7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2019

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans FAN Kategoria OPEN C

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyLegionowo
2019-03-31
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2019-04-14
punkty
czas
Serock
2019-04-28
punkty
czas
Radzymin
2019-05-05
punkty
czas
Nadarzyn
2019-05-12
punkty
czas
Góra Kalwaria
2019-05-26
punkty
czas
Wąchock
2019-06-02
punkty
czas
Urszulin koło Włodawy
2019-06-08
punkty
czas
Sitkówka-Nowiny
2019-06-30
punkty
czas
Płock
2019-07-07
punkty
czas
Perlejewo (PODLASKIE)
2019-07-14
punkty
czas
Wołomin
2019-08-25
punkty
czas
Marki
2019-09-01
punkty
czas
Ząbki
2019-09-15
punkty
czas
Konstancin-Jeziorna
2019-09-22
punkty
czas
Warszawa Wawer Finał
2019-10-12
punkty
czas
1914Surdyk Filip
C4
KAMYK Radzymin MTB TEAM400.00200.00
00:16:16
200.00
00:19:48
              
2912Rowicki Nikodem
C4
KAMYK Radzymin MTB TEAM393.71196.76
00:16:32
196.95
00:20:07
              
3269Zieliński Tomasz
C4
UKK HURAGAN WOŁOMIN389.66196.66
00:16:32
193.00
00:20:31
              
4264Brutkowski Jakub
C4
UKK HURAGAN WOŁOMIN389.33191.89
00:16:57
197.44
00:20:04
              
534Gregorowicz Jakub
C4
KAMYK Radzymin MTB TEAM386.61196.98
00:16:31
189.63
00:20:53
              
6908Mrowiński Antoni
C3
KAMYK Radzymin MTB TEAM368.48183.90
00:17:41
184.58
00:21:27
              
7909Gruca Michał
C3
KAMYK Radzymin MTB TEAM368.24183.93
00:17:41
184.31
00:21:29
              
8910Wścisły Cezary
C3
KAMYK Radzymin MTB TEAM362.95178.61
00:18:13
184.34
00:21:29
              
932Gregorowicz Maciej
C3
KAMYK Radzymin MTB TEAM359.19178.48
00:18:14
180.71
00:21:55
              
10397Rogalski Maciej
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI359.00171.04
00:19:01
187.96
00:21:04
              
1127Zduniak Franciszek
C3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI358.73178.72
00:18:12
180.01
00:22:00
              
12418Świerczyński Beniamin
C3
Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team345.25168.91
00:19:16
176.34
00:22:28
              
13393Wolny Michał
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI337.87163.68
00:19:53
174.19
00:22:44
              
14660Woźniak Szymon
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI336.19163.43
00:19:54
172.76
00:22:55
              
15489Bicki Paweł
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI333.75162.51
00:20:01
171.24
00:23:08
              
16905Dudkowski Tymoteusz
C2
KAMYK Radzymin MTB TEAM332.78162.97
00:19:58
169.81
00:23:19
              
17162Franciszek Machowicz
C2
DAX Rowery Legionowo328.42162.02
00:20:05
166.40
00:23:48
              
18200Błaszczyk Michał
C3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI323.83157.02
00:20:43
166.81
00:23:45
              
19486Kupis Maciej
C3
Janusze Polskiego Kolarstwa322.96151.07
00:21:32
171.89
00:23:03
              
201707Mroczek Jan
C3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI315.08154.74
00:21:01
160.34
00:24:42
              
21684Ołdak Leon
C1
DAX Rowery Legionowo310.41146.70
00:22:11
163.71
00:24:12
              
22591Świderski Igor
C1
Józefosław304.74144.58
00:22:30
160.16
00:24:44
              
23607Łagowski Hubert
C3
INTERCARS SONIC BIKE TEAM301.59154.91
00:21:00
146.68
00:27:00
              
24391Janiak Franciszek
C2
INTERCARS SONIC BIKE TEAM296.00140.84
00:23:06
155.16
00:25:32
              
25485Kupis Paweł
C2
Janusze Polskiego Kolarstwa295.44140.27
00:23:12
155.17
00:25:32
              
26228Dąbrowski Marcin
C3
INTERCARS SONIC BIKE TEAM293.48138.51
00:23:29
154.97
00:25:33
              
27304Przybylski Witold
C1
BIKE SALON TEAM289.96132.13
00:24:37
157.83
00:25:06
              
28901Dudkowski Leonard
C1
KAMYK Radzymin MTB TEAM288.84141.38
00:23:01
147.46
00:26:52
              
2996Klaus Patryk
C1
KAMYK Radzymin MTB TEAM287.85140.51
00:23:09
147.34
00:26:53
              
30687Szczepański Piotr
C1
DAX Rowery Legionowo283.55136.34
00:23:52
147.21
00:26:54
              
311406Wróblewski Adrian
C1
Warszawa273.85124.81
00:26:04
149.04
00:26:35
              
32488Bicki Szymon
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI272.39127.66
00:25:29
144.73
00:27:22
              
33590Chojecki Konrad
C2
Otwock271.61131.99
00:24:39
139.62
00:28:22
              
34900Wilczyński Patryk
C2
Nowy Dwór Mazowiecki260.93124.12
00:26:13
136.81
00:28:57
              
35440Czyż Dawid
C2
Warszawa246.56102.34
00:31:48
144.22
00:27:28
              
3612Kurman Antek
C1
Warszawa240.01114.81
00:28:20
125.20
00:31:38
              
3791Pawłowski Szymon
C3
Wołomin235.89119.07
00:27:20
116.82
00:33:54
              
38357Kliś Kacper
C1
Józefów230.41108.63
00:29:57
121.78
00:32:32
              
39329Legucki Tymoteusz
C1
Pro Family Sport Team227.95111.87
00:29:05
116.08
00:34:07
              
40364Pawłowski Emil
C1
Nowy Kraszew227.42103.19
00:31:32
124.23
00:31:53
              
41443Jamski Borys
C1
HOT WHEELS218.90100.18
00:32:29
118.72
00:33:22
              
42421trzciński Filip
C1
Józefów218.37104.79
00:31:03
113.58
00:34:52
              
43577Strąk Wojciech
C1
HOT WHEELS214.9499.95
00:32:33
114.99
00:34:27
              
442662Sterczewski Alex
C2
NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 212.0299.80
00:32:36
112.22
00:35:18
              
45913Górczyński Konrad
C4
KAMYK Radzymin MTB TEAM197.55 197.55
00:20:03
              
46377Węgrzynowski Bartosz
C4
BIKE SALON TEAM197.17197.17
00:16:30
               
47341Sawicki Maciej
C4
Zielonka180.78180.78
00:18:00
               
48526Wójcik Filip
C1
Łomianki178.5391.01
00:35:45
87.52
00:45:16
              
49551Skura Mikołaj
C4
Warszawa178.17178.17
00:18:16
               
501144Tabor Filip
C4
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI175.65 175.65
00:22:33
              
51574Nowicki Krzysztof
C1
HOT WHEELS165.5974.74
00:43:32
90.85
00:43:36
              
52399Drzewiecki Franek
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI158.13 158.13
00:25:03
              
531388Ładny Aleksander
C3
Warszawa152.03 152.03
00:26:03
              
541375Jagodziński Mateusz
C3
Marki151.56 151.56
00:26:08
              
55550Sarnacki Patryk
C4
Warszawa149.80 149.80
00:26:26
              
5662Zduniak Julian
C2
MYBIKE.PL147.90147.90
00:22:00
               
57496Jedynak Michał
C3
LKK LUKS SŁAWNO143.30143.30
00:22:42
               
58517Wypych Bartłomiej
C3
Pro Family Sport Team139.30139.30
00:23:21
               
592345Wypych Szymon
C2
Pro Family Sport Team133.00133.00
00:24:28
               
601063Orciuch Jan
C1
WŚCIEKŁE BĄKI132.83 132.83
00:29:49
              
611396Majkowski Ignacy
C2
Warszawa131.80 131.80
00:30:03
              
622006Orzechowski Stanisław
C4
CODEPROUD MTB130.43130.43
00:24:57
               
631146Godlewski Kacper
C2
KAMYK Radzymin MTB TEAM130.38 130.38
00:30:23
              
64349Błachnio Franek
C2
TRIATHLON SIEDLCE CLUB128.33128.33
00:25:21
               
65519Bruliński Krzysztof
C3
Kobietarakieta127.87127.87
00:25:27
               
66338Kosmala Marcel
C4
Legionowo127.75127.75
00:25:28
               
67350Błachnio Antek
C2
TRIATHLON SIEDLCE CLUB126.95126.95
00:25:38
               
68465Mazur Szymon
C2
WKK124.22124.22
00:26:12
               
69990Brylak Dawid
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI122.94122.94
00:26:28
               
701069Kopacz Jan
C2
V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI122.29 122.29
00:32:23
              
712204Korzeniewski Dawid
C3
Nowy Dwór Mazowiecki119.47 119.47
00:33:09
              
721053Milewski Jakub
C1
Zakroczym119.11 119.11
00:33:15
              
73529Bryl Kacper
C4
Wyszków118.97118.97
00:27:21
               
741135Korolko Jakub
C4
JR CONCEPT118.75 118.75
00:33:21
              
752777Mirkowski Adrian
C1
Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin117.89117.89
00:27:36
               
761363Drzewiecki Piotr
C2
Skarżysko Kościelne113.90 113.90
00:34:47
              
771380Marcinkowski Franciszek
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI112.60 112.60
00:35:11
              
78394Rostkowski Dawid
C2
Legionowo112.48112.48
00:28:56
               
79575Nabiałczyk Miłosz
C2
HOT WHEELS111.23111.23
00:29:15
               
801137Brzozowski Serafin
C2
JR CONCEPT105.65 105.65
00:37:30
              
81520Bruliński Stanisław
C1
Kobietarakieta102.95102.95
00:31:36
               
82414Majchrzak Jan
C1
MAJCHRZAKOWY KLUB SPORTOWY102.54102.54
00:31:44
               
831006Orzechowski Karol
C2
CODEPROUD MTB102.17102.17
00:31:51
               
84193Ciskowski Hugo
C1
DAX Rowery Legionowo98.5698.56
00:33:01
               
852552Grot Leon
C1
NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 94.8894.88
00:34:18
               
86530Piekarz Ignacy
C2
Wyszków94.7694.76
00:34:20
               
871390Gawroński Łukasz
C1
Warszawa94.68 94.68
00:41:50
              
88441Walus Mikołaj
C2
Warszawa93.3993.39
00:34:51
               
89457Cholewa Kacper
C4
Legionowo90.3890.38
00:36:00
               
90415Podwysocki Mieszko
C1
Ciasteczkowy Potwór87.6787.67
00:37:07
               
912629Górak Kacper
C1
TEAM PKO BANK POLSKI86.8186.81
00:37:29
               
92479Kosior Wiktor
C2
Legionowo84.0784.07
00:38:42
               
931385Strąk Franciszek
C1
HOT WHEELS81.77 81.77
00:48:27
              
942550Bralski Aleksander
C1
Warszawa81.31 81.31
00:48:43
              
95396Karaś Filip
C1
Izabelin c64.2464.24
00:50:39
               
96178Kubiszyn Krystian
C2
DAX Rowery Legionowo58.3558.35
00:55:46
               
97233Patalan Jakub
CC2
TIMBUD TEAM0.00                
98168Małysz Maksymilian
C2
BIKE SALON TEAM0.00