7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2020

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans FAN Kategoria C3

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyStartyPerlejewo (Podlaskie)
2020-07-05
punkty
czas
Góra Kalwaria
2020-07-12
punkty
czas
Jabłonna
2020-07-26
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2020-08-01
punkty
czas
Żabia Wola
2020-08-16
punkty
czas
Ossów
2020-08-23
punkty
czas
Radzymin
2020-08-30
punkty
czas
Legionowo
2020-09-06
punkty
czas
Konstancin-Jeziorna
2020-09-19
punkty
czas
Otwock
2020-09-27
punkty
czas
Wyszków
2020-10-03
punkty
czas
Serock
2020-10-17
punkty
czas
Wawer Finał
2020-10-24
punkty
czas
1266Kaszewski DawidUKK HURAGAN WOŁOMIN1362.177200.00
00:21:24
173.52
00:23:45
196.21
00:21:57
192.44
00:22:30
200.00
00:20:55
200.00
00:23:03
200.00
00:22:57
      
2105Woźniak SzymonWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI1271.127184.44
00:23:12
177.15
00:23:16
 186.06
00:23:16
172.43
00:24:16
186.62
00:24:42
178.76
00:25:41
185.66
00:23:34
     
3397Komór AntoniSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team1047.226 168.23
00:24:30
177.13
00:24:19
172.67
00:25:04
173.47
00:24:07
 175.01
00:26:14
180.71
00:24:13
     
42128Majewski JuliuszSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team1012.646 151.83
00:27:09
167.09
00:25:47
173.53
00:24:57
173.08
00:24:10
 167.29
00:27:27
179.82
00:24:20
     
5390Bicki PawełWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI798.994 200.00
00:20:36
 200.00
00:21:39
198.99
00:21:01
  200.00
00:21:52
     
6915Rees DanielGKK OPTY MAZOWSZE752.604    186.89
00:22:23
189.97
00:24:16
185.58
00:24:44
190.16
00:23:00
     
7858Barsznica AdamSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team725.104   149.90
00:28:53
189.71
00:22:03
 187.88
00:24:26
197.61
00:22:08
     
8387Uszyński KorneliuszSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team710.274 169.40
00:24:20
  183.01
00:22:51
 175.06
00:26:14
182.80
00:23:56
     
9885Obraziński MarcelK.S "SOKÓŁ" SEROCK687.014  182.17
00:23:39
  164.80
00:27:58
164.76
00:27:52
175.28
00:24:58
     
10386Janiak FranciszekSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team532.853 170.10
00:24:14
    180.45
00:25:27
182.30
00:24:00
     
11969Mroczkowski MikołajSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team397.092   199.45
00:21:42
  197.64
00:23:14
      
122521Maniecki PiotrKAMYK Radzymin MTB TEAM388.062 188.64
00:21:51
   199.42
00:23:07
       
13525Wolny MichałWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI387.842  200.00
00:21:32
187.84
00:23:03
         
14350Ombach JanWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI377.562 186.91
00:22:03
     190.65
00:22:57
     
15968Koc FabianDuczki377.503   108.54
00:39:53
 134.75
00:34:12
134.21
00:34:13
      
162117Sidorowicz MateuszSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team345.882  177.04
00:24:20
    168.84
00:25:55
     
17363Jakubczyk PiotrGeodetic Team294.382 133.88
00:30:47
     160.50
00:27:15
     
181065Kwartnik HieronimWołomin274.162      132.82
00:34:34
141.34
00:30:57
     
191102Kur BartoszFITASIA TEAM237.012     119.40
00:38:36
117.61
00:39:03
      
20965Stefański MaciejLUKS DWÓJKA STRYKÓW187.161   187.16
00:23:08
         
211043Wąsik JanK.S "SOKÓŁ" SEROCK174.641       174.64
00:25:03
     
222115Kierzkowski PawełWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI168.861       168.86
00:25:54
     
23408Makarewicz AdamWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI165.411 165.41
00:24:55
           
24971Chojecki KonradWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI162.131   162.13
00:26:42
         
252108Gazda IwoK.S "SOKÓŁ" SEROCK155.981       155.98
00:28:03
     
26382Lisowski TomaszSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team151.741 151.74
00:27:10
           
272132Kowalski FilipWieliszew150.601       150.60
00:29:03
     
28228Rolek BartłomiejWołomin147.241 147.24
00:27:59
           
29262Pomiński GabrielUKK HURAGAN WOŁOMIN143.911     143.91
00:32:02
       
30902Mińkowski MaciejDziałki138.771    138.77
00:30:09
        
31962Tyczyński MaksK.S "SOKÓŁ" SEROCK134.071   134.07
00:32:17
         
32894Roczeń ArturZaręby114.391    114.39
00:36:34
        
33112Zakrzewski FabianLOTTO113.041      113.04
00:40:37
      
34190Stawiski JakubGóra Kalwaria100.261 100.26
00:41:07
           
35214Jurkowski MikołajGóra Kalwaria89.121 89.12
00:46:15