7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2019

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans FAN Kategoria OPEN C

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyLegionowo
2019-03-31
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2019-04-14
punkty
czas
Serock
2019-04-28
punkty
czas
Radzymin
2019-05-05
punkty
czas
Nadarzyn
2019-05-12
punkty
czas
Góra Kalwaria
2019-05-26
punkty
czas
Wąchock
2019-06-02
punkty
czas
Urszulin koło Włodawy
2019-06-08
punkty
czas
Sitkówka-Nowiny
2019-06-30
punkty
czas
Płock
2019-07-07
punkty
czas
Perlejewo (PODLASKIE)
2019-07-14
punkty
czas
Wołomin
2019-08-25
punkty
czas
Marki
2019-09-01
punkty
czas
Ząbki
2019-09-15
punkty
czas
Konstancin-Jeziorna
2019-09-22
punkty
czas
Warszawa Wawer Finał
2019-10-12
punkty
czas
134Gregorowicz Jakub
C4
KAMYK Radzymin MTB TEAM1371.79196.98
00:16:31
189.63
00:20:53
190.42
00:21:45
195.15
00:18:59
199.72
00:18:46
199.89
00:20:13
 200.00
00:22:02
        
232Gregorowicz Maciej
C3
KAMYK Radzymin MTB TEAM1278.74178.48
00:18:14
180.71
00:21:55
177.45
00:23:20
173.80
00:21:19
187.37
00:20:01
185.17
00:21:50
 195.76
00:22:31
        
3269Zieliński Tomasz
C4
UKK HURAGAN WOŁOMIN1170.79196.66
00:16:32
193.00
00:20:31
 185.57
00:19:58
197.75
00:18:58
199.42
00:20:16
198.39
00:27:32
         
41406Wróblewski Adrian
C1
Warszawa1157.74124.81
00:26:04
149.04
00:26:35
142.88
00:28:59
128.36
00:28:52
148.76
00:25:13
156.84
00:25:46
143.53
00:38:04
163.52
00:26:57
        
5660Woźniak Szymon
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI1012.03163.43
00:19:54
172.76
00:22:55
 162.75
00:22:46
171.01
00:21:56
 161.16
00:33:54
180.92
00:24:22
        
6905Dudkowski Tymoteusz
C2
KAMYK Radzymin MTB TEAM984.26162.97
00:19:58
169.81
00:23:19
156.19
00:26:31
141.98
00:26:06
173.99
00:21:33
179.32
00:22:32
          
7264Brutkowski Jakub
C4
UKK HURAGAN WOŁOMIN981.43191.89
00:16:57
197.44
00:20:04
 193.67
00:19:08
199.41
00:18:48
199.02
00:20:18
          
81162Dobrowolski Mateusz
C3
V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI974.41  157.37
00:26:19
154.46
00:23:59
167.26
00:22:25
165.63
00:24:24
151.99
00:35:57
177.70
00:24:48
        
996Klaus Patryk
C1
KAMYK Radzymin MTB TEAM971.96140.51
00:23:09
147.34
00:26:53
125.86
00:32:54
119.98
00:30:53
142.90
00:26:15
146.20
00:27:39
 149.17
00:29:33
        
10891Kaszewski Dawid
C2
Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin962.56  150.43
00:27:32
151.88
00:24:24
167.91
00:22:20
164.28
00:24:36
155.13
00:35:13
172.93
00:25:29
        
11909Gruca Michał
C3
KAMYK Radzymin MTB TEAM942.28183.93
00:17:41
184.31
00:21:29
 186.19
00:19:54
187.85
00:19:58
 200.00
00:27:19
         
12341Sawicki Maciej
C4
Zielonka939.39180.78
00:18:00
 181.89
00:22:46
181.93
00:20:22
197.74
00:18:58
197.05
00:20:31
          
13908Mrowiński Antoni
C3
KAMYK Radzymin MTB TEAM932.94183.90
00:17:41
184.58
00:21:27
 176.66
00:20:58
187.87
00:19:58
 199.93
00:27:20
         
14910Wścisły Cezary
C3
KAMYK Radzymin MTB TEAM920.01178.61
00:18:13
184.34
00:21:29
 170.33
00:21:45
187.51
00:20:00
 199.22
00:27:25
         
15551Skura Mikołaj
C4
Warszawa900.65178.17
00:18:16
 171.68
00:24:07
 185.24
00:20:15
186.16
00:21:43
179.40
00:30:27
         
1627Zduniak Franciszek
C3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI900.17178.72
00:18:12
180.01
00:22:00
 155.86
00:23:46
 187.06
00:21:36
198.52
00:27:31
         
17397Rogalski Maciej
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI886.76171.04
00:19:01
187.96
00:21:04
 166.91
00:22:12
185.84
00:20:11
 175.01
00:31:13
         
18901Dudkowski Leonard
C1
KAMYK Radzymin MTB TEAM878.34141.38
00:23:01
147.46
00:26:52
143.42
00:28:52
133.49
00:27:45
157.47
00:23:49
155.12
00:26:03
          
19496Jedynak Michał
C3
LKK LUKS SŁAWNO876.73143.30
00:22:42
 169.68
00:24:24
 184.87
00:20:17
184.80
00:21:52
 194.08
00:22:42
        
20421Trzciński Filip
C1
Józefów873.03104.79
00:31:03
113.58
00:34:52
95.78
00:43:14
98.85
00:37:29
107.79
00:34:48
119.74
00:33:46
106.45
00:51:20
126.05
00:34:58
        
21304Przybylski Witold
C1
BIKE SALON TEAM844.41132.13
00:24:37
157.83
00:25:06
138.95
00:29:48
123.46
00:30:01
148.28
00:25:17
 143.76
00:38:00
         
22489Bicki Paweł
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI824.15162.51
00:20:01
171.24
00:23:08
166.49
00:24:52
 170.20
00:22:02
 153.71
00:35:33
         
23914Surdyk Filip
C4
KAMYK Radzymin MTB TEAM800.00200.00
00:16:16
200.00
00:19:48
 200.00
00:18:31
200.00
00:18:45
           
24200Błaszczyk Michał
C3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI795.79157.02
00:20:43
166.81
00:23:45
153.77
00:26:56
151.30
00:24:29
166.89
00:22:28
           
25377Węgrzynowski Bartosz
C4
BIKE SALON TEAM792.15197.17
00:16:30
 194.99
00:21:14
 199.99
00:18:45
200.00
00:20:12
          
26443Jamski Borys
C1
HOT WHEELS773.65100.18
00:32:29
118.72
00:33:22
100.75
00:41:06
96.16
00:38:32
123.65
00:30:20
120.43
00:33:34
113.76
00:48:02
         
27357Kliś Kacper
C1
Józefów760.19108.63
00:29:57
121.78
00:32:32
98.14
00:42:12
100.77
00:36:46
121.04
00:30:59
116.86
00:34:35
92.97
00:58:46
         
28485Kupis Paweł
C2
Janusze Polskiego Kolarstwa733.24140.27
00:23:12
155.17
00:25:32
 136.38
00:27:10
156.26
00:24:00
145.16
00:27:51
          
29607Łagowski Hubert
C3
INTERCARS SONIC BIKE TEAM726.80154.91
00:21:00
146.68
00:27:00
136.06
00:30:26
129.91
00:28:31
159.24
00:23:33
           
30391Janiak Franciszek
C2
INTERCARS SONIC BIKE TEAM706.88140.84
00:23:06
155.16
00:25:32
 120.31
00:30:48
144.89
00:25:53
145.68
00:27:45
          
3162Zduniak Julian
C2
MYBIKE.PL685.43147.90
00:22:00
 133.76
00:30:57
118.50
00:31:16
 144.31
00:28:01
140.96
00:38:46
         
32364Pawłowski Emil
C1
Nowy Kraszew684.17103.19
00:31:32
124.23
00:31:53
  120.64
00:31:05
113.37
00:35:39
101.00
00:54:06
121.74
00:36:12
        
331144Tabor Filip
C4
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI682.92 175.65
00:22:33
 167.57
00:22:07
172.43
00:21:45
 167.27
00:32:40
         
34393Wolny Michał
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI678.71163.68
00:19:53
174.19
00:22:44
  174.37
00:21:30
 166.47
00:32:49
         
35486Kupis Maciej
C3
Janusze Polskiego Kolarstwa642.59151.07
00:21:32
171.89
00:23:03
 151.27
00:24:29
168.36
00:22:16
           
36577Strąk Wojciech
C1
HOT WHEELS639.3199.95
00:32:33
114.99
00:34:27
 92.59
00:40:01
120.06
00:31:14
110.44
00:36:36
101.28
00:53:57
         
37399Drzewiecki Franek
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI634.75 158.13
00:25:03
  156.60
00:23:57
156.29
00:25:52
 163.73
00:26:55
        
381707Mroczek Jan
C3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI627.29154.74
00:21:01
160.34
00:24:42
145.03
00:28:33
 167.18
00:22:26
           
39162Franciszek Machowicz
C2
DAX Rowery Legionowo626.10162.02
00:20:05
166.40
00:23:48
157.86
00:26:14
139.82
00:26:30
            
40684Ołdak Leon
C1
DAX Rowery Legionowo624.40146.70
00:22:11
163.71
00:24:12
157.82
00:26:14
  156.17
00:25:53
          
41488Bicki Szymon
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI615.69127.66
00:25:29
144.73
00:27:22
134.70
00:30:44
 71.65
00:52:21
 136.95
00:39:54
         
42591Świderski Igor
C1
Józefosław607.03144.58
00:22:30
160.16
00:24:44
  152.95
00:24:31
149.34
00:27:04
          
431375Jagodziński Mateusz
C3
KAMYK Radzymin MTB TEAM597.70 151.56
00:26:08
141.06
00:29:21
139.90
00:26:29
 165.18
00:24:28
          
441486Czyż Dawid
C2
Warszawa586.41102.34
00:31:48
144.22
00:27:28
129.86
00:31:53
 69.60
00:53:53
140.39
00:28:47
          
45913Górczyński Konrad
C4
KAMYK Radzymin MTB TEAM579.26 197.55
00:20:03
 181.87
00:20:22
199.84
00:18:46
           
46912Rowicki Nikodem
C4
KAMYK Radzymin MTB TEAM575.52196.76
00:16:32
196.95
00:20:07
 181.81
00:20:23
            
47329Legucki Tymoteusz
C1
Pro Family Sport Team547.40111.87
00:29:05
116.08
00:34:07
98.62
00:41:59
  123.55
00:32:43
97.28
00:56:10
         
48966Skrzyński Karol
C3
KAMYK Radzymin MTB TEAM537.49   168.46
00:21:59
185.02
00:20:16
184.01
00:21:58
          
492006Orzechowski Stanisław
C4
CODEPROUD MTB528.06130.43
00:24:57
 125.67
00:32:57
 140.82
00:26:38
131.14
00:30:49
          
50590Chojecki Konrad
C2
Otwock513.81131.99
00:24:39
139.62
00:28:22
 123.20
00:30:04
  119.00
00:45:55
         
5112Kurman Antek
C1
Warszawa503.31114.81
00:28:20
125.20
00:31:38
  130.98
00:28:38
132.32
00:30:33
          
521363Drzewiecki Piotr
C2
Skarżysko Kościelne501.56 113.90
00:34:47
  126.76
00:29:35
 114.58
00:47:41
146.32
00:30:07
        
531146Godlewski Kacper
C2
KAMYK Radzymin MTB TEAM498.14 130.38
00:30:23
121.40
00:34:06
 115.46
00:32:29
130.90
00:30:53
          
54990Brylak Dawid
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI486.33122.94
00:26:28
 121.69
00:34:02
110.23
00:33:37
131.47
00:28:31
           
55881Dobosz Antoni
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI478.27  143.92
00:28:46
 163.43
00:22:57
170.92
00:23:39
          
562550Bralski Aleksander
C1
HOT WHEELS451.79 81.31
00:48:43
 74.12
00:49:59
100.91
00:37:10
109.19
00:37:01
86.26
01:03:21
         
57550Sarnacki Patryk
C4
MARCELI TEAM448.19 149.80
00:26:26
  153.13
00:24:29
145.26
00:27:50
          
582662Sterczewski Alex
C2
NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 432.7799.80
00:32:36
112.22
00:35:18
96.65
00:42:51
 124.10
00:30:13
           
59574Nowicki Krzysztof
C1
HOT WHEELS432.5174.74
00:43:32
90.85
00:43:36
 66.94
00:55:21
100.93
00:37:10
99.05
00:40:49
          
60228Dąbrowski Marcin
C3
INTERCARS SONIC BIKE TEAM428.16138.51
00:23:29
154.97
00:25:33
134.68
00:30:45
             
61314Stankiewicz Stanisław
C3
IGT MTB TEAM426.12  131.92
00:31:23
 148.85
00:25:12
145.35
00:27:49
          
622552Grot Leon
C1
NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 403.7394.88
00:34:18
  88.43
00:41:54
109.35
00:34:18
111.07
00:36:24
          
63887Konca Michał
C3
KOLARZ KLUB OŻARÓW403.09  123.24
00:33:36
 140.79
00:26:38
139.06
00:29:04
          
64900Wilczyński Patryk
C2
Nowy Dwór Mazowiecki391.09124.12
00:26:13
136.81
00:28:57
130.16
00:31:49
             
651268Makosz Mikołaj
C4
Warszawa346.08    168.07
00:22:19
178.01
00:22:42
          
661157Rudziński Marcel
C1
Twister Team345.57  103.54
00:40:00
 117.45
00:31:56
124.58
00:32:27
          
67873Niemyjski Antoni
C2
Bike Fun Legionowo345.40  113.47
00:36:30
   111.05
00:49:12
120.88
00:36:28
        
68418Świerczyński Beniamin
C3
Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team345.25168.91
00:19:16
176.34
00:22:28
              
6991Pawłowski Szymon
C3
Wołomin344.14119.07
00:27:20
116.82
00:33:54
 108.25
00:34:14
            
70687Szczepański Piotr
C1
DAX Rowery Legionowo283.55136.34
00:23:52
147.21
00:26:54
              
71871Olszewski Antoni
C2
Serock273.83  133.04
00:31:08
 140.79
00:26:38
           
72526Wójcik Filip
C1
Łomianki271.0391.01
00:35:45
87.52
00:45:16
  92.50
00:40:33
           
73517Wypych Bartłomiej
C3
Pro Family Sport Team266.15139.30
00:23:21
 126.85
00:32:39
             
741494Żurawski Jacek
C3
HOT WHEELS263.86    133.58
00:28:05
130.28
00:31:02
          
751101Buczyński Adam
C1
MYBIKE.PL261.90    130.10
00:28:49
131.80
00:30:40
          
761396Majkowski Ignacy
C2
Warszawa259.79 131.80
00:30:03
127.99
00:32:21
             
771499Zembrzuski Tymon
C2
Czarny Las256.96    125.56
00:29:52
131.40
00:30:46
          
782202Malicki Bartosz
C2
Bike Concept255.76   117.20
00:31:37
138.56
00:27:04
           
792777Mirkowski Adrian
C1
Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin254.27117.89
00:27:36
   136.38
00:27:30
           
80894Szymański Aleksander
C4
Wołomin252.90  124.51
00:33:15
128.39
00:28:51
            
812345Wypych Szymon
C2
Pro Family Sport Team249.22133.00
00:24:28
 116.22
00:35:38
             
821159Rybicki Oliwier
C3
Serock232.21  116.60
00:35:31
115.61
00:32:03
            
832204Korzeniewski Dawid
C3
Nowy Dwór Mazowiecki229.03 119.47
00:33:09
109.56
00:37:48
             
841380Marcinkowski Franciszek
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI221.37 112.60
00:35:11
  108.77
00:34:29
           
851006Orzechowski Karol
C2
CODEPROUD MTB214.83102.17
00:31:51
   112.66
00:33:17
           
86876Langer Mikołaj
C4
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI200.00  200.00
00:20:42
             
871611Fila Franciszek
C3
Otwock189.47  96.64
00:42:51
92.83
00:39:55
            
881585Klaczkowski Borys
C3
GIORRE TEAM SPORT187.60    187.60
00:19:59
           
891123Błaszczyk Dominik
C2
Nowa Wola186.42  97.37
00:42:32
89.05
00:41:37
            
901492Nowak Tymon
C2
Warszawa185.95    124.09
00:30:13
61.86
01:05:21
          
911911Stasiuk Szymon
C4
Żmudź181.89       181.89
00:24:14
        
921909Radziewicz Oskar
C4
Żmudź180.05       180.05
00:24:29
        
931584Klaczkowski Mikołaj
C2
GIORRE TEAM SPORT176.22    176.22
00:21:17
           
94415Podwysocki Mieszko
C1
Ciasteczkowy Potwór172.0187.67
00:37:07
 84.34
00:49:06
             
95812Stefanek Adam
C3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI171.19  171.19
00:24:11
             
96935Wachowicz Alan
C4
INTERCARS SONIC BIKE TEAM167.89   167.89
00:22:04
            
971589Klimkiewicz Antoni
C3
UKS KOLARZ NADARZYN167.47    167.47
00:22:24
           
981951Jaczyński Karol
C4
MCP Bike Team167.12  167.12
00:24:47
             
991632Tyl Karol
C4
Wąchock166.86      166.86
00:32:45
         
1001385Strąk Franciszek
C1
HOT WHEELS166.34 81.77
00:48:27
  84.57
00:44:21
           
1012062Granica Leonard
C4
BORDER TEAM165.42     165.42
00:24:26
          
102979Maniecki Piotr
C3
VICTORIA RADZYMIN165.17   165.17
00:22:26
            
103282Stępień Jakub
C4
DAMOVO BIKE TEAM161.67   161.67
00:22:55
            
1042168Makowski Jakub
C4
MAYDAY TEAM LUBLIN154.77       154.77
00:28:29
        
1052097Skorupski Jakub
C4
Warszawa153.33     153.33
00:26:22
          
1061563Turek Oskar
C3
Młochów153.13    153.13
00:24:29
           
1071485Mazgajski Tymoteusz
C3
Kanie153.04    153.04
00:24:30
           
1081645Grochola Jan
C4
Warszawa152.49      152.49
00:35:50
         
1091388Ładny Aleksander
C3
Warszawa152.03 152.03
00:26:03
              
1101468Kieliszek Jan
C4
Velmar Viridian Polska Team149.49    149.49
00:25:05
           
1112162Pałka Franciszek
C4
WOLNOŚĆ ENDROFINOM149.13       149.13
00:29:33
        
1121583Cieślak Marcel
C3
UKS KOLARZ NADARZYN148.28    148.28
00:25:17
           
1132073Ciesielski Olaf
C2
DC TEAM147.69     147.69
00:27:22
          
1142053Ratyński Maciej
C3
Sobików 2146.63     146.63
00:27:34
          
1151238Dobies Bartosz
C3
Aleksandrów Łódzki145.45   145.45
00:25:28
            
1162078Sawicki Michał
C2
Nowogród Bobrzański145.22     145.22
00:27:50
          
117168Małysz Maksymilian
C2
BIKE SALON TEAM143.11     143.11
00:28:15
          
1181246Lewicki Jacek
C2
Warszawa142.92    142.92
00:26:14
           
1191474Siergiej Kacper
C3
Mława142.45    142.45
00:26:20
           
1201155Berkan Damian
C2
Bike Concept142.15  142.15
00:29:08
             
1211660Woliński Filip
C3
Wąchock141.45      141.45
00:38:38
         
1221484Budziński Aleksander
C4
Warszawa140.27    140.27
00:26:44
           
1231473Tomaszewski Konrad
C1
Kanie139.64    139.64
00:26:51
           
1241595Bakalarski Krzysztof
C2
Pruszków139.63    139.63
00:26:52
           
125875Langer Stanisław
C2
Alltop Stag Team138.81  138.81
00:29:50
             
1261913Skorupski Dominik
C3
Wąchock136.95      136.95
00:39:54
         
1272052Woźniak Alan
C4
Góra Kalwaria136.53     136.53
00:29:36
          
1282063Granica Aleks
C2
BORDER TEAM134.99     134.99
00:29:57
          
129893Szczepaniak Mikołaj
C2
LeSz Go ! Rogów133.12  133.12
00:31:06
             
1301063Orciuch Jan
C1
WŚCIEKŁE BĄKI132.83 132.83
00:29:49
              
1312051Gąska Julian
C2
Warszawa132.69     132.69
00:30:28
          
1321517Michalski Tadeusz
C2
UKS KOLARZ NADARZYN130.81    130.81
00:28:40
           
1332079Sawicki Antoni
C1
Nowogród Bobrzański129.90     129.90
00:31:07
          
1342085Jasek Mateusz
C3
Warszawa129.62     129.62
00:31:11
          
1352157Dmitruk Patryk
C2
Urszulin128.74       128.74
00:34:14
        
136349Błachnio Franek
C2
TRIATHLON SIEDLCE CLUB128.33128.33
00:25:21
               
137519Bruliński Krzysztof
C3
Kobietarakieta127.87127.87
00:25:27
               
138338Kosmala Marcel
C4
Legionowo127.75127.75
00:25:28
               
1391242Skrobisz Filip
C2
Bieganów127.63    127.63
00:29:23
           
1401910Stasiuk Paweł
C3
Żmudź127.56       127.56
00:34:33
        
1412167Lasyk Filip
C2
Urszulin127.41       127.41
00:34:36
        
142350Błachnio Antek
C2
TRIATHLON SIEDLCE CLUB126.95126.95
00:25:38
               
1432074Gałek Adam
C2
Konstancin126.07     126.07
00:32:04
          
1442082Makosz Natan
C4
Warszawa126.00     126.00
00:32:05
          
1451124Zalewski Patryk
C2
Serock125.33  125.33
00:33:02
             
146465Mazur Szymon
C2
WKK124.22124.22
00:26:12
               
1471267Prusinowski Stanisław
C3
Mława123.60    123.60
00:30:21
           
1481480Krawczyk Jakub
C3
Nadarzyn122.96    122.96
00:30:30
           
1491512Dzwonkowski Aleksander
C3
Dzwonki122.65    122.65
00:30:35
           
1502093Kowalczyk Jan
C4
Góra Kalwaria122.34     122.34
00:33:03
          
1511069Kopacz Jan
C2
V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI122.29 122.29
00:32:23
              
1521914Fiołek Ernest
C4
Wąchock121.49      121.49
00:44:58
         
1531930Tomaszewski Michał
C2
Urszulin119.76       119.76
00:36:48
        
1541321Rymuza Aleks
C2
Podkowa Leśna119.48    119.48
00:31:23
           
1551053Milewski Jakub
C1
Zakroczym119.11 119.11
00:33:15
              
156529Bryl Kacper
C4
Wyszków118.97118.97
00:27:21
               
1571135Korolko Jakub
C4
JR CONCEPT118.75 118.75
00:33:21
              
1581587Klimkiewicz Stanisław
C1
UKS KOLARZ NADARZYN117.92    117.92
00:31:48
           
159363Jakubczyk Piotr
C2
Geodetic Dobry Kurs116.57  116.57
00:35:31
             
1601661Grunt Michał
C3
Wąchock116.55      116.55
00:46:53
         
1611489Sałek Szymon
C1
ANANASY116.25    116.25
00:32:16
           
1622851Czerniatowicz Mikołaj
C3
Józefosław115.60   115.60
00:32:03
            
1632184Stawicki Tymoteusz
C1
TEAM PKO BANK POLSKI115.53       115.53
00:38:09
        
1641642Ruta Aleksander
C3
Warszawa114.70      114.70
00:47:38
         
1652072Zakrzewski Bartek
C1
Warszawa113.54     113.54
00:35:36
          
1661509Dzwonkowski Antoni
C1
Dzwonki113.22    113.22
00:33:07
           
167867Fabisiak Adam
C2
Legionowo113.20  113.20
00:36:35
             
168868Kozłowski Maciej
C1
DAX Rowery Legionowo112.71  112.71
00:36:44
             
169394Rostkowski Dawid
C2
Legionowo112.48112.48
00:28:56
               
1701640Gołębiowski Wiktor
C2
Nurt Mostki112.01      112.01
00:48:47
         
171817Łapiński Maciej
C2
MARCELI TEAM111.34  111.34
00:37:11
             
172575Nabiałczyk Miłosz
C2
HOT WHEELS111.23111.23
00:29:15
               
1731403Szymański Kacper
C1
BIKE SHOP RADOM110.97    110.97
00:33:48
           
1741574Jędrzejczyk Wiktor
C4
Wąchock110.92      110.92
00:49:16
         
1751483Mazgajski Franciszek
C1
Kanie109.26    109.26
00:34:19
           
176940Stodulski Dawid
C3
Wąchock106.23      106.23
00:51:26
         
1771575Płusa Mikołaj
C2
Wąchock106.17      106.17
00:51:28
         
1781179Jagieło Patryk
C2
Wąchock105.93      105.93
00:51:35
         
1791137Brzozowski Serafin
C2
JR CONCEPT105.65 105.65
00:37:30
              
1801631Kuźdub Kuba
C3
Wąchock105.33      105.33
00:51:53
         
1811636Mazinowić Miłosz
C3
Wąchock105.03      105.03
00:52:01
         
1821662Grunt Tomasz
C2
Wąchock104.37      104.37
00:52:21
         
183896Pikulski Maciej
C1
KOLARZ KLUB OŻARÓW103.86  103.86
00:39:52
             
1841404Piotrkowicz Maksymilian
C1
Tarczyn103.50    103.50
00:36:14
           
1852098Smoliński Mikołaj
C1
Warszawa103.10     103.10
00:39:13
          
186520Bruliński Stanisław
C1
Kobietarakieta102.95102.95
00:31:36
               
187879Druchniak Mateusz
C2
Wierzbica102.86  102.86
00:40:16
             
1882075Biały Jeremi
C1
Konstancin-Jeziorna102.67     102.67
00:39:22
          
189874Stańczak Jakub
C2
Wierzbica102.56  102.56
00:40:23
             
190414Majchrzak Jan
C1
MAJCHRZAKOWY KLUB SPORTOWY102.54102.54
00:31:44
               
191994Piotrowski Stanisław
C2
Konstancin102.38   102.38
00:36:12
            
1921562Dworzański Antoni
C2
Warszawa102.31    102.31
00:36:40
           
1931271Siuda Konrad
C2
Warszawa101.34  101.34
00:40:52
             
194193Ciskowski Hugo
C1
DAX Rowery Legionowo98.5698.56
00:33:01
               
195955Stelmaszyński Franciszek
C4
Marki95.04   95.04
00:38:59
            
196530Piekarz Ignacy
C2
Wyszków94.7694.76
00:34:20
               
1971390Gawroński Łukasz
C1
Warszawa94.68 94.68
00:41:50
              
1982084Rogalewski Franciszek
C1
Warszawa94.39     94.39
00:42:50
          
199441Walus Mikołaj
C2
Warszawa93.3993.39
00:34:51
               
200856Grzelka Oskar
C2
Wąchock92.57      92.57
00:59:01
         
2011487Bobowski Jędrzej
C1
Warszawa91.00    91.00
00:41:13
           
202457Cholewa Kacper
C4
Legionowo90.3890.38
00:36:00
               
2031481Krawczyk Bartosz
C2
Nadarzyn89.73    89.73
00:41:48
           
2041572Górski Franciszek
C1
HPE ESKOM89.24    89.24
00:42:02
           
2052096Skorupski Maciej
C3
Warszawa89.08     89.08
00:45:23
          
2061579Jedliński Antoni
C2
Starachowice87.62      87.62
01:02:22
         
2072629Górak Kacper
C1
Wołomin86.8186.81
00:37:29
               
2081637Cukierski Patryk
C2
Sienno86.59      86.59
01:03:06
         
2091237Piasecki Henryk
C3
Rozalin85.23    85.23
00:44:00
           
210857Sajnóg Jakub
C1
Wąchock85.18      85.18
01:04:09
         
211863Staś Marcel
C3
Wąchock84.79      84.79
01:04:26
         
2121633Szparaga Kacper
C3
Wąchock84.30      84.30
01:04:49
         
213858Sajnóg Kacper
C4
Wąchock84.21      84.21
01:04:53
         
214479Kosior Wiktor
C2
Legionowo84.0784.07
00:38:42
               
2151582Piasecki Antoni
C2
Wąchock83.94      83.94
01:05:06
         
216987Tomaszewski Antoni
C1
VICTORIA RADZYMIN80.96   80.96
00:45:46
            
2171576Sitek Bartosz
C1
Parszów78.77      78.77
01:09:22
         
218859Underuk Krzysio
C1
Wąchock67.87      67.87
01:20:31
         
2191472Godlewski Antek
C4
Warszawa67.72    67.72
00:55:23
           
2201581Erbill Damian
C2
Marcinkow66.63      66.63
01:22:01
         
2211657Wójcik Kamil
C3
Marcinkow66.21      66.21
01:22:32
         
222396Karaś Filip
C1
Izabelin c64.2464.24
00:50:39
               
223983Szewczyk Mikołaj
C1
Radzymin63.57   63.57
00:58:17
            
224178Kubiszyn Krystian
C2
DAX Rowery Legionowo58.3558.35
00:55:46
               
2251495Strąk Stanisław
CC2
Warszawa0.00                
2261668Ferka Natan
C3
Wąchock0.00                
227233Patalan Jakub
CC2
TIMBUD TEAM0.00                
2281676Rogala Michał
C1
Marcinkow0.00