147.25
00:33:45
143.94
00:31:30
     
152220Nowicki KrzysztofHOT WHEELS271.992       133.29
00:34:01
138.70
00:27:07
    
16498Szkudlarski JanKK TRAMWAJARZ257.162  148.72
00:33:05
108.44
00:42:54
         
171034Zagożdżon SzymonHOT WHEELS250.222       119.73
00:37:53
130.49
00:28:50
    
181068Zajączkowski AntoniŁomianki Dolne245.662      113.88
00:43:39
131.78
00:34:25
     
191401Deptuszewski JanPRZYPAŚNIKI TEAM235.512 109.19
00:42:05
     126.32
00:35:54
     
201246Mirkowski AdrianŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM198.121      198.12
00:25:05
      
212158Michałek GrzegorzK.S "SOKÓŁ" SEROCK170.711     170.71
00:28:10
       
2212Kurman AntekWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI166.001    166.00
00:26:20
        
23664Myszkowski KacperWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI162.031        162.03
00:23:13
    
241039Langer MiłoszWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI156.311       156.31
00:29:01
     
25659Klasiński TobiaszWarszawa146.671        146.67
00:25:39
    
262225Abramek JakubWarszawa146.381        146.38
00:25:42
    
27710Kruszewski JanLegionowo141.181  141.18
00:34:51
          
28675Kiełbiński JanKonstancin-Jeziorna133.981        133.98
00:28:05
    
291212Patalan JakubTIMBUD TEAM133.251     133.25
00:36:05
       
30411Biały JeremiCzranów132.721 132.72
00:34:37
           
31669Stępel MichałCIASTECZKOWY POTWÓR132.251        132.25
00:28:27
    
322193Puchacz SzymonWarszawa130.271        130.27
00:28:53
    
33791Zawada AntoniWarszawa130.271  130.27
00:37:46
          
341902Kordowski BartłomiejJabłonna125.321  125.32
00:39:16
          
35938Puławski TomaszWarszawa124.021      124.02
00:40:05
      
3676Ciskowski HugoROWERY DAX LEGIONOWO122.731122.73
00:35:52
            
37407Wójcik FilipNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 121.741 121.74
00:37:45
           
38914Karpiński FranciszekFANSUPPORT-NILFISK121.531    121.53
00:35:58
        
39379Trzciński JanekJózefów118.501 118.50
00:38:47
           
402195Wierzbicki JeremiPiaseczno116.371        116.37
00:32:20
    
41343Wierzejski StefanWarszawa111.731 111.73
00:41:08
           
42631Rozwadowski MichałNUTELLA101.921     101.92
00:47:10
       
43392Czerwiński JakubCZERWO88.751 88.75
00:51:47
           
441158Timofiejuk Tomasz3STA88.131     88.13
00:54:33
       
45231Rychlewski PatrykGóra Kalwaria84.351 84.35
00:54:29
           
46118BORZYM ZYGMUNTCZARKÓWKA DUŻA81.60181.60
00:53:57
            
47376SALTIK FELEKPiaseczno71.751 71.75
01:04:03