7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2019

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans FAN Kategoria C4

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyLegionowo
2019-03-31
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2019-04-14
punkty
czas
Serock
2019-04-28
punkty
czas
Radzymin
2019-05-05
punkty
czas
Nadarzyn
2019-05-12
punkty
czas
Góra Kalwaria
2019-05-26
punkty
czas
Wąchock
2019-06-02
punkty
czas
Urszulin koło Włodawy
2019-06-08
punkty
czas
Sitkówka-Nowiny
2019-06-30
punkty
czas
Płock
2019-07-07
punkty
czas
Perlejewo (PODLASKIE)
2019-07-14
punkty
czas
Wołomin
2019-08-25
punkty
czas
Marki
2019-09-01
punkty
czas
Ząbki
2019-09-15
punkty
czas
Konstancin-Jeziorna
2019-09-22
punkty
czas
Warszawa Wawer Finał
2019-10-12
punkty
czas
1914Surdyk FilipKAMYK Radzymin MTB TEAM400.00200.00
00:16:16
200.00
00:19:48
              
2912Rowicki NikodemKAMYK Radzymin MTB TEAM393.71196.76
00:16:32
196.95
00:20:07
              
3269Zieliński TomaszUKK HURAGAN WOŁOMIN389.66196.66
00:16:32
193.00
00:20:31
              
4264Brutkowski JakubUKK HURAGAN WOŁOMIN389.33191.89
00:16:57
197.44
00:20:04
              
534Gregorowicz JakubKAMYK Radzymin MTB TEAM386.61196.98
00:16:31
189.63
00:20:53
              
6913Górczyński KonradKAMYK Radzymin MTB TEAM197.55 197.55
00:20:03
              
7377Węgrzynowski BartoszBIKE SALON TEAM197.17197.17
00:16:30
               
8341Sawicki MaciejZielonka180.78180.78
00:18:00
               
9551Skura MikołajWarszawa178.17178.17
00:18:16
               
101144Tabor FilipWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI175.65 175.65
00:22:33
              
11550Sarnacki PatrykWarszawa149.80 149.80
00:26:26
              
122006Orzechowski StanisławCODEPROUD MTB130.43130.43
00:24:57
               
13338Kosmala MarcelLegionowo127.75127.75
00:25:28
               
14529Bryl KacperWyszków118.97118.97
00:27:21
               
151135Korolko JakubJR CONCEPT118.75 118.75
00:33:21
              
16457Cholewa KacperLegionowo90.3890.38
00:36:00